Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, OlaR сказал:

 

Так керівник чи програміст? Вы же в курсе, чтоб быть руководителем не обязательно быть программистом. :) Можно вообще не уметь писать программы и не знать высшей математики :)

В курсі. Керівник, який виріс з програміста. Зараз і мій син керівник декількох груп програмістів і програмуваннями старається не займатися. Син казав, що ті керівники високого рівня, які приїжджали з США у київський офіс, ну, дуже добре розбиралися в програмуванні. Думаю, все взаємозв'язано. Керівник, який не розбирається в процесі - на мій погляд, це більше з "совка". Це тільки комуністи були "спеціалістами" у всіх галузях, керували там, де скаже партія. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

В курсі. Керівник, який виріс з програміста. Зараз і мій син керівник декількох груп програмістів і програмуваннями старається не займатися. Син казав, що ті керівники високого рівня, які приїжджали з США у київський офіс, ну, дуже добре розбиралися в програмуванні. Думаю, все взаємозв'язано. Керівник, який не розбирається в процесі - на мій погляд, це більше з "совка". Це тільки комуністи були "спеціалістами" у всіх галузях, керували там, де скаже партія. 

Руководитель, как и командир - должны быть лучшими в своем деле. И плюс к этому обладать недюжинными организаторскими способностями...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Керівник, який не розбирається в процесі - на мій погляд, це більше з "совка"

мій дід був командиром танку в совку. казав що командир танку повинен у разі необхідности замінити будь-якого члена екіпажу, тобто якщо радіст має знати тільки свою справу, то командир бути і радистом і мехводом і стріляти вміти...

бачив я начальників, які не розумілися на тому чим керують - найобувати їх одне задоволення :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Руководитель и специалист далеко не всегда одно и тоже.

Руководитель это логист прежде всего.

Достаточно посмотреть как например топ-менеджер "пепси -колы" становится топом в GM.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

В курсі. Керівник, який виріс з програміста. Зараз і мій син керівник декількох груп програмістів і програмуваннями старається не займатися. Син казав, що ті керівники високого рівня, які приїжджали з США у київський офіс, ну, дуже добре розбиралися в програмуванні. Думаю, все взаємозв'язано. Керівник, який не розбирається в процесі - на мій погляд, це більше з "совка". Це тільки комуністи були "спеціалістами" у всіх галузях, керували там, де скаже партія. 

Понимать процесс и уметь реально написать оптимальный код - разные вещи. Имея хорошие организаторские способности вполне становятся начальниками даже не будучи супер крутым программистом :)  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

мій дід був командиром танку в совку. казав що командир танку повинен у разі необхідности замінити будь-якого члена екіпажу, тобто якщо радіст має знати тільки свою справу, то командир бути і радистом і мехводом і стріляти вміти...

А Залужный должен летать на истребителях, управлять танками и самоходными орудиями, стрелять без промаха из снайперской винтовки и т.д. и т.п.? :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Руководитель и специалист далеко не всегда одно и тоже.

Руководитель это логист прежде всего.

Достаточно посмотреть как например топ-менеджер "пепси -колы" становится топом в GM.  

так і командир дивізії трохи іншим займається. але якщо поставити керувати танковою армією колишнього льотчика, то хєрня буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Firetuf сказал:

Ще б шашки/шахмати в приклад навели.

баскетбол - то і є шахи бліц , з  кардіонавантаженням 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

так і командир дивізії трохи іншим займається. але якщо поставити керувати танковою армією колишнього льотчика, то хєрня буде...

Да. Но руководитель танковой армии не обязательно должен быть суперводителем или суперстрелком. 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, OlaR сказав:

А Залужный должен летать на истребителях, управлять танками и самоходными орудиями, стрелять без промаха из снайперской винтовки и т.д. и т.п.? :pozor:

Ні, такі товариші водяться тільки на строїмдомі👍.

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Да. Но руководитель танковой армии не обязательно должен біть суперводителем или суперстрелком. 

щоб досягти будь якого позитивного рзультату - щоб дитина заграла в баскетбол , чи на гитарі , заговорила англійською , чи добре здала ЗНО , доводилося кидати все , та занурюватися у процес навчання з головою .

 

Бо зазвичай педомразоті "пі*уй" на кінцевий  результат навчання .

Не педокадри , а якесь зібрання людського непотрібу .:unknown:

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

щоб досягти будь якого позитивного рзультату - щоб дитина заграла в баскетбол , чи на гитарі , чи добре здала ЗНО , доводилося кидати все , та занурюватися у процес навчання з головою .

 

Бо зазвичай педомразоті "пі*уй" на кінцевий  результат навчання .

Не педокадри , а якесь зібрання людського непотрібу .:unknown:

 

 

скажи чесно тобі колись не дала вчителька? чи в школі застукала коли гоняв на неї під партою? :ROFL:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

скажи чесно тобі колись не дала вчителька? чи в школі застукала коли гоняв на неї під партою? :ROFL:

ніт - нічого , окрім волосся дибки , в мене на них ніколи не піднімалося 

 

головна проблема була - ці безкрилі люди  як ніхто вміють вбити в дитини  мотивацію до навчання 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

щоб досягти будь якого позитивного рзультату - щоб дитина заграла в баскетбол , чи на гитарі , заговорила англійською , чи добре здала ЗНО , доводилося кидати все , та занурюватися у процес навчання з головою .

Либо искать специалистов и платить деньги. Как в любой области найти спеца крайне сложно. Но вполне можно. Сам -то аматорство с соответствующим результатом. Как говорила мне учительница, когда я привела малую, чтоб протестировать и определить моменты, которые надо подтянуть перед поступлением в лицей - "Да ничего не надо. Она готова. Только это не Ваша заслуга - с ребенком занимались методически грамотно" . А потом уже в средней школе тоже классный учитель выдал фразу - "У ребенка не отбили желание познавать мир. У Вас были хорошие педагоги - это редкость"

Цитата

Бо зазвичай педомразоті "пі*уй" на кінцевий  результат навчання .

Ну а зачем брать на роль учителя педомразоті? Кого взяли - такой результат и получите

Цитата

Не педокадри , а якесь зібрання людського непотрібу .:unknown:

Подобное тянется к подобному. Нормальные учителя, дети и родители тоже кучкуются в определенных школах ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Либо искать специалистов и платить деньги. Как в любой области найти спеца крайне сложно. Но вполне можно. Сам -то аматорство с соответствующим результатом. Как говорила мне учительница, когда я привела малую, чтоб протестировать и определить моменты, которые надо подтянуть перед поступлением в лицей - "Да ничего не надо. Она готова. Только это не Ваша заслуга - с ребенком занимались методически грамотно" . А потом уже в средней школе тоже классный учитель выдал фразу - "У ребенка не отбили желание познавать мир. У Вас были хорошие педагоги - это редкость"

Ну а зачем брать на роль учителя педомразоті? Кого взяли - такой результат и получите

Подобное тянется к подобному. Нормальные учителя, дети и родители тоже кучкуются в определенных школах ...

Потихоньку подскирдоаую деньги на подготовку малого к ЗНО, эпопея со старшей обошлась где-то в 2 куе. 

А педомразоты  умеют успешно маскироваться. Главное это выявить пока не стало слишком поздно. 

Пы. Сы. Сейчас голосовала в школе проводили, как продолжать обучение.6-за очное, 5-дистанц., 7 не определились. Я уже лично в окуе от дистанционного образования. 

Змінено користувачем sergio
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Либо искать специалистов и платить деньги.

угу , як з вчителькою фортепіано у "День сурка"

 

 

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Потихоньку подскирдоаую деньги на подготовку малого к ЗНО, эпопея со старшей обошлась где-то в 2 куе. 

А педомразоты  умеют успешно маскироваться. Главное это выявить пока не стало слишком поздно. 

це як? той самий вчитель за гроші в позанавчальний час навчить тому, чому не навчив під час навчання? :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sergio сказал:

 

А педомразоты  умеют успешно маскироваться. Главное это выявить пока не стало слишком поздно. 

 

 

удавати з себе спеціаліста - це майже і все , що  більшість з них вміє робити якісно :pozor:

 

на відміну від цегляної кладки то виявити набагато складніше , особливо - якщо ти сам особисто не розбираєшся у предметі :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

це як? той самий вчитель за гроші в позанавчальний час навчить тому, чому не навчив під час навчання? :ROFL:

Вчитель який в навчальний час не зміг навчити, скоріш за все нічному не навчить і за гроші в позанавчальний. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Потихоньку подскирдоаую деньги на подготовку малого к ЗНО, эпопея со старшей обошлась где-то в 2 куе. 

А педомразоты  умеют успешно маскироваться. Главное это выявить пока не стало слишком поздно. 

Если начинать с самого начала, то знаний будет больше, а денег уйдет меньше. :)  ЗНО мои сдавали без репетиторов. Анг и так учить надо не для ЗНО, а вообще. Потому ЗНО по анг пошло прицепом. Математикой и физикой они увлекались - знали больше школьной программі, то тоже без репетитора. Украинский - нашла шикарную учительницу на ЗУ. Минимум занятий - максимум результата :) ЗНО тем хорошо, что сдавать надо только предметы, которые тебе для дольнейшей учебы нужны. Плохо, если их изучение = натаскивание на ЗНО

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, US7IGN сказав:

ну чому, продовжуйте. нам цікаво почути про сумських, чернівецьких та київських :ROFL:

Київських з Києва, Дніпра чи Донецька? Це різні київські.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

це як? той самий вчитель за гроші в позанавчальний час навчить тому, чому не навчив під час навчання? :ROFL:

Потому я НИКОГДА не беру в репетиторы учителя, что преподает у ребенка. Он либо не подходит ребенку либо не профессионал либо падлюка :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Потому я НИКОГДА не беру в репетиторы учителя, что преподает у ребенка. Он либо не подходит ребенку либо не профессионал либо падлюка :)

зазвичай - три в одному :pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...