Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, laritus сказал:

ФОП по сути упрощенка :) т.е. я так понял, вы в этом еще хуже меня разбираетесь :)

Вы тупой или прикидываетесь?  Я пояснил, что экспортом занимаются далеко не только олигархи. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

ФОП по сути упрощенка :) т.е. я так понял, вы в этом еще хуже меня разбираетесь :)

І що? Як це обмежує експортні операції?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

І що? Як це обмежує експортні операції?

Там пізнання на рівні дітсадочку, говорити нема про що. Мене більше дивують ті люди, що щей лайкають оцю маячню

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Там пізнання на рівні дітсадочку, говорити нема про що. Мене більше дивують ті люди, що щей лайкають оцю маячню

У кого є "пізнання" -- той наводить аргументи з посиланнями, у кого тільки "пихатість", щоб приховати некомпетентність та комплекс меньшовартості -- той лаєтьтся та л'є лайно на опонента.

(народна мудрість)

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Kirill_Dnepr сказав:

ридрОва из смереки 30-ти летней сушки :) 

Сегодня обратил внимание - возле одной хаты дрова уже аж почернели от времени...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

той наводить аргументи з посиланнями

аргументы могут быть на осмысленные фразы. А когда человек порет чушь, то говорить с ним аргументированно не представляется возможности. Вот как с москалями например

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

аргументs могут быть на осмысленные фразы. А когда человек порет чушь, то говорить с ним аргументированно не представляется возможности. Вот как с москалями например

Це заклик до громадянської війни в Україні?

Поясніть, будь ласка, як Ви пропонуєте розмовляти з москалями, тобто загарбниками України?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vinsol2009 сказав:

У мене є пропозиція, забрати усіх російськомовних із передовоі.

Обома руками за! Наших додому, а запоребриків - на опалення пустити чи добрива.

Для тих хто в танку - мова це зброя. Уже не тільки Фаріон вам це каже.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, MaxS сказал:

І що? Як це обмежує експортні операції?

А кто говорил, что это что-то ограничивает?!? Упрощенка экономит на налогах т.е. ей разница в курсе не критична. Плачут аграрии и металлургия, а не например айтишники ФОП-ы (этим вообще побарабану так как криптой расплачиваются и от бансковской системы не зависят).

У меня самого ФОП был (закрыл в знак протеста при Порошенко, когда он ЕСВ всех платить заставил 😉).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Це заклик до громадянської війни в Україні?

Однако у вас бурная фантазия. Не покажете, в каком месте моего сообщения вам такое могло почудиться?

7 минут назад, 7351 сказал:

Поясніть, будь ласка, як Ви пропонуєте розмовляти з москалями, тобто загарбниками України?

Опять вопрос, не имеющий никакого отношения к моему сообщению выше, но могу и ответить. Пуля в лоб - идеально, но есть и другие варианты. Главное, чтобы результат был тот же

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, laritus сказав:

А кто говорил, что это что-то ограничивает?!? Упрощенка экономит на налогах т.е. ей разница в курсе не критична. Плачут аграрии и металлургия, а не например айтишники ФОП-ы (этим вообще побарабану так как криптой расплачиваются и от бансковской системы не зависят).

з вас букви просто виливаються... навіть в слова складаються. А думки в реченні немає. Ви свої простирадла навіть не читаєте. 

 

Стосовно "упрощенка экономит на налогах". Як правило, на великих підприємствах податкове навантаження до 2%, в той час як ФОП  3гр. до війни платив 5% або 3% від обороту + ПДВ.

  

image.png

Соррі, у вас причинно-наслідковий аппарат заглючив. 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaxS сказал:

з вас букви просто виливаються... навіть в слова складаються. А думки в реченні немає.

аналогично (перечитывая ваш вопрос). Причем тут "ограничения экспортных операций" когда речь шла об укреплении гривны?!?

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, outdoor24 сказав:

Для тих хто в танку - мова це зброя. Уже не тільки Фаріон вам це каже.

Цікавий плейліст. До речі, авторка - палка прихильниця Петра Олексійовича:classic_tongue:

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, laritus сказав:

аналогично (перечитывая ваш вопрос).

молодець. некст левел троля. Навчився "сам такий" писати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

слід ставити (с) Латиніна 

цинічна руда піхва 

 

я ще пам'ятаю , як вона виправдовувала бомбардування ВКС Росії Алєппо .

А потім зверху наказали перевзутися .

Дежавю .

 

Tatjana-Mitkova-01.jpg

t0ABo_qvwuo.jpg

 

:lol: Безхатько, це інша піхва. Латиніна це скоріш бабця цієй піхви.

 

4 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Хто це?

 

Безхатько чомусь вирішив що в гілці повно її прихільників, хоча здебільшого сам всю цю мразоту сюди тягне. Прічому він роками тягнув якогось відбитого товстого пихатого москаля, який проєбав свій дім (в тому сенсі що за дуже дорого пободував і за дуже дешево продав), на фоні якого латиніна просто взірець лібералізму. Я не розумію кого він умовляє не дивитись всіх ціх ліберальних та відверто ватних цапів - хіба що самого себе)))

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от мені цікаво. Якщо всі прихильникі Порошенка, чи навпаки Зеленського, визнать, що їх сімпатік помилявся в 1,2,3 далі за списком. Про що на форумі спілкування буде?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Однако у вас бурная фантазия. Не покажете, в каком месте моего сообщения вам такое могло почудиться?

Опять вопрос, не имеющий никакого отношения к моему сообщению выше, но могу и ответить. Пуля в лоб - идеально, но есть и другие варианты. Главное, чтобы результат был тот же

 

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

аргументы могут быть на осмысленные фразы. А когда человек порет чушь, то говорить с ним аргументированно не представляется возможности. Вот как с москалями например

Перечитайте уважно наведене вище -- коли у Вас нема аргументів в діскусії, тобто програєте опоненту "вчистую" ви кажете, що можете розмовляти тільки, як з москалями, тобто "Пуля в лоб - идеально".

На мою думку, краще або промовчати, або чесно зізнатися, що нема достатніх знань, або інформації, щоб відповісти логічно, аргументовано, та без образ

-- Вам, звісно, видніше, як чинити.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, kkost сказав:

от мені цікаво. Якщо всі прихильникі Порошенка, чи навпаки Зеленського, визнать, що їх сімпатік помилявся в 1,2,3 далі за списком. Про що на форумі спілкування буде?

Про відповідальність за помилки.

Та за визначення -- де помилка, а де робота на ворогів.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Для мене спорт поза політикою": український боксер Редкач опублікував фото з росіянином Біволом. 

Це вже другий під@арас якого я знаю з Сумщини.Перший правда зараз десь в криївці ховається.

censor_news_middle8.jpg

Цей підорас всім підорасам підорас. Його навіть ватні Ломаченко з Усиком ненавідять. Я розумію що коли когось довго б'ють по голові, то розумніше він від цього не стає, але цей вилупок навіть на фоні інших боксерів щось видатне. Приблизно як брат блізнюк відомого аутиста)))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

 

Перечитайте уважно наведене вище -- коли у Вас нема аргументів в діскусії, тобто програєте опоненту "вчистую" ви кажете, що можете розмовляти тільки, як з москалями, тобто "Пуля в лоб - идеально".

На мою думку, краще або промовчати, або чесно зізнатися, що нема достатніх знань, або інформації, щоб відповісти логічно, аргументовано, та без образ

-- Вам, звісно, видніше, як чинити.

 

правильно. треба допомогати колезі, що обісрався.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Про відповідальність за помилки.

Та за визначення -- де помилка, а де робота на ворогів.

Один вже отримав свою відповідальність. У другого все попереду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kkost сказал:

от мені цікаво. Якщо всі прихильникі Порошенка, чи навпаки Зеленського, визнать, що їх сімпатік помилявся в 1,2,3 далі за списком. Про що на форумі спілкування буде?

Вот, мне проще. Я на Выборы принципиально не хожу с 2004г.

Просто однажды понял, кого и из кого мы выбираем...

А спілкуватись можна і на інші теми.

  • Лайк 1
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, MaxS сказав:

правильно. треба допомогати колезі, що обісрався.

Бачу.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Цікавий плейліст. До речі, авторка - палка прихильниця Петра Олексійовича:classic_tongue:

 

Убедительно. 
Теперь у нас уже два способа прекратить войну:
1 просто перестать стрелять
2 просто перестать говорить па-руски.

Если применить оба сразу — орки сразу устыдятся и убегут к себе в мордор.


А если серьезно — общий посыл такой: "если б мы поверили в ложь рашки о том,
что она тут рускоязычных защищать (а не зачищать) пришла, и действовали бы по вере этой —
все было бы хорошо"

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Propeller сказал:

для меня, как не рожденного ползать непонятна эта реклама русского танка.

судя по видео мины ему пох. Наешал и поехал.

https://www.facebook.com/watch?v=1013488182637072

Читав що це постріл з чогось протитанкового. А поїхав, бо інерція і зупинитись одразу 40т хрень не в змозі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...