Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, badgy сказал:

Денис Довгополый 

16 ч.  · 

Немцы, близкие к Бундестагу сказали, что обложка Шпигеля - только начала. Начинается волна антироссийской и антирусской пропаганды в немецких медиа. Вроде руководство страны наконец-то приняло то, что русские им больше не друзья.

Обложка и сама статья - убийственная для картины мира среднего немца. Еще на прошлой неделе такая публикация была бы невозможна в Германии. Мои говорят, что это просто тектонические изменения.

По просьбам трудящихся обложка. И на ней страшный заголовок: Это и есть народ

image.png.9cc6e14872beb20c294cbfbf82cd311a.png

Схоже не тільки в німців їдуть тектонічні зсуви. Фіни теж в десні цілувалися з руснею...

 

📍Несправедливо, що росіяни можуть їздити до Європи як туристи, заявила прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін у коментарі Yle.

"Неправильно, що в той час, коли росія веде агресивну, жорстоку агресивну війну в Європі, росіяни можуть жити нормальним життям, подорожувати Європою, бути туристами. Це - неправильно", — наголосила вона.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Если в кране нет воды,

Значит выпили жиды.

 

фі! ви ж дівчинка!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Музей сказав:

Если в кране нет воды,

Значит выпили жиды.

 

...если в кране есть вода,

значит жид нас"ал туда.

тобто винні завжди та всюди😢

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

У мого двоюрідного брата, який живе в Краснодарському краї, років десять назад, коли приїжджав в Україну, була така версія. Млечін, Сєчін та і Путін - всі жиди.

Сеча - моча 

Сечін - кріптохохол ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

что-то Пьотр теряет хватку. размяк. 

Гордон выиграл у Порошенко в суде
Больше читайте тут: gordonua.com/news/politics/gordon-vyigral-u-poroshenko-v-sude-1620195.html

 

Гівнопровід полагодив першим, молодець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Корнил сказал:

підкину вам трошки фронтової хроніки, для різноманітності так сказати

"Що втрачати, що ще можуть забрати в мене на шостий день мого персонального аду, в Пісках, в кілометрі від першої вулиці українського Донецька?
Тіла тих, хто був мені дорожчий за рідню валяються під спекою в розйобаних 152 калібром окопах.

Як я і писав раніше, 6500 снарядів на грьобане село меньше ніж за добу. 
Таких діб вже шість, і в голові не укладається, як в цьому шквалі ворожого вогню залишається в живих хоч якась кількість нашої піхоти. 
Ні, я не скиглю.

З нашої сторони працює два міномети 82 та 120.
Інколи просинається і «чхає» в бік Донецька два стволи артилерії.

Ми майже не відповідаємо. Контрбатарейний вогонь відсутній, від слова зовсім, ворог без будь-яких проблем для себе кладе артснаряд в наші окопи, розбирає дуже міцні, бетонні позиції за десятки хвилин, без паузи та мінімального відпочинку продавлюючи нашу лінію оборони.

Позавчора вона зламалась, і полились рікою двохсоті/трьохсоті. Я не публікуватиму ніяку статистику, це в нашій країні заборонено, але ви навіть не уявляєте кількості та відсотку втрат. 
Це йобана м‘ясорубка, де батальйон просто своїми тілами стримує навалу.
Майже тиждень чекаємо хоч якусь підмогу, яка б вдарила по ворожій арті, нас, повторюся, безпокарно випалюють всім, чим багата російська воєнна система, сьогодні працювала авіація.

Я пишаюсь керівництвом батальйону, яке залишилось тут, з нами. Комбат з нами, всі з нами, контужені, легкі трьохсоті, перев’язавшись повертаються через пару годин на позиції, якщо можна так назвати ці бездонні вирви. 

Йде війна. 
Але без контрбатарейної боротьби вона перетворюється на безглузду м‘ясорубку, де перемелюється за день шалена кількість нашої піхоти.

Ви точно хотіли правду? Ось вона, гола правда. 
Їде резерв на позицію, закривати прорив собою, а через п‘ять хвилин з 15 людей цілим залишається один.
Тіла лежать. Якщо легкий 300, може, повезе, заникаєшся, і пішки вийдеш, дістанешся медиків.

Везли щойно трохсотого. Він всю дорогу кричав: - Де підтримка? Де артилерія? Чому нас кинули? Чому нас ніхто не прикрив?

Я не знаю, друже, чому нас ніхто не прикрив… Він кричить, а мені соромно, що я досі цілий і неушкоджений, лише пару разів добряче глухануло. 
Проблювався, просрався, вибачте, і знову в строю. 

Всі резерви розйобані, воєнна техніка палає, ворог підходить та без жодних проблем займає наші позиції після чергового шквалу арти.

Прямо зараз ми втрачаємо Піски, всі людські та матеріальні наші можливості майже вичерпано.

Денис, маріупольчанин, який казав мені «ну я арестовічу вірю, ми зовсім скоро все повернемо все обратно» мертвий. Його двічі було поранено, перев‘язували прям в окопі, казали йому, Денчик, іди на евакуацію, але він відповідав «хлопці, я вас не кину».
І поранений вперше, і після другого поранення він продовжував відстрілюватись.

Його тіло ми і досі не забрали. На руїнах Пісків, він лежить, розкинувши руки, і його погляд застиг. Він просить про помсту. Як я можу відмовити в його останньому проханні? Як ми всі можемо покинути Дена?

Я вірю,що все ж таки вижив Дімка. Бо він не міг померти, нещодавно тільки повернувшись зі шпиталю, тільки зробивши пропозицію своїй дівчині. Кажуть, після одного з приходів він просто зник. Засипало землею. Але, я вірю що це помилка, і він живий. Дурацька надія і сподівання.

Знаю, моя держава не любить думки вслух. Але, мені не залишили вибору серед побєдобєсія і арєстовщини. Має лунати правда, а не розмови в кухні пошепки. Звісно ж, за цей допис окремо прилетить, бо як жеш так, невже держава бреше власним громадянам? 
Не здивуюсь, якщо вже сьогодні хтось скаже: «- агент Кремля Сірожа розбовкав про геніальний план переможеньки на Донецькому фронті, повісим його на Миротворець».
Я заїбався говорити, що все під контролем. Зараз в Пісках все ніхуя не під контролем, але чомусь ситуацію замовчують.

Бийте в набати розбиті дзвони, поки ми закриваємо тілами Піски. 
Нам потрібна артилерія. 
Дайте нам сюди хоч щось, щоб ми могли триматись."

© Сергій Гнезділов

Це вже підкідали з тиждень тому. З тих пір Піскі русня досі не захопила... Я впевнений що допис правдивий, але зовсім не впевнений, що подібні дописи під час війни корисні для країни... Не в тому сенсі, що це шокує людей, які девляться на війну очима Арестовича, а в тому що чудово зайде для ворожой пропаганди, та надасть натхнення русні...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

Сеча - моча 

Сечін - кріптохохол ? 

є слова,які просто звучать однаково,подібно

призвище Сечін більше схоже на партійно комуняцку клікуху на кшталт Лєнін,Сталін,Сєчін

думаю там батьки в нього ,чи навіть діди щось намутили

сподобалось комусь слово Сеча - давньруське значення битви. і ось.

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заместитель министра обороны США по вопросам политики Колин Каль в понедельник заявил, что россия потеряла около 70-80 тысяч военных убитыми и погибшими в ходе войны против Украины.

 

edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-08-08-22/h_6ef3b02018b57397597a3d79e77d47f3

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Прям возле дома, на соседней улице встретил чмо в красной майке и надписью СССР, 2015 г.

Очень пожалел, что решил пройтись пешком в магазин, а не на машине, где у меня по старой памяти всегда лежит монтировка.

Дивлюся в чеському Тро максімально войовничі представникі ... в думках...

 

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Це днів 3 назад було, або й більше. Орки кажуть, що Піски вони завоювали і сам пушілін там вже побував.

Брєхня - геолокація відео/фото русні в Пісках вказує на околиці міста.

 

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Лишилися лише ідейні накидувачи лайна на вентилятор. Гордість нації.

Мені подобається що обидва ваши повидомлення лайкнув один з найголовніших накидувачів лайна. Такий войовничій)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Privet сказал:

Заместитель министра обороны США по вопросам политики Колин Каль в понедельник заявил, что россия потеряла около 70-80 тысяч военных убитыми и погибшими в ходе войны против Украины.

 

edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-08-08-22/h_6ef3b02018b57397597a3d79e77d47f3

трохи не так)))

 

На сегодняшний день Россия потеряла от 70 000 до 80 000 человек в продолжающемся конфликте между Украиной и Россией, заявил заместитель министра обороны по политическим вопросам Колин Каль во время брифинга перед камерой в Пентагоне в понедельник. В эту цифру входят как убитые, так и раненые российские военнослужащие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні США виділили 4,5 млрд. дол прямої бюджетної допомоги Уряду України для подолання бюджетного дефіциту.

Перший транш 3 млрд. дол. надійде в серпні через Світовий банк. Наступним кроком стане виділення 8,5 млрд. дол.

Ресурси, надані сьогодні, базуються на попередній бюджетній підтримці, дозволяючи українському уряду виконувати основні функції – наприклад, підтримувати газ і електроенергію до лікарень, шкіл та іншої критичної інфраструктури, підтримувати постачання гуманітарних товарів громадянам і продовжувати виплачувати заробітну плату державним службовцям, медичним працівникам та вчителям. Надійні запобіжні заходи, запроваджені Світовим банком, у поєднанні з експертним наглядом третьої сторони в українському уряді, що фінансується USAID, забезпечують підзвітність і прозорість у використанні цих коштів.

Сполучені Штати залишаються відданими підтримці України та її народу після неспровокованої та невиправданої війни Росії.

www.usaid.gov/news-information/press-releases/aug-08-2022-united-states-contributes-45-billion-support-government-ukraine

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Дивлюся в чеському Тро максімально войовничі представникі ... в думках...

 

він що,правда з чехіі шпарить ?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

  ну як отримав перемогу...хоча який гордон🙃 така і перемога🙃

www.5.ua/suspilstvo/advokat-novikov-my-otrymaly-vid-hordona-vidmovu-vid-ioho-publichnoi-pozytsii-shchodo-mariupolia-284223.html

"Як повідомив мені довіритель, вислови, які в даному випадку являються предметом судового розгляду у даній справі, вони загалом стосувалися політичного керівництва країни", – сказав адвокат Гордона.
На уточнююче запитання судді, чи стосувалися ця фраза позивача, адвокат заявив: "Це стосувалося загалом політичного керівництва країни. Це особисто не стосувалося Петра Олексійовича".

У меня к Вам просьба, попробуйте логически увязать данный дерьмовброс с названием темы? Это имеет отношение к войне?

И предложение. Создать отдельную тему для флудистов и автоматически сливать туда подобное .....

Пусть любители в нем валяются.

Тема загажена политсрачем до невозможности .

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, loader сказал:

Гондон гнида консервна, читати його помийки це себе не поважати. 

Ну подобається людині дізнаваться новини про Піскі з руснявих ресурсів, а внутрішньополітичні від гордона. В нас демократія.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, irina1969 сказав:

...если в кране есть вода,

значит жид нас"ал туда.

тобто винні завжди та всюди😢

Ти же девАчка...

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Юрий Киев сказал:

він що,правда з чехіі шпарить ?

Так і є.)))

 

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Юрий Киев сказал:

В эту цифру входят как убитые, так и раненые российские военнослужащие

але не входять неідентифіковані, яких наступного року ще важче буде знайти та порахувати...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

але не входять неідентифіковані, яких наступного року ще важче буде знайти...

мені в цьому плні цікаво інше - чи враховують втрати лднрвців ?

їх взагалі хтось рахує?

найманців?

ми дивились трупи на останній позиціі ,в полі валялось багатенько,амбре і мух мамамія,так - ні документів,ні шевронів,форма різноманітна,жетонів немає

як це все порахувать...

 

  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

мені в цьому плні цікаво інше - чи враховують втрати лднрвців ?

їх взагалі хтось рахує?

найманців?

ми дивились трупи на останній позиціі ,в полі валялось багатенько,амбре і мух мамамія,так - ні документів,ні шевронів,форма різноманітна,жетонів немає

як це все порахувать...

 

той непотріб офіційно на планеті не існує...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

але не входять неідентифіковані, яких наступного року ще важче буде знайти...

Люди копатимуть городи і знаходитимуть там оте лайно...

Я вважаю, буде справедливо, якщо ті хто знайде, вимагатимуть від мамок 50% гонорару за дітятко. Нашим теж машинка не завадить.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

ні документів,ні шевронів

І де ж вони поділися?...

Русские своих не бросают с документами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Музей сказав:

Нагадаю.

 

9445E444-BA8B-40CA-8D0E-2ECB5E144231.jpeg

Необов'язково треба було бути екстрасенсом...

IMG_20220808_232412_460.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саманта Павер та Говард Бафет обговорили методи підтримки аграрного сектору України. Бафет погодився, але деталей ще немає. 

www.usaid.gov/news-information/press-releases/aug-02-2022-administrator-samantha-power-meets-howard-g-buffett

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...