Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Без труда ,не вытащишь и рыбку из пруда🙂.Перечитайте пів форуму в архіві за місяць - проаналізуйте, порівняйте, співставте факти і т.д. А то вынь да положь ему🙂.

Реально ссошно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Без труда ,не вытащишь и рыбку из пруда🙂.Перечитайте пів форуму в архіві за місяць - проаналізуйте, порівняйте, співставте факти і т.д. А то вынь да положь ему🙂.

 

  • Хаха 4
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Serg_Nikol сказав:

ссошно?

Що? Я чесно не зрозумів.🤷‍♂️ Останнім часом ми всі так швидко переходимо на українську що робимо забагато помилок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Игорь UA сказал:

Если бы власть просто разминировали Чонгар, даже у пустоголовых приверженцев Зеленского, могли возникнуть вопросы.  А так разминировали из-за стройки . Прямо уважительная причина.

Главное, что они возникли у полноголовых. Ж-)

можно строить разные версии, но факт остается фактом, за всю каденцию «турбота батька нации» о своих гражданах не шла дальше бла-бла-бла!
не было принято ни одной программы из предлагаемых для размещения и обустройства, ни одного закона защищающего права переселенца, сплошная болтовня!
а зеленые шмаркли взяли и открыли цнап

Цитата

У середу, 12 лютого, в сервісній зоні КПВВ «Чонгар» відкрили Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це повідомляєкореспондент проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

 Но полноголовому экспэрту на диване видно все, даже стройку.

видно перепутал готовый объект с постройкой патронного завода или новых складов боепитания.

бо зовсім незрозуміло де ж ці нетупі збиралися тримати величезний запас закупленого озброєння та власноруч вироблених ракет.

нагадаю, озброєння яке нам ніхто не збирався продавати ні під яким соусом, та ракет на які у нас так само як і на нові танки банально не було грошей.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Що? Я чесно не зрозумів.🤷‍♂️ Останнім часом ми всі так швидко переходимо на українську що робимо забагато помилок...

Такий самий бот, як Піносол з Тампоном, чи реальний форумчанин?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

ни одного закона защищающего права переселенца, сплошная болтовня!
а зеленые шмаркли взяли и открыли цнап

поясність для безголового яка користь переселенцю від цнап і шо там такого дають, чого не можна було отримати раніше? як безвіз наприклад.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«…Як зазначила начальник ЦНАП Новотроїцького сільради Ірина Собчішена, центр адмінпослуг працює з 11 лютого. За її словами, тут вже можуть надавати 168 видів послуг..
 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Serg_Nikol сказал:

Те, що ці два добродія тут "трохи за копійчину спонсора" пишуть та лайкають, всім давнім форумчанам давно зрозуміло. Та ви зі своєю датою реєстрації 2021 рік поводитесь тут так, наче аксакал. Може відкриєте личко, який ваш минулий нік, чи хто вас, або кого ви знаєте особисто?

Я вже дивувався раніше, бо не помітити такого плідного дописувача с таким почуттям гумору було б важко. Відповів що випадково сюди потрапив. Чесно кажучі схиляюсь вірити, бо ні кого не нагадує.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

«…Як зазначила начальник ЦНАП Новотроїцького сільради Ірина Собчішена, центр адмінпослуг працює з 11 лютого. За її словами, тут вже можуть надавати 168 видів послуг..
 

а мені жінка не дозволяє отримувати на стороні за гроші те, що дома є безкоштовно... дуже хазяйновита )

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Главное, что они возникли у полноголовых. Ж-)

можно строить разные версии, но факт остается фактом, за всю каденцию «турбота батька нации» о своих гражданах не шла дальше бла-бла-бла!
не было принято ни одной программы из предлагаемых для размещения и обустройства, ни одного закона защищающего права переселенца, сплошная болтовня!
а зеленые шмаркли взяли и открыли цнап

 Но полноголовому экспэрту на диване видно все, даже стройку.

видно перепутал готовый объект с постройкой патронного завода или новых складов боепитания.

бо зовсім незрозуміло де ж ці нетупі збиралися тримати величезний запас закупленого озброєння та власноруч вироблених ракет.

нагадаю, озброєння яке нам ніхто не збирався продавати ні під яким соусом, та ракет на які у нас так само як і на нові танки банально не було грошей.

Интересно чьи там " шатлы " бегали ?Доходное рыбное место.

Наше СМП там строило. Так люди , привыкшие к раздутым бюджетам стройки на железке, были шокированы масштабом закапывания денег.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

а мені жінка не дозволяє отримувати на стороні за гроші те, що дома є безкоштовно... дуже хазяйновита )

може їй гроші дуже потрібні?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

Такий самий бот, як Піносол з Тампоном, чи реальний форумчанин?

Не знаю хто ці поважні громадяни🙂.

Я ж цілком реальний.Потрапив сюди випадково і підвис- публіка бомба👍, мечта поэта.Лампові пенсіонери в перемішку з дерзкими прорабами.І відсутність птушніків.

Може мене підкупило те що я завжди був тільки на одному маленькому, закритому форумі і не зіпсований всякими твітерами і фейсбуками...

Всьому вище написаному вірити обов'язково.Ну або ні🙂.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Canton сказав:

Один завод в Европе остался. Кажется в Болгарии. И вроде его запустили под нас. Я не в курсе, не рыл глубоко

А где наше производство? Еще в 18 запустили (боже, храни Турчинова)

Я могу сказать где - в асфальте...

Тільки показали та продемонстрували зразки -- до діла так і не дійшло.

Як і з асфальтом -- дороги були тільки на папері, хоч гроші витрачались "поповній" з "лєнточками".

Нижче докладне пояснення чому реальне виробництво, реальними партіями у військо, 152 мм снарядів не вдалося здійснити в Україні.

..... 

13 октября 2018
Покупка лінії – це лише "вершина айсберга": слідом потягся цілий ланцюжок суміжників, від роботи яких залежить кінцевий результат. Від виробництва необхідних вибухових речовин до таких, здавалося б, елементарних речей, як закупорювання і снарядні ящики. Усього цього в Україні за 27 років незалежності просто не було, а тому довелося створювати фактично з "нуля".

При цьому частину проблем так і не змогли вирішити своїми силами. Так, на даний момент, за деякими неофіційними даними, не вирішене (повністю або частково) питання зі спорядженням порохом цих снарядів вітчизняними підприємствами. І тому його ми поки змушені закуповувати в Польщі.

До 2014 року спорядженням боєприпасів середніх і великих артилерійських калібрів займався Донецький казенний завод хімічних виробів і хімічне казенне об'єднання ім. Петровського, які тепер перебувають на окупованій території Донецької області. Крім того, загублені ще ряд стратегічно важливих підприємств цієї сфери – так, наприклад, хімічне казенне об'єднання імені Г.І. Петровського в м. Красний Луч, де виробляється вибухівка, порох, тверде ракетне паливо.

Українське виробництво військової хімії нині перебуває у вкрай важкому становищі. Заводи "Зірка" (виробництво димних і піроксилінових порохів, бікфордового шнура, метальних зарядів, артилерійських снарядів калібром 23 мм, 30 мм, 100 мм і 125 мм) та "Імпульс" – єдине в країні підприємство з виробництва детонаторів – розташовані занадто близько до кордону і тому дуже вразливі у разі початку повномасштабного конфлікту.

З іншого боку, занадто близько до лінії розмежування на Донбасі – в м.Рубіжне – знаходяться хімічні заводи "Зоря" і "Південний", які виробляють вибухівку.

Снарядне виробництво, скоріш за все, було налагоджено за рахунок коштів, які планувалося направити на будівництво нового патронного заводу – замість втраченого Луганського.

За найскромнішими оцінками, при заявлених обсягах виробництва (18 000 штук на рік) вартість одного 152-мм снаряда для "Гіацинта" становитиме $1000.
За такої ситуації необхідною умовою для розвитку цього напрямку в Україні є залучення зовнішніх позик і коштів. Адже цілком очевидно, що бюджетних грошей просто не вистачить.

Є й інший аспект – для того, щоб снаряди не були в повному розумінні цього слова "золотими", необхідно максимально завантажувати лінію виробництва. Але стільки снарядів невоюючій країні (а війна на Донбасі рано чи пізно закінчиться) просто не потрібно.

Єдиним реальним виходом у цій ситуації залишається експорт, тим більше, що країні все ще вдається утримувати свої позиції на світовому ринку озброєнь.

economy.24tv.ua/ru/yaki_boyepripasi_vigotovlyayut_v_ukrayini_i_chi_ye_perspektiva_n1318461 

Якщо є посилання про реальну партію, не для іспитів, 152 мм снарядів нового українського виробництва відправлену у ЗСУ -- надайте, будь ласка.

Я не знайшов.

 


 

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Хотелось поиграть в поезидента воюющей страны, а приходиься им быть.Мож просто перестать стрелять… Кто теперь руки греет на войне?

 

Він старається , в нього є здобутки  - майте повагу 

 

 

Президент Індонезії Відодо передав Зеленському запрошення особисто взяти участь у саміті G20

 

 

original (9).jpg

bn6cvTfTLJw.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не знаю хто ці поважні громадяни🙂.

Я ж цілком реальний.Потрапив сюди випадково і підвис- публіка бомба👍, мечта поэта.Лампові пенсіонери в перемішку з дерзкими прорабами.І відсутність птушніків.

Може мене підкупило те що я завжди був тільки на одному маленькому, закритому форумі і не зіпсований всякими твітерами і фейсбуками...

Всьому вище написаному вірити обов'язково.Ну або ні🙂.

Тоді, москалику, давай так. Якщо ти потрапив сюди випадково, і колотися не збираєшся, то в нас тут діє така шняга, як українізація. Тож з твого "Чьорт побьері" ніх кращого не виходить, ніж - "Х*й Потримай". Отож, думай, ти з нами, чи з ким?

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

Тоді, москалику, давай так. Якщо ти потрапив сюди випадково, і колотися не збираєшся, то в нас тут діє така шняга, як українізація. Тож з твого "Чьорт побьері" ніх кращого не виходить, ніж - "Х*й Потримай". Отож, думай, ти з нами, чи з ким?

Поки я Вас не знаю- буду сприймати цей текст як шютку🙂.У вільний час почитаю про Вас- якщо виявиться що Ви дійсно нещадний до русских і український патріот що завжди пам'ятав рідну мову і воював( хоча б в інтернеті ) з руским окупантом- я ,ну точно біля Вас.У мене вже просто є своя команда.

Якщо ж -ні , ну то звиняйте доведеться Вам потримати той інструмент.

 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

Президент Індонезії Відодо передав Зеленському запрошення

А этот Видодо зачем приезжал, только приглашение передать?

Завтра, наверное, Борис  примчится....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Поки я Вас не знаю- буду сприймати цей текст як шютку🙂.У вільний час почитаю про Вас- якщо виявиться що Ви дійсно нещадний до русских і український патріот що завжди пам'ятав рідну мову і воював( хоча б в інтернеті ) з руским окупантом- я ,ну точно біля Вас.У мене вже просто є своя команда.

Якщо ж -ні , ну то звиняйте доведеться Вам потримати той інструмент.

 

давайте вже зачинимо цю тему і зробимо нарешті зрив покривів, вияснимо свій/чужий: поясніть шановному товариству чому ЧортПобьєрі а не БісЗабирай?

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

hromadske.ua/posts/kompaniya-baykar-bezkoshtovno-peredast-ukrayini-3-udarni-bezpilotniki-na-yaki-zbirali-ukrayinci

Компанія Baykar безкоштовно передасть Україні три «Байрактари», на які збирали українці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...