Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Зеленський привітав українців із Днем Конституції: Наші люди наповнюють її сторінки життям Джерело: https://censor.net/ua/n4010629

ЗИ:  зецинізм десятого левела...

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, hause сказав:

Зеленський привітав українців із Днем Конституції: Наші люди наповнюють її сторінки життям Джерело: https://censor.net/ua/n4010629

ЗИ:  зецинізм десятого левела...

 

це ж класика чорнокнижництва - намагатися вбити якомога більше людей та запихати їх душі в якісь книги щоб отримати безмежну владу :flag1::lol:

 

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, XL.pro сказал:

Мова про інше. Якби Вас бусифікували, то життя на соціалці або робота на мінімалці там виглядало б не такими поганими.

Вадим один із небагатьох, хто відпустив матеріальний фактор.

Та й яке може бути майно у людини на Сузукі з МКПП))). Підтрунюю))).

Ж-жабу варять на повільному вогні. 

Не тільки матеріальний фактор. Не основне. 

Більше з дітьми пов"язане. 

Не знаю як з цим Вадима. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, sergio сказав:

Більше з дітьми пов"язане. 

так дітей же навпаки в першу чергу евакуюють. чи для когось хрущ-мазанка дорожча за дитину?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, hause сказал:

Зеленський привітав українців із Днем Конституції: Наші люди наповнюють її сторінки життям Джерело: https://censor.net/ua/n4010629

ЗИ:  зецинізм десятого левела...

 

www.instagram.com/reel/C8xYCl-IsTN/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

так дітей же навпаки в першу чергу евакуюють. чи для когось хрущ-мазанка дорожча за дитину?

Євакуювати,, щоб там в маках працювали чи на складах Амазона чи в інтеграційних класах в Німеччині дітьми різної доунбаської гопоти вчились?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Євакуювати,, щоб там в маках працювали чи на складах Амазона чи в інтеграційних класах в Німеччині дітьми різної доунбаської гопоти вчились?! 

Якщо дитина не готова вчитися та в подальшому заробляти гроші розумом, то таки краще таксувати на електричці в Україні.

Хз, можливо дійсно у кожного своє бачення щастя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, US7IGN сказав:

Так насправді великим війна і не потрібна. Силу обирають тільки тупі єблани як єдину доступну опцію

Ultima_Ratio_Regum_Cannon.thumb.jpg.cda5c674f496f947299254e573efdb0a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Сейчас у Украины появился реальный шанс разнести все НПЗ в европейской части России до самых Уральских гор. Потом можно переключиться на газ. А потом и на электричество.

А чого потім?) паралельно, і біля цих же нпз, щоб геть не могли працювати і відновлювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vinsol2009 сказав:

Портников выразился в том смысле, что тем, кто живёт внутри садового кольца глубоко наср.. на тех, кто живёт за.

Лупонуть і туди теж. Щоб ***ло з усіх сторін потрохи давили.

Наприклад, помре єдина мамина черешня у трьох впливових осіб рашки...це вже буде не просто втрачений завод чи збитки. Це вже може кукуха поїхати в немолодому віці.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, МаТраС сказав:

А що поганого, що Вячеслава рідня працювала на свою сім'ю?

В мене в прадіда теж лавка була,але в 40 років його пограбували. Довго пролежав в снігу на морозі, помер...

А в прапра земля,корови .. розкуркулили.

У нього ж всі, хто був священником працювали на кгб, навіть у сільських церквах, бо там же море "нєблагонадьожних".  І всі хто працював у совку - прислужували совєтам. Окрім його рідні, звісно. У мене ще і бабця ланковою в колгоспі була, навіть, якусь трудову відзнаку отримала за сумлінну працю. Тут, взагалі - приспішниця режиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, sergio сказав:

Євакуювати,, щоб там в маках працювали чи на складах Амазона чи в інтеграційних класах в Німеччині дітьми різної доунбаської гопоти вчились?! 

Це вже ваш вибір. Ще можна отримати гарну освіту і заскочити у вагон до вищого класу :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, DmiVady сказав:

Ultima_Ratio_Regum_Cannon.thumb.jpg.cda5c674f496f947299254e573efdb0a.jpg

Ну правильно, якщо все проїбав або просто тупий, то конституцію на паузу та пейзан в посадку. Потужно і незламно. А потім чорних завеземо бо демографія чомусь ***ова. Головне що у всьому кацапи винні 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Це вже ваш вибір. Ще можна отримати гарну освіту і заскочити у вагон до вищого класу :flag1:

Мені тут в універі і політех позапихуватм, коштувало титанічних зусиль, а що про забугор говорити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, sergio сказав:

Мені тут в універі і політех позапихуватм, коштувало титанічних зусиль, а що про забугор говорити. 

Щось гарне дешевим не буває, але воно того варте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

після вас. поживете поруч з іншими біженцями і розкажете як воно там

хто ж на себе майно оформлює? я сину недавно якраз завдання поставив замутити маленький траст найближчим часом. він більше за мене з їх власниками спілкується то можна нічого не вигадувати а чужий досвід переймати :flag1:

Якщо навіть зробити відзивний траст, то не чревато буде? Умовно, управляючий будинком твій товариш може там науправлять ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, US7IGN сказав:

Ну правильно, якщо все проїбав або просто тупий, то конституцію на паузу та пейзан в посадку. Потужно і незламно. А потім чорних завеземо бо демографія чомусь ***ова. Головне що у всьому кацапи винні 

До речі, йдемо на рекорд :o

605595582_.thumb.png.c7e52a687f152dc95cbdd1be0f4c6860.png

До цього березень був = - $4,76734 млрд
Як вважаєте, за понеділок-вівторок НБУ подужає, щоб вийти на $5,0 млрд за місяць? 😉
🧘‍♂️

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, МаТраС сказав:

Якщо навіть зробити відзивний траст, то не чревато буде? Умовно, управляючий будинком твій товариш може там науправлять ...

Там є багато варіантів. Але цікаве життя краще за дім 😉

Дім був дуже небезпечним місцем для більшості моїх героїв, - розповідав він ВВС. - Дім - це місце, де тебе можуть знайти. Дім - це місце, куди приходять заарештовувати. Дім - це місце, куди з'являються судові виконавці й викидають на вулицю твої іграшки та одяг".

www.bbc.com/ukrainian/articles/c30y61yz7yqo

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Так насправді великим війна і не потрібна. Силу обирають тільки тупі єблани як єдину доступну опцію

 А куди поставити Донні Трампа?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, МаТраС сказав:

А чого потім?) паралельно, і біля цих же нпз, щоб геть не могли працювати і відновлювати

www.instagram.com/reel/DYbpp79obcn/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

У нього ж всі, хто був священником працювали на кгб, навіть у сільських церквах, бо там же море "нєблагонадьожних".  І всі хто працював у совку - прислужували совєтам. Окрім його рідні, звісно. У мене ще і бабця ланковою в колгоспі була, навіть, якусь трудову відзнаку отримала за сумлінну працю. Тут, взагалі - приспішниця режиму.

"Нас, молодых, так учили, понимаете? Так учили.

―Всех учили, но почему ты оказался первым учеником Скотина!".с

Убить дракона.

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

 А куди поставити Донні Трампа?

Він не Усик, вчасно піти не зумів ...

Брюс Вілліс теж колись міцним горішком кажуть був...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, DmiVady сказав:

До речі, йдемо на рекорд)

605595582_.thumb.png.c7e52a687f152dc95cbdd1be0f4c6860.png

До цього березень був = - $4,76734 млрд
Як вважаєте, за понеділок-вівторок НБУ подужає $5,0 млрд? 😉

Не знаю. Я з облігаціями не граюся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...