Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Агидель сказал:

В некоторых телеграмгруппах вроде пошла информация, что начальник ТРО Херсон с женой пришли просить росгражданство и что он даже выразил желание идти воевать против ВСУ. 

Я тех групп не знаю, поэтому не знаю, как это воспринимать. А понять хочется, очень интересно.

групп не знаете

но что инфа прошла в этих группах знаете

интересно......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, М.И. сказал:

групп не знаете

но что инфа прошла в этих группах знаете

интересно......

Так разные форумы есть, на них разные люди пишут, с разными источниками информации. И как я поняла, не только мне это "привидилось".

Всё шпионов ищите?)

Бдительность - хорошая штука. Главное бдить там, где надо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Alvalk сказал:

Северодонецк еще неплохо подчистили, совсем немного осталось

image.png.fc565cf4758b9877af8298bed7c874fe.png

 

Ви вище обзор від Машовця читали? Він вважає що даремно ми його відстоюємо. А він дуже не глупий війсковий аналітик...

Доречі ввечорі знов ображенка Бутусов написав, що це повна нісенітниця і ніякого контрнаступу в межах Северодонецька не було. Ми назараз контролюємо лишень промисловий  ї один прилеглий міський квартали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, про човник правда чи фейк?

Не можу собі уявити, щоб людина при пам‘яті могла таке утнути. Хоча  і схоже на тролінг.

😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, MaxS сказав:

Шуфрічу?

Та ні , шуфрича стали підкладати  трохи згодом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Alvalk сказал:

Какие километровые очереди? Сегодня ехал на работу, на ОККО бензин обычный по 51 и пульс по 52,  заправляется 4 машины и 3 стоят в очереди

В нас на ОККО так само, якщо є пальне. Причіна відсутності чєрг проста - заправляють лишень по паливних картках, які в свою чергу можливо придбати тільки попереднім безготівковим переводом коштів з рахунка юридичной особи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

які в свою чергу можливо придбати тільки попереднім безготівковим переводом коштів з рахунка юридичной особи.

які в свою чергу можна придбати у потрібних людей )

питання: якщо всі бажаючи все одно куплять потрібний їм бензин, нахолєру та купа прокладок? чи все по класику? так я і без цього почуваю себе достатньо поважною людиною :ROFL:

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, pump сказал:

Учимся читать по буквам: Г е о р г  - М и х а э л ь   ф о н   М е р е н б е р г...

(https://ru.wikipedia.org/wiki/Меренберг,_Георг-Михаэль_Александр)

Учимся читать по буквам. Это была шутка которая заключается в сходстве данного персонажа с актёром Тихоновым, который играл роль Штирлица. 😎🤦‍♂️

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Алік сказал:

У Львові на ОККО вчора залив 15 л за готівку. Черга - 3-4 машини.

Сьогодні залив на БРСМ 20 л за готівку без черги(кільцьова). По 52грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Ви вище обзор від Машовця читали? Він вважає що даремно ми його відстоюємо. А він дуже не глупий війсковий аналітик...

Так, звісно, Машовця поважаю... Але сподіваюсь, що в штабі теж не дурні сидять і знають, що роблять.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Так, звісно, Машовця поважаю... Але сподіваюсь, що в штабі теж не дурні сидять і знають, що роблять.

 

аби не сцяли у вуха які застарілі кацапські ракети, половина з яких взагалі не долітає...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Так, звісно, Машовця поважаю... Але сподіваюсь, що в штабі теж не дурні сидять і знають, що роблять.

 

Навряд чи дурники могли б 3,5 місяци триматись проти навали добре озброєной сарани. Просто коли днів 10 тому почався прорив на попаснянському напрямі я був впевнений, що ГШ буде паралельно затикати цей отвір та поступово відводити війска з Северодонецько-Лисичанськой агломерації. Особливо беручи до уваги виявившуюся саме тоді перевагу в арті у ворога на тому напрямку. І це ще до відходу з Ліману було.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vikctor сказал:

 

Ви вище обзор від Машовця читали? Він вважає що даремно ми його відстоюємо. А він дуже не глупий війсковий аналітик...

Доречі ввечорі знов ображенка Бутусов написав, що це повна нісенітниця і ніякого контрнаступу в межах Северодонецька не було. Ми назараз контролюємо лишень промисловий  ї один прилеглий міський квартали.

Может потому  відстоюємо, что в Луганской области нашими остались только два крупных города - Лисичанск и Северодонецк. Прочитала это сегодня.

Насколько надо за Северодонецк цепляться - спецам виднее конечно. Может, это реабилитация за Арестовича "про%бали Херсон", а может стратегически важный пункт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

аби не сцяли у вуха які застарілі кацапські ракети, половина з яких взагалі не долітає...

Та ні, долітають... Питання лише - куди? Мені здається більша частина - куди попало. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Может потому  відстоюємо, что в Луганской области нашими остались только два крупных города - Лисичанск и Северодонецк. Прочитала это сегодня.

Насколько надо за Северодонецк цепляться - спецам виднее конечно. Может, это реабилитация за Арестовича "про%бали Херсон", а может стратегически важный пункт.

Може ви краще про члени?

  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Просто коли днів 10 тому почався прорив на попаснянському напрямі я був впевнений, що ГШ буде паралельно затикати цей отвір та поступово відводити війска з Северодонецько-Лисичанськой агломерації.

Значить не все так погано, якщо ще не виводить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Може ви краще про члени?

У вас это тоже болит?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Мені здається більша частина - куди попало. 

тому що вони вважали що у нас є промисловість та нафтосховища. виявилось, що у нас є лише дороги та гарна влада 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Агидель сказал:

У вас это тоже болит?

Ні, болить у безхатька, а у вас про інше значно гірше виходить.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Ні, болить у безхатька, а у вас про інше значно гірше виходить.

Ну это вы думаете, что у меня гірше - а у вас краще. А я могу это видеть совсем по иному.)

Или вы за Арестовича обиделись?

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Ну это вы думаете, что у меня гірше - а у вас краще. А я могу это видеть совсем по иному.)

Или вы за Арестовича обиделись?

 

Так Арестович начебто саме жинкам подобається. Мій еротичний ідеал такі Шуфріч...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Мій еротичний ідеал такі Шуфріч...

звичайний чи відпіж*ений?

  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот ентот Сын Н. Патрушева вот с таким хлебалом пообещал остановить экономический кризис в России.

hyFZMyiE9BlRptV9Zeonn5ECZootQj2aUHWRDcTLsNZ0dwsnIK1LyHDHPyXEbQyXC11gOloou7dpm5tOGW_bEd54 (1).jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...