Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не робити паркан з заповненням деревом?

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, muvic сказал:

ле 500 баксів за квадрат паркану - ну то вже занадто дохрена

ну і то було десь 1.8 тому десь умовно за квадрат скоріше 250-300 ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, muvic сказал:

У мене довоєнний договір зараз перед очима. 

220 квадратів паркану жалюзі дуос, відкатні ворота 6400х2300 на Ролінгцентр стандарт, автоматика came bx800 maxxikit +, хвіртка із замком чіза, доставка і монтаж - 609 тис грн. 

ну тобто десь якшо перерахувати в довоенний курс то десь в 1.5 рази дешевше всього, але з автоматикою.

бо 220 квадратів то як розумію 100 погонних по 2.2? в 4 рази більше ніж в мене, тобто 150тис грн, шо умовно 6-7кбаксів довоених в перерахунку на довжину

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Фрай сказав:

тим, що мають покриття з обох сторін.

Не зовсім так. Усі жалюзі, з якими працюємо, мають покриття з обох сторін. 

Форма інша. Прямі жалюзі мають ламелі приблизно такої форми ~, тільки кути гострі. Тобто з фасаду один вигляд, з двору - інший. 

А дуос має форму ^, тобто вигляд що з фасаду, що з двору однаковий, ну і міцніші ненабагато. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, standov сказав:

ну тобто десь якшо перерахувати в довоенний курс то десь в 1.5 рази дешевше всього, але з автоматикою.

бо 220 квадратів то як розумію 100 погонних по 2.2? в 4 рази більше ніж в мене, тобто 150тис грн, шо умовно 6-7кбаксів довоених в перерахунку на довжину

Крім паркану не забувайте про проїзд 6.5 метрів. Тобто там ворота були загальною довжиною 10 (до комплектної консолі + 4 метри додатково), труба 80х60 на каркасі. 10 метрів полотно воріт = збільшені транспортні витрати. Ну і якісна автоматика. Загалом, вїзна група непоганий такий шмат відкусила. Жалюзі для заповнення воріт та хвіртки у 220 квадратів не входили, вони були у ціні воріт. 

Хоча і різниця в 1.5 рази, як на мене, досить суттєва. Можна було б не тільки автоматику поставити, а ще і циганський ансамбль на новосілля запросити :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, muvic сказал:

тобто вигляд що з фасаду, що з двору однаковий

саме це й мав на увазі, але неправильно висловився

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться на питання ширше. Дерев'яний паркан = сервіс 1 раз в 2 роки, а може і частіше (перекрити лаком чи іншим стафом), якщо бажаєте щоб стояв довго. Якщо не робити сервіс то 5-7 років і заміна всього дерев'яного наповнення. Вам ще травичку косить, листя збирать, поточний сервіс дому робить, дрова рубать, то десь вода протікла, то земля просіла, септіку зроби добре, ринву поправ, листя з неї викінь бо забиває і т.д. і т.п. Може перші роки після побудови це не так багато і не так напряжно, але постійно треба хоботитись і чим далі - тим більше. Знаю багато випадків коли навіть траву люди задовбуються косить і вирішують що простіше заплатить щоб приходили і косили за них. Хочете собі добавити той гембель - Ваш вибір. Метал - поставив і забув, але за такий комфорт треба заплатити, та правда у Вас тільки фасад, а не всі 4 сторони... Про естетику - питання інше. У кожного свій смак. Мені наприклад метал смакує більше.. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось про 5-7 років якісь пужалки, якщо з відходів сосни то можливо, про то шо доглядати треба то факт. Але у мене от наприклад сторона профнастіла яка на північ дивиться за 5 років стала грязно-зелена від мха, шо з тим робити не зрозуміло ) до того що все потребує уваги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

Крім профнастилу )

ви мені краще скажіть шо мені з ним тепер робити?) хімією - будуть білі розводи скоріш за все, керхер звичайний не знімає, "фреза" шось боюсь зняти до цинку. от шо робити?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

ви мені краще скажіть шо мені з ним тепер робити?)

Та не перейматися )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadimv сказал:

А що з ним сталося?

я вище написав шо сталося з профнастілом за 7 років на заборі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, standov сказав:

я вище написав шо сталося з профнастілом за 7 років на заборі

А, точно, пропустив.

На вашому місці я б вважав, що з ним нічого не сталося. )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

А, точно, пропустив.

На вашому місці я б вважав, що з ним нічого не сталося. )

ну таке, виглядає дуже не дуже, причому от прямо з тераси

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також буду робити щось на зразок жалюзі. Стовпчики з блоку парканного, пару рядів блоку і жалюзі,.Або ранчо, ще думаю. Варіантів насправді не так багато. За дерево вам все вірно написали - однозначно потребує догляду, на який більшість забиває і паркан виглядає пошарпаним вже дуже швидко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

"фреза" шось боюсь зняти до цинку. от шо робити?)

Керхер без варіантів. Нічого профнастілу не буде навіть від фрези - я вже мив. Навіть штукатурний фасад мив керхером - от там було що пару раз сильно приблизив і трошки штукатурку слизало 🙄

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Gitan сказав:

В менє так.

 

  Приховати вміст

Забор.jpg

 

Дякую! Мені дуже подобається! Ви не використовували зовсім цегляних стовпчиків? І також підкажіть чим ви обклали внизу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oce@n сказал:

Дякую! Мені дуже подобається! Ви не використовували зовсім цегляних стовпчиків? І також підкажіть чим ви обклали внизу?

Бетонна стрічка, накрита бетонними кришками. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моему деревянному забору 13 лет. Доска была свежепил, сырая присырая. Обробатывала грунтовкой и краской Тикурилла. Через 3 года перекрасила в другой цвет тоже Тикуриллой. Два года назад обработала маслом. Как по мне, так бетонные столбы похуже смотрятся, правда, я их 13 лет не трогала.

20230109_160145.jpg

20221127_161610.jpg

Змінено користувачем Надежда
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, standov сказав:

сторона профнастіла яка на північ дивиться за 5 років стала грязно-зелена від мха, шо з тим робити не зрозуміло ) до того що все потребує уваги.

Пустіть якусь ліану по паркану і зніметься питання.

В мене паркан з профнастілу більш 10 років. Наче новий. Що таке мох я добре знаю, бо живу в лісі, але до мого паркану нічого не чіпляється. Можливо, якість має значення.

Не дивлячись на те, що за 10 років не було питань до паркану, робити вдруге профнастіл не стала б. Тут вже згадували про естетику.

2 години тому, Oce@n сказав:

Мені дуже подобається! Ви не використовували зовсім цегляних стовпчиків?

Сьогодні проходила повз такого паркану, звернула увагу, тому що читаю тему. Мені сподобався. Лаконічний, пристойний вигляд. І те, що  зроблено одним полотном, без стовпчиків, теж сподобалось більше, ніж зі стовпчиками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так думаю що справа в географії. В мене 3 сторони чистенькі а та шо на північ та "зеленіє" прям дуже активно. Прям як по шкільному підручнику про моз на північній стороні ) може якщо би в мене орієнтація ділянки була не така чітка то теж би не зеленіло. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, standov сказав:

думаю що справа в географії.

Географія має вплив. Але ліс і мох, то ... в мене все вкрите мохом, сюди можна і лишайник додати.  Ділянка теж строго орієнтована.  Я зрозуміла про яку сторону ви кажете. Паркан чистий. Про  ліану раджу подумати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, на мою думку, робити треба те, що хочеться, що подобається. 

Бо робиться це все не на 1 рік і має дарувати естетичне задоволення. 

А не постійним докором висіти "і чому не зробив?" 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...