Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Його і всієї їх всратої опозиції.

Бля, ребята ви що на приколі.Вам після Бучі Ірпіня Бородянки і Маріуполя ще потрібно доводити хто такі русские? Стількох ще згвалтованих, розтріляних в спину,замордованих людей ще треба щоб запрацювали мізки? Я в шоці.Немає слів просто...

Дуже підозріло, коли про це розказує руський. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:
  Показать контент

 

ну і нашо тут ця Засрань? хороші росіяни є, але поки що лише близько 30 000

Та просто їх ще близько 140 мільйонів і нам з ними прийдеться якось співіснувати. І краще, коли таких, як в відео, буде більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Дуже підозріло, коли про це розказує руський. 

Прикиньте.Вам вже сука русский каже -всі  русские вас хочуть знищити аба фізично або культурно і економічно.А вам все підозріло🤦‍♂️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Vikctor сказал:

А навіщо читати все подряд?

а я хіба читав? Я зрозумів, що цього не треба робити ще зі слів автора, що даремно він читав 🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви просто не вкурсі їх пропаганди по всьому світу: всі ці санкції б'ють по звичайним "хорошим" русским і вони страждають але нічого зробити не можуть бо це все злий Путін.

Я в курсе. Меня неоднократно про это информировали и вы в том числе. Просто я написал что он не под санкциями потому как в РФ не живет.

Кроме того я неоднократно писал что надо говорить не о русских, а о россиянах. Буряты к русским не относится никак например. Как и украинская диаспора в РФ.

Я понимаю что искать изюм в куче говна смысла никакого, но если у вас есть просто изюмина то совершенно необязательно ее в эту кучу говна засовывать

Змінено користувачем igor_d70
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Та просто їх ще близько 140 мільйонів і нам з ними прийдеться якось співіснувати. І краще, коли таких, як в відео, буде більше.

відправною точкою співіснування має бути прийняття кожним українцем факту, що хороший росіянин - мертвий росіянин, лише потім побудова всієї взаємодії на цьому принципі, але це не означає, що всі 140 млн повинні бути знищені фізично.

хай вони будуть такі, як у відео, але це просто інший сорт лайна. навіть росіяни в Європі це теж лайно, але яке старанно маскується.

до речі, це також стосується і @ЧортПобьєрі😉

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Та просто їх ще близько 140 мільйонів і нам з ними прийдеться якось співіснувати. І краще, коли таких, як в відео, буде більше.

В ссср було 280 млн - при цьому в Європі не дуже поспішали шукати хороших совків : бо нам ще з ними співіснувати.Жорсткі відносини і змащена зброя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Розумію звичайно- це мені нагадало як товариш колись бмв бу купував в американця - а той йому каже, ми ніколи собі не дозволимо купувати БУ бмв - це удел русских нищебродов.Він (справедливо ,по моєму) вважав всіх рускомовних - русскими.

Тож полуницею дорогою тут багато хто може попонтуватись - а трохи вище і : картини маслом🤣

Тут спірне питання) Бмв у нього через раз нове/бу. Може собі і полуницю завтра по 80 купить)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

а я хіба читав? Я зрозумів, що цього не треба робити ще зі слів автора, що даремно він читав 🤣

Давайте йому вибачимо він з дитинства ( весь час коли його народ намагались поставити раком)- не інтересувався політикою.Тілки тиждень як почав.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Gonchik сказав:

Може собі і полуницю завтра по 80 купить)

та ну, пацани не зрозуміють

я думав такі типажі залишилися у 90-х, а ні, то кавуни по 1000 грн., то полуниця по 190 грн. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Прикиньте.Вам вже сука русский каже -всі  русские вас хочуть знищити аба фізично або культурно і економічно.А вам все підозріло🤦‍♂️.

І ви, в тому числі? Чи ви якийсь "не такий" руський?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, outdoor24 сказав:

 

до речі, це також стосується і @ЧортПобьєрі😉

Дуже добре що Ви це зрозуміли - хреново що трохи пізновато.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

відправною точкою співіснування має бути прийняття кожним українцем факту, що хороший росіянин - мертвий росіянин, лише потім побудова всієї взаємодії на цьому принципі, але це не означає, що всі 140 млн повинні бути знищені фізично.

хай вони будуть такі, як у відео, але це просто інший сорт лайна. навіть росіяни в Європі це теж лайно, але яке старанно маскується.

до речі, це також стосується і @ЧортПобьєрі😉

Так і про німців треба думати після 2-ої світової? Всі вони "фошизди"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

І ви, в тому числі? Чи ви якийсь "не такий" руський?

 

Були дуже гарні вчителі.Не кожному так "повезло".

Такий точно самий- я під жорстким контролем вже 27 років🙂

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Так і про німців треба думати після 2-ої світової? Всі вони "фошизди"?

не всі, більшість вже померли, хоча і живі суттєво вражені кацапським неоімперіалізмом 

у випадку з кацапстаном - їх імперіалістична ідея живе сторіччами, тому це невиліковно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кирюша, заканчивай про полуницю по 190.

Начинай за хороший бензин по 200. 

На это точно поведутся.

  • Лайк 3
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

не всі, більшість вже померли, хоча і живі суттєво вражені кацапським неоімперіалізмом 

у випадку з кацапстаном - їх імперіалістична ідея живе сторіччами, тому це невиліковно

Так Грєбєнщиков про це і каже в своєму інтерв'ю. Чи все одно на ньому тавро "руський"? І чим ми тоді відрізняємся від росіян, які мріють про знищення українців?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Так і про німців треба думати після 2-ої світової? Всі вони "фошизди"?

Німці після 2 СВ пройшли ТАКУ денацифікацію що нікому навіть і не снилась - і то толком не вилікувались.Русские ж напроти після кожної своєї агресії тільки посилювали фашистські навички.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

І чим ми тоді відрізняємся від росіян, які мріють про знищення українців?

Ви на своїй землі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Так Грєбєнщиков про це і каже в своєму інтерв'ю. Чи все одно на ньому тавро "руський"? І чим ми тоді відрізняємся від росіян, які мріють про знищення українців?

я не мрію про знищення всіх росіян і не лізу до них із "братніми" обіймами.

це як з крокодилами - хай живуть, але у своєму болоті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

До меня только дошло, это шож херсонских арбузов не будет?! 

Херсонських не буде, але будуть місцеві. Ми давно садимо свої - смак відмінний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

я не мрію про знищення всіх росіян і не лізу до них із "братніми" обіймами.

це як з крокодилами - хай живуть, але у своєму болоті.

Краще, коли замість крокодилів там будуть дельфіни, наприклад. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Так Грєбєнщиков про це і каже в своєму інтерв'ю. Чи все одно на ньому тавро "руський"? І чим ми тоді відрізняємся від росіян, які мріють про знищення українців?

Ще згадайте хорошого Юру Шевчука що приїзжав підтримати хороших русских солдат що геноцидили поганих чеченів.Або прославляв Доктора Лізу яка їздила і демонстративно "допомагала" дітям батьків котрих знищили її друзі.Вперед там таких ще багато.Дітей , я надіюсь , для майбутніх війн з русскими у Вас достатньо є?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...