Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Скромный прораб сказал:

війна. пройоби неминучі. тому стандарти НАТО і передбачають прийняття рішень нижчими командирами по обстановці, а не чекати коли вказівку спустять... питання у цих хлопців можуть бути тільки до свого безпосереднього командира, який не забезпечив свій загін необхідним. ну а якщо ти взяв в руки максима та без броні пішов на передок - твоє рішення і відповідальність.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Alvalk сказав:

та які там можуть бути  жарти? В них абсурд - це правда. Війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила.  (с)

Вони тролять Британців та США.

Раптом, хто не пам‘ятає то вторгнення в Ірак відбулося через підозри в наявності лабораторій хімічної та біологічної зброї. 
Але ця зграя жлобаків не врахувала одну детальку - немаэ в Московії ні грошей, ні зброї, як у Бритів та Піндосів.

 

А ще, вчора США заборонили Росії здійснювати платежі в доларах. Це гірше ніж ембарго.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Скромный прораб сказал:

 А Это есть ахеренно ценные кадры в командовании. 
«отбивайтесь  хоть палками, Потерпите, берегите патроны» ( против артиллерии патроны, ещё и беречь)  помощь на подходе.

Это вот была такая реальность с неделю назад. Слава Богу вопрос решили без погибших. 
 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

А Это есть ахеренно ценные кадры в командовании

надеюсь их повысили ? ведь без таких управленцев  и проиграть можно

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Войовничий Шольц - Шольц закликав ізолювати РФ, а Штайнмаєр звернувся до Путіна

ua.korrespondent.net/world/4481328-sholts-zaklykav-izoluivaty-rf-a-shtainmaier-zvernuvsia-do-putina

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Музей сказал:

І це не жарт.

 

  Показать контент

"Стало известно, что нацистский режим Киева готовился сбросить атомные бомбы на Брянск и еще несколько городов России. Об этом сообщил член Главного совета военно-гражданской администрации Запорожской области Владимир Рогов.

На Запорожской АЭС режим Зеленского накопил 30 тонн плутония и 40 тонн обогащенного урана, заявил журналист Wall Street Journal Лоуренс Норманн со ссылкой на генерального директора МАГАТЭ Рафаэля Гросси. По словам Рогова, это значит, угрозы Зеленского, которые он изложил 19 февраля 2022 года в Мюнхене, не были пустыми: бандеровцы действительно стояли на пороге создания собственной ядерной бомбы! Что касается «грязных» бомб, то из такого объема радиоактивного материала их можно было сделать сотни.

По словам Рогова, уже к концу второй недели спецоперации имелись доказательства того, что режим Зеленского готовился напасть на Донбасс и российский Крым. Тогда подтвердились сведения о создании киевским режимом при поддержке британцев «грязной» бомбы, которая могла бы заразить радиацией огромные территории. Кроме того, сообщил Рогов, имелись «планы применения таких зарядов в террористических ударах по Белгороду, Брянску, Ростову-на-Дону и Симферополю»: 
За то, что удалось с помощью смекалки очень быстро занять Чернобыльскую АЭС, заместитель командира ОМОНа Росгвардии, брянский офицер Андрей Фроленков был удостоен звания Героя России.

Стало известно, что бандеровцы готовились сбросить атомную бомбу на Брянск. В Росгвардии сообщили, что благодаря смелым и решительным действиям Фроленкова на территории Украины был взят под контроль без единого выстрела важный объект. Ему удалось выполнить поставленную командованием задачу и сохранить жизни сотен военнослужащих и гражданских лиц.

Речь идет как раз о Чернобыльский АЭС. Бойцы ОМОН прибыли туда уже 24 февраля. Они знали, что станция хорошо охраняется вооруженной украинской нацгвардией. На переговоры отправился Фроленков. Он так смог провести переговоры, что украинцы сдались.

Только сейчас становится понятно, чем была вызвана такая спешка. Теперь уже ни у кого не должно остаться сомнения, что специальная военная операция против преступного киевского режима не могла не начаться. У России не было выхода. Еще немного − и было бы поздно! Нацистская власть бандеровцев, предшественники которых ужасали своими зверствами даже гитлеровцев, ни перед чем не остановилась бы. Собственно, это подтверждают и их нынешние зверства, а также чудовищная ложь.

И брянцы, которые пережили чернобыльскую беду, должны лучше других теперь понять, что были на грани еще более грозной катастрофы, которую готовили для ряда областей России нацисты при кураторстве Запада."

 

 

Цикаво як багато коштує Рафаель Гроссі? Я ще вчора охренів з його заяви. Мабудь після цього в нього більше немає потреби в пенсійному фонді...

 

14 минут назад, US7IGN сказал:

війна. пройоби неминучі. тому стандарти НАТО і передбачають прийняття рішень нижчими командирами по обстановці, а не чекати коли вказівку спустять... питання у цих хлопців можуть бути тільки до свого безпосереднього командира, який не забезпечив свій загін необхідним. ну а якщо ти взяв в руки максима та без броні пішов на передок - твоє рішення і відповідальність.

 

Само після цього відео  Бутусов на фронті зняв вже напевно з десяток відповідей від оборонців Северодонецька та інших гарячих напрямків на сході, але хто шукає багнюку завжди в змозі її знайти...

Спойлер

 

 

18 минут назад, Музей сказал:

А ще, вчора США заборонили Росії здійснювати платежі в доларах. Це гірше ніж ембарго.

Московити знаючи про це встигли зробити виплати по червень включно, так що дефолт відкладається на липень...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Movix сказал:

 А Это есть ахеренно ценные кадры в командовании. 
«отбивайтесь  хоть палками, Потерпите, берегите патроны» ( против артиллерии патроны, ещё и беречь)  помощь на подходе.

Это вот была такая реальность с неделю назад. Слава Богу вопрос решили без погибших. 
 

В сети, к сожалению, десятки таких видео, просто уходят с позиций, отказ воевать идёт по нарастающей

Змінено користувачем Скромный прораб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Само після цього відео  Бутусов на фронті зняв вже напевно з десяток відповідей від оборонців Северодонецька та інших гарячих напрямків на сході

молодець. але я не почув відповіді чому хлопи на першому відео без броні та зв'язку? постановка зради за рахунок ПАП?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Скромный прораб сказал:

В сети, к сожалению, десятки таких видео, просто уходят с позиций, отказ воевать идёт по нарастающей

В якій "сєті"?

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Музей сказал:

А ще, вчора США заборонили Росії здійснювати платежі в доларах. Це гірше ніж ембарго.

Интересно услышать ваше экспертное мнение, чем же возможный  технический дефолт в текущей ситуации так сильно навредит параше. Денег в долг не дадут  или инвестиций в экономику не будет ? Так этого и так нет.

Змінено користувачем xPavelx
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

молодець. але я не почув відповіді чому хлопи на першому відео без броні та зв'язку? постановка зради за рахунок ПАП?

бити по голові безпосереднього командира, що не забезпечив бронею

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

 

  Показати вміст

 

 

Московити знаючи про це встигли зробити виплати по червень включно, так що дефолт відкладається на липень...

Ужас без конца іноді краще ніж ужасный конец. 😇

Большому кораблю - большое плавание.

Короче кажучи, хай здихають в муках.

 

567FBD3D-A51D-4416-A108-0ABBC0008ADC.jpeg

70C4D496-A1AD-4151-A317-19614FE2C558.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Скромный прораб сказал:

В сети, к сожалению, десятки таких видео, просто уходят с позиций, отказ воевать идёт по нарастающей

Я такого не вижу.  Случаи бывают,  но не массово и быстро разруливают. Особенно после огласки. 

  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

молодець. але я не почув відповіді чому хлопи на першому відео без броні та зв'язку? постановка зради за рахунок ПАП?

Та да

Связи нет, но возможность снять и выложить в нет видос есть

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

В якій "сєті"?

Не парся и спи спокойно, это на Мосфильме снимали

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Movix сказал:

Я такого не вижу.  Случаи бывают,  но не массово и быстро разруливают. Особенно после огласки. 

Так специально разгоняют

На западе вообще лютый треш творится в медиа. В бой пошли уже столетние деды

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Скромный прораб сказал:

Не парся и спи спокойно, это на Мосфильме снимали

Думаю, що вам спокійніше спиться. А як будете поменше "Мосфільмів" дивитися - буде ще спокійніше.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, xPavelx сказав:

Интересно услышать ваше экспертное мнение, чем же возможный  технический дефолт в текущей ситуации так сильно навредит параше. Денег в долг не дадут  или инвестиций в экономику не будет ? Так этого и так нет.

Ой вей! Тупі піндоси! 
Ніц в економіці не тямлять. Знову холостий постріл.

Ніт, щоб знаючу людину запитати.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shneider_vova сказал:

бити по голові безпосереднього командира, що не забезпечив бронею

ніт. я не знаю як ви, а я побув керівником. і це виглядає так, що твої люди довірять тобі. вони готові гарно працювати, але саме твій обов'язок забезпечити їх всім необхідним та максимально захистити. і не допустити що були підстави тебе бити, я вже не кажу що на війні це просто може вже не буде кому робити. як підлеглий, я б все ж таки запитав де моя зброя і все інше, що має бути перед виконанням завдання. бо завжди треба думати до, а не після.

6 минут назад, igor_d70 сказал:

Та да

Связи нет, но возможность снять и выложить в нет видос есть

шкода що ви не бачите різниці між відсутністю зв'язку на позиціях та її наявністю після відступлення.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Ой вей! Тупі піндоси! 
Ніц в економіці не тямлять. Знову холостий постріл.

Ніт, щоб знаючу людину запитати.

 

Аргументировано и доходчиво, даже возразить нечего. Спасибо. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

молодець. але я не почув відповіді чому хлопи на першому відео без броні та зв'язку? постановка зради за рахунок ПАП?

Чому без броні мені невідомо. Читав якогось військового із підрозділу забеспечення. За його словами броникі на складі зараз є в кількості декілька десятків тисяч. Щоб їх отримати командири підрозділів повинни надати пісьмовий запит. Зв'язок завжди був парафієй волонтерів - якось так склалося. Зазвичай це відбувається так - підрозділ звертається до "повернись живим" чи подібного центру і за тиждень всі в підрозділі з рациями. Всім відомий Арестович каже що частково відео такі постановочні.

Я дуже добре пам'ятаю як в 2014-ом якийсь батальон з Чернівців  відмовився воювати та втік з передовий аж додому тому, що по ним раз градом влупили... Війна безумовно важка річ і не всі взмозі її витримати. Але зрозуміло, що такі ось бегункі підставляють своїх товарищів з сусідній  ділянкі фронту. В одному з роликів від Бутусова саме про це їдеться - коли чергови ТРОшникі залишили свою ділянку в Рубіжному, то інши за для уникнення оперативного оточення відійшли з цього міста якраз в Северодонецьк...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Чому без броні мені невідомо. Читав якогось військового із підрозділу забеспечення. За його словами броникі на складі зараз є в кількості декілька десятків тисяч. Щоб їх отримати командири підрозділів повинни надати пісьмовий запит. Зв'язок завжди був парафієй волонтерів - якось так склалося. Зазвичай це відбувається так - підрозділ звертається до "повернись живим" чи подібного центру і за тиждень всі в підрозділі з рациями. Всім відомий Арестович каже що частково відео такі постановочні.

Я дуже добре пам'ятаю як в 2014-ом якийсь батальон з Чернівців  відмовився воювати та втік з передовий аж додому тому, що по ним раз градом влупили... Війна безумовно важка річ і не всі взмозі її витримати. Але зрозуміло, що такі ось бегункі підставляють своїх товарищів з сусідній  ділянкі фронту. В одному з роликів від Бутусова саме про це їдеться - коли чергови ТРОшникі залишили свою ділянку в Рубіжному, то інши за для уникнення оперативного оточення відійшли з цього міста якраз в Северодонецьк...

знову питання до їх безпосереднього командира. всі люди різні, але всі також однакові. чому один підрозділ не має проблем, а інший має? в середньому там такі самі бійці. сподіваюсь в армії є відповідні служби для розслідування таких випадків та реагування.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Movix сказал:

Я такого не вижу.  Случаи бывают,  но не массово и быстро разруливают. Особенно после огласки. 

Если бы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Музей сказав:

Ой вей! Тупі піндоси! 
Ніц в економіці не тямлять. Знову холостий постріл.

Ніт, щоб знаючу людину запитати.

 

Частково правда.Вони розбираються в своїй економіці а не в "економіці" росії.Жодний прогноз західних економістів поки не справдився.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

шкода що ви не бачите різниці між відсутністю зв'язку на позиціях та її наявністю після відступлення.

 

А что, на позиции средств связи у них небыло, а после того как они оттуда смылись им средства связи срочно выделили?

Угу, очевидно для того что бы они срочно слезливый видос написали.

 

Как в той истории прям где крендель жаловался что их заставили выдвинуться на место где небыло нарыто окопов. На вопрос какого хрена они там целый день делали вмето того что бы рыть окопы или кто по его мнению должен был для них эти окопы рыть внятного ответа получено небыло

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...