Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Alvalk сказал:

. Как правильно сказали выше - с этим потом будем разбираться, сейчас освобождать надо. Но заявления от некоторых форумчан, что "все делали правильно" звучат как минимум странно

Підтримую, одне діло ,що не час саме зараз, а інше намагатись виправдовувати...що все ок, все правильно...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

А може "серйозно"? А то деякі так і не підтягнуть "граматику".

деякі з ідеальною граматикою роблять та говорять паскудні речі, так що я вже якось з помилками...дякую, дуже дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Сергей_84 сказав:

Підтримую, одне діло ,що не час саме зараз, а інше намагатись виправдовувати...що все ок, все правильно...

Хто нічого не робить -- той не помиляється (С)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

При чому непомітні для військової розвідки окупантів і недосяжні для ворожих ракет та артилерії?

а какая проблема ставить их не в кучу, а поодиночке, немного вкопашись?  Прямо таки будут тратить по калибру на каждую пушку? (и то, если попадут).
Но теперь я понял Вашу логику: все сделали правильно  - пропустили врага до Николаева, Мелитополя, Каховки,  чтобы сохранить пушки. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

а какая проблема ставить их не в кучу, а поодиночке, немного вкопашись?  Прямо таки будут тратить по калибру на каждую пушку? (и то, если попадут).
Но теперь я понял Вашу логику: все сделали правильно  - пропустили врага до Николаева, Мелитополя, Каховки,  чтобы сохранить пушки. 

Кожен вважає себе стратегом, дивлячись на бій зі сторони (С)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Alvalk сказал:

Намного раньше, чем Вы думаете.
После 2014 года, когда начали возрождать армию,  наша авиация все время тренировалась летать на сверхмалых высотах, как при папереднике, так и при нынешнем. 

Я цього не бачив. Верніше таке було в 2014-ом і зараз. Хоча зараз вже не тренування звичайно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Хто нічого не робить -- той не помиляється (С)

Так, але за помилки має бути понесена відповідальність. У військових своя, у політиків своя...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igor_d70 сказал:

Может 22-23го?

я видел как по харьковской окружной выводили с300 из русской лозовой как раз за пару дней. ну и всякие грузовики постоянно туда-сюда ездили явно активнее чем до этого

Змінено користувачем eam
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Хто нічого не робить -- той не помиляється (С)

ну если с Беларусью еще можно посчитать за ошибку (признаюсь - я и сам не очень верил, что оттуда пойдут), то с сильно милитаризированным Крымом и узким перешейком - не похоже на "просто ошибку". Да, я могу фантазировать про арту, кто-то про минные поля и укрепрайоны, это все диванная аналитика, военным виднее, как организовать оборону. Но то, что удержать узкое место гораздо проще, чем широкую линию фронта, знают все, а этого сделано не было

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, US7IGN сказал:

ну якщо кацап нагнав танків в біларашу і сказав що не нападе - пацан, тре вірити.

"Если ктo-нибудь oбещаeт вас убить - поверьте им" (С)

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

Так, але за помилки має бути понесена відповідальність. У військових своя, у політиків своя...

Поки що не бачив -- дайте посилання за Крим, Донецьк, Луганськ ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ukrrudprom.com/analytics/Kastrirovannie_sanktsii_pomogayut_Putinu_finansirovat_voynu.html

Кастрированные санкции помогают Путину финансировать войну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Alvalk сказал:

А я был уверен, что помимо этого у нас на расстоянии 5-20 км стоят еще как минимум  2-3 артиллерийских батареи, нацеленные на перешеек. Тоже зря, как выяснилось

Без ППО? Бачили нашу колону раз'@обану біля Херсону? Саме так виглядала б  і та арта в степу...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Я цього не бачив. Верніше таке було в 2014-ом і зараз. Хоча зараз вже не тренування звичайно...

Вы может не видели, а мне все эти годы периодически попадалась такая информация (часто с видео) из официальных источников, и я  искренне радовался этому факту, понимая, что именно такой опыт будет крайне необходим в случае войны с рашей

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Но то, что удержать узкое место гораздо проще, чем широкую линию фронта, знают все, а этого сделано не было

На рівній, відкритій місцевосці проти ворожих ракет та артилерії?

Розкажіть як, дуже цікаво. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

На рівній, відкритій місцевосці проти ворожих ракет та артилерії?

Розкажіть як, дуже цікаво. 

Может Вам еще рассказать, как взорвать мост, чтобы не пустить врага в Херсон?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Может Вам еще рассказать, как взорвать мост, чтобы не пустить врага в Херсон?

Розкажіть, будь ласка, як би Ви підривали той міст.

 

"Тому вже більше не генерал ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович і ексначальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович», – заявив Зеленський у відеозверненні в ніч на п'ятницю, 1 квітня.

"Зараз у мене немає часу займатися усіма зрадниками, але поступово всі вони покарання отримають." 

mind.ua/news/20238946-zelenskij-pozbaviv-zvannya-nachalnika-upravlinnya-vnutrishnoyi-bezpeki-sbu-ta-nachalnika-hersonskogo

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Сергей_84 сказал:

За "про...ли" хтось має понести покарання чи "понять и прастить"?

Звісно не прямо завтра, але головне, щоб цю історію не надіслали в архів...

 

А за Іловайськ когось покарали? Навіть генерал Літвін (брат того самого) накідавши п'ятамі за день до оточєння не був покараний. Може когось покарали за Дебальцеве? Це війна - про...рахункі трапляються впевнен і зараз. Як намене наїдієвіший механізм - підвищувать талановитих війскових добре роблячіх свою справу та робить навпаки з невдахами/нездарами...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, тут вище було відео від волонтера-воєного-снайпера, де він каже, що з гарнизону, що обороняв чонгар, залишилось в строю 10% 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Розкажіть, будь ласка, як би Ви підривали той міст.

Когда будем гнать москалей из Херсона, они покажут, как это делается, даже не сомневайтесь

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

ну если с Беларусью еще можно посчитать за ошибку (признаюсь - я и сам не очень верил, что оттуда пойдут), то с сильно милитаризированным Крымом и узким перешейком - не похоже на "просто ошибку". Да, я могу фантазировать про арту, кто-то про минные поля и укрепрайоны, это все диванная аналитика, военным виднее, как организовать оборону. Но то, что удержать узкое место гораздо проще, чем широкую линию фронта, знают все, а этого сделано не было

Не хочу здаватись  найрозумнішим, але  закрити б  ті пункти пропуску і дороги до них на позаплановий ремонт за тиждень-два  до дати  і замінувати там кожен квадратний метр...Думаю 2 тижні без Криму туди-сюди нікому б погоди не зробили...

Хз яка була стратегія..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

А за Іловайськ когось покарали? Навіть генерал Літвін (брат того самого) накідавши п'ятамі за день до оточєння не був покараний. Може когось покарали за Дебальцеве? Це війна - про...рахункі трапляються впевнен і зараз.

это нельзя сравнивать, мы воевали с сепарами (+наемниками), и когда начинали их сильно давить, из раши входили регулярные войска рф в большом количестве, в результате чего были Илловайск и Дебальцево. Да, это было сложно предвидеть. А сейчас мы отлично знаем, против кого воюем, и нет никаких иллюзий, и Китай им в помощь войска не посылает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

а какая проблема ставить их не в кучу, а поодиночке, немного вкопашись?  Прямо таки будут тратить по калибру на каждую пушку? (и то, если попадут).
Но теперь я понял Вашу логику: все сделали правильно  - пропустили врага до Николаева, Мелитополя, Каховки,  чтобы сохранить пушки. 

Я вам більше скажу - ворога навіть до Київа пропустили, а не влаштували лобове зіткнення на чєрнігівщіні/сумщіні. І саме це на думку бритів/Пентагону зберегло війска на сіверському напрямку ї зробило неможливим захопити саме Київ в першу чєргу...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Когда будем гнать москалей из Херсона, они покажут, как это делается, даже не сомневайтесь

Головне, що ви у здібностях загарбників не помиляєтесь.

Україна переможе!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

Так, але за помилки має бути понесена відповідальність. У військових своя, у політиків своя...

Саме так. При всій повазі за правильні рішення, за "пройопи", що привели до смертей і поразок має бути покарання.

Змінено користувачем Алік
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...