Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Та ну куди забороняти, тільки-тільки 5G протестили - працює начебто.

Не схоже. Якщо б все правильно працювало, то вже всі, хто чіпований вакциною і не носить шапочку з фольги, стрункими рядами пішли б до ТЦК

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Заборонити і лишити спецпакети...

А-а-а, так саме для цього Водафон просуває 5G! А я так одразу не допетрав, думаю dial-ap нормально же працює, то що ще треба?

Змінено користувачем Вячеслав_В
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи тут є військові? У мене до всіх ППО-шників прохання. Не забувайте з ким ви воюєте не будьте підорасами. Якщо зламали столик і лавочку,відновіть. У вас і пила та дерево є. Якщо вистачило сил бліндаж на НП викопати, знайдіть сили викопати яму і всю срань і бухло закопати туди. Без поваги. Щось придавило мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, murava сказав:

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

А коли вона "так" працювала?

Все, що я пам'ятаю - це те, що держава постійно мала мене за якийсь шкідливий зайвий елемент і намагалася знищити.

Не життя, а якийсь суцільний курс виживання.

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

А коли вона "так" працювала?

Все, що я пам'ятаю - це те, що держава постійно мала мене за якийсь шкідливий зайвий елемент і намагалася знищити.

Не життя, а якийсь суцільний курс виживання.

Тяжєло в учєньє - лєгко в бою (с)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Тяжєло в учєньє - лєгко в бою (с)

Правільно, пінгвіни самі себе не вивчать, а гроші розпиляти треба.

Походу, там розплідник  бойових пінгвінів.

Змінено користувачем murava
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Тяжєло в учєньє - лєгко в бою (с)

То є так. Навички виживання допомагають уникати бою.

Цитата

 If someone is waiting for me with a powerful rifle with a telescopic sight I simply will not come around.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

Не схоже. Якщо б все правильно працювало, то вже всі, хто чіпований вакциною і не носить шапочку з фольги, стрункими рядами пішли б до ТЦК

У нас все як завжди,  чіпів мало в вакцину насипали і продавали наліво. У знайомого санітара пів сарая мішками з чіпами заставлено. Нафіга вони йому треба були, досі не може зрозуміти. Та і на будівництві  вишок 5g теж погрілися, в кращому випадку 3.7 заклали.

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

То є так. Навички виживання допомагають уникати бою.

 

Це пашті дєвіз ухилянтов.

If someone is waiting for me in a bus with TCC-men I simply will not come around.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Dmitriy_S сказав:

Це пашті дєвіз ухилянтов.

Шо ви панімаєте! Це шлях воїна! )))

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це пашті дєвіз ухилянтов.

If someone is waiting for me in a bus with TCC-men I simply will not come around.

ви не розумієте. це просто тест для відбору в ССО чи Альфу. 

Прихований текст

 

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаковое фото. Если кто не узнал – это нынешний глава ООН, коммуняка Антониу Гутерриш проводит время с Халилом Ибрагимом аль-Вазиром, также известным как Абу Джихад, и с Ясиром Арафатом. В семидесятые они были дружны.

Ну, вот и понятна нынешняя «политика» ООН с её полным неприятием Запада и Украины.

7Lcr5U5Aex0.jpg

  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

Знаковое фото. Если кто не узнал – это нынешний глава ООН, коммуняка Антониу Гутерриш проводит время с Халилом Ибрагимом аль-Вазиром, также известным как Абу Джихад, и с Ясиром Арафатом. В семидесятые они были дружны.

Ну, вот и понятна нынешняя «политика» ООН с её полным неприятием Запада и Украины.

7Lcr5U5Aex0.jpg

Додайте цю падлюку в план Моргентау. На Колиму його.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Чи тут є військові? У мене до всіх ППО-шників прохання. Не забувайте з ким ви воюєте не будьте підорасами. Якщо зламали столик і лавочку,відновіть. У вас і пила та дерево є. Якщо вистачило сил бліндаж на НП викопати, знайдіть сили викопати яму і всю срань і бухло закопати туди. Без поваги. Щось придавило мене.

Вам військові щось взломали?) Щось вас придавило) 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, loader сказал:

Вам військові щось взломали?) Щось вас придавило) 

Ні до війни була видова площадка в лісі. Зараз великий смітник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

«Три САУ та два танки… на прикриття державного кордону…» (с)

Перше ніж я напишу цей допис, буде невеличка преамбула. А саме історія з 2015 року. Одного дня, під час боїв за Широкине, позиції хлопців з (на той час) батальйону, чия назва напряму походить від Азовського моря, почали щільно крити артилерією. Сто пʼятдесят другим калібром. Обробляли позиції батальйону дуже щільно та прицільно. Коли нарешті обстріл закінчився, то радіостанція видала приблизно таке. 
- Я Маяк. Терміново прошу ротацію. Боєздатність групи майже нульова.
- Плюс. Прийняв. Чекайте…
І ротацію провели максимально швидко. Не було якихось істеричних криків в рацію накшталт, «Та вы там шо, бля, оху@ли, бля, в край, бля? Второй день, бля, на позициях, бля, и уже, бля, замена, бля? Сержант, бля! Может, для, тебе приехать, бля, и лично, бля, сопли подтереть, бля? Я, бля, приказываю, бля… Бла, бла, бла». Ні. Жодного слова в цьому контексті. Бо сотенний батальну, той самий Редіс (Denys Prokopenko), якого зараз знають в усьому світі, чудово розумів. Якщо людина, яка керує діями групи на тих позиціях просить заміну, значить треба це робити. Бо якщо через якийсь час піде наступ, хлопці можуть посипатись. І не буде сенсу потім шукати винного… Хто сидів довгий час під щільним обстрілом великокаліберної артилерії, знає про що я. Може через таке ставлення до особового складу, плануванню та виконанню бойових завдань і так далі, цей підрозділ, який зараз перетворився на бригаду, і є одним з найбоєздатніших в українському війську? 

А тепер про головне. Я подивився прямий етер Юрій Бутусов, стосовно подій в Харківській області. Одразу мушу попередити читачів. Мені зовсім байдуже як ви особисто ставитись до персони журналіста. Зовсім байдуже. Бо зараз він, піднімає теми які давно треба було підняти, а саме «велике очковтирательство», за яке потім платимо величезну ціну.

Я не буду переказувати зміст всього етеру який провів Юрій. Подивиться самі. Наполегливо раджу. Подивиться. І подумайте. Як наприклад бригада, без власної артилерії та бронетехніки (ЩО БЛЯДЬ?) мусила прикривати немалий участок кордону за яким збиралась ударне угрупування ворога. Потім, судячи зі слів Юрія Бутусова, їм дали аж три САУ та два танки! Потужна підтримка для цілої бригади. 

І якщо ДБР взялось за цю справу, (ну треба ж терміново найти винних в тому, чому зуби дракона валяються на узбіччі), то я дуже прошу депутатів Верховної Ради України Iryna Gerashchenko, Марія Іонова, Роман Костенко, Rostyslav Pavlenko, уважно слідкувати за цією історією. Бо судячи з інформації у відкритих джерелах, серед тих, кого зараз хочуть призначити винним в тому, що фактично з «голим задом» не втримали російську навалу в Харківській області, є і… перший начальник штабу 37 батальйону, полковник Ілля Лапін (Бронза). Якій ще у 2014 році, пішов воювати за свою Україну, ставши на посаду на дві сходинки нижче свого військового звання полковник. Вчив нас армійської науки. Вчив вижити нас самих та зберегти життя особового складу. Вчив бути… людьми, незалежно від погонів та власних регалій. І завдяки, у тому числі і полковнику Іллі Лапіну, багато хто з нас залишився в живих. 

І уж якщо ж шукати винних в тому, що сталося, то треба починати не з ротних, комбатів та навіть комбригів… А зовсім навпаки. Бо якщо я не помиляюсь, знов хтось «пр@ібав» попередження союзників про напрямок чергового удару ворога. Але ж простіше знайти винних в окопах та бліндажах. Вірніше призначити винними. 

p.s. На фото, полковник Ілля Лапін, на псевдо «Бронза». Фото зроблено в 2015 році. В той час, коли хтось глузував із ЗСУ та України, порівнюючи їх… її… ну ви памʼятає друзі… 

Позывной "Кот"

photo_2024-05-27_12-26-58.jpg

От мне антиресна, а как бригада с 50% личным составом должна была удерживать 50 км фронта без арты? И как так бл сталось, что до 12 наших войск в Волчанске не было?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Ні до війни була видова площадка в лісі. Зараз великий смітник.

місцева влада має прибирати. її ж оборонили? а могли б буряти прийти і виїбати всіх разом з головою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

місцева влада має прибирати. її ж оборонили? а могли б буряти прийти і виїбати всіх разом з головою.

Її не місцева влада робила, а люді. А ***аси з ВСУ зробили смітник. І це не не Бахмут а Киівська область. Головне, що мали можливісь жити не як ті кацапи.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Головне, що мали можливісь жити не як ті кацапи.

Адвокатам, які пішли на військову службу до Збройних Сил України, але не зупинили адвокатську діяльність, доведеться виправлятися найближчим часом. Або такі «військові-адвокати» подають відповідну заяву до ради адвокатів, або їх командири ініціюють питання про їх притягнення до дисциплінарної відповідальності. Про це відповідне окреме доручення Головнокомандувача Збройних Сил України від 10.05.2024 unba.org.ua/news/9161-golovkom-nakazav-usunuti-nesumisnist-statusu-advokata-z-vijs-kovoyu-sluzhboyu-zmi.html

 

цікаво, чому голова НААУ не видасть доручення щоб такі адвокати зупиняли військову службу? :lol:

а голова НБУ може видати доручення щоб долар був по 8 :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

 Або такі «військові-адвокати» подають відповідну заяву до ради адвокатів, або їх командири ініціюють питання про їх притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Але ж це не повинно бути проблемою для гарних адвокатів :), нафіг воно треба командиру зв'язуватися 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комісія при ТЦК зможе відмовити у наданні відстрочки з будь-яких причин, оскільки постанова Кабміну 560 не встановлює конкретних підстав для відмови.

 

Інтересно виходить. Якщо син доглядає батька інваліда, а дочка із дітьми поїхала десь у Німеччину від війни, то вона згідно постанови повинна кинути дітей  на призволяще і повернутися під бомби. Або і їх тягнути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, MaxS сказав:

Але ж це не повинно бути проблемою для гарних адвокатів :), нафіг воно треба командиру зв'язуватися 

краще не створювати проблеми, аніж потім їх вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...