Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

58 минут назад, OlaR сказал:

Я там беженцем. Спрашивать каждого в очереди, а можно ли его пропустить? В какой стране Вы это наблюдали, если не секрет? Обычно достаточно, чтоб один стоящий посчитал, что надо пропустить.

Если мне надо, я просто громко спрашиваю у очереди. Это нормально. Я без комплексов. Люблю выступать перед аудиторией.

Греция, Германия, Норвегия. 

Вы так и не поняли.

Ну давайте так. Вы со своими детьми стоИте в очереди на последний эвакуационный транспорт. Вы последняя, кого он сможет забрать. Уже гремит очень близко и мимо вас в сторону тыла едут грузовики с десятками раненых солдат. 

И тут подходит совсем дряхлая пара старичков (ну сколько им осталось?) в начало очереди и просится у стоЯщегшо впереди "без очереди". Ваши действия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Vikctor сказав:

Колего, якщо б в мене були зауваження  стосовно змісту написаного, то я б про це написав. А при відсутньості зауважень по суті я лишень прагнув підняти рівень культурного спілкування повишаючі граматику.😁

Полиште спроби.

До хведоровича і азірова, вам повишати, як до зірок.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Музей сказал:

Вам збрехали. 

Комуністи завжди брешуть. Наші східні та північні сусіди теж вважають, що "баби еще нарожают". 

А згідно з конституцією України "джерелом влади є народ України". Всі президенти, прем'єри та решта є лише менеджерами, котрих народ наймає для реалізції волі народу України.

я навіть не буду казати що на парканах написано...

до речі, я знаю як і чому писалась Конституція. але це тема як мінімум окремої лекції.

у нас люди навіть ці базові в умовах воєнного стану документи не читали zakon.rada.gov.ua/laws/show/1456-2021-п#Text zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text я вже не кажу про вимогу до перевіряючих документи дотримуватись обов'язкових для всіх, а не тільки для вас законів. спочатку треба побороти в собі тупість (необізнаність своїх прав) та боягузтво задати питання хоча б патрульному, а потім вже вище з когось щось питати...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Propeller сказал:

тут подходит совсем дряхлая пара старичков (ну сколько им осталось?) в начало очереди и просится у стоЯщегшо впереди "без очереди". Ваши действия.

то вам в Японію потрібно )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ozor сказал:

Полиште спроби.

До хведоровича і азірова, вам повишати, як до зірок.

Ні, дядьку, азірова я вже майже перевершив. Зараз тягнусь до хведоровича із останніх сил, бо такі поци як ви дуже заважають.

 

990126848_.png.3d6926de0169b8d61013c636393bd4ae.png

 

Коли вже ці макрони з драгі та шольцамі пелькі позатуляють...

 

Маємо посадити Москву за стіл переговорів для домовленості про припинення вогню в Україні, - прем'єр Італії Драгі

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Алік сказал:

Зовні таке враження що третина коробочєк ціла. Напевно іх слід або забрати або спалити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vikctor сказав:

слід або забрати або спалити

Тракторні війська на підході. :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Музей сказав:

Наш уряд не готувався до оборони країни і захисту населення. 

Діючий уряд України готувався та обороняє.

Без бою нічого і нікого не здавали і не здають.

www.mil.gov.ua/news/2022/05/19/vtrati-rosijskih-okupantiv-stanovlyat-203-litaki-ta-167-vertolotiv-zbito-103-krilatih-raketi-voroga-–-generalnij-shtab-zs-ukraini/

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 7351 сказав:

Діючий уряд України готувався та обороняє.

Без бою нічого і нікого не здавали і не здають.

www.mil.gov.ua/news/2022/05/19/vtrati-rosijskih-okupantiv-stanovlyat-203-litaki-ta-167-vertolotiv-zbito-103-krilatih-raketi-voroga-–-generalnij-shtab-zs-ukraini/

Серйозно?

Я пам’ятаю як Президент клявся, що буде шашличок на травневі. Тобто, Уряд готувався до війни, і приховав від громадян, що існує загроза їхній безпеці, життю, майну? Президент США нас всіх попередив, а голова ради Нацбезпеки його слова заперечив. Категорично заперечив.

Нагадаю Вам, що вже в перші години війни було багато загиблих та поранених цивільних. 
 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 12
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готувався готувався ...

И проипали (с)

Единственное, к чему реально готувався уряд - это к героической и мужественной сдаче территорий.

Но потом вмешались еще и внешние факторы и готовямшимся стало ясно, что оно все будет совсем не так.

Походу, у нас только вадим правильно чув и готувався.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 8
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

Походу, у нас только вадим правильно чув и готувався.

он герой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

Адепты электричек с вами не согласятся

а что они понимают в боевых электричках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Серйозно?

Я пам’ятаю як Президент клявся, що буде шашличок на травневі. Тобто, Уряд готувався до війни, і приховав від громадян, що існує загроща їхній безпеці, життю, майну? Президент США нас всіх попередив, а голова ради Нацбезпеки його слова заперечив. Категорично заперечив.

Нагадаю Вам, що вже в перші години війни було багато загиблих та поранених цивільних. 
 

Особисто я вважаю, що все було зроблено правильно.

Ви може вважаєте, що транспортний колапс на всіх дорогах, що не давав би вільно переміщатися військовій техниці було б краще?

Саме на це розраховували загарбники -- на загальну паніку та страх, які дадуть їм змогу в лічені часи захопити всю Україну.

Деякий прошарок нашого суспільства, на жаль, бажає найгіршого і найстрашнішого для народу України, аби тільки доказати, що діюча влада є гіршою за попередню.

Україна переможе!

  • Лайк 11
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, murava сказал:

Готувався готувався ...

И проипали (с)

Единственное, к чему реально готувався уряд - это к героической и мужественной сдаче территорий.

Но потом вмешались еще и внешние факторы и готовямшимся стало ясно, что оно все будет совсем не так.

Походу, у нас только вадим правильно чув и готувався.

один я бачу у всьому ще один ганебний серіал?

знайомі актори, прекрасна режисура та натурні зйомки в 4К, інтрига, розчарування, перемоги, фокус на нових локаціях, навіть можливість для кожного взяти в них участь особисто! куди там голодним іграм слуг народу... ну і новий сезон в нечувані для гри престолів терміни!

чи все ж таки це матриця з елементами танчиків та покрокових стратегій?

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, murava сказав:

Но потом вмешались еще и внешние факторы и готовямшимся стало ясно, что оно все будет совсем не так.

Запропонували Президенту України евакуюватись за кордон?

Дали Україні не більше 48 годин до повної окупації загарбниками?

"Готовящієся" це зрадники в окупованих містах та селах?

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Особисто я вважаю, що все було зроблено правильно.

Врач сказал "в морг" - значит в морг Арестович сказал "про@бали" - значит про@бали

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, iiigolkin сказал:

а что они понимают в боевых электричках?

ви ще бойових підарасів сюди притягніть...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, murava сказав:

Единственное, к чему реально готувався уряд - это к героической и мужественной сдаче территорий.

Ви попутали уряди -- здавав все попередній, а мінськими зрадами -- всю Україну.

  • Лайк 5
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене одного під час споглядання за політ.суперечками між прихильниками Зе і По в голові починає лунати мотив "вибори, вибори - кандидати **дори"?)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...