Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядний пристрій для ДБЖ будинка

Фрай

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, Фрай сказал:

У меня не вольтроник, но дело в том, что я не хочу «с бубном», это можно если понимаешь куда и как танцевать, а я увы. :oops:

У вас наклейка ахиома, а завод вольтроник

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, volomoto сказал:

Бля, я щось все цей час думав, що по факту інвертор не працює від генератора, а тут виявляється що навіть і не пробували 🤦‍♂️

@Фрайце дійсно так чи ви таки пробували підключати інвертор до генератора?

Звичайно, що ні!
Якщо мені одразу було сказано при купівлі, що жоден з тих, що вони можуть запропонувати (дві моделі) від генератора не працює.

як мінімум коректно не буде працювати, а тому шукайте зарядний пристрій який може.

у знайомого був такий і він дав контакти Купола, у якого ці УЗПС замовляють на тиждень наперед.

Замовив, отримав ще до того як прийшло інше обладнання.

Чому не пробую? А куди втикати гену і навіщо?
вся автономка придбана та інстальована однією компанією, вона на гарантії.

якщо я не шарю в цьому питанні то навіщо мені ризикувати всупереч рекомендаціям?
спалити ЗУ то одні гроші, а накрити мідним тазом інвертор зовсім інша, навіть не в грошах справа.

У цей непростий час залишити хату без обладнання внаслідок хотєлок не дуже розумно.

доречі, нам повідомили, що тепер відключення буде 2/6

тобто, 2 години з світлом і 6 годин без нього. :(

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, normal сказал:

А шо я говорил? Я может и чукча не писатель, но читать умею, осталось писателей найти :)

И шо говорил? :unknown:

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

12000грн це я пожлобився чи ні?

Ні, були часи коли ми всі накупляли шо залишилось і ніхто не знав як воно буде працювати... А зараз дякуючи вам там volomoto, зрозумів що краще не брати першого зустрічного гену, буду збирать на той, про який не принято говорить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, normal сказал:

були часи коли ми всі накупляли шо залишилось і ніхто не знав як воно буде працювати..

Вибачаюсь, але у мене не було такого, купую те, що хочу і можу собі дозволити, аби що мені не потрібно.

гену брав якого хотів, інвертор з причандалами так само, не намагаючись зекономити, а мати якусь гарантію.

 
УЗПс в мене не такий? Хто це сказав? ))

він на всі типи акумуляторів, можете у нас показати у можливому доступі щось краще за цей? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Боюсь, що ні.

а проблема лише в тому, що не маючи певного знання предмету не маю бажання пробувати методом втикання, сподіваюсь, що зможу з вами спільно знайти де той «собака порився» і що тут не так.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фрай вы уже так долго с этим всем мучаетесь, ну точнее не то что бы мучаетесь, а не можете понять что происходит

Закажите как я уже месяц назад говорил

345,46 грн.  54%СКИДКА | Цифровой измеритель мощности, 220 В, 110 В переменного тока
a.aliexpress.com/_m0EZpcm

Сейчас будет понятно что зу берет от гены,потом начнется спортивный интерес перемеряете все от холодильника с посудомойкой до стиралки с сушилкой :-)

Я вот недавно в сонофф посмотрел статистику оказалось у меня телик потребляет почти как бойлер :-)

Screenshot_2023-01-10-21-36-03-944_com.coolkit.thumb.jpg.974f7a58e9a5b030dd63afca01a2999e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они есть в продаже, но там всего 16 А и 3,6квт, а в инете практически ничего не покупаю.

вон на днях Кокоми внучке заказывал через приятеля так ждать месяц-полтора, а я на так далеко уже не загадываю. )))

но то такэ, мабуть клещи куплю.

На выхи, если не будет сильной непогоды выкачу большого гену и попробую от него, заодно и от малого протестирую, раз уж обещают такие долгие отключения.

И в очередной раз спасибо Вам за понимание!
 

15 минут назад, mib сказал:

вы уже так долго с этим всем мучаетесь, ну точнее не то что бы мучаетесь, а не можете понять что происходит

Именно непонимание, а никакие не муки. :beer:

но я всегда добиваюсь чего хочу. ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

Они есть в продаже, но там всего 16 А и 3,6квт

Так у Вас же генератор 3 кВт. Это меньше 16 ампер. Да и штука эта только в розетку включается. А они не больше 16 ампер. 

Если совсем просто - можно зубр воткнуть на линию от генератора. Там и напряжение и нагрузка видна. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Фрай сказал:

И 6/6,5 :)

И как к нему зарядное подключать будете? Через розетку 16ти амперную?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

де той «собака порився» і що тут не так

Я так зрозумів що інвертор та зарядне працюють від мережі, значить справні, від генератора всі інші прибори теж працюють, залишається несумісність конретних приборів з конкретним генератором (не зійшлися характером), раз прибора два, а генератор один, то він і виноватець ЯТД :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та пока не спробую не буду знати, а узнаю розкажу обов’язково.

29 минут назад, Dendnepr сказал:

И как к нему зарядное подключать будете? Через розетку 16ти амперную?

Вже писав, що прикупив

image.jpeg.472aaf73f73f4162130e3333e8b316fb.jpeg

а до нього кабель 3Х4

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Dendnepr сказал:

И как к нему зарядное подключать будете? Через розетку 16ти амперную?

Голосом Фрая :-) а как же трехкратный запас :-)

Хотя может мы тут хихикаем, а по всему дому стоят силовые розетки :-)

Фрай если серьезно, то купите не помешает, как и клещи впрочем тоже

@Фрайпока дурачился вы и вилку выложили :-) так а на хюндае вашем трех киловатном мама есть под такую вилку?

 

Змінено користувачем mib
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порекомендуйте клещи пригодные, но не для большого профи за большие деньги, для бытового пользования но правдивые, не одноразовые.

когда собирал видеонаблюдение поехал купить кримпер и прочие обжимки, тестеры витой пары и тп то впадал в ступор от разбега цен

на порядок!

розетки по дому обычные, но вот к бойлеру тянул от щитка чересчур мощный провод в 16квадрат и не пожалел, со временем подключил э/котел, а теперь на нем сидит инвертор. 

Сэкономил время и денежку на протяжке нового кабеля.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

Порекомендуйте клещи пригодные, но не для большого профи за большие деньги, для бытового пользования но правдивые, не одноразовые.

когда собирал видеонаблюдение поехал купить кримпер и прочие обжимки, тестеры витой пары и тп то впадал в ступор от разбега цен

на порядок!

 

У меня uni-t 210e pro когда покупал то они были одни из доступных так что бы и dc и ac замерять плюс показывают герцы ну и как обычный мультимитр

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Звичайно, що ні!
Якщо мені одразу було сказано при купівлі, що жоден з тих, що вони можуть запропонувати (дві моделі) від генератора не працює.

Я б таких "спєців" гнав обісцяними ганчірками. Якщо виробник каже, що інвертор працює з генератором, то треба вимагати саме такої схеми включення. Якщо інвертор не запрацює, то значить він несправний і його треба відремонтувати або замінити.

Вам не треба бути спеціалістом, щоб не прийняти роботу, яку зроблена з порушенням інструкцій виробника обладнання.

3 години тому, Фрай сказав:

Чому не пробую? А куди втикати гену і навіщо?
вся автономка придбана та інстальована однією компанією, вона на гарантії.

Ну то викличіть тих спєців і вимагайте коректної інсталяції, їхній булшіт просто ігноруйте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, volomoto сказал:

Я б таких "спєців" гнав обісцяними ганчірками. Якщо виробник каже, що інвертор працює з генератором, то треба вимагати саме такої схеми включення. Якщо інвертор не запрацює, то значить він несправний і його треба відремонтувати або замінити

Ну там не совсем так, производитель в зародыше лет 10 назад говорил что у вас генератор неправильный :-) но в манах вроде изменений на этот счет нет, но есть ряд манипуляций, начиная от настроек в инверторе требования к питанию и паралельной нагрузкой, заканчивая подачей питания на выключенный инвертор кнопкой и после начала заряда батарей его включения

Но инсталяторы увидели что проще клиенту сказать что нельзя со входа, а может где то обожглись, но был бы мой я бы попробовал все варианты :-) на ибп я так и делал, и когда комбайн приедет и включу его в работу это будет первое что я проверю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Фрай сказал:

 

Ничего существенного не было включено.

 

Т.е. вы так и не провели чистый эксперимент - с включением в генератор только зарядного? Отпало бы куча вопросов и предположений

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, volomoto сказал:

Я б таких "спєців" гнав обісцяними ганчірками. Якщо виробник каже, що інвертор працює з генератором, то треба вимагати саме такої схеми включення. Якщо інвертор не запрацює, то значить він несправний і його треба відремонтувати або замінити.

Вам не треба бути спеціалістом, щоб не прийняти роботу, яку зроблена з порушенням інструкцій виробника обладнання.

Ну то викличіть тих спєців і вимагайте коректної інсталяції, їхній булшіт просто ігноруйте.

Никогда в жизни не ставил ГБО и вот когда приперло решил попробовать, тоже долго выбирал, у всех знатоков какие-то Стаги, Арктики или как их там еще?
Выбор пал на BRC, да, в два раза дороже, меня отговаривали, но в результате в отличии от них мои поездки к инсталятору исключительно на плановое ТО, а не постоянные регулировки, калибровки или замены.

вы разбираетесь и можете себе позволить поковыряться, а что делать мне в случае непонятной обстановки?
писать на форум или ждать когда ко мне смогут приехать и поставить в очередь на ремонт или замену?
Вон банально масло в гене поменять ждал сервисников две недели. (
всем хорошего спокойного дня и быть готовым к 7 часовым перерывам. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, mib сказав:

Но инсталяторы увидели что проще клиенту сказать что нельзя со входа, а может где то обожглись

Тобто тут проблема не технічна, а швидше "продаван знайшов свого лоха" :)

Якби знав це раніше, то проігнорував би відразу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, volomoto сказал:

Тобто тут проблема не технічна, а швидше "продаван знайшов свого лоха" :)

Почему каждый нелох считает себя умнее и круче других?

а копни поглубже и сплошное разочарование. :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Фрай сказав:

а копни поглубже и сплошное разочарование. :pardon:

Замість того, щоб щось робити для вирішення проблеми, ви тільки розводите балачки і розчаровуєтесь. Ваші відносини із інсталаяторами не є форматом технічного форуму, і мені пофіг чому і яким чином хтось вас переконав, що генератор з інвертором не будуть працювати разом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

і мені пофіг

Навіть не уявляєте як мені пофіг будь-який профі, що поливає гіменцем на своїх колег, чимало надивився на таких діячів.

3 часа назад, volomoto сказал:

Якби знав це раніше, то проігнорував би відразу.

Ой, зробіть добре діло - поставте мене в ігнор. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Фрай сказав:

Навіть не уявляєте як мені пофіг будь-який профі, що поливає гіменцем на своїх колег, чимало надивився на таких діячів.

Це не мої колеги по цеху, бо я заробляю на життя зовсім іншим, тому тут сильно мимо. Але не треба переводити тему якимось чином на мене, бо в мене інвертор працює від генератора, а у вас — ні. І те, що ви надивилися і, очевидно, ще більше хочете надивитись на "таких діячів", ніяк проблеми з інвертором не вирішить.

Тут багато людей, в т.ч. і я, витратили час на те, щоб проаналізувати вашу ситуацію і дати можливі варіанти вирішення, а натомість ви зі свого боку не зробили нічого і далі у всіх темах ставите ті самі питання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...