Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор герметика для окна, альтернатива Стиз

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, посоветуйте оконный  герметик для заделки монтажного шва, ранее все хвалили Стиз, но его сейчас нигде не купить. Дом из газобетона, окна уже стоят.

Еще до войны было куплено 2 ведра Стиз А, но срок годности уже вышел. Я так понимаю его использовать нельзя.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акриловий герметик для монтажних швів А для зовнішньої роботи Lacrysil. Герметик для монтажних швів В для внутрішніх робіт Lacrysil.

Але спочатку перевірте той, що у вас є, можливо, він ще живий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Акриловий герметик для монтажних швів А для зовнішньої роботи Lacrysil. Герметик для монтажних швів В для внутрішніх робіт Lacrysil.

Але спочатку перевірте той, що у вас є, можливо, він ще живий.

А як його перевірити? Як зрозуміти, що він не втратив властивослей,  наскільки пишуть там у складі хімія яка згодом деградує навіть у закритій тарі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Domikv сказав:

А як його перевірити? Як зрозуміти, що він не втратив властивослей,  наскільки пишуть там у складі хімія яка згодом деградує навіть у закритій тарі.

Я його застосовував для тимчасового захисту піни зовні до опорядження укосів. Потім його властивості мені вже не цікаві. Всередині не застосовував. Якщо стан герметику дозволяє його нанести на піну, я би використав той, що є. Якщо ви очікуєте від нього якийсь чарівний ефект, то моя думка вам не допоможе)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 10.03.2023 в 13:52, Domikv сказал:

Добрый день, посоветуйте оконный  герметик для заделки монтажного шва, ранее все хвалили Стиз, но его сейчас нигде не купить. Дом из газобетона, окна уже стоят.

Еще до войны было куплено 2 ведра Стиз А, но срок годности уже вышел. Я так понимаю его использовать нельзя.

 

Гарний варіант Soudal Premium , він менше наноситься і ефективніше діє. Відро 4.5 кг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

А підкажіть будь ласка, якщо вікна простояли 2 роки і піна ззовні пожовкла - перед нанесенням герметику потрібно перепінювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Піна боїться УФ, необрізана ще може якийсь час простояти, але потрібно перевірити її стан. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Нагадайте, будь ласка, Стиз - це власне ім'я якогось продукту? Щось подібне тому, як ЕППС називають інколи стиродуром за назвою якогось виробника?

Та фактично мова про герметики, які добре "липнуть" до матеріалу стіни, монтажної піни та віконного профілю? Наскільки я розумію, з зовнішньої сторони герметик повинен бути паропроникний, зі сторони приміщень - паронепроникний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власна назва продукту країни-агресора. Шукайте герметики для монтажних швів  від Lacrysil, Den Braven. 

Також з'явилися герметики європейського виробництва брендовані для Рехау 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Интересно, что лучше мастика или акриловый герметик для этого дела? Как насчет PENOSIL PremiumAir&Vapour Membrane 1 кг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, wertyz сказал:

Интересно, что лучше мастика или акриловый герметик для этого дела? Как насчет PENOSIL PremiumAir&Vapour Membrane 1 кг?

Не брать, фигня🫢

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
22.03.2023 в 15:42, ibt сказав:

Гарний варіант Soudal Premium , він менше наноситься і ефективніше діє. Відро 4.5 кг

А можна повне найменування бо щось знайти не можу в гуглі.

Змінено користувачем dimich99
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Тепер ще з'явився для таких робіт однокомпонентний акрилатний герметик для монтажу вікон Tenachem PROFFLEX A та PROFFLEX В. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...