Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Canton сказав:

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

При этом дешёвых понтов выше крыши.

Ты сначала сделай ВВП выше Польского, а потом срись с поляками.

От границы до Германии ремонт на ЖД, техники немеренно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, karbo сказав:

Поляків не УПА задовбало, а мільйон української гнилі у вигляді біженців. Мільйон наглоти і халявщиків. УПА послужила лише тригером. 

Польське юфорю нічим не краще американського 😅

Є нормальна вистраждана міграція, а окремо ця вонюча категорія 😅

Это ж надо быть таким уебком...

Поляки только в прибылях.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Это ж надо быть таким уебком...

Поляки только в прибылях.

Краще загубити без такого гімна, як ти, як знайти з тобою 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше півмільйона української курвоти з варениками замість губ 😅

Ви всіх задовбали 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальна міграція це коли тебе не видно, не чути.це коли ти не задовбуєш місцеве населення нічим. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це коли ти плавно вливаєшся і стаєш як всі. Стаєш частинокою місцевих, а не в бидлячій формі демонструєш своє "українство"😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, vadimv сказал:

image.png.1b5cabe575d641da1e58e604db062fa6.png

кацапи навіть власну мову не знають

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п'ять років не пройшло - хтось з кацапів ,  а саме - латиніна з яйцями  почав  до чогось  здогадуватися 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, karbo сказав:

Це коли ти плавно вливаєшся і стаєш як всі. Стаєш частинокою місцевих, а не в бидлячій формі демонструєш своє "українство"😅

тепер зрозуміло чому ви тут на форумі  показуете своє українство. ніхто не дасть в морду. 

на чужині під кого косите?    

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

кацапи навіть власну мову не знають

При цьому ще й у ВНЗ викладають :pozor:

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Александр Аврамчук сказав:

тепер зрозуміло чому ви тут на форумі  показуете своє українство. ніхто не дасть в морду    

Зразу видно що ти щирий 😅😅😅

Бо замість відповіді та дискусії у морду 😅😅😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС України активізували полювання на російські засоби протиповітряної оборони як на тимчасово окупованих територіях, так і безпосередньо в РФ. А навесні вони вже перейшли й на повноцінний формат "відстрілу" МВГ, який зараз і викликав ефект снігової кулі.

Таке вже неможливо приховати, втрати противника неухильно зростають – тому й впадають в істерику Z-воєнкори. І значною мірою це полювання каталізував логістичний локдаун.

Логістичний локдаун і суїцидальні рішення

Приблизно з березня Сили оборони України почали масштабувати удари по середній тиловій зоні противника на тимчасово окупованих територіях, починаючи з обмежених місій у районі Донецька, а потім розширюючи зону впливу до Маріуполя, Бердянська – включаючи Азовське море.

Командування російських окупаційних військ виявилося нездатним знайти швидкі та дієві рішення для зниження ризиків на трасі М-14 та запобігання ударам українських дронів середньої дальності (middle-strike). Тому в хід пішли традиційні методи – маскування вантажів, використання цивільного автомобільного транспорту для перевезення вантажів військового призначення, а також супровід їх мобільними вогневими групами.

Класична російська МВГ не сильно відрізняється від української, і навіть для протидії дронам озброєна не тільки стрілецькою зброєю, а й дронами-перехоплювачами (найчастіше, це "Йолка"). Можна багато говорити як про ефективність такого рішення, так і про "Йолку", чутливу навіть до погодних умов, але краще за тисячу слів скажуть цифри.

Отже, РОВ у січні та лютому 2026 року втратили відповідно 4 021 та 4 071 одиниць автомобільного транспорту. У березні – 6 068 одиниць, а в квітні – 6 431. У травні окупанти втратили 8 612 одиниць, і саме з другої половини минулого місяця російське командування почало вводити супровід автоколон – МВГ.

Станом на сьогодні, за неповний червень, втрати вже перевищують 10 тисяч, а 22 червня було встановлено абсолютний рекорд за добу – 626! Ця цифра виглядає особливо кричущою на тлі того, що в червні 2022 року РОВ за місяць втратили 320 одиниць автомобільного транспорту. За місяць!

Тобто мобільні вогневі групи не тільки не допомогли в питанні охорони колон противника, а й надали, так би мовити, ведмежу послугу: адже якщо колону вантажівок супроводжує озброєна охорона, отже, вантаж має цінність. Тільки це вже стає для українських дронів орієнтиром для нанесення ударів.

Крім того, самі ж МВГ стали мішенню для ударів. Тобто командування РОВ ухвалило рішення, яке не тільки не вирішило проблему логістичного локдауну, а й у певному сенсі поглибило її.

Однак це не єдина загроза, що останнім часом нависла над російськими МВГ, адже полювання на них розгортається не лише на суші, а й з моря!

Неспокійне Чорне море

Російське командування з метою підвищення рівня прикриття повітряного простору тимчасово окупованого півострова Крим, а також приморських міст РФ розміщує мобільні вогневі групи вздовж берегової лінії – у форматі як мобільних, так і стаціонарних вогневих точок. Ідея цілком логічна і, здавалося б, раціональна, якби не одне істотне "але".

Українські морські дрони, які патрулюють Чорне море та мають найрізноманітніші модифікації (у тому числі й як ретранслятори-носії fpv-дронів), наближаючись до берегової лінії того ж Криму влаштовують полювання на МВГ, які очікують підліт основних груп дронів middle-strike та deep-strike. Фактично, у спробі знизити ризики від основної ударної складової СБС України, мобільні вогневі групи ворога опиняються в зоні ризику ударів роїв fpv-дронів, що летять з моря.

У той час як російське командування продовжує незмінно застосовувати одну й ту саму тактику щодо МВГ, Z-воєнкори б’ють на сполох через рівень втрат мобільних вогневих груп, яких постійно підставляють під удар. Але дилема полягає в тому, що жодного іншого дієвого рішення у окупантів на сьогодні немає. А тому їх як гнали на забій, так і будуть гнати, збільшуючи статистику втрат як у особовому складі, так і в техніці.

Висновки

Російські окупанти так і не змогли адаптуватися до тих умов логістичного локдауну, які для них створили Сили безпілотних систем PC України. Причому як на материку, так і на півострові. А рішення командування РОВ щодо МВГ не стільки ускладнили захисникам України виконання завдань, скільки спростили їх і підвищили результативність роботи.

Починаючи з полювання на ЗРК, ЗРГК, ЗСУ, РЛС та інші радіолокаційні системи, СБС перейшли до тактичного етапу полювання та поступовому знищенню малої ППО противника. А важливою і найчисленнішою її складовою якраз і є мобільні вогневі групи.

Всього за кілька місяців системної роботи наших військових середньостатистична російська МВГ перетворилася не на засіб захисту, а на звичайну ціль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС України активізували полювання на російські засоби протиповітряної оборони як на тимчасово окупованих територіях, так і безпосередньо в РФ. А навесні вони вже перейшли й на повноцінний формат "відстрілу" МВГ, який зараз і викликав ефект снігової кулі.

Таке вже неможливо приховати, втрати противника неухильно зростають – тому й впадають в істерику Z-воєнкори. І значною мірою це полювання каталізував логістичний локдаун.

Логістичний локдаун і суїцидальні рішення

Приблизно з березня Сили оборони України почали масштабувати удари по середній тиловій зоні противника на тимчасово окупованих територіях, починаючи з обмежених місій у районі Донецька, а потім розширюючи зону впливу до Маріуполя, Бердянська – включаючи Азовське море.

Командування російських окупаційних військ виявилося нездатним знайти швидкі та дієві рішення для зниження ризиків на трасі М-14 та запобігання ударам українських дронів середньої дальності (middle-strike). Тому в хід пішли традиційні методи – маскування вантажів, використання цивільного автомобільного транспорту для перевезення вантажів військового призначення, а також супровід їх мобільними вогневими групами.

Класична російська МВГ не сильно відрізняється від української, і навіть для протидії дронам озброєна не тільки стрілецькою зброєю, а й дронами-перехоплювачами (найчастіше, це "Йолка"). Можна багато говорити як про ефективність такого рішення, так і про "Йолку", чутливу навіть до погодних умов, але краще за тисячу слів скажуть цифри.

Отже, РОВ у січні та лютому 2026 року втратили відповідно 4 021 та 4 071 одиниць автомобільного транспорту. У березні – 6 068 одиниць, а в квітні – 6 431. У травні окупанти втратили 8 612 одиниць, і саме з другої половини минулого місяця російське командування почало вводити супровід автоколон – МВГ.

Станом на сьогодні, за неповний червень, втрати вже перевищують 10 тисяч, а 22 червня було встановлено абсолютний рекорд за добу – 626! Ця цифра виглядає особливо кричущою на тлі того, що в червні 2022 року РОВ за місяць втратили 320 одиниць автомобільного транспорту. За місяць!

Тобто мобільні вогневі групи не тільки не допомогли в питанні охорони колон противника, а й надали, так би мовити, ведмежу послугу: адже якщо колону вантажівок супроводжує озброєна охорона, отже, вантаж має цінність. Тільки це вже стає для українських дронів орієнтиром для нанесення ударів.

Крім того, самі ж МВГ стали мішенню для ударів. Тобто командування РОВ ухвалило рішення, яке не тільки не вирішило проблему логістичного локдауну, а й у певному сенсі поглибило її.

Однак це не єдина загроза, що останнім часом нависла над російськими МВГ, адже полювання на них розгортається не лише на суші, а й з моря!

Неспокійне Чорне море

Російське командування з метою підвищення рівня прикриття повітряного простору тимчасово окупованого півострова Крим, а також приморських міст РФ розміщує мобільні вогневі групи вздовж берегової лінії – у форматі як мобільних, так і стаціонарних вогневих точок. Ідея цілком логічна і, здавалося б, раціональна, якби не одне істотне "але".

Українські морські дрони, які патрулюють Чорне море та мають найрізноманітніші модифікації (у тому числі й як ретранслятори-носії fpv-дронів), наближаючись до берегової лінії того ж Криму влаштовують полювання на МВГ, які очікують підліт основних груп дронів middle-strike та deep-strike. Фактично, у спробі знизити ризики від основної ударної складової СБС України, мобільні вогневі групи ворога опиняються в зоні ризику ударів роїв fpv-дронів, що летять з моря.

У той час як російське командування продовжує незмінно застосовувати одну й ту саму тактику щодо МВГ, Z-воєнкори б’ють на сполох через рівень втрат мобільних вогневих груп, яких постійно підставляють під удар. Але дилема полягає в тому, що жодного іншого дієвого рішення у окупантів на сьогодні немає. А тому їх як гнали на забій, так і будуть гнати, збільшуючи статистику втрат як у особовому складі, так і в техніці.

Висновки

Російські окупанти так і не змогли адаптуватися до тих умов логістичного локдауну, які для них створили Сили безпілотних систем PC України. Причому як на материку, так і на півострові. А рішення командування РОВ щодо МВГ не стільки ускладнили захисникам України виконання завдань, скільки спростили їх і підвищили результативність роботи.

Починаючи з полювання на ЗРК, ЗРГК, ЗСУ, РЛС та інші радіолокаційні системи, СБС перейшли до тактичного етапу полювання та поступовому знищенню малої ППО противника. А важливою і найчисленнішою її складовою якраз і є мобільні вогневі групи.

Всього за кілька місяців системної роботи наших військових середньостатистична російська МВГ перетворилася не на засіб захисту, а на звичайну ціль.

Задача створити котел у Криму та півдні. Все решту лише засоби. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, vadimv сказал:

image.png.1b5cabe575d641da1e58e604db062fa6.png

На днях читал, что по всей Германии задержки ЖД транспорта на 3 часа. А то оказывается, поляки, что-то там накосоебили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, karbo сказав:

Зразу видно що ти щирий 😅😅😅

Бо замість відповіді та дискусії у морду 😅😅😅

як ви уявляете завершення дискусій в живу :-)  

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Затори на керченському мосту не через заходи безпеки. І не через ракетні загрози.

Затори навмисно створюють, щоб міст був постійно закритий цивільними. Росія використовує своїх громадян, як живий щит.
Вони завжди це робили, просто зараз торкнулось росіян.

Для тих хто почне нити про закони війни і гуманізм. Міст легітимна ціль.
Оскільки Крим незаконно окупований, там не повинно бути росіян які їдуть не через Україну. З усіма відповідними висновками.
Росія з своїх громадян зробила легітимну ціль, щоб захистити більш важливу легітимну ціль.

В от тут, якраз доречно - "ми вас туди (в Крим) не посилали". Р. Доник

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

як ви уявляете завершення дискусій в живу :-)  

 

 

Тобі до Європи сто років гімном пливти 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, karbo сказав:

Тобі до Європи сто років гімном пливти 😅

тобі видніше. ти  якось доплив не потонув   :-) 

 

Змінено користувачем Александр Аврамчук
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

тобі видніше. ти  якось доплив не потонув   :-) 

 

Я летів 😅 тобі пливти 😅 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Canton сказав:

Затори на керченському мосту не через заходи безпеки. І не через ракетні загрози.

Затори навмисно створюють, щоб міст був постійно закритий цивільними. Росія використовує своїх громадян, як живий щит.
Вони завжди це робили, просто зараз торкнулось росіян.

Для тих хто почне нити про закони війни і гуманізм. Міст легітимна ціль.
Оскільки Крим незаконно окупований, там не повинно бути росіян які їдуть не через Україну. З усіма відповідними висновками.
Росія з своїх громадян зробила легітимну ціль, щоб захистити більш важливу легітимну ціль.

В от тут, якраз доречно - "ми вас туди (в Крим) не посилали". Р. Доник

Куй ню це доник несе, затори там органічні, бо ситуація не сприяє продовженню перебування на острові Крим

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Canton сказал:

Затори на керченському мосту не через заходи безпеки.

Неа, именно из-за досмотров.

Там еще хуже чем на таможне, каждую машину выворачивают.

Впрочем на 5-год войны уже пох, даже если эту очередь накроют.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через декілька тижнів в Криму їсти не буде що, але РФ буде робити штучні затори на мосту 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

І це теж. Саме тому я і бажаю всім бути здоровими, розумними і багатими, бо на шляху до цього люди стають кращими і з ними жити приємніше...

Ви собі уявляєте щоб Ренати Ахметови когось хапали на вулицях, били та знущалися?

У нього був непростий шлях нагору, і на цьому шляху всяке траплялося 🧘‍♂️

Можливо, саме там він і став кращим. :unknown:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, karbo сказал:

Через декілька тижнів в Криму їсти не буде що, але РФ буде робити штучні затори на мосту 😅

та буде там що їсти - андрофаги на то і андрофаги - жертимуть один одного 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...