Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

Тобто не те , щоб зовсім не готувались, але деякі напрямки про...ли, бо не вірили, що тудою підуть...Арестович це і визнав... 

Арестовича не слышал, а Данилов в одном из интервью сказал, что не ожидали нападения со стороны Чернобыля. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, XL.pro сказал:

Арестовича не слышал, а Данилов в одном из интервью сказал, что не ожидали нападения со стороны Чернобыля. 

ну якщо кацап нагнав танків в біларашу і сказав що не нападе - пацан, тре вірити. а як якійсь сивий дід з мільярдами витрат на розвідку сказав що не для того танки там зібрали щоб показувати як котам рибу, - нє*** панікавать, у людей шашлик на травневі...

особисто я взагалі повірив своїй надчутливій дупі і не помилився...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

досить вже юродствувати...так, Україна переможе

Я цілком серйозно, Ви -- не знаю.

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

Я цілком серьозно, Ви -- не знаю.

Україна переможе!

і я цілком серьозно, а до вас мені байдуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

ну якщо кацап нагнав танків в біларашу і сказав що не нападе - пацан, тре вірити. а як якійсь сивий дід з мільярдами витрат на розвідку сказав що не для того танки там зібрали щоб показувати як котам рибу, - нє*** панікавать, у людей шашлик на травневі...

особисто я взагалі повірив своїй надчутливій дупі і не помилився...

Та хер с ним, там хоть лес

А Крым? Да с таким количеством техники что отуда поперло 23 го все окресности Армянска и Красноперекопска должны были быть ей просто забиты. Сроду не поверю что такого никто не заметил

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

Готовились давно

Намного раньше, чем Вы думаете.
После 2014 года, когда начали возрождать армию,  наша авиация все время тренировалась летать на сверхмалых высотах, как при папереднике, так и при нынешнем. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Сергей_84 сказал:

Є одне вкрай важливе питання: " Чи виконав попередник мінські угоди? Чи дав можливість затягнути час і розвивати армію, роблячи вигляд, що дуже хочемо виконати угоди, але Росія не хоче?" До речі 4 роки петляв...і передав естафету петляння далі..

А солов'іний помет днями чомусь сказав що напад трапився так піздно саме тому, що ні в 2014-ом ні в 2015 роках вони були не готови до широкомасштабного вторгнення... Та я і раніше чув що неможливо підписання якогось мирного договору при небажанні однієй із сторін...

І ледь не забув. А точно ніхто не намагався виконати мінськи домовленості? Бо я щось там пам'ятаю про чіїсь намагання проштовхнути у ВР особливий статус для ОРДЛО і якби не граната одного свободівца на якомусь протестному зібранні, то ще невідомо чім би воно закінчілось... Справедливості заради Єрмак навесні 2020 теж гнілой документ якєйсь намагався впаріти суспільству, но цього разу навіть гранати не знадобилось для приведення влади до тями...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, igor_d70 сказал:

Так в том то и дело. В Херсоне тоже самое было. Нороду 24 выдали ржавые автоматы причем как выдали, они их сами чуть ли не зубами выгрызли. И получили они их в итоге аж к вечеру.

Первые наши войска они встретили в Николаеве, причем уже после первой атаки которую тероборона отбила

Так куда шли танковые колонны перед нападением, в тыл?

Никто ни здесь ни возле Киева к нападению не готовился. Да они и сейчас не готовятся. Я выкладывал ролик где мужик жалуется что его заменили потому как он настаивал, после отбития атаки на Киев, на постоении оборонительного рубежа в тех местах. Аргументация меня убила - "теперь Путин уже точно не нападет"

Про Херсон  теж розповідав місцевий :встав вранці , а в місті вже русня....Був впевнений, що міст підірвуть і в Херсон русня потрапить лише в обїзд.

Можливо у вас аналогічні відчуття...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

Про Херсон  теж розповідав місцевий :встав вранці , а в місті вже русня....Був впевнений, що міст підірвуть і в Херсон русня потрапить лише в обїзд.

Можливо у вас аналогічні відчуття...

Тому вже більше не генерал ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович і ексначальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович», – заявив Зеленський у відеозверненні в ніч на п'ятницю, 1 квітня.

"Зараз у мене немає часу займатися усіма зрадниками, але поступово всі вони покарання отримають." 

mind.ua/news/20238946-zelenskij-pozbaviv-zvannya-nachalnika-upravlinnya-vnutrishnoyi-bezpeki-sbu-ta-nachalnika-hersonskogo

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, XL.pro сказал:

Арестовича не слышал, а Данилов в одном из интервью сказал, что не ожидали нападения со стороны Чернобыля. 

Це мені чимось нагадує ситуацію, яка склалась   стосовно Іловайську: "Тоді теж не вірили, що росія  наважиться ввести свої війська для оточення наших".

І потім за ту невіру тра....і в хвіст і в гриву 5 років , тому дещо  пізніше за Бучу з Ірпенем будуть і нинішніх тра...

PS  А Сєвєродонецьк-Лисичанськ  повторює ситуацію з Дебальцеве...тримаються до останнього аби вийшло і далі і не прийшлося рівняти лінію фронту

Під Попасною  3 дні тому загинув родич моєї дружини, був в київській ТРО, потім в Дніпрі і в саме  пекло....((( 

  • Сумно 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

Про Херсон  теж розповідав місцевий :встав вранці , а в місті вже русня....Був впевнений, що міст підірвуть і в Херсон русня потрапить лише в обїзд.

Можливо у вас аналогічні відчуття...

Я был уверен что на перешейке укрепрайон и наши их там раскатают в швах.

Но на 10 километров перекопа + чонгарский мост войск не хватило. А на теперешний фронт на хрен знает сколько сотен километров  хватает

  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, 7351 сказав:

Зробіть запроси сюди www.mil.gov.ua/kontakti/ 

та сюди ssu.gov.ua/contacts/upravlinnia

Вам нададуть відповіді на всі запитання.

Так пацани, це явно не простий дядько, я в ньому не помилився.Уявіть які у нього можливості якщо він уміє робити на форумі отак😱:

IMG_20220519_172816_536.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, XL.pro сказал:

Арестовича не слышал, а Данилов в одном из интервью сказал, что не ожидали нападения со стороны Чернобыля. 

И это было странно, учитывая количество войск, собранных в Беларуси.
Да, первым делом надо было ожидать Донбасс. Там все было более-менее готово еще с давних времен. Вторым надо было ожидать юго-восток (там про@бали), третьим - вход с Беларуси, там вообще не ждали. Как-то неубедительно. Не похоже на основательную подготовку. Как правильно сказали выше - с этим потом будем разбираться, сейчас освобождать надо. Но заявления от некоторых форумчан, что "все делали правильно" звучат как минимум странно

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, igor_d70 сказал:

Я был уверен что на перешейке укрепрайон и наши их там раскатают в швах.

А я был уверен, что помимо этого у нас на расстоянии 5-20 км стоят еще как минимум  2-3 артиллерийских батареи, нацеленные на перешеек. Тоже зря, как выяснилось

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

можливості якщо він уміє робити на форумі отак

Я покажуся занудою, але в смартфоні є функція скріншот 😆

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, bogdan_uzh сказал:

Як на мене повний брєд - я не бачив ні за тиждень до війни ні за день до війни ніякого переміщення військової техніки по всіх дорогах... Хтось бачив?

У Дніпрі за пару днів до вторгнення бачив велику кількість війскових вантаживок. Не думаю що проїзд для них був би важким/неможливим - можня було б задіяти поліцейських з мігалкамі. Вони (вантаживкі з війсковим грузом) тут вже вісім років їздять досить рєгулярно, але саме перед вторгненням їх кількість явно збільшилась...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, TaurosRMK сказав:

Я покажуся занудою, але в смартфоні є функція скріншот 😆

від зануди до зануди...це якось допоможе вирішити проблему 2-х дизлайків ?))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Фрай сказал:

Где-то не верили, где-то прое...ли, а где-то может кто-то и саботировал, время покажет,

но лить сплошной негатив исходя из своего неведения не стоит.

За "про...ли" хтось має понести покарання чи "понять и прастить"?

Звісно не прямо завтра, але головне, щоб цю історію не надіслали в архів...

Стрілочки на Київ я точно бачив на карті України  німецького видання, яке детально описало вторгнення по стадіях...

spacer.png

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, irina1969 сказал:

і я цілком серьозно, а до вас мені байдуже

А може "серйозно"? А то деякі так і не підтягнуть "граматику".

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

А я был уверен, что помимо этого у нас на расстоянии 5-20 км стоят еще как минимум  2-3 артиллерийских батареи, нацеленные на перешеек. Тоже зря, как выяснилось

При чому непомітні для військової розвідки окупантів і недосяжні для ворожих ракет та артилерії?

А зрадники -- то "вопще" небувале в Україні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

А я был уверен, что помимо этого у нас на расстоянии 5-20 км стоят еще как минимум  2-3 артиллерийских батареи, нацеленные на перешеек. Тоже зря, как выяснилось

Что то там было

Я точно знаю что какая то часть стояла где то в районе Геническа. Вопрос в том что их было явно недостаточно, раз и два то что никакого укрепрайона как в зоне ООС там небыло. Просто окопы для погранцов перед перекопом и колючка. Из того что видно было. Никаких противотанковых сооружений не видел

Змінено користувачем igor_d70
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, irina1969 сказав:

від зануди до зануди...це якось допоможить вирішити проблему 2-х дизлайків ?))

Хтож крім Вас?

То один допис вискакує двічі, то один дизлайк!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Я покажуся занудою, але в смартфоні є функція скріншот 😆

 

IMG_20220519_174431_907.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...