Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, 7351 сказал:

Літаки, вертольоти, танки -- Україні не потрібні були при 5-му?

5 літаків Міг-21 1959 року розробки? :lol:  До того ж, з чого ви взяли, що вони продані при п'ятому?

7 минут назад, 7351 сказал:

Гроші на дороги витрачались -- доріг не було,

То у вас мабуть просто машини не було, щоб помітити

14 минут назад, 7351 сказал:

Зброя продавалась -- для оборони України зброї не було.

Якої саме зброї вам не вистачало для оборони України при п'ятому?

15 минут назад, 7351 сказал:

Один розпродавав, другий строїть, производить для України -- тому йому допомагає та поважає весь світ, окрім порохоботів та злобної русні.

:pozor: Це невиліковно

  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

То у вас мабуть просто машини не було, щоб помітити

кращі дороги завжди були в Донецьку. результат ми бачимо. було великою помилкою робити дороги. або так було задумано...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке відчуття, що у москалів на озброєнні не урали і крази, а феррарі і ламборджіні, тоді точно якби не було доріг, хрен би доїхали ті феррарі 😆

Доїхали бо якогось населеного пункту, а там нема доріг, та й розвернулися би назад 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.07.2022 в 22:32, TaurosRMK сказал:

Чим більше читати всякі такі припущення, ти все запутаніше. А ще всякі експерти і тд. За всі ці місяці кожен тиждень різні новини "білорусь готується напасти", через тиждень-два "загрози з боку білорусії немає"... через деякий час знову "білорусь накопичує війська на кордоні"... "на білоруському напрямку ніякої загрози"... и так постійно. Напевно самі білоруси в шоці. І такі новини про все... "в противника ціль відрізати нас від моря", через тиждень "противник планує захопити луганську і донецьку обл", "противник має намір то, має намір це"... кожного разу інша інформація.

Так що Вас дивує? У раши п'ять п'ятниць на неділю. То вся Україна, то коридор до Придністров'я, то вони захоплювати не планували, потім знов спочатку

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Alvalk сказав:

Якої саме зброї вам не вистачало для оборони України при п'ятому?

Саме тої, яка не застосовувалась при сдачі Донецька окупантам без жодного пострілу.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шведское издание Sverige Försvarsmakten сообщает о том, что группа российских военнослужащих продала ВСУ новейшие 152-мм самоходные артиллерийские установки 2С35 "Коалиция-СВ" по $150 тыс. за единицу , при реальной стоимости одной гаубицы порядка $7 млн.

 

Издание, ссылаясь на свои источники в Генштабе ВС РФ утверждает, что две самоходные гаубицы "Коалиция-СВ" были проданы россиянами через посредника — высокопоставленного офицера из республики Дагестан.

 

"Машины были поставлены на Польский завод «OBRUM» Ośrodek Badawczo в ночь со вторника на среду.

 

https://www.youtube.com/post/Ugkxw1sFVBmpZfYcG8RTmLlNLGft483_91nT

  • Лайк 4
  • Хаха 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.07.2022 в 22:36, TaurosRMK сказал:

Та запросто, коли будуть всі рівні, не важливо від суми грошей в чемоданах, будинку, автомобіля, посади та звязків. Якщо чийсь синок здоровий як бик, але в потрібний момент перемістився в потрібне місце і навіть не думає що тут відбувається, то чого інші маються рвати сраку і тратити своє життя за таких...

Ну якщо Ви особисто добре почуваєтесь під рашею, то можете вже зараз туди переміститись. ВСУ за Вас воює, а не за того синка, що вже давно в небеспеці під захистом НАТО

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! Я зрозумів, чому тут все фаната Зе постійно  кажуть про дороги. Вот в чому справа:

Наприкінці 2020 року в інтерв'ю The New York Times Володимир Зеленський заявив, що за рік в Україні зробили доріг "в 10 разів більше, ніж за 10 років у сумі". Я ж забув, що вони всьому вірять, що він каже :ROFL:

Тут мені нема чого добавити до анекдоту:

Приходить мужик 70-ти років до лікаря і скаржиться:
- Доктор, допоможіть, не можу багато разів за ніч. Ось Васька, сусід, каже, що може по 5 разів за ніч і по годині кожен раз!
- Так що вам заважає, голубе, - відповідає доктор, - і ви  кажіть.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Вомбат сказав:

Взагалі-то мадам Фаріон давно працює на москву. Ще з часів своєї буремної камцамольської молодості.

Дякую, щиро дякую))я взагалі дивуюсь як нормальні люди цього не бачать((як її можна без мотузки на пиці до людей пускати, а що вже казати за дітей..там ще є  молодша версія нітцой ( здається)  істеричний мовний пронос, який тільки відлякує людей , але чудово вкладається в картинку руського світу про нацистів та утисків щодо мови

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, US7IGN сказал:

от через то що ними нехтували, їх так мало...

в тому то й біда , що інші баби з системи їх нищать - системі піхвовиховання такі непотрібні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

Саме тої, яка не застосовувалась при сдачі Донецька окупантам без жодного пострілу.

Тобто в квітні 2014 року при сдачі Донецька не застосовувалась зброя, тому що її продав Порошенко, після того, як його обрали 7 червня 2014 року  5-м Президентом? :pozor:

Припиніть, благаю, я вже не можу більше так сміятись :lol:

  • Лайк 7
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

О! Я зрозумів, чому тут все фаната Зе постійно  кажуть про дороги.

Це порохоботам не дають спокою гроші, на які при Зеленському робились якісні дороги --

так шо ЗБРЕХАЛИ!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Privet сказал:

Шведское издание Sverige Försvarsmakten сообщает о том, что группа российских военнослужащих продала ВСУ новейшие 152-мм самоходные артиллерийские установки 2С35 "Коалиция-СВ" по $150 тыс. за единицу , при реальной стоимости одной гаубицы порядка $7 млн.

 

Издание, ссылаясь на свои источники в Генштабе ВС РФ утверждает, что две самоходные гаубицы "Коалиция-СВ" были проданы россиянами через посредника — высокопоставленного офицера из республики Дагестан.

 

"Машины были поставлены на Польский завод «OBRUM» Ośrodek Badawczo в ночь со вторника на среду.

 

https://www.youtube.com/post/Ugkxw1sFVBmpZfYcG8RTmLlNLGft483_91nT

Я так понимаю, что это стеб на то, что разгонялось пару дней назад

mykolaiv.news/ukraina-prodala-rossii-dve-frantsuzskie-155-mm-gaubitsy-tsezar/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, 7351 сказал:

Саме тої, яка не застосовувалась при сдачі Донецька окупантам без жодного пострілу.

Сдают люди а не зброя.

А люди в Донецку говно, иначе бы не сдали Гиркину город в 2014.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Це порохоботам не дають спокою гроші, на які при Зеленському робились якісні дороги --

Я не знаю на рахунок порохоботів, а мені саме брехня не дає спокою. Будь яка, ваша, чи вашого кумира. 

Наприкінці 2020 року в інтерв'ю The New York Times Володимир Зеленський заявив, що за рік в Україні зробили доріг "в 10 разів більше, ніж за 10 років у сумі". Поважне видання DW вирішило розібратися, чи справді таке твердження правдиве.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коротше, на диво , довели на постах швидко по тому недорозумінню з пересуванням. Чи то корочка благодійного фонду так діє. Постів 20 проїхали втрьох без питань 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DimaF сказав:

Сдают люди а не зброя.

А люди в Донецку говно, иначе бы не сдали Гиркину город в 2014.

Міста в країні сдає чи не сдає верховний головнокомандувач збройних сил.

А про те, що ти думаєш про людей -- розкажи українцям зі всіх окупованих російськими загарбниками міст та сіл України, особливо родичам вбитих та закатованих.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МаТраС сказал:

Коротше, на диво , довели на постах швидко по тому недорозумінню з пересуванням. Чи то корочка благодійного фонду так діє. Постів 20 проїхали втрьох без питань 😀

Из области в область ездили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Це порохоботам не дають спокою гроші, на які при Зеленському робились якісні дороги --

так шо ЗБРЕХАЛИ!

Ви зі своїми фантазіями розберайтесь самі, а не пишіть їх тут. Дороги почались робити ще при Порошенко, але називалось тоді це вже не памятаю як але з ім'ям прем'єра Гройсмана. Тоді все це було запущено на поток і зроблено було багато. Зеленський просто не звернув програму, ну і зробив ребрендинг. Претензії ж були здебільшого щодо збільшеної вартості будівництва (я особисто не розбирався наскільки це було виправдано, тому і не критикував) і звертанні/гальмуванні інших важливих програм, ну і в критичні моменти вже дивував сам факт - як мінімум з листопада 2021 вже треба було явно пріорітети змінити тимчасово. Саме по собі будівництво і ремонт доріг це нормальний процес і чого ви з ним носитесь не зрозуміло.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Міста в країні сдає чи не сдає верховний головнокомандувач збройних сил.

А про те, що ти думаєш про людей -- розкажи українцям зі всіх окупованих російськими загарбниками міст та сіл України, особливо родичам вбитих та закатованих.

Я хорошо помню события 2014 года, когда силовики Донецка-Луганска массово переходили на сторону террористов, еще до входя регулярных частей РФ.

Главнокомандующий ваш сидел уже в Ростове. 

Так что сказки рассказывать не надо....

  • Лайк 6
  • Дякую 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Ви зі своїми фантазіями розберайтесь самі, а не пишіть їх тут.

Це Ви напишить тим, хто тут постійно робить вкиди, скільки зброї можна було б купити на гроші, витрачені на якісні дороги саме при Зеленському, при якому на зброю витрачалось набагато більше і на дороги (школи, лікарні, дітячи садочки) і на зброю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Це Ви напишить тим, хто тут постійно робить вкиди, скільки зброї можна було б купити на гроші, витрачені на якісні дороги саме при Зеленському, при якому на зброю витрачалось набагато більше і на дороги (школи, лікарні, дітячи садочки) і на зброю.

Тому що провалили оборонне замовлення 2 роки підряд. Тому що 25.11 відкривали перехід в Крим і тп. Важко зрозуміти що претензії не до дорог як таких? 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...