Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

А Резерв+ як був створений? Допиляли існуюче програмне забезпечення, отримали кошти.

Я люблю електронні сервіси. Такі можливості для втручання та спотворення :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, XL.pro сказав:

А Резерв+ як був створений? Допиляли існуюче програмне забезпечення, отримали кошти.

Ну так ці рєбята - великі спеціалісти по розпилу. Януковичу таке і не снилося:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, hause сказав:

Це ще мордор-2, чи вже став мордор-1 ?

image.thumb.png.3f159138b6d24f9c29cda69bb285d1a7.png

Поки ні, треба ще Tinder і OnlyFans деанонімізувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Поки ні, треба ще Tinder і OnlyFans деанонімізувати.

Нереально. Самі на себе не ризикнуть виходити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Це ще мордор-2, чи вже став мордор-1 ?

интересно то, что это пробивают депутаты от партии Ёпаный Стыд...опять парашенка пакость замыслил))) 
не проверял так ли, но обычно канал не врет...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Бездомный сказав:

А давеча на япе писали, что в росии электроники нет. Так вот же она.

В СССР завжди була своя електроніка. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dmitriy_S сказав:

Коти взагалі не гавкають. Мовчки займаються своїми справами:)

Це ви про тих котів, що нявчять в цій гілці 24/7 граючі на боці кацапні?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ozor сказал:

Це ви про тих котів, що нявчять в цій гілці 24/7 граючі на боці кацапні?

вони на боці харчування - тобто  за сумнозвісний  "шмат гнилої ковбаси" , або за ресентимент до українців , котрі їм там щось  на їхню думку  завинили ( деяким предстваникам їхнього народу весь світ щось завинив ) 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

циганський табор на гастролях :lol:

 

"Ми знаємо, що сьогодні вранці на територію України заїхала група громадян Угорщини за загальними правилами для всіх громадян країн Шенгенської зони, користуючись безвізом", - сказав він.

Водночас речник наголосив, що будь-які особи з туристичною метою можуть саме так заїхати в Україну з країн Шенгену. 

 

ти прохаєш , але прохаєш без поваги (с)

Без названия (27).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

утремся и дальше будем терпеть ракетные атаки британских ракет по русским городам.:lol::lol:

 

шо ніясна ? :lol:

20836282.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, ozor сказав:

Це ви про тих котів, що нявчять в цій гілці 24/7 граючі на боці кацапні?

Та я тут самий проукраїнський персонаж. На боці кацапні тут грають записні місцеві "патріоти".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо несмываемого туда отправить и чтобы везде (и у хохлов) отображалась его точка геолокации.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

‘Everyone’s afraid not to wear them’: Trump buys $145 shoes for his top men

The president has given favourites including JD Vance, Marco Rubio and Pete Hegseth Florsheim dress shoes, whose earlier fans included Michael Jackson

оце так турбота. правад трошки не в розмір. але дареному коню не заглядають  

image.thumb.png.ac5139ea21acbb43210b47e481edfb3c.png

 

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Александр Аврамчук сказав:

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що рішення Європи скоротити роль ядерної енергетики було «стратегічною помилкою», і закликала зробити ставку на поєднання атомної та відновлюваної генерації. Про це вона сказала 10 березня на Саміті з ядерної енергетики в Парижі, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Президентка Єврокомісії нагадала, що якщо у 1990 році третина електроенергії в Європі вироблялася на атомних електростанціях, то нині цей показник становить лише близько 15%.

«Це скорочення частки ядерної енергетики було вибором. І з погляду сьогоднішнього дня це була стратегічна помилка для Європи – відвернутися від надійного, доступного джерела електроенергії з низькими викидами», – заявила фон дер Ляєн.

 

Проблема в тому, що вона не розуміє основного - це була не помилка, а диверсія. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що там казали про те що безглуздість  законників  - ознака  неминучого   краху імперії ? 

 

Жительницу Хабаровского края, срывавшую брошюры с призывами служить в российской армии, приговорили к 17 годам лишения свободы, сообщает региональная прокуратура.

Как утверждают правоохранительные органы, 54-летняя женщина сотрудничала с украинской разведкой и в обмен на выезд за границу сорвала не менее 14 листовок. Часть из них она сфотографировала и отправила кураторам, а часть оставила в квартире.

Помимо этого, осужденная нашла в интернете информацию о погибшем солдате с указанием его личных данных и отправила ее «представителю Украины».

Ее обвинили в госизмене (ст. 275) и участии в деятельности террористической организации (ч. 2 ст. 205.5 Уголовного кодекса). Суд назначил ей наказание в виде 17 лет лишения свободы с отбыванием наказания в колонии общего режима с ограничением свободы на год.
 

:lol::lol:

колись в радянському журналі "людина та закон" була рубрика , яка висміювала американску правову систему 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Причем здесь захист!?

Просто бюджет наполняют, растаможка сейчас не так и много стоит.

Вы пробовали завезти машину за 1000 дол?

По сколько обошлась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Якщо уявити, що хтось на пів рочку-рік випав із подій, а зараз повернувся, то, певне, має всі шанси поїхати до психіатричної лікарні. Дивіться самі", - пише українська журналістка та письменниця Зоя Казанжи на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук",  та продовжує:

"Україна просила закрити небо на своєю територією. Не закрили — вбивайтеся самі. Зараз Україну просять закрити небо над дубайщиною.

Пентагон і країни Перської затоки хочуть придбати українські безпілотники-перехоплювачі, щоб збивати шахеди. Тому що стріляти ракетами Patriot, вартістю по 20 мільйонів доларів по безпілотнику, який коштує 20 тисяч доларів, якось не комільфо.

Трамп молиться за себе під час колективної молитви. Трамп виключив свого пропагандиста і любителя Путіна Такера Карлсона із MAGA і заявив, що той «збився зі шляху» і він взагалі «недостатньо розумний».

В свою чергу Такер Карлсон заявив, що у війну Трампа втягнули … євреї. Точніше — ХАБАД. Бо ХАБАД штовхає США на війну, щоб зруйнувати мечеть Аль-Акса і натомість побудувати Третій Храм. Знаєте, які докази? Такер побачив нашивку на формі одного із ізраїльських солдатів.

Павла Дурова забанили в ТікТок. Залишилось, щоб Маска в Х забанили.

На Росії в розпалі репетиції дитячих весіль. В цій дурці на повному серйозі дорослі тітки із загсів РФ беруть участь у «процедурі».

Іран бомбить Дубай. А Дубай поставив свої ППО серед своїх сяючих стоповерхівках і б'є багатомільйонними ракетами по дешевих дронах.

Українці тим часом продовжують генерувати меми. Із останнього: шейхи співають: «Горить-палає техніка ворожа, рідне Абу-Дабі переможе!».

Українських інкасаторів викрали у Будапешті разом з готівкою, яку вони везли з Австрії до України у рамках міжнародних банківських перевезень.

Зеленський розповідає світу про розміри живота Орбана і прямим текстом обіцяє «якщо одна особа в ЄС блокуватиме €90 млрд, то дамо адресу цієї особи ЗСУ». Петер Мадяр, лідер виборчих перегонів в Угорщині і основний претендент на перемогу, був вимушений публічно стати на захист Орбана від Зеленського. Вміє наш, скажіть?

До Угорщини прибули російські технологи зі штабу Кірієнка. І це прямо дуже погано. Росія включається повністю в процеси, щоб утримати Орбана при владі. А ми, виходить, теж допомагаємо мобілізувати електорат своїми офіційними дурними заявами.

Арабський мільярдер Аль Хабтур наїхав на Трампа і вимагає відповідей на питання: «хто надав вам повноваження втягувати наш регіон у війну з Іраном? Чи думали ви про те, хто першим постраждає у нашому регіоні?».

Особливо пікантні такі питання на фоні того, що створена Трампом Рада миру активно фінансувалася саме країнами Перської затоки. Тому Аль Хабтур і питає: то ми фінансуємо мирні ініціативи чи війну проти нас самих?

США надають Індії 30-денний дозвіл на купівлю російської нафти. І це руйнує всю вибудовану архітектуру стримувань, обмежень, штрафних санкцій. І це до того, що таке рішення допомагає Росії заробляти далі гроші.

Андрія Єрмака продовжують охороняти. На цей раз — спецпідрозділ СБУ Альфа. Може тому, щоб не втік? Хоча ми всі розуміємо, про що це. А у вас що?".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Вы пробовали завезти машину за 1000 дол?

По сколько обошлась?

Це шо за машина, гольф 2!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

А на 2800 пенсии, которую перестали платить без объяснения причин?

С пенсионного фонда на письмо с уведомлением просто не ответили за 4 месяца.

Конституция на паузе.

О, а как Вы отдали 1000 грн за то машины, как Вы её заправляте?.

Это Вы, наверное, ботом подрабатывает е.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Винсол прав...Украина не выпускает свои авто...похерила отрасль, вместо того, чтоб модернизировать и развивать и просто берет бабло за то что гражданин покупает у других...#какогохрена!

смысл напрягаться и свое выпускать если можно просто бабло грести - такой подход будет ко всему и он будет одним из факторов который и завалит это государство

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, karbo сказав:

В СССР завжди була своя електроніка. 

Совєцкіє мікрокалькулятори-самиє кррупниє мікрокалькульятгри в мірє!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Та я тут самий проукраїнський персонаж. На боці кацапні тут грають записні місцеві "патріоти".

https://www.facebook.com/share/1DP37rdK7z/?mibextid=wwXIfr

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ozor сказав:

Жодної копійки з бюджету не вкрав. Мимо:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтримати УП

Новини

 

Публікації г.

Ми в якийсь момент все-таки пішли по шляху виправлення, а в Росії відбулося сплетіння криміналу з державним управлінням, тому це понятійна країна.А ми тишком-нишком, за історію України. Це явно не те, чим історія українського парламентаризму може пишатися. Я не кажу, що там немає притомних людей.

Ми у фонді напрацьовуємо різні пропозиції по змінах у законодавстві для того, щоб було краще працювати українському солдату й українському волонтеру. Там є, з ким працювати. Але глобально – це не парламент.

А навіщо ж ти придурок разом із вакарчуком  розвалював національно демократичну єдність?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, DimaF сказав:

Це шо за машина, гольф 2!?

Пох, человек сам выбирает по своему карману, а благодаря выблядкам должен переплачивать втрое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...