Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, DimaF сказал:

Только не забывайте что право на насилие есть только у государства.

ТЦК не защищаю, пида*асы, но граждане именно за это проголосовали в 19-м году.

И государство туда нанимает людей, которым все равно кому морды бить.

По другому и быть не может.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vitaliy67 сказал:

И государство туда нанимает людей, которым все равно кому морды бить.

По другому и быть не может.

Ага, титушки на новый лад...🙃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Ага, титушки на новый лад...🙃

Абсолютно верно.

Люди, которые решают проблемы силовым методом.

Такой себе "последний довод королей"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, DimaF сказал:

Ага, титушки на новый лад...🙃

Вадік Тітушко зараз геройствує на фронті .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

Нацист  Качинський  був би проти в будь якому випадку - з клоуном , чи без колуна .

Польща на всіх вітрилах летить у нацизм .

І це - проблема не лише виключно України - це проблема Європи . 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

Та глянув, щойно і прикуїв, якщо вже навіть Міллєр таке πιздить... 😳 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда Вы наконец поймёте, что мы в Европе никому не нужны 

Мы буферное государство между ними и орками 

Деньги давать будут, ровно столько сколько нужно для рубилова на нашей территории.

Им война на своей территории совсем не нужна.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

image.thumb.png.d69012907283fe291e5f4d748496264e.png

militarnyi.com/uk/news/drony-atakuvaly-himzavod-azot-u-novomoskovsku-yakyj-vyroblyaye-komponenty-dlya-vybuhivky/

 

 

по відео нальоту , на стратегічному підприємстві  з ппо - тільки стрілецька зброя 

 

блиск та жебрацтво відомства Шойгу -  Білоусова 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Когда Вы наконец поймёте, что мы в Европе никому не нужны 

Мы буферное государство между ними и орками 

Деньги давать будут, ровно столько сколько нужно для рубилова на нашей территории.

Им война на своей территории совсем не нужна.

 

пропонуєте  підставити шию під кацапську сокиру ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Им война на своей территории совсем не нужна.

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив декілька разів у стрічці повідомлення, що закрита справа генерала Дмитра Марченка і бронежилетів, яка була сфабрикована по команді ОП. Хотів привітати генерала, але немає з чим. Справа не закрита. Це вкид.

Що відбувається? А от що. Наші європейські друзі поцікавилися станом речей у справі Марченка через те, що є рішення по іншій справі - по «Бронежилетам Міндіча». Це гучна корупційна справа щодо постачання неякісних бронежилетів для Збройних Сил України, де фігурують тодішній міністр оборони Рустем Умєров і Тимур Міндіч, друзяка в бізнеспартнер президента України Володимира Зеленського.

І там вже є рішення та вирок. У червні 2026 року Господарський суд Києва повністю задовольнив позов та стягнув з компанії майже 97,43 млн грн штрафних санкцій за постачання неякісної продукції. А по Марченку справа тягнеться вже багато років і жодного рішення немає. Чому? Тому що складу злочину немає, тому що всі бронежилети давно вже роздачі у підрозділи і тому, що у разі визнання невинуватості Марченка садити треба всіх, хто фабрикував справи. А вони тоді, щоб уникнути відповідальності, можуть назвати замовників справи. І тут, як в старій приказці - у будь-якому розслідуванні головне не вийти на себе.

Тому справу просто поставили на паузу. А в інформаційний простір вкинули брехню про закриття справи. Це для вашого розуміння, що відбувається - реакція на зацікавленність європейців.

До речі, президент України Володимир Зеленський і досі морозиться і не нагороджує генерал-майора Дмитра Марченка званням Героя України за організацію оборони Миколаївської області взимку 2022 року. Чому? Здогадайтесь самостійно і зробить висновки.(С)

photo_2026-06-26_12-04-25.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Та глянув, щойно і прикуїв, якщо вже навіть Міллєр таке πιздить... 😳 

 

пшакам вже не страшно кацапів - вирішили , що на часі вже бити в спину українцям

 

пся крев  нацистська 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бездомный сказал:

пшакам вже не страшно кацапів

А может они считают, что мы для них вреднее?

Польські міста відмовляються приймати українських дітей на оздоровлення, - міський голова Івано-Франківська Марцінків

 Джерело: https://censor.net/ua/n4010366

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

И это то же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

И это то же.

Утром 25 июня в Гамбурге (Германия) полиция провела масштабную операцию в одном из крупнейших приютов для беженцев

Рейд прошел в так называемом "Украинском доме" в районе Винтерхуде. Правоохранительные органы действовали в рамках расследования возможного масштабного мошенничества с выплатами детских пособий (Kindergeld).

По данным немецких СМИ, у правоохранителей есть подозрения, что к возможным нарушениям могут быть причастны организованные преступные группы, которые могли использовать поддельные документы для незаконного получения социальных выплат в Германии и Польше.

gordonua.com/section-worldnews/news-perekryily-vyikhodyi-y-vzyalys-za-dokumentyi-v-hermanyy-v-pryyute-dlya-bezhentsev-provely-masshtabnuyu-operatsyyu-s-chem-svyazano-26-06-2026.html#goog_rewarded

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все має певні цикли. Треба розуміти коли тема себе вичерпує і переключатися на іншу не чекаючи коли почнуть стригти тих хто не встиг зіскочити 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как гундосый вчера выключал " ретрансляторы" в Б.

23.22 "З білорусі группа БпЛА в кількості 5 шт рухається в напрямку Коростенського району."

23.26.Коростень️Над містом БпЛА! Перебувайте в укриттях!.

23.35.Ще три БпЛА в напрямку Коростеня, УВАГА!

23.58.З Київщини в напрямку Коростенського району рухається ще група БпЛА!

01.25.БпЛА в напрямку Олевська

Змінено користувачем рыбак
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Все має певні цикли. 

Перепрошую пане, цитату взяв не для відповіді, нагадало дещо :)

Російський агітпроп 2022 року ... якось незручно  вийшло :pardon:
 

 

:razz:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Все має певні цикли. Треба розуміти коли тема себе вичерпує і переключатися на іншу не чекаючи коли почнуть стригти тих хто не встиг зіскочити 

Короче до Албанії наступного літа знов не поїду?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Canton сказал:

А может они считают, что мы для них вреднее?

Польські міста відмовляються приймати українських дітей на оздоровлення, - міський голова Івано-Франківська Марцінків

 Джерело: https://censor.net/ua/n4010366

це вже нацизм , чи  ще ні ?

що про це скаже  Піотр Кульпа ? :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

в пана кацапощелепного  кацапського воєнного злочинця ненависть до українців вшита на рівні днк  

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

в пана кацапощелепного  кацапського воєнного злочинця ненависть до українців вшита на рівні днк  

Т.е. против "хитровыебан...ости" возражений нет?

Какая же тогда может быть любовь и уважение? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

схоже , до кацапів почала доходити безвихідь їхнього  катастрофічного стану  на  Південному театрі воєнних дій.

це вам не наркоман  підзалупний

впн 

Спойлер

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...