Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Vladdi сказав:

А чого Ви вважаєте, що крім знищення суттєвої чисельності української молоді, в русько-фінській війні сталін нічого не добився? Московський договір закріпив за срср 11(!) відсотків фінської території, разом із таким примітним містом як Виборг (до речі, другим за чисельністю в тодішній Фінляндії). І це захоплення стало одвічним та зараз вже не сприймається як окупована земля. Фінляндія підписала невигідну умову, але іншого вибору тоді у них теж не було, кривавий диктатор міг і надалі кидати в м'ясорубку нові дивізії. А після Другої Світової Фінляндія взагалі була роздягнена репараціями разом із Германією, і на роки стала тихим вассалом. Тільки розвал срср почав щось змінювати, але те покоління так і залишилось з психічною травмою.

І нас чекає щось подібне.На жаль.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

І це захоплення стало одвічним та зараз вже не сприймається як окупована земля

ким? треба за то у фінів запитати мабуть...

землі мого діда кацапи захопили у вересні 1939 року. до самої смерті вже після незалежності України, він вважав окупантами саме кацапів, а не поляків...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vladdi сказал:

А чого Ви вважаєте, що крім знищення суттєвої чисельності української молоді, в русько-фінській війні сталін нічого не добився?

Україна має педалювати саме цю тему -  тему одвічного геноциду кацапами андрофагами українского народу , через використання його у якості гарматного м'яса .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, US7IGN сказал:

ким? треба за то у фінів запитати мабуть...

землі мого діда кацапи захопили у вересні 1939 року. до самої смерті вже після незалежності України, він вважав окупантами саме кацапів, а не поляків...

щось мені підказує , що в Катині кацапи андрофаги знищували саме етнічних українців та білорусів  -  військовослужбовців Війська Польського  .

Тож  рахунки за Катинь кацапам андрофагам має виставити не лише Польща , а й Україна . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

Україна має педалювати саме цю тему -  тему одвічного геноциду кацапами андрофагами українского народу , через використання його у якості гарматного м'яса .

перед ким? хіба що знайдуть когось ще, надавши зброю в обмін на використання його у якості гарматного м'яса. так у нас і зброї своєї немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

перед ким? 

В першу чергу - у власних школах - на уроках Історії .

На всіх урочистостях з приводу злочину кацапів-андрофагів у Катині .

Наша русофобія - недостатня .

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мережі розповсюдилася інформація про те, що ЗСУ ліквідували підполковника армії РФ  Іголкіна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці написав полковник ЗСУ Анатолій Штефан.

Він зазначив: "Рідний Мелітополь - підтвердження гарної роботи воїнів ЗСУ. Підполковник Іголкін з Воронезької області Зробив "крок доброї волі" - офіційно  денаціфікувався та  демілітаризувався. Інформація по втратах орків уточнюється".

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

кацапів-андрофагів

На кой чёрт вы добавляете слово андрофаг в каждом предложении??

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

На кой чёрт вы добавляете слово андрофаг в каждом предложении??

він в переносному сенсі

Назву свою андрофаги одержали, мабуть, через звичаї ритуального канібалізму. Вели рухливий спосіб життя і одягалися, як і скіфи, але мова в них була інша. 

Геродот пише, що андрофаги мали найдикіші звичаї серед скіфів та їхніх сусідів, у них не було ні прав, ні законів. Це може означати, що вони були войовничими і не дотримувалися норм права тих часів, зокрема в торгівлі.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

він в переносному сенсі

Назву свою андрофаги одержали, мабуть, через звичаї ритуального канібалізму. Вели рухливий спосіб життя і одягалися, як і скіфи, але мова в них була інша. 

Геродот пише, що андрофаги мали найдикіші звичаї серед скіфів та їхніх сусідів, у них не було ні прав, ні законів. Це може означати, що вони були войовничими і не дотримувалися норм права тих часів, зокрема в торгівлі.

Это все прекрасно, но все и так знают что они долбоебы-людоеды...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вважаю, що все іде нормально. Як вірно кажуть, помста - це страва, яку подають холодною. Так і тут, зайва ярість може зашкодити, а нам треба ще довго боротись, кидатись на танки голіруч недоцільно, їх треба знищувати розумно і багато. Найбільша проблема зараз - з тими приблизно 15% колаборантів (як мінімум, бо у деяких регіонах їх половина), які, більшою частиною, відкрито не виступають, але за найменшої нагоди наносять шкоду як війську, так і оточуючим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vladdi сказал:

Я вважаю, що все іде нормально. Як вірно кажуть, помста - це страва, яку подають холодною. Так і тут, зайва ярість може зашкодити, а нам треба ще довго боротись, кидатись на танки голіруч недоцільно, їх треба знищувати розумно і багато. Найбільша проблема зараз - з тими приблизно 15% колаборантів (як мінімум, бо у деяких регіонах їх половина), які, більшою частиною, відкрито не виступають, але за найменшої нагоди наносять шкоду як війську, так і оточуючим.

 

просто коли війна скінчиться - почнуться спроби зробити "перезагрузку"

 

не можна того ані  забувати , ані пробачати 

 

 

не забыть бы тогда, не простить бы и не потерять.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

не можна того ані  забувати , ані пробачати 

Це +100500. Хай тільки спробують. Але не забуваємо про 15%. До речі, збільшення користувачів IPTV та Інтернету дає змогу швидкого аналізу вподобань плебсу щодо перегляду російських медіа. Так от, наприклад, в Одеському регіоні цей показник у 5(!!) разів вище, ніж на решті територій правобережної України. Лівобережна частина також не пасе задніх, а це є явною ознакою того, що нам ще працювати та працювати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vladdi сказал:

Це +100500. Хай тільки спробують. Але не забуваємо про 15%. До речі, збільшення користувачів IPTV та Інтернету дає змогу швидкого аналізу вподобань плебсу щодо перегляду російських медіа. Так от, наприклад, в Одеському регіоні цей показник у 5(!!) разів вище, ніж на решті територій правобережної України. Лівобережна частина також не пасе задніх, а це є явною ознакою того, що нам ще працювати та працювати...

 

школа - в першу чергу ШКОЛА 

 

а для того в кожній школі має бути по міні - Фаріон з комісарськими повноваженнями 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

міні - Фаріон

як там ви цитували Павла? "Не довзволяю жінці навчати"?

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Підполковник Іголкін з Воронезької області

якось дуже багато збігів - Іголкін, Варонєж

агент @iiigolkin , ви з нами?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

як там ви цитували Павла? "Не довзволяю жінці навчати"?

О це так підловив)) 

Буде сказано, що в неї одне яйце зараз. То єсть, не особо жінка)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, outdoor24 сказал:

як там ви цитували Павла? "Не довзволяю жінці навчати"?

то в ідеалі , який на сьогоднішній день - недосяжний 

 

є винятки 

 

було б  офігенно вигнати баб зі шкіл кийками , але ж , ставити слід цілі , які можливо виконати 

 

 

я знаю   колоссальну  різницю між тренером чоловіком , та тренером - бабою .

 

Баба здатна тренувати лише дитину , яка викликає в неї емпатію - краще - якщо то її дитина .

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

то в ідеалі , який на сьогоднішній день - недосяжний 

 

є винятки 

 

було б  офігенно вигнати баб зі шкіл , але ж , ставити слід цілі , які можливо виконати 

 

 

 

Була б зрп там хоч баксів 800, то частина мужиків би пішла вчити. В нас в шеолі х було відсотків 30 мужиків. 

Обіцяли наче 4000 уе їм)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МаТраС сказал:

О це так підловив)) 

Буде сказано, що в неї одне яйце зараз. То єсть, не особо жінка)

 

Та ще раз кажу - навіть , якщо вона й жінка .

На даний момент в школах стіііільки жінок , яких взагалі не можна підпускати до дітей , що Фаріон - то фігня .

 

Тай взагалі - я мав на увазі не статеву приналежність Фаріон , а  національну свідомість пані Ірини .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, МаТраС сказал:

Була б зрп там хоч баксів 800, то частина мужиків би пішла вчити. В нас в шеолі х було відсотків 30 мужиків. 

Обіцяли наче 4000 уе їм)

 

з педоістерією  , чоловіків в школі не буде вже ніколи .

То ж в пекло ту школу .

Рятування втопаючих - права саміх втопаючих .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

 

Та ще раз кажу - навіть , якщо вона й жінка .

На данний момент в школах стіііільки жінок , яких взагалі не можна підпускати до дітей , що Фаріон - то фігня .

 

Тай взагалі - я мав на увазі не статуву приналежність Фаріон , а  національну свідомість пані Ірини .

Я думаю для початку треба поставити камери на кожному уроці, . Я пам ятаю прекрасно ту школу гнилу. Благо батька знали, бо директором в другій був. То я там жару тим бабам давав)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

Була б зрп там хоч баксів 800, то частина мужиків би пішла вчити.

не такі вже там і погані зарплати. в ліцеї старшого від 1000 починалися. не рахуючи додаткових від репетиторства. але на те спроможні лише "тупі піхви", яким ще вдома треба прибрати та нагодувати найвеличніших. останні не здатні на таке...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

не такі вже там і погані зарплати. в ліцеї старшого від 1000 починалися. не рахуючи додаткових від репетиторства. але на те спроможні лише "тупі піхви", яким ще вдома треба прибрати та нагодувати найвеличніших. останні не здатні на таке...

Не знаю, пару років назад в звичайній школі 1-3 ступеня в районі десятки називали цифру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

Не знаю, пару років назад в звичайній школі 1-3 ступеня в районі десятки називали цифру.

я забув. там ще купа доплат лише за то, що ти старий. така собі соціальна справедливість для жінок )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...