Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, AOZ1 сказал:

Понятно, доходчиво уговорит в необходимости их потратить.

Блин, ну я  не знаю, как объяснить. Попробую на пальцах.

Физика. Жидкость занимает  определенный объем, а газ стремится заполнить весь предоставленный объем. 

Так вот.. если вернуться к женщинам и деньгам,  не все женщины - газ. 

 

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

мож хватит постить журнашлюшек?

 

 

А чом би й ні🙂.Гортаю такий новини , і тут на тобі : якийсь оборзеватель юа.

 

IMG_20220614_223203_744.jpg

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

В повідомленнях кажуть про те що працювала наша арта. Від найблищий точкі (Давидів Брод або Снігурівка) більше 60км по прямий. Щось є сумніви що це ми...

Курение - зло. Хотя в данном случае нет :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, igor_d70 сказал:

Нет. Это избиратели Зеленского. Имел счастье общаться в дни начала оккупации

Що, дійсно раділи друзякам окупантам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

где решение суда?

Рішення суду про неправдиву інформацію в статті журналістів по іску від завода?

Покажіть, якщо воно є, будь ласка.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А чом би й ні🙂.Гортаю такий новини , і тут на тобі : якийсь оборзеватель юа.

 

IMG_20220614_223203_744.jpg

 

Я ще давно в політичці помітив - якщо в нік-неймі є юа, то на 90% москаль...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А чом би й ні🙂.Гортаю такий новини , і тут на тобі : якийсь оборзеватель юа.

я до трансляции "Лебединого озера" все же повременю коньяк откупоривать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

я до трансляции "Лебединого озера" все же повременю коньяк откупоривать

пока хоть одна сука будет тут на нашей земле продолжать стрелять — похер кто у них там навальный...

  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

я до трансляции "Лебединого озера" все же повременю коньяк откупоривать

Все правильно.Тим більш її не буде навіть якщо Путіна помруть.Там таких як він 99.9% тому його смерть НІЧОГО не змінить.

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Що, дійсно раділи друзякам окупантам?

Нет. Возмущались типа - "Как они могли, мы же братья"

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

пока хоть одна сука будет тут на нашей земле продолжать стрелять — похер кто у них там навальный...

Я не строю иллюзий, что война сразу закончится. Но это не помешает мне порадоваться. Ну а для москалей какое потрясение будет. Как после смерти северокорейских лидеров, не меньше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mil.in.ua/uk/news/ukrayina-otrymala-vid-zahodu-10-zbroyi-pro-yaku-prosyla/

Україна отримала від Заходу 10% зброї, про яку просила

 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Все правильно.Тим більш її не буде навіть якщо Путіна помруть.Там таких як він 99.9% тому його смерть НІЧОГО не змінить.

В цілому погоджуюсь, але напередодні смерті сраліна теж всі так вважали... Я думаю, що буде або ще гірше (дібіл ромзанка диров очолив ядерну країну), або краще (олігархі вирішили відкатити...)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На справді, все погано. Реальність саме така.

держава (чиновники) - цинічні, алчні

народ - тупий, лінивий

економіка - на рівні будки з шаурмою

Прихований текст

8 років ми говорили вам. І всі 8 років ви нас не чули. 
8 років ми жили в одній країні в двох різних суспільствах. 
Ветерани, волонтери _ Versus _ Населення. 

Я кажу вам це не для того, щоб комусь дорікнути. А для того щоб ви прислухались зараз. Ми казали - росіяни  ще прийдуть нас вбивати, давайте разом готуватись.  
Ви дивились на нас, як на контужених і обходили стороною. 

Тепер ми  кажемо - вони прийшли, війна буде довгою і  виснажливою. 
Є лише два виходи - здатись (розстріл або рабство), або перемогти (кожен має долучитись або в армію, або у волонтерство). 
Перемогти можна лише коли включиться кожен.  Просто тому що така математика, їх більше в 4 рази, в них в десятки разів більша ресурсна територія, в кілька десятків  разів більше зброї.  
Зараз лише за офіційними даними ми втрачаємо до 700 загиблими і пораненими в день. Вдумайтесь в ці цифри, це 21 000 військових в  місяць.
Майже 10% армії яка в нас була станом на початок війни. Щомісяця. 
Вже середина четвертого місяця. 

Йдуть найважчі бої, купляйте дрони (!), рації, тепловізори, забезпечуйте свою армію. 
Інакше будете все життя годувати чужу.  Проходьте курси по такмеду, тренуйтесь оборонятись, купляйте аптечки і зброю щоб коли прийдуть гвалтувати вашу сім'ю  ви могли захистити.  
Ми дуже рано розслабились, як тільки вони відступили від Києва. 
Будуть сотні тисяч вбитих і закатованих. А якщо ми всіма силами не зберемось то  може й мільйони. 
Ця війна на роки, або вони нас вб'ють і закріпачать як народ, або ми їх. 
Не панікуйте. Просто вдумливо і тверезо готуйтесь. 
Дисципліновано забезпечуйте перемогу, як свій шанс на життя. Кожен день. 

Ось вам слова  Роман Ратушний , йому було 24 роки. Те що він встиг сказати, перед тим як загинув в ці дні в бою:

"Дві поради.
Знімайте рожеві окуляри. Не намагайтесь врятувати свою картинку світу і зону комфорту, загортаючи реальність у фентезійний володар перснів або слова арестовіча.
Ви 8 років ховались за рожевими окулярами від реальності, дружили з хорошими росіянами, підсилювали російське поле і це вам допомогло? Ні. 24 лютого ви виявились неготовими стикнутися з реальністю.
Зараз ви намагаєтесь знайти будь-які нові елементи до вашого старого світогляду, аби він знову запрацював і ви знали як орієнтуватись в просторі. Від надій на ліберальних росіян до перекладання відповідальності лише на керівництво Росії чи спроб націоналізувати російську субкультуру.
У вас нічого не вийде. Ваша система сприйняття світу початково неправильна. Її неможливо відновити так, аби ви могли жити в реаліях війни.
Ось вам проста модель: є орда, яка рухається зі сходу за багатствами заходу. Вона буде туди рухатись незалежно від вашого бажання і ***ні яку ви прочитали у Харарі. Просто раніше це були монголи, тепер росіяни, а за ними будуть китайці. Ми або тримаємось форпостом західної цивілізації, або орда нас приєднує до себе і робить нас своїм гарматним м'ясом знову.
Тому друга порада:
Випалюйте в собі всю російську субкультуру.
Випалюйте в собі всі спогади з дитинства пов'язані з російським-радянським.
Випалюйте в собі стосунки з родичами чи друзями по ту сторону, з усіма хто є носієм російської субкультури.
Інакше це все випалить вас.
Ви можете в це не вірити, думати що це пропаганда, тощо. Але ви, вибачте довбойоби, теж саме казали 9 років тому. Ви вважали маргіналами тих, хто давав вам панацею. А тепер повторюєте за ними кожне слово"

 

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Vikctor сказав:

В повідомленнях кажуть про те що працювала наша арта. Від найблищий точкі (Давидів Брод або Снігурівка) більше 60км по прямий. Щось є сумніви що це ми...

Канада передасть Україні гаубиці M777 і снаряди до них, в тому числі і новітні високоточні боєприпаси Excalibur.

M982 Excalibur – 155-мм керований активно-реактивний снаряд збільшеної дальності. Створений у співпраці Raytheon Missile Systems та BAE Systems Bofors.

Excalibur наводиться за допомогою GPS і може вражати цілі на відстані до 60 км. А в грудні 2020 в ході випробувань армія США успішно вразила ціль на відстані 70 км. 

mil.in.ua/uk/news/ukrayina-otrymaye-vid-kanady-vysokotochni-dalekobijni-snaryady-excalibur-dlya-155-mm-gaubyts/

Excalibur.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

Нет. Возмущались типа - "Как они могли, мы же братья"

Ну це клініка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Все правильно.Тим більш її не буде навіть якщо Путіна помруть.Там таких як він 99.9% тому його смерть НІЧОГО не змінить.

Як це? Стане на 99.9%  мінус 1 кацап. Кожна смерть кацапа  зменшує ймовірність смерті українця..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

Як це? Стане на 99.9%  мінус 1 кацап. Кожна смерть кацапа  зменшує ймовірність смерті українця..

Один на 150млн дійсно нічого.60-80 тис ( думаю реальні їх втрати вбитими) - поки також особливо нічого не змінили - пруть як і раніше.Потрібно хоча б тисяч 200.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський доручив Залужному перевірити інформацію про нестачу засобів захисту для бійців ЗСУ

«Попросив головнокомандувача ЗСУ звернути особливу увагу на повідомлення від наших бійців про те, що частина з них немає достатньо засобів індивідуального захисту. Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від того, що обговорюється в суспільстві. Я очікую перевірки логістики в армії, перевірки того, що постачається і як розподіляється. На сьогодні усім, хто перебуває в зонах бойових дій, повинно вистачати усього необхідного для захисту. Держава забезпечує таке постачання»

Десь ми вже таке чули.Тут не далеко...з тисячу км на схід.

  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Канада передасть Україні гаубиці M777 і снаряди до них, в тому числі і новітні високоточні боєприпаси Excalibur.

M982 Excalibur – 155-мм керований активно-реактивний снаряд збільшеної дальності. Створений у співпраці Raytheon Missile Systems та BAE Systems Bofors.

Excalibur наводиться за допомогою GPS і може вражати цілі на відстані до 60 км. А в грудні 2020 в ході випробувань армія США успішно вразила ціль на відстані 70 км. 

mil.in.ua/uk/news/ukrayina-otrymaye-vid-kanady-vysokotochni-dalekobijni-snaryady-excalibur-dlya-155-mm-gaubyts/

Excalibur.png

Да припиніть - постріл на 70км був з Паладіну. Геть всі гармати М777, надані досі Штатами не мають необхідного пристрою наведення для влучного пострілу вказанним снарядом. Лишень канадійци чи австралійци надали декілько таких гармат з потрібним блоком. І там по прямий більше 60км, а я не думаю що хтось буде ризікувати й притащіть новітню гармату просто на передній край...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Vikctor сказав:

 

Що дійсно всі українці продовжували дружити з москалями аж до цього року?

Так і це легко Вам підтвердить любий іт-шнік.По кількості переглядів їх ютуб каналів.Там пєчалька.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Один на 150млн дійсно нічого.60-80 тис ( думаю реальні їх втрати вбитими) - поки також особливо нічого не змінили - пруть як і раніше.Потрібно хоча б тисяч 200.

Прічому саме московитів, бо смерті дир'явих їх навряд вражають...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Сьогодні деякі одесці які думали що закони в Україні не працюють не тільки для влади а й для них отримали безкоштовну путівку в цікаву мандрівку на південний схід нашої країни.

780x440.jpg

780x439.jpg

Сьогодня почув новий анекдот.

Працівники Українських военкоматів як Робін Гуди : забирають повєстки у багатих , і роздають іх бідним.

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...