Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви плутаєтесь в показах🙂.Це у Вас було ВЕЛИКЕ бажання провести зі мною бесіду.А стосовно Вас я й так все знаю🙂, і не помилився- копни трохи глибше диванного хероя - гнильця й полізе.Я ,до речі нічого й не рив-ми заочно знайомі через одного чоловіка ,як виявилось.А він всю Вашу любов до русских добре знає👍🤦‍♂️.

Без питань. Давай сюди і знайомого. Буду радий бачити вас обох.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко в ефірі телеканалу "Tv21 Унгвар".

За його словами, вже за кілька місяців можна буде запустити роботу аеропорту "Ужгород". Адже його злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини й закінчується Словаччиною.

 

 

 

Це як?) Смуга в них, аеропорт наш?)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Serg_Nikol сказав:

Без питань. Давай сюди і знайомого. Буду радий бачити вас обох.

Навіщо? Послухати задушевные истории о путешествии по востоку Росии с русскими друзьями? Ні 🙂 Я від того ледь збавився. Вибачте але таких знайомств не потребую.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МаТраС сказав:

інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко в ефірі телеканалу "Tv21 Унгвар".

За його словами, вже за кілька місяців можна буде запустити роботу аеропорту "Ужгород". Адже його злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини й закінчується Словаччиною.

 

 

 

Це як?) Смуга в них, аеропорт наш?)

Не зовсім. Наземні споруди та смуга наші, а злітно посадкова траекторія в повітрі проходить вже в повітряному просторі Словакії.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко в ефірі телеканалу "Tv21 Унгвар".

За його словами, вже за кілька місяців можна буде запустити роботу аеропорту "Ужгород". Адже його злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини й закінчується Словаччиною.

Це як?) Смуга в них, аеропорт наш?)

Журналюги. Конец полосы на границе.

https://www.google.com/maps/place/Ужгород/@48.6358077,22.2537433,2016m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x989c940f13708bf6!8m2!3d48.6371705!4d22.2722922

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, vadimv сказав:

🖕

Це розмір Ваших мізків🤣?Ви занадто самовпевнені🤣.Це поки дружина випустила з під спідниці.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

А якщо в баку лише 10 літрів,  Ви би ризикнули з дітьми? 

Якщо в тебе 10л станом на 24.02 ранок, то ти вже ризикнув дітьми. Я повертався додому з Карпат 20.02 і попри ор тих самих дітей авто було заправлене під завязку перед вїздом в гараж. Все ж було очевидно ще в січні. 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

За його словами, вже за кілька місяців можна буде запустити роботу аеропорту "Ужгород". Адже його злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини й закінчується Словаччиною.

 

 

 

Це як?) Смуга в них, аеропорт наш?)

Або журношлюхи так пишуть, або ви не так розумієте.

Карту відкрийте і все стане зрозуміло. Смуга починається практично на кордоні і я думаю лікати злітають і сідають зі сторони Словаччини, а не в сторону України. Напевно стрілки таки вказують напрям при взльоті.

Screenshot_2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що , нам можна трохи, обережненько, видихнути.Війна Китаю з Тайванем, схоже відкладається.А отже і відтягування США від України.Та тітка начебто не полетить на Тайвань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нижній палаті американського Конгресу представили законопроєкт (https://lieu.house.gov/sites/lieu.house.gov/files/LIEU_227_xmll.pdf) про визнання росії державою-спонсором тероризму. Сенат уже ухвалив таку резолюцію, але останнє слово за Державним департаментом США.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Корнил сказав:

дмб 86 року, а шо?

Тоді повинні знати, що цивільному в окріп нема що робити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

10 часов назад — Спикер палаты представителей конгресса США Нэнси Пелоси во время визита в Азию посетит четыре страны, Тайваня в этом списке нет.

США включили заднюю перед наездами охреневшего Китая. :pozor: Мир катится в ...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, loader сказав:

Якщо в тебе 10л станом на 24.02 ранок, то ти вже ризикнув дітьми. Я повертався додому з Карпат 20.02 і попри ор тих самих дітей авто було заправлене під завязку перед вїздом в гараж. Все ж було очевидно ще в січні. 

 

Не побачив відповіді на питання. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, TaurosRMK сказал:

Смуга починається практично на кордоні і я думаю лікати злітають і сідають зі сторони Словаччини, а не в сторону України. Напевно стрілки таки вказують напрям при взльоті.

Все залежить від погодніх умов, смуга може використовуватись в обидва напрями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

США включили заднюю перед наездами охреневшего Китая. :pozor: Мир катится в ...

А закінчиться то все нападом Китаю на Тайвань. А ось схоже на початок нового військового конфлікта.

5PLS6QA.png 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

США включили заднюю перед наездами охреневшего Китая. :pozor: Мир катится в ...

Обстрел рактивной артиллерией заводов по производству полупроводников отодвигает мир в 20 век. Это вам не северный поток, хотя нечто подобное.

PS, Литва сразу автоматом становится в один ряд с Швейцарией, Люксембургом и Эмиратами. У них Тайвань заводик построил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️В партії президента Сербії заговорили про «денацификацію Балкан», і, схоже, Росія активує всіх свої союзників та агентів.

IMG_20220731_195527_738.jpg

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Тоді повинні знати, що цивільному в окріп нема що робити. 

серйозно?..розкажіть це людям які hуярили русню під Києвом, завдяки яким ЗСУ гнала тих підорів до кордону

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vadimv сказал:

У нижній палаті американського Конгресу представили законопроєкт (https://lieu.house.gov/sites/lieu.house.gov/files/LIEU_227_xmll.pdf) про визнання росії державою-спонсором тероризму. Сенат уже ухвалив таку резолюцію, але останнє слово за Державним департаментом США.

Не будет ничего...есть маленькая проблемка - автоматом друзья америки, которые имеют отношегия со спонсором терроризма, становятся тоже как то не друзьями...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Затрьохсотили першого сєрбака.Тільки видихнули по Тайваню.Русскиє підвищують ставки.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, alexander_ua сказал:

смуга може використовуватись в обидва напрями.

Не спеціаліст в цій сфері, але виглядає ризиковано. Там зразу після смуги жилі будинки, а в сторону Словаччини поля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Не побачив відповіді на питання. 

Відїхати від фронту на 100+ км видається логічним, бажано в сторону подалі від фронту і поближче до жд. Але є багато але, вік дітей, наявність у вас їжі, палаток і спальників, тобто можливість пережити до тижня в похідних умовах. Зважаючи на відсутність повного баку з цим скоріш за все теж проблеми.  Але все ж не думаю що люди не допомогли б. 

Навіть на тросу можна було б добратись думаю. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повідомляють про поранення двох сербських військовослужбовців уламками скла

"Дуже невдачно сіли на пляшку", - Міноборони Сербії

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...