Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, loader сказал:

..Портнова, Татарова, ДБР використали не проти Пороха, а проти України. Затримання Пороха в січні це спроба створити майдан перед війною, це всім очевидно було, крім влади мабуть. 

Так дивно - з першим реченням повністю згодний, а з другім навпаки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, XL.pro сказав:

Не для меня, а согласно Налогового кодекса Украины для предприятий на общих основаниях установлены такие ставки налогов. Даже не спрашиваю откуда черпаете информацию Вы, слив засчитываю.

Слив засчитываю 😁?

ви розумієте різницю між прибутком і оборотом (доходом)? 

Максимально спрощений приклад. Ви щось купили за 800 грн і продали за 1000  грн. Крім того виплатили зарплату, купили степлер і заплатили за електрику 100 грн. Прибуток 1000-800-100=100 грн. Податок на прибуток 18% - 18 грн. Податкове навантаження 18/1000 - 1,8%.

Для ФОП на 3-й групі податок 5% від 1000 = 50 грн. І скільки він витратив умовно нікого не хвилює. І для нього відповідно податкове навантаження буде 5%.

Про ПДВ навіть не буду намагатися пояснювати. 

Великі підприємства  в Україні переважно до війни більше 2% від обороту не платили, за виключенням певних специфічних галузей.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, MaxS сказал:

Стосовно "упрощенка экономит на налогах". Як правило, на великих підприємствах податкове навантаження до 2%, в той час як ФОП  3гр. до війни платив 5% або 3% від обороту + ПДВ.

Это как? :) Мой брат на 3-й групе до вторжения был на упрощенке 5 %, с марта (вроде бы) перевели на 2 % (т.е. это как раз про ФОП на 3-й группе). Что значит "підприємствах податкове навантаження до 2%"?!? Где я в п. 136 НКУ могу об этом прочитать? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Политика называется. Кто туда зашел - редко выходит оттуда здоровым. Исключение - козак Гаврилюк, но он просто глубоко не погружался 🤣

Під хворобою я мав на увазі порохоботство. Писав же раніше як сам вилікувався)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

інші ж були більш нейтральними

Жодного флага України не видно, на відміну від Європи, куди вони, начеб-то, бажають -- всі "нейтральні"........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

ПДВ - це подарок на кінцеве споживання, тому його платить не підприємство, а кінцевий споживач.

влучніше і не скажеш :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Политика называется. Кто туда зашел - редко выходит оттуда здоровым. Исключение - козак Гаврилюк, но он просто глубоко не погружался 🤣

так может он вошел уже не здоровым:)). каким вошел таким и вышел, может только чуть обеспеченный финансово...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Під хворобою я мав на увазі порохоботство. Писав же раніше як сам вилікувався)))

А  зеленоботство чем-то лучше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Великі підприємства  в Україні переважно до війни більше 2% від обороту не платили, за виключенням певних специфічних галузей.

можно ссылочку на инфу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, 7351 сказав:

Жодного флага України не видно, на відміну від Європи, куди вони, начеб-то, бажають -- всі "нейтральні"........

Можна побачити особисто Ваші повідомлення в якихось соцмережах на підтримку Грузії в 2008 р? Чому я впевнений що їх немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

А  зеленоботство чем-то лучше?

Ну дивиться як я це бачу. Прихільникі Зе (я про тіх хто не на передовій, бо там слава яйцям немає значення за кого ти голосував) зараз "вболівають" за війсково-політичне керивництво, та прагнуть перемогі. Прихільникам Пе цього недостатньо, а судячи по опусам від такіх кінчених як бабченко, то це взагалі жах щоб Україна перемогла прі цієй потворной владі. Тобто є принаймні якась частина порохоботів (і я це точно бачу в коментах на цензорі), які готови якщо не програти, то не зовсім виграти, бо на чолі держави така огидна для них людина... Так чія позиція більш продуктивна на зараз?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, MaxS сказав:

влучніше і не скажеш :)

Телефони зараз розумні стали, підставляють потрібне слово по контексту😆

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, laritus сказав:

Это как? :) Мой брат на 3-й групе до вторжения был на упрощенке 5 %, с марта (вроде бы) перевели на 2 % (т.е. это как раз про ФОП на 3-й группе). Что значит "підприємствах податкове навантаження до 2%"?!? Где я в п. 136 НКУ могу об этом прочитать? :)

воно вам треба? ви вирішили з експерта-політика в фінансисти перекваліфікуватися? 

Спробуйте іноді читати, а не тільки писати.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Скромный прораб сказал:

 Не думаю...

А треба.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaxS сказал:

воно вам треба? ви вирішили з експерта-політика в фінансисти перекваліфікуватися?

да мне надо. Потому, что мне кажется, что вы не разбираетесь в базовых вещах :).

И не смотря на мою предвзятость к пользователю XL.pro, он как раз вам на суть и указывает :)

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, laritus сказав:

да мне надо. Потому, что мне кажется, что вы не разбираетесь в базовых вещах :)

ще раз. навчіться читати. я не підписувався вас основам математики та бухгалтерії навчати

 

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Можна побачити особисто Ваші повідомлення в якихось соцмережах на підтримку Грузії в 2008 р? Чому я впевнений що їх немає?

Я писав про мітинг на відео.

А мої повідомлення в різних соцмережах -- Вам ще якась особиста інфа про мене потрібна?

Пишить список.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

ще раз. навчіться читати.

нет... нет :) со мной так не проходит :). Где в ст. 136 НКУ можно прочитать "Як правило, на великих підприємствах податкове навантаження до 2%"? Или просто дайте ссылку откуда вы это берете (пусть даже статья какая-то, не важно).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Ну дивиться як я це бачу. Прихільникі Зе (я про тіх хто не на передовій, бо там слава яйцям немає значення за кого ти голосував) зараз "вболівають" за війсково-політичне керивництво, та прагнуть перемогі. Прихільникам Пе цього недостатньо, а судячи по опусам від такіх кінчених як бабченко, то це взагалі жах щоб Україна перемогла прі цієй потворной владі. Тобто є принаймні якась частина порохоботів (і я це точно бачу в коментах на цензорі), які готови якщо не програти, то не зовсім виграти, бо на чолі держави така огидна для них людина... Так чія позиція більш продуктивна на зараз?

Не согласен. Такие же, как Бабченко, есть и с другой стороны.  Да, считаю, что во время войны и те, и другие, деструктивны. А разбираться "кто первый начал?" как-то нет желания, да и нереально это.

Но это Вы глубоко копнули. Я больше про участников форума. Уже говорил об этом. Не понимаю, зачем так толсто набрасывать на 5-го, если при нем было сделано очень много правильного и нужного для страны? Что касается 6-го - да, я не был его сторонником, особенно  после того, как он привел какой-то сброд к власти и ратовал за русский язык, за "мир в глазах"... но, видимо, по запросу общества, все-таки начал меняться (кроме маниакального желания посадить 5-го). Я за то, чтобы 6-й произошел 5-го по достижениям и выиграл войну. И тогда, возможно, и сам за него проголосую. И прошу заметить, я нигде в последних постах слова плохого о 6-м не сказал. А сколько г@вна было при этом вылито на 5-го?  И Вы мне будете говорить, что сторонники 5-го провокаторы? 😉

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, MaxS сказал:

я не підписувався вас основам математики та бухгалтерії навчати

вы в этом вообще не разбираетесь :)... от слова совсем :)

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, laritus сказав:

нет... нет :) со мной так не проходит :). Где в ст. 136 НКУ можно прочитать "Як правило, на великих підприємствах податкове навантаження до 2%"? Или просто дайте ссылку откуда вы это берете (пусть даже статья какая-то, не важно).

 

ХЗ де в ст. 136 про це прочитати. Очевидно (не для вас), там такого немає.

18% від прибутку не = 18% від обороту. і може взагалі бути від'ємним числом. Аналогічно з ПДВ.

Є стала практика податківців (особливо при Янику це було популярно), чіплятися до підприємств, якщо сума сплачених податків менше певного відсотка від обороту. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Vikctor сказал:

Нажаль в коментах пишуть що це старе відео...

В смысле старое?

Их что, разбомбили еще месяц назад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

В смысле старое?

Их что, разбомбили еще месяц назад?

Ні, це не ті платформи та не в тому місці. Зайдіть за посиланням і трохі проскролив вниз побачите комент англійскою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...