Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не робити паркан з заповненням деревом?

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

 

14 минут назад, muvic сказал:

робити треба те, що хочеться, що подобається. 

ще вчора хотів це написати. )

 та хоч з паркету, яка кому справа, що подобається мені?

Я в себе взагалі хотів зробити скляний, бо була замала ділянка і погляд втикався у темний паркан, а мені хотілось простору.

Навіть купив скляні панелі, клемніки, забетонував труби на 1.5 метра...

Добре, що сусіди продали ще шматок землі. 

О, ТС, можу скло запропонувати, ні фарбувати не треба, ні обробляти. :grin:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якшо вже робити паркан з дерева то саме головне треба виконувати 2 речі...по-перше, всі торці мають бути закриті, по- друге - ніякого контакту деревини з землею (грунтом)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 21.01.2023 в 08:43, Oce@n сказал:

Але все ж підкажіть, хто стикаввся з вибором, чи використовує один з варіантів - які плюси, мінуси, підводні камені? Може десь можна економити?

Також планував спочатку соснову дошку на забор. Але скільки потім не шукав як воно виглядає з часом, то або господарі переставали доглядати, і дошка ставала сіро/чорною, або фарбували криючими фарбами, тож текстури деревини не залишалося зовсім.

Потім рахував металевий штахетник, але в нас пес часто спирається лапами на забор, то він би його просто повигинав. Та й зовнішній вигляд не дуже до вподоби.

Я давно придивлявся до фіброцементного сайдінгу, бо хотів обшити ним фасад будинку, проте відлякувала вартість. Але мені пощастило знайти потрібну кількість та колір зі знижкою, бо розпродавали залишки. Вийшло доволі непогано. Ми хотіли частково прозорий забор, тому обшивав із пропусками. Якщо захочемо більшої приватності - зашию додатково з іншої сторони.

Зекономити можна на роботах, я робив все власними руками. За*бався добряче, правда :)

На фотках ще залишилася "тимчасова" огорожа з рабиці, яка простояла 8 років.

Хвіртку та ворота зашив дошкою щоб виділити. Подивимось що з цього вийде.

20220709_173825.jpg

20220623_151142.jpg

IMG_20230204_122758_186.jpg

Змінено користувачем blacktigra
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, blacktigra сказав:

Я давно придивлявся до фіброцементного сайдінгу, бо хотів обшити ним фасад будинку, проте відлякувала вартість. Але мені пощастило знайти потрібну кількість та колір зі знижкою, бо розпродавали залишки. Вийшло доволі непогано. Ми хотіли частково прозорий забор, тому обшивав із пропусками. Якщо захочемо більшої приватності - зашию додатково з іншої сторони.

 Маючи фасади будинку з фіброцементного сайдінгу, ніколи не розглядала його, як можливий паркан.  Ви мене здивували. Як фасад для будинку- дуже задоволена і не бачу йому альтернативи, але паркан...не впевнена...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, allanek сказал:

 Маючи фасади будинку з фіброцементного сайдінгу, ніколи не розглядала його, як можливий паркан.  Ви мене здивували. Як фасад для будинку- дуже задоволена і не бачу йому альтернативи, але паркан...не впевнена...

А чому б ні? Я потім став частіше помічати такі забори з сайдінгу в різному виконанні. Шифер та й шифер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вперше бачу паркан з фіброцементу. Для паркану це крихкий матеріал. З шифером нічого спільного він не має. Паркани з шиферу мене не дивують. Для фіброцементу має значення якість фарби.

Цікаво буде почути ваш коментар через кілька років).

А з боку ділянки  будете якось декорувати паркан чи так і залишиться з відкритим каркасом?

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Я вперше бачу паркан з фіброцементу. Для паркану це крихкий матеріал. З шифером нічого спільного він не має. Паркани з шиферу мене не дивують. Для фіброцементу має значення якість фарби.

Цікаво буде почути ваш коментар через кілька років).

А з боку ділянки  будете якось декорувати паркан чи так і залишиться з відкритим каркасом?

Ну, так, це свого роду експеримент, я не одразу прийняв рішення робити забор з сайдингу, хоча бачив декілька існуючих заборів до того як. Щодо використання його на заборі чи стіні не бачу великої різниці. Якщо звернули увагу, то сайдинг закріплений в 4 точках, з кроком десь 50 см, тобто вимоги виробника враховано. Єдине що на заборі вище ймовірність що хтось його пошкодить ззовні. Вибір матеріала для зашивки це зажди компроміс.

До речі попрацювавши із сайдингом трохи змінив свою думку щодо нього. Виявилося що фарба доволі ніжна, особливо на кромках.

З середини поки що так і залишу, внутрішня нефарбована сторона мене мало бентежить. Подивимось, як воно буде з часом.

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, blacktigra сказав:

Ну, так, це свого роду експеримент,

В умовах нашого будівництва "Дикого Західу", ми доволі обмежені різноманіттям парканів, тому любий експеримент, це цікаво, хоч і не завжди доцільно.

55 хвилин тому, blacktigra сказав:

Виявилося що фарба доволі ніжна, особливо на кромках.

Тому і казала, що

2 години тому, allanek сказав:

Для фіброцементу має значення якість фарби.

В мене, наприклад, більш 10 років, без змін. І колір, теж, не змінився під впливом сонця. До кромок нема питань, як і до сайдінгу в якості фасада.

55 хвилин тому, blacktigra сказав:

внутрішня нефарбована сторона мене мало бентежить.

 Фарба є тим, що захищає фіброцементний сайдінг від негативного впливу. Хіба вам виробник чи продавець не радив захистити внутрішню сторону фарбою? В вашому випадку це потрібно. Заодно спитайте, якою фарбою фарбували ваш сайдінг.

Знаю від свого постачальника, що колись була проблема замінити фарбу на аналог, щоб зберегти якість сайдінгу.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, allanek сказал:

Фарба є тим, що захищає фіброцементний сайдінг від негативного впливу. Хіба вам виробник чи продавець не радив захистити внутрішню сторону фарбою? В вашому випадку це потрібно. Заодно спитайте, якою фарбою фарбували ваш сайдінг.

Я купував вже фарбований сайдинг спеціально щоб не витрачати час на фарбування. :)

До речі, він також фарбований з тильної сторони, бо на зрізі він майже білий. У зразків іншого кольору тильна сторона була не сірою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Не знаю щодо довговічності дерева, але мені оцей паркан дуже сподобався, де секції з габіонів та, схоже, дерев'яні. 

Suchasnyy-dyzayn-parkanu-z-habionamy.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, bomberos сказав:

Схоже, що на фото вище використана терасна дошка. А вона може бути композитною.

Теж схиляюсь що там композит. 

І він не легкий, та і прайс не дуже гуманний 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, muvic сказав:

прайс не дуже гуманний 

Очікувано... Чим краще щось виглядає, тим більше треба викласти грошей за це 🥲

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Viktor Nabuduvaly сказав:

Очікувано... Чим краще щось виглядає, тим більше треба викласти грошей за це 🥲

Ну, паркан Ви робите не на рік чи п'ять. 

Тому, на мою думку, робити треба те, що подобається. Бо потім, через пару років, дивитись на паркан і не отримувати від побаченого жодної позитивної емоції - теж не є правильним 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Махрове ІМХО )) і хоч я сама маю дерев!яний паркан, але з габіонами краще робити заповнення металом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

Розкажу як власник деревяного забору

 

Оновлення фарби на дереві потрібно робити раз на 3-ри роки. А фарба тікуріла не дешева чи аналоги...

В мене комбінація з металом, повірте гемор ще той.

А як прийшлось фарбувати метал і дерево через 10 років - 6 днів роботи для однієї людини.

На 2012 рік ціна питання такого паркану була 2 тис доларів.

 

На сьогодні я краще зробив би з каменю натурального і покрив лаком.

Плюси - хароша шумоізоляція, простота в догляді (помив мийкою високого тиску), гарний вигляд....

 

Розгляньте варіант з малинового кварциту - думаю Вам сподобається...

Або стовпчики з каменю плюс профнастил під дерево варіант 3D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.05.2023 в 22:56, irina1969 сказал:

Махрове ІМХО )) і хоч я сама маю дерев!яний паркан, але з габіонами краще робити заповнення металом

а чого? цікавлюся бо планую габіони і відповідно думаю про заповнення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, standov сказав:

а чого? цікавлюся бо планую габіони і відповідно думаю про заповнення

чисто з естетичних міркувань...металева сітка, чітка геометрія габіонів споріднена з металевим "штакетником"...сама маю більше 100 метрів дерев"яного забору, так що я зовсім не проти дерева

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
  • 3 тижні потому...
В 29.10.2023 в 15:04, Aleksey Sandul сказал:

Не буде він затяжкий? 

Затяжкий для чого?

В мене отак, але на бетонні
image.png.8a5ec3d719d7a6ab420ba0cce0601be9.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...