Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Privet сказал:

Треба на законодавчому рівні прийняти , що під час примусової евакуації - усі хто залишився - колаборанти.

Человек имеет право жить и умереть так, как считает нужным. Любой совершеннолетний имеет право решать свою судьбу. Единственное в такой ситуации нужна расписка. Ну и дети не должны оставаться даже, если родители того хотят ...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Firetuf сказав:

Ви вважаєте, що військовий має право знищити того танка, ціною життя стариків, жінок, дітей, інвалідів? Ви змогли б таке самі вчинити, якщо це ваш будинок і там ваша сім'я?

 

а ви вважаєте, що куди прилетіло — там і база Азова?
чи кацапи тупо гатили по мирнім?
нагадую, за 40 км не видно, хто на даху
а танки були пізніше

мабуть, ви не уявляєте, скільки всього цікавого можна придумати,
якщо відкинути мораль, етику, честь і совість:

image.thumb.png.e0029673bad4e16ecf022cc19a27ac42.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Firetuf сказав:

Ви бачили хоч раз, щоб в америкосівських фільмах, військові вирішували питання, ціною життя цивільних?

В'єтнам.

16 хвилин тому, Firetuf сказав:

Ви вважаєте, що військовий має право знищити того танка, ціною життя стариків, жінок, дітей, інвалідів? Ви змогли б таке самі вчинити, якщо це ваш будинок і там ваша сім'я?

Під час війни, в якій загарбники мають за ціль знищення населення України, вбивають та гвалтують дітей українців -- військові України мають право та повинні знищувати загарбників як тільки можуть та де тільки можуть.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Цікаво, "Spiraea" перевірила вже свій генетичний код на чистоту раси?

7351 , мене дуже засмучують ваші регулярні  ділетантські дописи.

Я навіть намагалась вас ігнорити, але на новому  форумі не вдалося.

Якщо ви в темі, то підкажіть, будь ласка, алгоритм генетичної перевірки, я скористаюся......💋

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

О, таки сделали путинофилом. Это не мои слова. А всех мирных людей, что выехали из Марика. Вопрос не в азовце, путине и русском мире.

У них претензия к государству Украина, что куча народу из власти, включая мера сдымили из города, а их оставили в зоне городских боев без эвакуации. И нам это придется очень долго лечить.

Байден всех предупреждал ... Какая организованная эвакуация из Марика могла быть. А вот лично каждый мог принять решение по себе и своим детям ... 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Spiraea сказав:

Якщо ви в темі, то підкажіть, будь ласка, алгоритм генетичної перевірки, я скористаюся......💋

Це Вам до тих, кого Ви підтримуєте -- до тих, хто пропонує роз'єднувати громадян України за етнічним походженням.

Для мене всі громадяни України -- українці!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час концерту в Польщі Стінг зупинив концерт, щоб підтримати Україну:

"Війна в Україні – це абсурд, побудований на брехні. Якщо ми проковтнемо цю брехню, вона нас з'їсть. Але брехня страшенно боїться правди. Правда повинна бути почута. Ми не можемо програти цю битву...Демократія піддалася нападу, вона атакована в кожній країні світу. Якщо ми не будемо захищати її, ми втратимо її назавжди. Демократія – це іноді безлад. Демократія – це розчарування. Демократія буває неефективною. Потребує постійної уваги. Але за неї все ж варто боротися"🗣

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, OlaR сказал:
5 часов назад, Privet сказал:

Треба на законодавчому рівні прийняти , що під час примусової евакуації - усі хто залишився - колаборанти.

Человек имеет право жить и умереть так, как считает нужным. Любой совершеннолетний имеет право решать свою судьбу. Единственное в такой ситуации нужна расписка. Ну и дети не должны оставаться даже, если родители того хотят ...

 

Стінг,судячи з усього , розуміє куди більше, ніж деякі персонажі та заслані козачки на цьому сайті.

 

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

О, таки сделали путинофилом. Это не мои слова. А всех мирных людей, что выехали из Марика. Вопрос не в азовце, путине и русском мире.

У них претензия к государству Украина, что куча народу из власти, включая мера сдымили из города, а их оставили в зоне городских боев без эвакуации. И нам это придется очень долго лечить.

В цьому тексті відповіді на всі претензії від Маріуполя. Місцева влада «сдымила».
Хто обрав місцеву владу? Місцеві мешканці. Вони обрали проросійських та бидлоязичних місцевих  рукаміводітелей.

До війни Україна будувала на сході значно більше, ніж в інших регіонах. Дивіться інфографіку по виконанню Закону про бюджет.

Чи «сдымила» київска влада? НіТ.. які претензії до органів центральної влади?

Я точно знаю, що населення півдня добре знало про концентрацію військ на кордоні. Я вже не згадую про чисельні попередження від Байдена.

ПС В моїх руках немає доказів, і я не збираюся їх шукати - то справа СБУ та прокуратури. Але, якщо ворожа армія за лічені дні захоплює четвертину країни, то це зрада і змова з місцевою владою.

І я не маю сумнівів, що і на півночі була змова та зрада. Я не здивуюся, якщо з‘ясується, що російська техніка та орки опнилися на нашій землі ще до 24-го лютого.

крапка.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Spiraea сказав:

7351 , мене дуже засмучують ваші регулярні  ділетантські дописи.

Я навіть намагалась вас ігнорити, але на новому  форумі не вдалося.

Якщо ви в темі, то підкажіть, будь ласка, алгоритм генетичної перевірки, я скористаюся......💋

 

все легко і я вас зараз навчу, наводимо мишку на нік умовного поганця і вуаля...ось першее попавшієся:lol:

 

 

Screenshot_45.png

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, irina1969 сказал:

все легко і я вас зараз навчу, наводимо мишку на нік умовного поганця і вуаля...ось першее попавшієся:lol:

 

 

Screenshot_45.png

а казали що модератори не можуть :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

а казали що модератори не можуть :ROFL:

то злі язики таку брехню наводять, а от модера нізя:lol:

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Firetuf сказал:

Особисто вас, я вважаю нормальною, адекватною людиною, справжнім патріотом і держави, і нашого міста. Тему, яку ви зачепили - не те, що непроста, а зовсім складна, і вона з тих, що краще не чіпати. Ви бачили хоч раз, щоб в америкосівських фільмах, військові вирішували питання, ціною життя цивільних? Ви вважаєте, що військовий має право знищити того танка, ціною життя стариків, жінок, дітей, інвалідів? Ви змогли б таке самі вчинити, якщо це ваш будинок і там ваша сім'я?

Я ще раз кажу - це не тема для форуму, де практично з тих писак, хто постійно пише і провокує, кожен другий неадекват. Сподіваюсь на порозуміння, та лютої смерті ворогам.

Вдячний Вам за щиру відповідь. Спробую відповісти взаємом. Трагедія Маріуполя - це одна з найстрашніших трагедій України, починаючи із захоплення міста, і закінчуючи здачею Наших Бійців у полон. Нажаль, ця трагедія і досі триває(( Але, маємо робити хоч якісь тимчасові висновки для себе, щоб такі ситуції не повторювалися. По-перше - всі винні в тому, що сталося, мають бути названі, засуджені і покарані, незважаючи на чини і посади!!! По-друге - кожен з нас, з огляду на Маріуполь, Ірпінь, Мощун, Бучу..... має для себе зробити особисті висновки, щоб не опинитися в ситуації тих самих мирних маріупольців. Поділюся своїм планом. Наразі, орки відносно далеко від мого будинку. Тому - готуємося (регулярна тактична, медична підготовка, стрільби, качалка). Швидкий зальот орків чи бульбашів, як на початку війни, зараз неможливий. У будь якому випадку це буде масований обстріл артою, і лише потім повзучий наступ орди. Так от на цей випадок ділюся своїм планом.

Орки підійшли на відстань 40-км (відстань накриття градами) - евакуюю все цінне, що в мене є.

Орки підійшли на 5-10 км (відстань накриття артою і мінометами) - я вже сиджу в окопі поруч із нашими хлопцями. Якщо орда пре, жодної партизанщини, окупації чи т.ін. Відходимо з основними частинами. В такій ситуйовіні, чи буду я стріляти по оркам з власного чи сусіднього будинку. 100 відсотків так, це вже абсолбтно пох.

  • Лайк 14
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Serg_Nikol сказал:

Вдячний Вам за щиру відповідь. Спробую відповісти взаємом. Трагедія Маріуполя - це одна з найстрашніших трагедій України, починаючи із захоплення міста, і закінчуючи здачею Наших Бійців у полон. Нажаль, ця трагедія і досі триває(( Але, маємо робити хоч якісь тимчасові висновки для себе, щоб такі ситуції не повторювалися. По-перше - всі винні в тому, що сталося, мають бути названі, засуджені і покарані, незважаючи на чини і посади!!! По-друге - кожен з нас, з огляду на Маріуполь, Ірпінь, Мощун, Бучу..... має для себе зробити особисті висновки, щоб не опинитися в ситуації тих самих мирних маріупольців. Поділюся своїм планом. Наразі, орки відносно далеко від мого будинку. Тому - готуємося (регулярна тактична, медична підготовка, стрільби, качалка). Швидкий зальот орків чи бульбашів, як на початку війни, зараз неможливий. У будь якому випадку це буде масований обстріл артою, і лише потім повзучий наступ орди. Так от на цей випадок ділюся своїм планом.

Орки підійшли на відстань 40-км (відстань накриття градами) - евакуюю все цінне, що в мене є.

Орки підійшли на 5-10 км (відстань накриття артою і мінометами) - я вже сиджу в окопі поруч із нашими хлопцями. Якщо орда пре, жодної партизанщини, окупації чи т.ін. Відходимо з основними частинами. В такій ситуйовіні, чи буду я стріляти по оркам з власного чи сусіднього будинку. 100 відсотків так, це вже абсолбтно пох.

не знаю хто ви дядьку, але начебто залізли мені в голову і списали мої мислі, навіть і додати більше нема чого

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Брилевке подробности. Хотя не люблю. я этот источник, но уж что есть...

Антон Геращенко 

2 ч.  · 

В ночь с пятницы на субботу, высокоточным ударом HIMARS был уничтожен железнодорожный эшелон из более чем 40 вагонов, прибывший из Крыма с живой силой, техникой и боеприпасами на жд станцию Брилевка, Херсонской области.

В результате живая сила превратилась в угольки, техника в груды металлолом, а БК взлетел на воздух.

Потери живой силы составили - около 80 - 200 - х и 200 -300-х.

Также, по данным разведки, погибли все машинисты и инженеры компании «российские железные дороги, которые осуществляли транспортировку военного груза из Крыма в Херсонскую область.

Это не первый случай гибели машинистов «РЖД» в Украине. И не последний.

Если ваши родственники работают машинистами в Украинском Крыму или в областях рф их которых на Территорию Украины доставляются эшелоны с боеприпасами, знайте - они потенциальные смертники!

Каждый эшелон с боевой техникой, личным составом и БК отслеживается в режиме реального времени из Космоса и днём и ночью.

Ракеты HIMARS уничтожают всех и солдат и офицеров и наёмников и обслуживающий персонал РЖД.

Хотите, чтоб ваши родные машинисты тепловозов и электровозов остались живы? Тогда убеждайте их сломать ногу, руку, заболеть, но только не вести железнодорожные эшелоны в Украину!

Иначе - смерть или в лучшем случае инвалидность - неминуемы!

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, 7351 сказав:

Чим, конкретно, діюча влада зашкодила Україні?

По пунктах, з доказами.

Якщо на щось спроможний, само собою.

 

я написав 4 пункти, що з того було зроблено?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, AOZ1 сказав:

У любого гражданского, который эвакуировался из Марика спросите.

Із Мелітополя, із Херсона,  із Харкова. Із Бучі. Із Ахтирки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Propeller сказав:

а что они говорят? просто у меня нет там знакомых и информации "из первых рук"

Вини кажуть,  що там була повна срака,  сусідка з дівчинкою моя сусідка зараз. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, AOZ1 сказав:

Вам лучше не знать, бо из порохобота в путинофила перееименуете.  А как Вы думаете, 2 месяца на линии огня внутри городских боев, без шансов на эвакуацию. Особо рьяно наши диванные эксперты реагируют на фразу "мне пофиг кто меня убьет".  Я тут типа тоже на войне  в Киеве, Харькове и Николаеве сижу. Марик это ***ец, рядом с которым Салтовка или Корабельный в Николаеве детский сад. Там у всех жесткий ПТСР, от которого надо лечить и не один год. 

Ви давно із Салтівки? де іще почався обстріл о шостій ранку із градів а о дев'ятій із танків прямою наводкою? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

В ночь с пятницы на субботу, высокоточным ударом HIMARS был уничтожен железнодорожный эшелон из более чем 40 вагонов, прибывший из Крыма с живой силой, техникой и боеприпасами на жд станцию Брилевка, Херсонской области

Или deepstatemap врет или HIMARS за 80 километров стреляет. Причем уже второй раз цели в том же районе и по которым долетать не должно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, vadimv сказав:

Аргументів як завжди - нуль, тому дойобуємося до особистостей. 🖕

Особистість? Бу га га🤣🤣🤣- купа пихатого, не вихованого гівна🤦‍♂️.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...