Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

Судя по теме люкс оптимальный вариант, положил глаз. Дейя хороша, но дорого.

Однако, в связи с ситуацией на севере Харькова задумался. От панелей пока откажусь, их с собой забрать точно не получится. Аккум точно запихну в машиу, а инвертор под вопросом, успею ли открутить и будет ли под него место.

Через месяц приедет 16 ячеек EVE105 и станет вопрос покупки инвертора. Можно 2s2p собрать и купить дешевый инвертор чтоб не жалко было бросить, возможно даже со сгоревшим MPTT. Может кто собирается апгрейдится на люкс и подумывает продавать старый на 24В по адекватной цене? На ОЛХ смотрел, цены на БУ как на новые на али. Срочности нет, пока на 12В свинке и киловатнике.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Через месяц

Вот это правильно. Нужно падаждать!!! Давайте ради интереса сравним цену. Недели две тому 600д. Сейчас 650-700д. И, запомним этот твит на месяц....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dalet сказав:

Вот это правильно. Нужно падаждать!!! Давайте ради интереса сравним цену. Недели две тому 600д. Сейчас 650-700д. И, запомним этот твит на месяц....

Позавчера 550 за 16 105

Но дорожать будут точно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Enot123h сказав:

Судя по теме люкс оптимальный вариант, положил глаз. Дейя хороша, но дорого.

Однако, в связи с ситуацией на севере Харькова задумался. От панелей пока откажусь, их с собой забрать точно не получится. Аккум точно запихну в машиу, а инвертор под вопросом, успею ли открутить и будет ли под него место.

Через месяц приедет 16 ячеек EVE105 и станет вопрос покупки инвертора. Можно 2s2p собрать и купить дешевый инвертор чтоб не жалко было бросить, возможно даже со сгоревшим MPTT. Может кто собирается апгрейдится на люкс и подумывает продавать старый на 24В по адекватной цене? На ОЛХ смотрел, цены на БУ как на новые на али. Срочности нет, пока на 12В свинке и киловатнике.

От себя могу только тыкнуть в достаточно дешевый СРНЕ. Если без продажи ликтричества и не 5кВт. По нему есть тема на форуме 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, ЯД сказал:

Позавчера 550 за 16 105

Но дорожать будут точно.

 

 

Я про Люкс. Тема ж про Люкс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dalet сказав:

Я про Люкс. Тема ж про Люкс

Оу, сорри, не правильно понял. Там говорилось про ячейки, думал про них. Но я думаю тенденция будет такая же

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, sanyas15 сказав:

Звичайно! А чому б ні ?

ні в сумісності люкса, ні в сумісностях акума не знайшов серію SNA. В сумісностях акума вказано люкси серії LXP Hybrid та ACS series. Тому і вирішив задати на форумі, можливо вже хтось використовує. Ще питання, ніхто не знає де можна придбати вайфай модуля до люкса?

Змінено користувачем Andriy Plyuta
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.05.2024 в 10:58, Andriy Plyuta сказал:

Ще питання, ніхто не знає де можна придбати вайфай модуля до люкса?

У продавця Люкса. У того хто тримає сервіс

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є нове оновлення.
cBAA-2E868C
2024-05-23
Журнал змін 
1. Додайте функцію SmartLoad для SNA6000;
2. Додайте налаштування часу повторного підключення для правила сітки NRS097;
3. Оптимізуйте логіку для усунення помилок втрати сигналу тригера синхронізації;
4. Змініть максимальний зарядний струм мережі до 140 А та максимальну вхідну потужність до 9000 Вт для SNA6000;
5. Змінити логіку керування вентилятором MPPT;
6. Вирішено проблему ненормального відображення ємності літієвої батареї Hina;
7. Вирішено проблему, коли літієва батарея не пробуджується під час заборони заряджання змінним струмом і заряджання на основі SOC або SOC і зарядки за часом;
8. Додайте спеціальні налаштування ємності свинцево-кислотної батареї;
9. Вирішити проблему аномальних збоїв зв'язку, спричинених коливаннями частоти генератора;
10. Додати функцію GenBoost;
11. Додайте функцію ручної зарядки генератора;
12. Змініть мережеву логіку після запуску Bat EOD або BatCutOff;
13. Змініть логіку команди очікування інвертора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! 

Знову повертаюсь до теми сонячних панелей для інвертора LuxPower SNA5000. Пропонують ось такі панелі  DHN-72X16DG(BW) (585W) DAH Solar Якщо все правильно порахував то на один стрінг можна вішати 7 таких панелей. Але хочу запитати у ГУРУ вітки

1. Чи вони підходять по напрузі і потужності?? 

2. Чи є у когось досвід встановлення саме таких панелей (їх вартість на сьогоднішній день 0,21у.е./Ват=122у.е.=4950грн ціна, як на мене, адекватна) 

3. Панелі двосторонні але будуть встановлюватись на металочерепицю ( чи не має для них особливих умов монтажу - по вазі вони трохи важчі).

ДЯкую завчасно за надані коментарі!!

dhn-72x16dgbw-585w-dah-solar-datasheet-ua-h.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, KorNik сказав:

на один стрінг можна вішати 7 таких панелей.

9 шт на два стринга в паралель буде в самий раз

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, yur43 сказал:

9 шт на два стринга в паралель буде в самий раз

От тут з наблюдатєлем я погоджусь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Dalet сказал:

От тут з наблюдатєлем я погоджусь

Зараз він офігіває ...Дізлайкнути - тупо , лайкати - палєво.
Тож я йому допоможу 😂

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

От тут з наблюдатєлем я погоджусь

Якщо я правильно зрозумів з серії Ваших відео, то алгоритм оптимальної кількості панелей рахується так:

V=480-20%=384

384/51,6(xолос.хід)=7.44

На одне поле максимум 8 шт чи це взагалі допустимо лише на два поля разом? 

Важливий момент, скати даху орієнтовані на схід-захід!

Чи все вірно??

Що я не врахував, якщо Ви рекомендуєте 9 панелей?

Дякую!

Змінено користувачем KorNik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, KorNik сказал:

Якщо я правильно зрозумів з серії Ваших відео, то алгоритм оптимальної кількості панелей рахується 

Не оптимальної а макстмальної

(51,6×8)+20% = 495

8шт пройде. Буде норм. 9 вже багато

А от оптимальність, то по іншому. Там треба вписатися напругу інв оптимальну для нарізки синусу

І це на один мррт. Інший може бути іншим

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 10шт ФЕМ з сумарним ХХ = 495в. При номінальній потужності напруга цього поля має значення близько 400в, це більше ніж треба для шини НDC (min=385v), з якої ріже синус вихідний перетворювач. Через це підвищуючий каскад МРРТ в моєму випадку просто не вмикається, все холодне і ККД, на мою думку, максимальний.

Коли задіяний підвищуючий каскад МРРТ, додаються його втрати, тепло, шум.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

Не оптимальної а макстмальної

(51,6×8)+20% = 495

8шт пройде. Буде норм. 9 вже багато

А от оптимальність, то по іншому. Там треба вписатися напругу інв оптимальну для нарізки синусу

І це на один мррт. Інший може бути іншим

 

1 час назад, Dalet сказал:

Не оптимальної а макстмальної

(51,6×8)+20% = 495

8шт пройде. Буде норм. 9 вже багато

А от оптимальність, то по іншому. Там треба вписатися напругу інв оптимальну для нарізки синусу

І це на один мррт. Інший може бути іншим

ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, yur43 сказал:

В мене 10шт ФЕМ з сумарним ХХ = 495в

собі ви можете будувати як завгодно і що завгодно, а от комусь рекомендувати виходити за межі допустимих параметрів виробником це ПІДСТАВА, ви ж не берете ніякої відповідальності???? чи візьмете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

собі ви можете будувати як завгодно і що завгодно, а от комусь рекомендувати виходити за межі допустимих параметрів виробником це ПІДСТАВА, ви ж не берете ніякої відповідальності???? чи візьмете?

1. За шо вас люблю, так за турботу про клієнтів

2. Звідки ви взяли, що я рекомендую виходити за межі допустимих параметрів? На інверторі на наклейці написано - допустима максимальна напруга PV. На наклейці ФЕМ вказана напруга ХХ. Калькулятор є в кожному телефоні. 20% - то ви з ПДВ зплутали.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/239349-pomiryayemosya-produktivnistyu-fotoelektrichnih-moduliv/

отут дуже багато даних продуктивності ФЕМ, якими поділились користувачі СЕС

Змінено користувачем yur43
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.03.2024 в 18:14, Nemirow Nemirow сказал:

Доброго дня! В кого є інверторна Jk bms і не показує ємність батареї , в себе налаштував так: інвертор протокол pilon, jk bms протокол - victron, і все коректно показує

Підкажіть, а яку версію JK-BMS брати CAN чи RS485 ?

У описі люкспавера начеб то і те і те підтримується Підтримка BMS: є CAN или RS485

Почати хочу з SRNE HF2430S60-100 + EVE105 8s2p, а коли стане зрозуміло що уйобувати з Харківа не треба, мігрувати на LuxPower SNA5000 WPV та перезібрати АКБ на 16s1p на тому ж BMS. Бажано щоб з обома інверторами BMS дружив, але пріорітетніше з люксом. Панелі поки брати не буду.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Enot123h сказав:

Підкажіть, а яку версію JK-BMS брати CAN чи RS485 ?

з CAN простіше.

4 хвилини тому, Enot123h сказав:

Бажано щоб з обома інверторами балансир дружив

так не вийде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yur43 сказав:

2. Звідки ви взяли, що я рекомендую виходити за межі допустимих параметрів? На інверторі на наклейці написано - допустима максимальна напруга PV. На наклейці ФЕМ вказана напруга ХХ. Калькулятор є в кожному телефоні. 20% - то ви з ПДВ зплутали.

цікаво як так, панелі 10 панелей із Voc = 39.2 в теорії мало б бути 392 sun.restudio.dev/hybrid?date=10-02-2023&time=11%3A59 а є 

image.png.7ed071343adc4fc57320433367b3dad7.png

Або ці ж панелі на мережевому інверторі ну аж ніяк не 784 - sun.restudio.dev/history?date=10-02-2023&time=10%3A34

image.thumb.png.353c5f986e2e88fd5f5d5a77b9346c2a.png

 

І температура всього біля 0 градусів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, shusta сказал:

цікаво як так, панелі 10 панелей із Voc = 39.2 в теорії мало б бути 392 sun.restudio.dev/hybrid?date=10-02-2023&time=11%3A59 а є 

image.png.7ed071343adc4fc57320433367b3dad7.png

Або ці ж панелі на мережевому інверторі ну аж ніяк не 784 - sun.restudio.dev/history?date=10-02-2023&time=10%3A34

image.thumb.png.353c5f986e2e88fd5f5d5a77b9346c2a.png

 

І температура всього біля 0 градусів.

Знайдіть мануал на панелі, там є графік залежності напруга-струм від температури.... Все пояснить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, yur43 сказал:

так не вийде

У srne есть протокол пилон, так что в теории если будет дружить с люксом то и с срне будет, но это же не каждая jk может

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...