Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

Или deepstatemap врет или HIMARS за 80 километров стреляет. Причем уже второй раз цели в том же районе и по которым долетать не должно.

Дипстейт карту меняет, только по  официально подтвержденым границам боевых действий, так, что на самом деле вполне может быть иначе. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, vadimv сказав:

140 км, 10 л бензину, менше чверті баку

А якщо в баку лише 10 літрів,  Ви би ризикнули з дітьми? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

За вашою логікою і Парасюк, який закликав на Майдані йти на штурм Банкової - теж "агент Кремля". А наратив про "Свободу", що вони отримували гроші від регіонів з'явилися після знаходження "чорної" бухгалтерії партії регіонів, якраз за президенства Порошенка. 

Через рік ці "патріоти" і Азов з гівном змішають.Їм безкозирку не звикати вертіти.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

В нас живуть харків'яни, які курсують туди-сюди. Точно не скажу за дати, але коли в Полтаві почалися перебої з паливом, то в Харкові їх не було, чим вони були здивовані. І перші дві неділі війни чоловік знайомої займався волонтерством, на автомобілі розвозив продукти. Не чув від нього про проблеми з паливом. 

Запитайте в мене,  харків'янина,  я чув. Син моєї подруги волонтерів,  кинув машину,  пішки додому 5км і назад з каністрою. Так то Мерефа,  там на околиці бензин був,  лише півдня у черзі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Serg_Nikol сказав:

Орки підійшли на 5-10 км (відстань накриття артою і мінометами) - я вже сиджу в окопі поруч із нашими хлопцями.

якщо вони підійдуть на таку відстань сідати в цей окоп вже буде пізно

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Serg_Nikol сказав:

Вдячний Вам за щиру відповідь. Спробую відповісти взаємом. Трагедія Маріуполя - це одна з найстрашніших трагедій України, починаючи із захоплення міста, і закінчуючи здачею Наших Бійців у полон. Нажаль, ця трагедія і досі триває(( Але, маємо робити хоч якісь тимчасові висновки для себе, щоб такі ситуції не повторювалися. По-перше - всі винні в тому, що сталося, мають бути названі, засуджені і покарані, незважаючи на чини і посади!!! По-друге - кожен з нас, з огляду на Маріуполь, Ірпінь, Мощун, Бучу..... має для себе зробити особисті висновки, щоб не опинитися в ситуації тих самих мирних маріупольців. Поділюся своїм планом. Наразі, орки відносно далеко від мого будинку. Тому - готуємося (регулярна тактична, медична підготовка, стрільби, качалка). Швидкий зальот орків чи бульбашів, як на початку війни, зараз неможливий. У будь якому випадку це буде масований обстріл артою, і лише потім повзучий наступ орди. Так от на цей випадок ділюся своїм планом.

Орки підійшли на відстань 40-км (відстань накриття градами) - евакуюю все цінне, що в мене є.

Орки підійшли на 5-10 км (відстань накриття артою і мінометами) - я вже сиджу в окопі поруч із нашими хлопцями. Якщо орда пре, жодної партизанщини, окупації чи т.ін. Відходимо з основними частинами. В такій ситуйовіні, чи буду я стріляти по оркам з власного чи сусіднього будинку. 100 відсотків так, це вже абсолбтно пох.

Гарний план👍.Скажіть , а після війни знов повезете русским гроші на Камчатку і задушевные с ними разговоры до утра возле котелочка? Ви возили їм гроші в той момент як вони Грузію гвалтували, чи  пізніше? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дощ сказал:

якщо вони підійдуть на таку відстань сідати в цей окоп вже буде пізно

ви ж військовий Дощ, а він звичайна цивільна людина, може помилятися в цих питаннях, але те що він не збирається тікати, а захищати свою домівку, це нормально..побільше б таких

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

якщо вони підійдуть на таку відстань сідати в цей окоп вже буде пізно

Не претендую на останню інстанцію. Поділіться своїм планом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Serg_Nikol сказав:

Вдячний Вам за щиру відповідь. Спробую відповісти взаємом. Трагедія Маріуполя - це одна з найстрашніших трагедій України, починаючи із захоплення міста, і закінчуючи здачею Наших Бійців у полон. Нажаль, ця трагедія і досі триває(( Але, маємо робити хоч якісь тимчасові висновки для себе, щоб такі ситуції не повторювалися. По-перше - всі винні в тому, що сталося, мають бути названі, засуджені і покарані, незважаючи на чини і посади!!! По-друге - кожен з нас, з огляду на Маріуполь, Ірпінь, Мощун, Бучу..... має для себе зробити особисті висновки, щоб не опинитися в ситуації тих самих мирних маріупольців. Поділюся своїм планом. Наразі, орки відносно далеко від мого будинку. Тому - готуємося (регулярна тактична, медична підготовка, стрільби, качалка). Швидкий зальот орків чи бульбашів, як на початку війни, зараз неможливий. У будь якому випадку це буде масований обстріл артою, і лише потім повзучий наступ орди. Так от на цей випадок ділюся своїм планом.

Орки підійшли на відстань 40-км (відстань накриття градами) - евакуюю все цінне, що в мене є.

Орки підійшли на 5-10 км (відстань накриття артою і мінометами) - я вже сиджу в окопі поруч із нашими хлопцями. Якщо орда пре, жодної партизанщини, окупації чи т.ін. Відходимо з основними частинами. В такій ситуйовіні, чи буду я стріляти по оркам з власного чи сусіднього будинку. 100 відсотків так, це вже абсолбтно пох.

А що ви робите в тому окопібез зброї у синіх джинсах та білій футболці? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

не знаю хто ви дядьку, але начебто залізли мені в голову і списали мої мислі, навіть і додати більше нема чого

Ви в армії служили? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Корнил сказав:

ви ж військовий Дощ, а він звичайна цивільна людина, може помилятися в цих питаннях, але те що він не збирається тікати, а захищати свою домівку, це нормально..побільше б таких

А те,  що він цивільний буде створювати небезпеку для військових?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

Не претендую на останню інстанцію. Поділіться своїм планом.

Якщо є здоров'я та натхнення піти у військкомат,  чи центр комплектації. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Serg_Nikol сказал:

Не претендую на останню інстанцію. Поділіться своїм планом.

Внук наконец-то пролез в тероборону. Аж Обуховскую. Из тех которые местные. Учат обращению с оружием на уровне мышечных инкстинтов, медицине, команде ложись в любой момент (супругу надо будет обучить :)) и еще куче всего нужному в пехоте. Все то чему нас учили в Советской армии, я подозреваю и в Украинской до 14 года, это фуфло. Он в свои 19 лет самый молодой. В основном дядьки за 30. Поэтому прежде чем играть в героя и лезть в окоп пушечным мясом, может лучше где то побегать жирок разтрусить? 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

А те,  що він цивільний буде створювати небезпеку для військових?

Там швидко навчать.Зараз не 14 рік- тоді навіть кадрові військові бігали як сліпі котенята.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Или deepstatemap врет или HIMARS за 80 километров стреляет.

Ну вообще вполне возможно и то, и  другое.

По первому - предупреждали, что сейчас многое не говорят сразу. По второму - сначала говорили, что дальность 70 км, а потом неоднократно было и про 80 км.  А в википедии (со ссылкой на источник) пишут даже про 84км  uk.wikipedia.org/wiki/GMLRS#cite_note-:2-8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Serg_Nikol сказал:

Тому - готуємося (регулярна тактична, медична підготовка, стрільби, качалка).

не поможет, если вы не записаны в теробороне (не обязательно контракт подписывать, но вы должны быть в списках иначе в окопе, если и будете то без оружия и без обмундирования). У местной власти должны быть списки тех кто способен защищать т.к. под определенное количество выдается оружие и экипировка либо перебрасываются откуда-то с др. населенных пунктов. Ну и подготовка должна быть соответствующая, в домашних условиях вы стрелять точно не научитесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Гарний план👍.Скажіть , а після війни знов повезете русским гроші на Камчатку і задушевные с ними разговоры до утра возле котелочка? Ви возили їм гроші в той момент як вони Грузію гвалтували, чи  пізніше? 

Таки, не дарма я на вас пропаГандонів свій час витрачаю) Завертілися вужами в пошуках компромату. Та, бачу небагато нарили.

Ти піносол, як завжди, повний лох. Просто фотку якусь мою десь нарив. То викладай її сюди. Але, щоб в синіх джинсах, білій футболці і в окопі. Ок? Можу дати ще одну підказку, де ти мене можеш з чеського окопа побачити. В Чорному списку є моя заруба з Пропеллером. Там я і відео своє викладав.

Чорт - вправніший) Нарив мої туристичні здобутки. То, що там? З 2013 року мій рюкзак твоєї москальщини не бачив. Проте, якщо є реальне бажання познайомитися зі мною поближче, то пропоную зустрітися і поспілкуватися. Якщо наважишся, то обіцяю звертатися до тебе виключно на Ви і за ім"ям.

25 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А що ви робите в тому окопібез зброї у синіх джинсах та білій футболці? 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Там швидко навчать.Зараз не 14 рік- тоді навіть кадрові військові бігали як сліпі котенята.

Кстати противник сейчас призывает таких же (зеков из тюрем или у которых кредиты или возраст предпенсионный т.е. всех тех кто воевать либо не может либо не умеет. И оснощает их оружием времен СССР :), в отличии от наших)... т.к. прошло уже 90 дней и как фиксирует наше руководство из перехватов переговоров, никто из контрактников дальше не продлевает (не только из-за страха, их свое же руководство на деньги кидает, половину себе забирают :), ну и з-п у них в рублях, а цены в РФ поднялись минимум в 2 раза т.е. даже тупой понимает, что нет особого смысла рисковать и погибнуть от снаряда высокоточного оружия).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Особистість? Бу га га🤣🤣🤣- купа пихатого, не вихованого гівна🤦‍♂️.

🖕

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

не поможет, если вы не записаны в теробороне (не обязательно контракт подписывать, но вы должны быть в списках иначе в окопе, если и будете то без оружия и без обмундирования). У местной власти должны быть списки тех кто способен защищать т.к. под определенное количество выдается оружие и экипировка либо перебрасываются откуда-то с др. населенных пунктов. Ну и подготовка должна быть соответствующая, в домашних условиях вы стрелять точно не научитесь.

З першого дня з калашем. Контракт підписаний. Зборї вистачає. З 300 метрів в А4-стоячи з 10 5 влучаю.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vinsol2009 сказав:

А якщо в баку лише 10 літрів,  Ви би ризикнули з дітьми? 

Як так сталося, що в баку лише 10 літрів?

І як так сталося, що життя дітей під загрозою?

Але припустимо, що я прокинувся 24.02 від летаргічного сну, діти плачуть, в баку тільки 10 л.

Так, я б схопив дітей і поїхав би.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Якщо є здоров'я та натхнення піти у військкомат,  чи центр комплектації. 

Ну, от хто б мені про воєнкомат розказав, як не ти. Там же двоє суток стояти... щоб Прагу побачити)

  • Лайк 1
  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Serg_Nikol сказав:

 

Чорт - вправніший) Нарив мої туристичні здобутки. То, що там? З 2013 року мій рюкзак твоєї москальщини не бачив. Проте, якщо є реальне бажання познайомитися зі мною поближче, то пропоную зустрітися і поспілкуватися. Якщо наважишся, то обіцяю звертатися до тебе виключно на Ви і за ім"ям.

Ви плутаєтесь в показах🙂.Це у Вас було ВЕЛИКЕ бажання провести зі мною бесіду.А стосовно Вас я й так все знаю🙂, і не помилився- копни трохи глибше диванного хероя - гнильця й полізе.Я ,до речі нічого й не рив-ми заочно знайомі через одного чоловіка ,як виявилось.А він всю Вашу любов до русских добре знає👍🤦‍♂️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Serg_Nikol сказал:

Ну, от хто б мені про воєнкомат розказав, як не ти. Там же двоє суток стояти... щоб Прагу побачити)

Военкомат это не то. Там все на личных связях делается. По блату короче.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...