Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

ІмЄніни сердца.

Основна пропозиція по 200.

Зі знижкою по 300.

BCE1CAFC-3608-48A1-A2A4-56BD07DE1267.jpeg

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Відмінність у тому, що @laritus накидує аргументовано

Ни разу не видел у него аргументов. Только какие-то бредовые фантазии, и перекручивание фактов.

Для аргументированных разговоров о политике, надо иметь хотя бы базовое понимание, как она устроена, у кого какие функции и т.п.
Для разговоров об экономике надо иметь хотя бы базовые понятия об экономике. У него всего этого нет. От слова совсем.

Именно поэтому он накидує в стиле стадиона, ибо по существу сказать ничего не может

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Vikctor сказав:

Ви самі подивіться якіх порохоботів хоча б  в нашей гілці більше - поміркованих розсудлівих чи накідиваючих твердолобих. З мойї башти прихільникі Зе здебільшого відбиваються від накидів. Лишень іноді тролять тролю, коли не в змозі утриматись))) 

Насправді з прихильниками Петра Олексійовича спілкуватися дуже просто, якщо знати один секрет. Цей секрет полягає в тому, щоб уявити собі, що перед вами дитина віком десять-дванадцять років і спілкуватися з ними, зважаючи на такий вік.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Бездомный сказав:

саме тому , що з голови пишу , іноді лажаю 

íхали двома машинами, в одну запхали сімох та через Угорський кордон,  другою верталися утрьох через Карпати. Хлопець із Києве щось белькнув російською. Копи перефотографували паспорти, перерили усю машину... гарно, хоч не пристрелили.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Відмінність у тому, що @laritus накидує аргументовано і викладає власні думки, а прихильники Петра Олексійовича тягнуть лайно з фейсбука, тому що більшість з них і два слова зв'язати не можуть, і коли вони намагаються написати щось своїми словами, то зазвичай виходить щось на кшталт "Зєрмак агєнт Крємля, зеботва сліваєт Україну".

Це мертвечук аргумент?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

секрет полягає в тому, щоб уявити собі, що перед вами дитина віком десять-дванадцять років і спілкуватися з ними, зважаючи на такий вік.

ларитус на 10-12 не тянет, максимум 7-8

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Насправді з прихильниками Петра Олексійовича спілкуватися дуже просто, якщо знати один секрет. Цей секрет полягає в тому, щоб уявити собі, що перед вами дитина віком десять-дванадцять років і спілкуватися з ними, зважаючи на такий вік.

Це невиліковни випадки. В гілці я лишень 2-3 таких бачу. Інши розумни й навіть розсудливи здебільшого. А ось в коментах на цензорі таких (агресивних сектантів) абсолютна більшисть.

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

А ось в коментах на цензорі таких (агресивних сектантів) абсолютна більшисть.

Вот только не говорите, что ни разу не встречали (в других местах)  скоплений зе-сектантов, не поверю  :) 

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Це невиліковни випадки. В гілці я лишень 2-3 таких бачу. Інши розумни й навіть розсудливи здебільшого. А ось в коментах на цензорі таких (агресивних сектантів) абсолютна більшисть.

Цю категорію я називаю псевдоінтелектуали, такі справді є серед прихильників Петра Олексійовича. І такого прихильника дуже часто можна довго вважати розсудливою і розумною людиною поки він одного разу не проколюється і не заявляє щось у стилі перших, і тоді стає зрозумілим, що за словесним лушпинням ховається абсолютно та сама примітивна логіка, що і в перших. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Вот только не говорите, что ни разу не встречали (в других местах)  скоплений зе-сектантов, не поверю  :) 

Другий раз вже прохаю вас показати таке місце. Чому ви мене ігноруєте?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, vadimv сказав:

Еще бы очень пригодился средний палец.

Дибілам дозволено на словах.Не стримуйтесь, поки у дружини під спідницею є вайфай🤣.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Вот только не говорите, что ни разу не встречали (в других местах)  скоплений зе-сектантов, не поверю  :) 

Може я просто не знаю де їх храм й не ходив туди, бо дійсно не зустрічав...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Насправді з прихильниками Петра Олексійовича спілкуватися дуже просто, якщо знати один секрет. Цей секрет полягає в тому, щоб уявити собі, що перед вами дитина віком десять-дванадцять років і спілкуватися з ними, зважаючи на такий вік.

Жодного разу не побачив від зелебобіків аргументів. А от окупований Харсон, це аргумент. Може пора вже саджати своíх , а не шити справи на проэвропейську опозицію та патріотів?

 

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Жодного разу не побачив від зелебобіків аргументів. А от окупований Харсон, це аргумент. Може пора вже саджати своíх , а не шити справи на проэвропейську опозицію та патріотів?

 

 

Ось як на це відреагувати при відсутньості фейспалму? Alvalk, я про 2-3 напрочь відбитих писав, памьятаєте?)))

 

359206264_.thumb.png.c65e8e41d6dcf42b8d3594e52a74d795.png

 

1398996040_.thumb.png.f59bc3cb85b6041aab61ba777810c012.png

 

В Криму досі ліквідовують пожежу на "вишках Бойка", які вчора уразили ЗСУ.

В росії заявили, що вогонь перекинувся до свердловини.

На знімку NASA ідентифікували одну платформу, що горіла, дві інші не зазнали серйозних пошкоджень.

Повідомлялося, що на бурових вежах на момент удару було 109 людей, семеро зникли безвісти, троє людей отримали опіки та поранення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Другий раз вже прохаю вас показати таке місце. Чому ви мене ігноруєте?

Я обычно если попадаю на такие скопления сектантов (пофиг, из какой секты), ухожу оттуда к другим источникам информации. В том же фейсбуке давно  поотписывался и от тех, и от других. Если случайно попаду на такое скопление и не забуду, скину, специально для вас.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шкільний туалет десь на Росії

 

раніше б пожалів дитину , тепер - ніт

qaBaF2wjDQo.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vikctor сказав:

Ось як на це відреагувати при відсутньості фейспалму? Alvalk, я про 2-3 напрочь відбитих писав, памьятаєте?)))

 

359206264_.thumb.png.c65e8e41d6dcf42b8d3594e52a74d795.png

 

1398996040_.thumb.png.f59bc3cb85b6041aab61ba777810c012.png

 

В Криму досі ліквідовують пожежу на "вишках Бойка", які вчора уразили ЗСУ.

В росії заявили, що вогонь перекинувся до свердловини.

На знімку NASA ідентифікували одну платформу, що горіла, дві інші не зазнали серйозних пошкоджень.

Повідомлялося, що на бурових вежах на момент удару було 109 людей, семеро зникли безвісти, троє людей отримали опіки та поранення.

На моє питання буде відповідь, чи як завжи в кущі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Alvalk сказал:

Не согласен. Такие же, как Бабченко, есть и с другой стороны.  Да, считаю, что во время войны и те, и другие, деструктивны. А разбираться "кто первый начал?" как-то нет желания, да и нереально это.

Но это Вы глубоко копнули. Я больше про участников форума. Уже говорил об этом. Не понимаю, зачем так толсто набрасывать на 5-го, если при нем было сделано очень много правильного и нужного для страны? Что касается 6-го - да, я не был его сторонником, особенно  после того, как он привел какой-то сброд к власти и ратовал за русский язык, за "мир в глазах"... но, видимо, по запросу общества, все-таки начал меняться (кроме маниакального желания посадить 5-го). Я за то, чтобы 6-й произошел 5-го по достижениям и выиграл войну. И тогда, возможно, и сам за него проголосую. И прошу заметить, я нигде в последних постах слова плохого о 6-м не сказал. А сколько г@вна было при этом вылито на 5-го?  И Вы мне будете говорить, что сторонники 5-го провокаторы? 😉

Самое интересное, что в истории останется шестой, надеюсь как президент при котором Украина победила рашку. А пятый в истории останется так, погрешностью, ну был и был. Хотя он, петька-пятный , мог войти в историю как "дэржавный дияч", но нет, он не смог себя переделать :).

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Alvalk, я про 2-3 напрочь відбитих писав, памьятаєте?)))

Звісно. Але ж  з іншого боку теж таких бачите чи ні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Кому не подобається, може повернутися на «историческую родину» і гАвАріть як завгодно.

Вас ніхто не примушує жити в Житиморі. Так ставтеся з повагою, до країни що дозволила Вам тут жити.

 

B8-4l1WKhbo.jpg

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Оконщик сказав:

Самое интересное, что в истории останется шестой, надеюсь как президент при котором Украина победила рашку. А пятый в истории останется так, погрешностью, ну был и был. Хотя он, петька-пятный , мог войти в историю как "дэржавный дияч", но нет, он не смог себя переделать :).

полшестой

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, то я може і глухуватий, але чомусь російські мати почув, а що хто говорить - нічого не зрозумів. Може ви перекладете на літературну? 

На видео обычный "слэнг" некоторых областей ЗУ. Даже ближайшие областя не всегда понимают друг друга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...