Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

"США працюють над організацією поставок до України проти корабельних ракети великої дальності, для зняття блокади Чорного моря
Про це повідомляє Reuters з посиланням на американських чиновників."

Вот это дело...
"Адмиралу Макарову" напрячься!
Смелянский, готовь новую марку!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vikctor сказал:

Напевно (сподіваюсь) вивозять тіла полеглих героів, що могло бути частиною договору...

Думаю там все шире.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Игорь UA сказал:

Была инфа в интернете, что опять обстреливают азовсталь . Мол НАВЕРНОЕ не все здались. 

Я сам трохі здивован навіть не Калиной, а не пам'ятаю позивний його  (та полку АЗОВ в Маріуполі зазалом) командира. Калина бувало емоційно волав звертаючісь до когось за допомогой (тілько не подумайте що я з дивана це засуджую), а ось командир той завжди був як скеля - ніяких зайвих емоцій, тільки гнів/лють до ворога та любов до України. В мене склалося враження що йому легше загинути в бою ніж здатись...Тому і не уявляю яки саме аргументи використало командування щоб умовити такіх воїнів сдатись...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, irina1969 сказал:

ну я ж кажу, диван ваше всьо...валяйтесь далі  

Ну ви то сподіваюсь з окопа в перервах між атакамі ворога строчіте?...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Ну ви то сподіваюсь з окопа в перервах між атакамі ворога строчіте?...

Тут всі з "горящего танка"☝️🙂

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

"США працюють над організацією поставок до України проти корабельних ракети великої дальності, для зняття блокади Чорного моря
Про це повідомляє Reuters з посиланням на американських чиновників."

Вот это дело...
"Адмиралу Макарову" напрячься!
Смелянский, готовь новую марку!

Там проблемка очень сложная технически. Боря Джонсон уже чухал свою прическу по этому поводу. У них пусковые либо с воздуха либо с корабля. С берега не предусмотренно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

И только после нескольких месяцев такой войны нам начали поставлять новое высокотехнологичное вооружение, которого у нас не было на момент начала войны. 

До початку вторгнення 24 лютого 2022 року почались масові поставки ручної протитанкової та протиповітряної зброї. Кожний день розвантажувались літаки з джевелінами та іншим.

 

З початку вторгнення 24 лютого 2022 року прошло меньше трьох місяців -- Ви плутаєте високотехнологічну зброю з важкою зброєю, накшталт бтр-ів, танків, самохідних та звичайних гаубиць, літаків, систем ПВО.

Вже майже місяць, як ми маємо найкращі в світі гаубиці США з боєприпасами до них, та багато іншої важкої зброї -- казати " декілька місяців" про два!!! місяці -- це перебор, ІМХО -- та спроба принизити допомогу союзників України.

 

На мою особисту думку тільки бидло замість подяки лає тих, хто допомагає Україні у важкі часи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

"США працюють над організацією поставок до України проти корабельних ракети великої дальності, для зняття блокади Чорного моря
Про це повідомляє Reuters з посиланням на американських чиновників."

Вот это дело...
"Адмиралу Макарову" напрячься!
Смелянский, готовь новую марку!

Головне щоб в них були такі ракети наземного базування... Хочя сьогодні була інфа що нам щось солоденьке везуть кораблями, а не тількі літаками. Схоже почалось планове відвантаження, а не як зазвичай - терміново літаком те що було потрібно ще вчора... Може в корабель вліз тягач з пусковим модулєм для протикорабельних ракет...

1992824715_.thumb.png.bd6e18d130478dd3593f2f7bf57d0558.png

1981421816_.thumb.png.ee5d068326570f4ad948df3e732d95ec.png

 

Вихід із бази у Норфолку вантажного судна класу Lewis and Clark.

Схоже, що ленд-ліз для України везуть кораблями.
Залучено майже всі логістичні судна ВМФ США в Атлантиці.

  • Лайк 7
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

До початку вторгнення 24 лютого 2022 року почались масові поставки ручної протитанкової та протиповітряної зброї. Кожний день розвантажувались літаки з джевелінами та іншим.

 

З початку вторгнення 24 лютого 2022 року прошло меньше трьох місяців -- Ви плутаєте високотехнологічну зброю з важкою зброєю, накшталт бтр-ів, танків, самохідних та звичайних гаубиць, літаків, систем ПВО.

Вже майже місяць, як ми маємо найкращі в світі гаубиці США з боєприпасами до них, та багато іншої важкої зброї -- казати " декілька місяців" про два!!! місяці -- це перебор, ІМХО -- та спроба принизити допомогу союзників України.

 

На мою особисту думку тільки бидло замість подяки лає тих, хто допомагає Україні у важкі часи.

З іншого боку ви принижуєте досягненя ЗСУ, котри зупинили навалу в першу чергу за допомогою арти ті пілотованой авіаціі. Безумовно своєчасно поставлени західни ПТРК та ПЗРК сильно нам допомогли. М777 на нулі дай бог тиждень... І ще - мені здається ви не там ворога знайшли - Alvalk точно не рашабот, а такей само патріот як і ви...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

IMG_20220519_211530_214.jpg

Новості нашего міста - паливо 95 = 51грн/л. В вільном доступі не з'явилось... Доляри приймають по ... 38... Продажу майже немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

З іншого боку ви принижуєте досягненя ЗСУ, котри зупинили навалу в першу чергу за допомогою арти ті пілотованой авіаціі. Безумовно своєчасно поставлени західни ПТРК та ПЗРК сильно нам допомогли. М777 на нулі дай бог тиждень... І ще - мені здається ви не там ворога знайшли - Alvalk точно не рашабот, а такей само патріот як і ви...

Ворогів не шукаю -- уточнюю позиції по окремим "моментам".

Вибачаюсь за свій "стиль" -- заносить іноді, коли "накатує" злість, ще з 2014-го.

 

Арту ЗСУ та авіацію ЗСУ не можливо принизити -- вони неперевершені -- це признають навіть вороги.

Я пишаюсь ЗСУ України і тим, що я українець.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, bogdan_uzh сказав:

Як на мене повний брєд - я не бачив ні за тиждень до війни ні за день до війни ніякого переміщення військової техніки по всіх дорогах... Хтось бачив?

Напередодні війни я постійно їздила Київ-Чоп. Бачила два камази, що маскувалися під військові, рухалися з Рівненської в Львівську область. 
Мій чоловік їхав 22 лютого Чоп-Київ. Жодного військового транспорту за 700 км шляху не бачив.

Навіщо?! Батька ж порожняк не гоніт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

До початку вторгнення 24 лютого 2022 року почались масові поставки ручної протитанкової та протиповітряної зброї. Кожний день розвантажувались літаки з джевелінами та іншим.

я так и сказал, в первые месяцы войны мы получали практически все то же самое, что уже имели перед началом войны. 

8 минут назад, 7351 сказал:

Ви плутаєте високотехнологічну зброю з важкою зброєю, накшталт бтр-ів, танків, самохідних та звичайних гаубиць, літаків, систем ПВО.

Нет, не путаю. Тяжелое вооружение у нас тоже было

17 минут назад, 7351 сказал:

ІМХО -- та спроба принизити допомогу союзників України.

И в мыслях не было. Союзникам большое спасибо и без них бы у нас не было шансов выиграть войну, но спор, напомню, начинался с другого, могли ли мы достойно организовать встречу из Крыма, если бы своевременно подготовились. И было ли чем. Да, было.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так виглядає міст, який зупинив просування військ рф на Київську область

Це Шестовицький міст у Чернігівській області. Його підірвали українські бійці, щоб не дати армії рф перебратися через річку Десна та піти на Київ.

Тепер міст відновлюватимуть.

 

IMG_20220519_221503_610.jpg

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, 7351 сказав:

 

я задовбався слухати 15 хвилин цей броунівський рух... він скаче з теми на тему.. хтось ,хто видержав цей поток скаже,  він сказав, чому не підірвали чонгар чи ні?)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Тяжелое вооружение у нас тоже было

Звісно було. Ось, наприклад:

Станом на 2021 рік Україна має в своєму розпорядженні найбільший танковий парк у Європі.

Щоправда боєготовними на 2019 рік було близько 60%.

Ось так і набігає в українській армії під 30 танкових батальйонів - цифра між 800 і 900 машин є цілком реальною.

Тож активних танків в України більше ніж у Британії, Італії та Німеччини разом узятих.

У порівнянні зі ствольною артилерією або БМП, які стрімко відпрацьовують свій ресурс, з бронетанковою технікою все йде об'єктивно непогано.

www.bbc.com/ukrainian/features-55927664

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Vikctor сказав:

Новості нашего міста - паливо 95 = 51грн/л. В вільном доступі не з'явилось... Доляри приймають по ... 38... Продажу майже немає...

Економіка лягає на очах.Тут кацапи знають толк, хто б що не казав би.У них запас на роки, з такими кастрованими санкціями.Україна зараз сильно розслабилась а даремно - потрібно згрупуватись значно сильніше ніж 24го.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Економіка лягає на очах.Тут кацапи знають толк, хто б що не казав би.У них запас на роки, з такими кастрованими санкціями.Україна зараз сильно розслабилась а даремно - потрібно згрупуватись значно сильніше ніж 24го.

это как?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Propeller сказав:

это как?

Гриценка- президентом.А Мішу прем'єром.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, AOZ1 сказал:

Там проблемка очень сложная технически. Боря Джонсон уже чухал свою прическу по этому поводу. У них пусковые либо с воздуха либо с корабля. С берега не предусмотренно. 

Тут є деталі і деякі відповіді на питання пускових 

www.reuters.com/world/exclusive-us-aims-arm-ukraine-with-advanced-anti-ship-missiles-fight-russian-2022-05-19/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Гриіенка- президентом.А Мішу прем'єром.

Ну, пробуйте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський привітав ухвалення Сенатом США допомоги для України на 40 млрд доларів

www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyi-senat-ssha-dopomoha-na-40-mlrd/31858739.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...