Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, ukrainian сказал:

До речі Рональд Рейган (40 американський президент, який добив союз), теж був актором.

 Цікаво йому американські зрадофіли теж це закидали? 

Ато. Нам парторг в деталях рассказывал:

Цитата

Социальное расслоение в эпоху Рейгана возросло. Количество американцев, живущих за чертой бедности, увеличилось с 29 миллионов в 1980 г. до 31,7 миллиона в 1988 г.[20] Из них 12,5 миллиона были детьми и подростками (19,5 % всех американских детей)[21]. Доля национального дохода, приходящаяся на 5 % самых богатых американцев выросла с 16,5 % в 1980 г. до 18,3 % в 1988 г., а на 20 % наиболее богатых за те же годы — с 44,1 % до 46,3 %, в то время как доля самых бедных 20 % за те же годы сократилась с 4,2 % до 3,8 %[22]. Заметной проблемой крупных городов стали бездомные, которые обвиняли в своих бедах рейганомику[23]. Сам Рейган утверждал, что бродяжничество — личный выбор бездомных[24].

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Propeller сказал:

а ВСУ говорит, что Терра и на Донеччине

https://www.facebook.com/watch?v=366409232149767

Щас они подерутся...я ставлю на ВСУ!

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Щас они подерутся...я ставлю на ВСУ!

У пилота гвынтокрыла спрашивали ?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Фидель и Че в первую очередь были ЛИЧНОСТЯМИ. Подонками, садистами, но личностями...никак не ничтожествами

Поважайте вибір українців. Роботу Порошенка українці визнали не задовільною та звільнили його. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

У пилота гвынтокрыла спрашивали ?

Только через спиритическое блюдечко...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ukrainian сказал:

Поважайте вибір українців. 

С каких пряников???

"Общественное мнение — заведомо ложное мнение, так как большинство людей полные идиоты." Эдгар Алан По

 

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Firetuf сказав:

А нахер мне эта "пукалка" 5,45 короткоствол? Не для этих условий и ситуаций.

Ральцем в небо, 7.62 карабин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

по-перше, то була не інструкція. по-друге, відео мають знімати менти, їм для цього камери купили. по-третє, перед отриманням повістки достатньо зпитати, чи готові вони отримати заяву про кримінальне правопорушеня. якщо готові, викликаєте ще один незалежний наряд по 102 і обмінюєтесь документами )

дії осіб, які намалювали папірець з назвою "повістка" з порушенням вимог законодавства, паралельно оскаржуються в порядку адміністративного судочинства.

всі ці дії не мають на меті та не повинні мати результатом відхиляти від мобілізації, а будуть спрямовані виключно на підвищення правової культури та грамотності посадових і не дуже осіб. крім того, поки вони будуть ходити на допити та судові засідання, у них не буде часу малювати папірці для інших.

але якщо ви зможете переконливо одразу це пояснити, то є велика вірогідність того, що їм буде не цікаво пограти з вами у кальмара...

Ви зараз підриваєте боєздатність країни.:)

 

️Coca-Cola (у тому числі Sprite та Fanta) йде з росії

Дистриб'ютор повідомив, що продавати та виробляти напої в росії більше не буде. Усі клієнти зараз перебувають у процесі спустошення запасів.

 

Хто достатньо старий, щоб підтвердити мої дітячі спогади - на москві в гумі в радянськи часи (десь початок 80-их) продавали саме фанту в автоматах?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

С каких пряников???

"Общественное мнение — заведомо ложное мнение, так как большинство людей полные идиоты." Эдгар Алан По

 

Тому що так працює демократія. Кращого поки що не придумали. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Хто достатньо старий, щоб підтвердити мої дітячі спогади - на москві в гумі в радянськи часи (десь початок 80-их) продавали саме фанту в автоматах?

Я.

Слышал от тех, чьи знакомые были родичами знакомых, живших в мск...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

️Coca-Cola (у тому числі Sprite та Fanta) йде з росії

Дистриб'ютор повідомив, що продавати та виробляти напої в росії більше не буде. Усі клієнти зараз перебувають у процесі спустошення запасів.

 

Хто достатньо старий, щоб підтвердити мої дітячі спогади - на москві в гумі в радянськи часи (десь початок 80-их) продавали саме фанту в автоматах?

Во время олимпиады 80 года стали продавать. А Пепси в конце 70-х в Новоросссийске завод построили. На выборах продавали вместе с салями.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ukrainian сказал:

Тому що так працює демократія. Кращого поки що не придумали. 

Я знаю, но это не значит, что я проникся и полюбил идиотов...

Демократия в ее современном виде находится в глубочайшем кризисе. Это признают сегодня все адекватные сторонники демократических ценностей. И нынешние события, не исключаю, повлекут за собой глубочайшие изменения в демократических принципах и институциях...

Образно говоря, голос условного пастуха Пупкина не будет равен голосу условного Нобелевского лауреата Тютькина...

Вопрос вообще, архисерьзный, никак не для обсуждения на строительном форуме...

  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

После олимпиады 80 года стали продавать. А Пепси в конце 70-х в Новоросссийске завод построили. На выборах продавали вместе с салями.

Пепсі по 45 коп. спокійно продавали в зачуханих гастрономах наприклад в Алушті в другой половині 80-их. Тобто пепсі там було постійно і без ажіотажу. В Київі теж купляв, але не всюди й не завжди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Ви зараз підриваєте боєздатність країни.:)

 

️Coca-Cola (у тому числі Sprite та Fanta) йде з росії

Дистриб'ютор повідомив, що продавати та виробляти напої в росії більше не буде. Усі клієнти зараз перебувають у процесі спустошення запасів.

 

Хто достатньо старий, щоб підтвердити мої дітячі спогади - на москві в гумі в радянськи часи (десь початок 80-их) продавали саме фанту в автоматах?

Я пил неоднократно. Как раз студенческие годы

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vikctor сказал:

Ви зараз підриваєте боєздатність країни.:)

 

️Coca-Cola (у тому числі Sprite та Fanta) йде з росії

Дистриб'ютор повідомив, що продавати та виробляти напої в росії більше не буде. Усі клієнти зараз перебувають у процесі спустошення запасів.

 

Хто достатньо старий, щоб підтвердити мої дітячі спогади - на москві в гумі в радянськи часи (десь початок 80-их) продавали саме фанту в автоматах?

в аеропорту на Москві теж фанту продавали - в пластиковий стаканчик - в 1982 рік 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, JFK сказал:

Яка очікувана реакція від кантонів)))

Не коверкайте мое благородное погоняло...

По сути возражения есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський доручив перевірити готовність до вторгнення з Білорусі – Данілов

www.slovoidilo.ua/2022/06/16/novyna/polityka/zelenskyj-doruchyv-pereviryty-hotovnist-vtorhnennya-bilorusi-danilov

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Не коверкайте мое благородное погоняло...

По сути возражения есть?

нема , але ж і собачитися не можна - тримаймо стрій навколо президента 

 

я точно знаю , що якщо б ПАП вчепився в крісло , був би взагалі піхвець 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

 - тримаймо стрій навколо президента 

 

 

Коли важко бачити кохане вухо, на яке вже не ти шепочеш милі дурниці...
 

IMG_20220616_221137_515.jpg

  • Хаха 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

нема , але ж і собачитися не можна - тримаймо стрій навколо президента 

 

я точно знаю , що якщо б ПАП вчепився в крісло , був би взагалі піхвець 

А я где то его упомянул?

Я утверждаю, что нынешний пре***ент абсолютно никчемная, безграмотная, подлая личность...лично виновная в том, что сейчас присходит в стране. Просто кристальный  рафинированный подонок. Идеальная иллюстрация к Даннингу-Крюгеру.

И при чем тут ПАП?

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, ukrainian сказал:

В Україні війна. Тому не до протоколів. До речі Рональд Рейган (40 американський президент, який добив союз), теж був актором.

 Цікаво йому американські зрадофіли теж це закидали? 
 

Ро́нальд Уи́лсон Ре́йган (англ. Ronald Wilson Reagan, МФА: [ˈrɒnəld ˈwɪlsən ˈreɪɡən]; 6 февраля 1911 года, Тампико, штат Иллинойс, США — 5 июня 2004 года, Лос-Анджелес, штат Калифорния, США)[7][8] — американский политик (республиканец), 33-й губернатор штата Калифорния (1967—1975) и 40-й президент Соединённых Штатов Америки (1981—1989). Также известен как киноактёр и радиоведущий, президент Гильдии киноактёров США.

довго шукав так і не знайшов фото неголеного Рейгана. мабуть штучний інтелект гугля блокує їх показ для країн 3-го світу...

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...