Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інтернет в будинку

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Заїхали, наразі працює мірутер і підключення 100мбіт. Хочу перейти на гігабіт, треба змінити провайдераю інтернет загалом є, але він доволі часто відпадає (часто саме тоді коли потрібний). Якщо я правильно розумію, мої дії такі:

1. Підключити гігабіт від іншого провайдера

2. Якщо не допоможе - Доставити точку юніфай ап

3. Якщо ще не допоможе - ще одну точку і гігабітний світч

4.якщо знову не допоможе - замінити маршрутизатор

 

правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підключати гігабіт не маючи обладнання під нього - марна трата грошей. Яке відношення до якості послуги оператора мають точки доступу? Будьякі!

Для початку треба розуміти що дає провайдер. Один і другий. Яке обладнання потребує підключення. Взагали, зазвичай, провайдер надає, або продає обладнання кінцевого споживача (роутер), далі вже ваша головна біль ставити світч, точки доступу чи кабельні розетки. 

 

Доречі, швидкість заявлена провайдером жодним чином не впливає на постійність надання послуги. Та і провайдер заявляє в кращому випадку швидкість від роутера до провайдера. Що там далі - гарантувати жодним чином він не буде. Там де гарантований канал до якогось хоста, там зовсім інша швидкість (гарантована) та ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Oce@n сказав:

Як тоді порадите змінити мій список - з чого почати? Додати точки доступу?

Ну, якщо стоїть питання шоб щось купити, то купуйте одразу все, і бажано по кілька одиниць. Звісно це отримати надійний інтернет не допоможе, але гроші витратити можна.

 

Не так ставлять ТЗ. А без нормального ТЗ отримати результат неможливо.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.06.2023 в 09:20, Oce@n сказал:

Як тоді порадите змінити мій список - з чого почати? Додати точки доступу?

У Вас наразі проблеми зі СТАБІЛЬНІСТЮ? Є відвали? Відвалюється у всіх клієнтах, у т.ч. дротових? Тоді аналізуйте вхід. Тим паче, якщо цей же роутер в іншому місці працював добре (з таким же навантаженням!?). 
Може проблема у отпиці, може в ONU/медіке від провайдера. Червона кнопка лосс на анушці не світиться у проблемні моменти, як взагалі відновлюється інтернет, провайдера набирали?
Короче спочатку шукайте причину або у ротуері або у мережі/обладнанні до нього. Без розуміння що відбувається йти далі не слід. 
П.С. Рідко але буває "алергія" обладнання. У мене такого не пам'ятаю, але люди наче пишуть буває...))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Роутер працює тільки тут, з таким навантаженням лосі не працював. Відвали ось які: на першому поверсі, де роутер, все ок, а на другому він бачить мережу (тільки 2,5 ГГц), але при спробі до неї підключитися видає помилку, або підключаєтьсяб але сторінки не відкриває. При цьому в вному кінці другого поверху може бути все ок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Oce@n сказав:

тільки 2,5 ГГц)

2,4.

16 годин тому, Oce@n сказав:

при спробі до неї підключитися видає помилку, або підключаєтьсяб але сторінки не відкриває.

Лікується точками доступу. Бажано "бесшовними", які вміють висіти під тим самим паролем. Наприклад - унифай, мікротік. В залежності від того, який (які) діапазони потрібні, під ті діапазони обирайте точки доступу. 

 

Буде треба прокласти сітку до місць встановлення точок доступу та забезпечити там живлення. Або... POI

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Oce@n сказал:

Дякую! Роутер працює тільки тут, з таким навантаженням лосі не працював. Відвали ось які: на першому поверсі, де роутер, все ок, а на другому він бачить мережу (тільки 2,5 ГГц), але при спробі до неї підключитися видає помилку, або підключаєтьсяб але сторінки не відкриває. При цьому в вному кінці другого поверху може бути все ок

На другому він бачить мережу тільки 2.4... Хто ВІН? Якись пристрій? 5Ггц більше затухання=меньше покриття, можливо у цьому річ.

Загалом справі такі: якщо ІНТЕРНЕТ не стабільний (дротовий) - копаємо сам "інтернет". Якщо інтерет гуд, але проблеми з покриттям Wi-Fi-перевіряємо нормальним клієнтом, якщо такі є погане покриття ВайФай -вирішуємо проблему ПОКРИТТЯ. Як? Здається вище у темі я давав Вам непогані рекомендації.

Змінено користувачем uafisher
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Humanite сказал:

Буде треба прокласти сітку до місць встановлення точок доступу та забезпечити там живлення. Або... POI 

Вас іс дас РОІ??? Може РОЕ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, uafisher сказав:

На другому він бачить мережу тільки 2.4... Хто ВІН? Якись пристрій? 5Ггц більше затухання=меньше покриття, можливо у цьому річ.

Загалом справі такі: якщо ІНТЕРНЕТ не стабільний (дротовий) - копаємо сам "інтернет". Якщо інтерет гуд, але проблеми з покриттям Wi-Fi-перевіряємо нормальним клієнтом, якщо такі є погане покриття ВайФай -вирішуємо проблему ПОКРИТТЯ. Як? Здається вище у темі я давав Вам непогані рекомендації.

Дякую! А як перевірити покриття нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так ото і є перевірка нормальна:
на першому поверсі, де роутер, все ок, а на другому він бачить мережу (тільки 2,5 ГГц), але при спробі до неї підключитися видає помилку, або підключаєтьсяб але сторінки не відкриває. При цьому в вному кінці другого поверху може бути все ок

Ну можно звичайно замовити сканування і планування, але то для дому немає сенсу і дорого
Купить mesh систему (або другий роутер з mesh, якщо перший підтримує. І нема сенсу купляти щось що не підтримує WiFi AX на зараз) і поставте другий блок на другому поверсі, в ідеалі підключенним кабелем до першого, якщо неможливо, то над першим, або пошукати де максимальній сігнал від першого

паралельно можно закрити питання по другому провайдеру, якщо є бажання мати два - меш роутер повинний підтримувати 2 підключення, так точно вміють асуси деякі

 

Змінено користувачем Vikingua
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Але в мене маршрутизатор Мірутер…може краще точку доступу на другий поверх? Або в мене є ще один маршрутизатор Асус

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Oce@n сказал:

Дякую! Але в мене маршрутизатор Мірутер…може краще точку доступу на другий поверх? Або в мене є ще один маршрутизатор Асус

роутер асус майже напевно можна перевести в режим точки доступу (ap), погугліть.

Взагалі шо вам заважає спробувати? 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2023 в 12:08, standov сказав:

Взагалі шо вам заважає спробувати? 

Та тут не вспробах питання. Тут у людини роутер від сяомі. Це ж так круто що в кожному дописі на це звертається увага. Заздріть!!!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2023 в 06:40, Oce@n сказав:

Дякую! Але в мене маршрутизатор Мірутер…може краще точку доступу на другий поверх? Або в мене є ще один маршрутизатор Асус

Купіть нормальне обладнання і не будете мати головняка. А китайські файні девайси викиньте на смітник. Плодити звіринця з обладнання не треба. Це зайві витати і відсутність стабільності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...