Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, wyatt сказав:

Послушал внимательнее.

А давайте ви будете зі своїми мордовськими співвітчизниками на ваших форумах розбиратися в цих сортах хароших рюзькіх/лайна 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

15 мин.  · 

Новини комплектування... війська "ОслАбАниТелей"

Спойлер

- У Брянський області командування 1-ї ТА ЗВО формує зведений підрозділ (розвідувальний батальон) добровольців під назвою "Брянский партизан" (вже смішно...). Планується використовувати його для виконання завдань із "прикриття державного кордону"... а в подальшому, після допідготовки та бойового злагодження - залучити до так званої "сво" на території України. Поки, набирається лише на 1.5 роти...

- На Бахмутьскому напрямку задля "ущільнення бойових порядків" безпосередньо на передових позиція, командування військ противника розгорнуло 4, так званих "стрілецьких батальона мобілізаційного резерву 1-го АК" (район н.п. Трипілля, Володимирівка та Стряпівка). По словам самих "мобілізованих", батальони "частково недоукомплектовані". За всіма ознаками, у противника явні складнощі із використанням боєздатних підрозділів на "допоміжних" ділянках лінії фронту. Вже "затикають дірки" наловленими бомбаськими "мобіками", м'яко кажучи, із сумнівним рівнем боєздатності...

- На Миколаївському напрямку, в районі Великі Копані, фіксується недоукомплектована зведена тактична група чеченських підрозділів Росгвардій (оперативний полк "Ахмат") вірогідно зі складу батальону "Ахмат - Захід", чисельністю близько 110-120 в\сл, загалом - 8 БТР, до 10-и ББМ та 10-и вантажних автомобілів. Пересувалися з боку залізничної станції Брилівка у бік Великі Копані.

- Через незадовільні темпи формування у ЗВО "резервного" 3-го АК (н. п. Муліно) у місцевий гарнізон прибула інспекційна комісія на чолі з генералом армії о.салюковим, яка, треба думати, буде "на місці визначати" ті проблеми, які заважають командуванню цього армійського корпусу, в кінці кінців, доукомплектувати АК потрібною кількістю в\сл й приступити безпосередньо до процесу бойового злагодження його частин та підрозділів...

 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vikctor сказал:

Його слова навряд вагомо вплинут на політичне становіще в країні

Тобто срач в форумі шкодить  державі, а якщо б  Марченко відкрито топив проти влади - то ні? Я Вас правильно зрозумів? 🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Vikctor сказав:

Презідентша на московії, де сексізм, баби дури й отето вот все?

До чого тут московія? Там сцарь анпєратор ва векі вєчние.

Я про нас. Зеленська може піти стежкою Хіларі Клінтон.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Я про нас. Зеленська може піти стежкою Хіларі Клінтон.

В нас це скоріше буде схоже на Медведєва, тільки в жіночому обличчі.

Мені просто цікаво, що привело Вас до такої думки? Ви побачили в Лені якісь особливі здібності для політичної та державної діяльності?  Чи для Вас цілком  достатньо, що це дружина Зеленського?

Якщо що, я проти неї нічого не маю, але може вже досить нашій країні  таких експериментів? (типу  "гірше точно  не буде" або "ну хоч посміємось")

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

27 липня о 21:00  · 

ИЛЮСТРАЦІЯ - ЧОМУ ПОРОШЕНКО?

От мене питають час від часу, чому я підтримую Петра Порошенка? Ну мовляв, він вже був президентом, йому не світить, бла-бла, антирейтинг і подібне. Аж от прямо зараз намалювалася дивовижна ілюстрація.

Щойно "Нафтогаз" оголосив технічний дефолт по облігаціях. Кошти на рахунку компанії були, але платежі по єврооблігаціях не провели, бо так вирішив Кабмін. Що тепер?

Кредитний рейтинг "Нафтогазу" впаде нижче плинтусу. Міжнародні партнери гроші нам давати стануть дуже обережно. Наступні років 15 "Нафтогазу" доведеться доводити що він не трамвай, тобто що він здатний розплачуватися.

Так от, я підтримую Петра Порошенка за якого "Нафтогаз" став ПРИБУТКОВИМ. За якого він почав розплачуватися по боргах, а не перекредитовуватися. І відбувалося це як раз під час війни, коли команда Порошенка стабілізувала фронт і зайнялася зміцненням економіки.

Звісно уже волають, що "Нафтогаз" влетів у дефолт через війну. Західні експерти категоричні, дефолт - наслідок зламу корпоративного керування компанією у квітні минулого року. Але як би там не було.

За Порошенка "Нафтогаз" був прибутковий, а за Зеленського він у дефолті. Крапка. Відчуваєте різницю?

Я підтримую Порошенка, тому що мені глибоко чхати, чи гарний він у роликах на ютубі, і чи гарно вийшла його дружина на сторінках "ВОГ". Я не зірку обираю раз на п'ять років. Я обираю менеджера і я хочу бачити результати.

Я жити хочу в цій країні. Я хочу Україну залишити нащадкам. Мені казали, що Зеленський завершить війну, а за Порошенка я буду сидіти в окопі. Ну от зараз я в окопі, без літньої форми. А "Нафтогаз" у дефолті. І ми-порохоботи, весною 2019-го клавіатури стирали, доводячи що буде от саме так. Хто правий виявився?

Ні, я розумію, що більшості громадян чхати на "Нафтогаз". Вони не проводять логічного зв'язку між "Нафтогазом" і власним добробутом. Їм важить чи гарно виходить Зеленський в ролику і чи гарно він виконує свою роль великого і простого. Але до чого тут я?

Я й близько не зобов'язаний підлаштовуватися під більшість. Я маю власні переконання, я їм слідую і я не бачу підстав їх міняти. Змиріться з цим.

І так. Неосоціалісти і шанувальники популістів (а саме ці особи складають кістяк виборців ЗЕ) можуть марити чим завгодно. Але переможуть ідеї порохоботів. Навіть, можливо, не на чолі з Петром Порошенко - але за його активної участі. Ідеї які сповідують порохоботи, по суті це старий добрий державницький консерватизм. Це про те, як будувати і заробляти. А не про те як тринькати зароблене до тебе, на проектах початих не тобою.

Ідеї порохоботів переможуть. Просто тому, що інакше й бути не може. А сам Петро Порошенко своє ім'я в історію України вже міцно вписав. І продовжує вписувати шодня. Вписувати буде ще дуже довго, у Петра Порошенка ще багато нереалізованих планів. Правда така, що багатьом нинішнім діячам, які Порошенка ненавидять, історія відведе роль дрібного політика часів Порошенка.

Це уже очевидно.
1134345942_.png.890fbdb90a2f059c30b53f2e3ac30fe5.png

  • Лайк 6
  • Хаха 7
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Белорусский дизайнер Владимир Малявко создал логотипы мировых брендов с названиями украинских городов.

296040366_2279376995568401_8991746246343158586_n1-86nxh.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Alvalk сказав:

Мені просто цікаво, що привело Вас до такої думки?

Виступ у конгресі + фотки + слова якогось дописувача, що вона нібито розумніша за чоловіка.

29 хвилин тому, Alvalk сказав:

Ви побачили в Лені якісь особливі здібності для політичної та державної діяльності?  Чи для Вас цілком  достатньо, що це дружина Зеленського?

Можу ще раз повторити, що за Зеленського я не голосував. І за Заленську також не планую.

Але вірогідність такого розвитку подій не можу заперечити. 

29 хвилин тому, Alvalk сказав:

може вже досить нашій країні  таких експериментів?

Нажаль, не можу поділитися оптимізмом з цього приводу.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вомбат сказал:

ИЛЮСТРАЦІЯ - ЧОМУ ПОРОШЕНКО?

З одного боку не дуже підтримую такі повідомлення в форумі, бо обов'язково буде срач, але лайкнув за цю фразу:

5 минут назад, Вомбат сказал:

Ні, я розумію, що більшості громадян чхати на "Нафтогаз". Вони не проводять логічного зв'язку між "Нафтогазом" і власним добробутом. Їм важить чи гарно виходить Зеленський в ролику і чи гарно він виконує свою роль великого і простого. Але до чого тут я?

Для мене теж було сильним  індикатором, коли Вітренко погодився сісти на місце Коболєва і виконувати замовлення Банкової. Тому цей дефолт - це не через війну, це логічне продовження популістської політики влади

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вомбат сказал:

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

 

 

Крапка. Відчуваєте різницю?

 

Ось різниця!

295737749_2178956558950588_4607483204831124379_n.jpg

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

З одного боку не дуже підтримую такі повідомлення в форумі, бо обов'язково буде срач, але лайкнув за цю фразу:

Для мене теж було сильним  індикатором, коли Вітренко погодився сісти на місце Коболєва і виконувати замовлення Банкової. Тому цей дефолт - це не через війну, це логічне продовження популістської політики влади

Есть у Нафтогаза в Европе одна прокладочка "дочка" для деликатных платежей. За несколько дней до дефолта на нее вывели несколько сотен миллионов долларов.

Интересно, как быстро эти деньги арестуют по требованию кредиторов?

И кто в доляхе?

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Галущенко: Експорт української електроенергії дозволить ЄС замістити 5-6 млрд кубів російського газу

Австрія забрала у Газпрому підземне газосховище
 

Цитата

ПСГ Гайдах може зберігати 2,8 млрд кубометрів газу, це найбільше сховище в Австрії.

Країни ЄС досягли угоди про скорочення споживання газу на 15%

Цитата

Угорщина була єдиною країною, яка голосувала проти цього плану.

Франція розпочинає низку заходів з економії електроенергії

Цитата

У Франції планують заборонити неонову рекламу з 01:00 до 06:00, а магазинам заборонятиметься відчиняти двері, поки працюють кондиціонери й опалення.

В Україні півмільйона людей без світла і четверть мільйона без газу

Цитата

Станом на 23 липня в Україні через пошкодження, обумовлені бойовими діями, залишаються знеструмленими близько 746 населених пунктів, загалом близько 597 тисяч споживачів. Зокрема, в Донецькій області – близько 361 тисяч, Луганській – понад 128,2 тисяч, Запорізькій - 38,1 тисяч, Миколаївській – 30,3 тисяч, Харківській – близько 28,9 тисяч споживачів.

АМКУ дозволив передати Нафтогазу пакети акцій шести підприємств ТКЕ

Цитата

зазначається, що Комітет дозволив передати до статутного капіталу Нафтогазу пакети акцій АТ «Дніпровська ТЕЦ», АТ «Криворізька ТЕЦ», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Одеська ТЕЦ», АТ «Сєвєродонецька ТЕЦ», що забезпечує перевищення 50% голосів вищих органів управління товариств. Дані підприємства здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для потреб споживачів, а також виробництво (генерації) та постачання електричної енергії. Враховуючи, що після концентрацій сукупна частка Групи Нафтогаз та об'єктів придбання контролю на ринку електричної енергії становитиме менше 1%, Комітет встановив, що ці концентрації не призводять до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на ринку.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Бездомный сказал:

Так вот. Мне конечно по#ую, но хочу предупредить в России готовится конфискационная денежная реформа по примеру последнего премьера СССР Павлова. Уберут три ноля. Ну там декларации, дебет кредит. Короче матрасы вас не спасут. Ограбят всех

Кирил би сказав що у нас подивляться і так само зроблять :ROFL:

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, vadimv сказал:

Я про нас. Зеленська може піти стежкою Хіларі Клінтон.

дізнатися хто смоктав чоловіку, втратити на публіці свідомість через хворобу, а потім тихо зникнути з інфопростору? :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Alvalk сказал:

коли Вітренко погодився

погодився :ROFL:

та за такі гроші кожен присутній тут дав би себе в сраку і не один раз :ROFL:

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Canton сказал:

Ось різниця!

295737749_2178956558950588_4607483204831124379_n.jpg

зачекайте! в кіно ж начебто оця була? :ROFL:

 

20c730b2f339cba0dac9891c4c03c42d.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

15 мин.  · 

Новини комплектування... війська "ОслАбАниТелей"

  Скрыть контент

- У Брянський області командування 1-ї ТА ЗВО формує зведений підрозділ (розвідувальний батальон) добровольців під назвою "Брянский партизан" (вже смішно...). Планується використовувати його для виконання завдань із "прикриття державного кордону"... а в подальшому, після допідготовки та бойового злагодження - залучити до так званої "сво" на території України. Поки, набирається лише на 1.5 роти...

- На Бахмутьскому напрямку задля "ущільнення бойових порядків" безпосередньо на передових позиція, командування військ противника розгорнуло 4, так званих "стрілецьких батальона мобілізаційного резерву 1-го АК" (район н.п. Трипілля, Володимирівка та Стряпівка). По словам самих "мобілізованих", батальони "частково недоукомплектовані". За всіма ознаками, у противника явні складнощі із використанням боєздатних підрозділів на "допоміжних" ділянках лінії фронту. Вже "затикають дірки" наловленими бомбаськими "мобіками", м'яко кажучи, із сумнівним рівнем боєздатності...

- На Миколаївському напрямку, в районі Великі Копані, фіксується недоукомплектована зведена тактична група чеченських підрозділів Росгвардій (оперативний полк "Ахмат") вірогідно зі складу батальону "Ахмат - Захід", чисельністю близько 110-120 в\сл, загалом - 8 БТР, до 10-и ББМ та 10-и вантажних автомобілів. Пересувалися з боку залізничної станції Брилівка у бік Великі Копані.

- Через незадовільні темпи формування у ЗВО "резервного" 3-го АК (н. п. Муліно) у місцевий гарнізон прибула інспекційна комісія на чолі з генералом армії о.салюковим, яка, треба думати, буде "на місці визначати" ті проблеми, які заважають командуванню цього армійського корпусу, в кінці кінців, доукомплектувати АК потрібною кількістю в\сл й приступити безпосередньо до процесу бойового злагодження його частин та підрозділів...

 

Сьогодні вночі у брилівкі, чорнобаївкі, каховкі, олешках бавовна. Влучання в БК. Походу Ахмат пішов на концерт до кобзона так і не встиг доукомплектоватися😂😂

Змінено користувачем John_
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

Кирил би сказав що у нас подивляться і так само зроблять :ROFL:

 

зроблять сто гривень за доллар ? :unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Вомбат сказал:

Щойно "Нафтогаз" оголосив технічний дефолт по облігаціях. Кошти на рахунку компанії були, але платежі по єврооблігаціях не провели, бо так вирішив Кабмін. Що тепер?

Кредитний рейтинг "Нафтогазу" впаде нижче плинтусу. Міжнародні партнери гроші нам давати стануть дуже обережно. Наступні років 15 "Нафтогазу" доведеться доводити що він не трамвай, тобто що він здатний розплачуватися.

Так от, я підтримую Петра Порошенка за якого "Нафтогаз" став ПРИБУТКОВИМ. За якого він почав розплачуватися по боргах, а не перекредитовуватися. І відбувалося це як раз під час війни, коли команда Порошенка стабілізувала фронт і зайнялася зміцненням економіки.

Какая прелесть (выше процитированное мог написать только подлый человек) :). Во-первых при Порошенко Нафтогаз стал прибыльным лишь потому, что всем без исключения подняли цену тарифа за газ т.е. всех заставили платить больше. Какую махинацию провернули при Порошенко? Такую же как и с Ротердам+, где сделали привязку тарифа к цене газа в европе (хотя газ добывается в Украине и стоит дешевле) и всех заставили платить по новым ценам :). Но это было пол беды... почему Нафтогаз был прибыльным при Порошенко и убыточным при Зеленском? да потому, что не была реализована программа 20/20 :). При Порошенко взяли деньги за газ больше чем нужно с населения и пообещали, что уже к 2020 г. Украина не будет покупать газ. Понимаете цинизм ситуации? При Порошенко брали денег больше чем нужно было, обещая, что мы будем экономить после 2020 г. на закупке газа, а оказалось, что после 2020 г. мы вынужденно тратились на закупку газа (причем больше т.к. кризис 2021 г.) это вторая статья по расходам после выплаты кредитов. Если бы при Порошенко была реализована программа 20/20 Нефтегаз бы сейчас был еще более прибыльный чем был при Порошенко. А так Украина вынужденно заплатила за газ в 2021 г. - 42 млрд грн. Т.е. 42 млрд грн. - это тот ущерб который нанес Порошенко уже после 2020 г. Ну и по результатам 2020 г. доход Нефтегаза был - 20,4 млрд грн. (это с учетом того, что цена для населения была по 5,24 грн. за куб т.е. дешевле Порошенковсого уровня), т.е. если бы не война, не было бы никакого дефолта.

55 минут назад, Вомбат сказал:

Ідеї порохоботів переможуть. Просто тому, що інакше й бути не може. А сам Петро Порошенко своє ім'я в історію України вже міцно вписав.

Идея порохоботства - это дурить людям голову прикрываясь европейскими идеалами, параллельно разворовывая бюджет и деньги выделенные европой на реформы (имитация всего). Результат порохоботства это слабая Украина и бедное население уезжающая из страны в поисках лучшей жизни. Порошенко будет первый президент которого не просто осудят в суде, но и в отличии от Яныка еще и посадят :), поэтому - да он войдет в историю :). Именно на примере Порошенко будут показывать потомкам, что такое олигархи и как они чуть не уничтожили страну.

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

зроблять сто гривень за доллар ? :unknown:

 

справа часу...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

зроблять сто гривень за доллар

Інакше й бути не може. Території захоплюються, економіка руйнується, а вони роблять виплати військовим 100к грн. 

Я, звісно, згоден, що для військових зараз нічого не шкода, але чи могли ми собі це дозволити? Внаслідок цього (плюс інших дебільних рішень) військові скоро зможуть купити не більше, ніж раніше за 30к.

 

  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Alvalk сказав:

З одного боку не дуже підтримую такі повідомлення в форумі, бо обов'язково буде срач

1. Цей срач на форумі НІЯК взагалі не впливає на обороноздатність країни. Ну от взагалі ніяк.
2. Тупим треба постійно нагадувати, що це саме їх тупий вибір 2019 року призвів до широкомасштабного вторгнення рашки 2022 року. Раша ніколи не нападала на більш сильного супротивника. Лише ослаблення України внаслідок абсолютно дебільного вибору у 2019 року уможливило напад рашки.
3. Чому про це треба нагадувати? Тому що на наступних виборах тупі нам наголосують ще якоїсь х-ні, тільки більш патріотичної. Он Притула - теж прикольний чувак с народа, чого ж ні?

  • Лайк 10
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...