Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Музей сказал:

Наскільки я розумію, то це якісь фантастичні можливості для ЗСУ.

https://www.facebook.com/1416020854/posts/pfbid026aojnr8HUEbFyMYwsbbtvCWkL2Q3fEiWuRP4HeAGWQTXNzceYaPNWzjVSGHz9NR2l/?d=n

звичайно з таких слів починається спам на електронку з пропозицією щось збільшити :ROFL:

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені підказує, що з таким виразом на обличчі, Єрдоган приїхав щось вимагати.

Думаю, Крим...

fb.watch/e_49pYLN7U/

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Щось мені підказує, що з таким виразом на обличчі, Єрдоган приїхав щось вимагати.

Думаю, Крим...

fb.watch/e_49pYLN7U/

ніт. йому дуже огидно, але він відчайдушно тримається :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

ніт. йому дуже огидно, але він відчайдушно тримається :ROFL:

В українців зрада в крові? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, eam сказал:

 

Не увиливайте. Вы на прямой вопрос откуда вы взяли про 5 дней ответили - с сайта. Ну вот я и попросил - дайте ссылку на сайт откуда вы взяли эту информацию. Без домыслов и пр. Просто ссылку подтверждающую ваши слова про 5 дней

Він експерт вищого рівня. Що ви пристали до нього😂

Штати нам дають знімки майже реального часу. А тут витратили 600млн грн. І знімки будуть давати через 5 днів. Коли кацапів вже собаки по посадкам зїли. Так для звітності😂😂

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, US7IGN сказал:

ніт. йому дуже огидно, але він відчайдушно тримається :ROFL:

навідміну від Джонсонюка , з Єрмаком поручкався🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Anton Shvets

47 мин.  · 

Фонд Притули молодці і їх донатори молодці.

Люди які пишуть «про підписку на фото» та «навіщо супутник, якщо США дає дані» ви дивні.

Це не підписка, що зрозуміло з пресрелізу компанії-оператора. Це саме резервування супутника зараз і оперейтінг у майбутньому.

Стосовно даних, я так розумію питання ставлять радники Рєзнікова та Залужного з допусками? Нє ну а чо? Формат за яким США діляться даними навіть з союзниками по НАТО дуже специфічний. Свої супутникові дані Сполучені Штати показують дуже обережно. Скоріш за все те що ми отримуємо, то не супутникові знимки ез із, а результати після дешифровки та обробки. На обробку та пакування витрачають час. Звісно роздовбати склад це гуд, але тепер цих складів стало менше і потрібно вже ловити колони та ешелони. Оперативно. У тилу ворога. Тому і такий інструмент. Бо такий запит у військових.

Люди ви показились?

  • Лайк 13
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, badgy сказал:

Anton Shvets

47 мин.  · 

Фонд Притули молодці і їх донатори молодці.

Люди які пишуть «про підписку на фото» та «навіщо супутник, якщо США дає дані» ви дивні.

Це не підписка, що зрозуміло з пресрелізу компанії-оператора. Це саме резервування супутника зараз і оперейтінг у майбутньому.

Стосовно даних, я так розумію питання ставлять радники Рєзнікова та Залужного з допусками? Нє ну а чо? Формат за яким США діляться даними навіть з союзниками по НАТО дуже специфічний. Свої супутникові дані Сполучені Штати показують дуже обережно. Скоріш за все те що ми отримуємо, то не супутникові знимки ез із, а результати після дешифровки та обробки. На обробку та пакування витрачають час. Звісно роздовбати склад це гуд, але тепер цих складів стало менше і потрібно вже ловити колони та ешелони. Оперативно. У тилу ворога. Тому і такий інструмент. Бо такий запит у військових.

Люди ви показились?

По-перше, США не можуть надати детальної інформації, яка б допомогла Україні ліквідувати російських керівників, таких як найвищі офіцери або міністри. До цієї категорії, наприклад, потрапили начальник генштабу російських збройних сил Валєрій Гєрасімов та міністр оборони Сєргєй Шойгу.

Друга категорія забороненого обміну розвідданими – це будь-яка інформація, яка може допомогти Україні атакувати російські цілі за межами України.


zaxid.net/news/

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, John_ сказал:

Він експерт вищого рівня. Що ви пристали до нього😂

Штати нам дають знімки майже реального часу. А тут витратили 600млн грн. І знімки будуть давати через 5 днів. Коли кацапів вже собаки по посадкам зїли. Так для звітності😂😂

 

18 минут назад, ukrainian сказал:

В українців зрада в крові? 

 

7 минут назад, Бездомный сказал:

навідміну від Джонсонюка з Єрмаком поручкався🤣

та після путєна вже і так "зашкварений" :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і на додачу тепер американцям можна буде надати інформацію і сказати то не ми то фіни.

 

  • Лайк 3
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, John_ сказал:

Супутником можна буде користуватися 24/7.  А не раз в 24 години. І не через 5 днів отримувати зображення

Ну як ви не розумієте - уся гідна волонтерська допомога їде лишень з одного джерела, а все інше то дурниці. І то нічого що ця угода фонда Притули дорожче ніж сумарно всі збори та відповідно витрати за шисть місяців того самого гідного фонду, тому діяльність всіх інших фондів тре принижувати...

 

1 час назад, Ranch сказал:

Солоніну  у ... висновках ... варто довіряти не більше, ніж "експертам" свинособак....

Він і є одним з них...

 

49 минут назад, eam сказал:

я так и думал...

 

ЗЫ. А может там было что-то типа что доступ к информации от 2х часов до 5ти дней в зависимости от купленного пакета а вы всилу владения языка приравняли это к 5ти дням... Или еще какие артефакты перевода

Чесно кажучі сьогодні заходячи на будь-який фінський сайт в першу чергу девишся на танець їх прем'єркі на пидпитку. Які там супутникі, коли тут сексі прем'єрка (вперше з початку вторгнення знайшов на кого б я залюбки замінив би пана Шмигаля) віджигає...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, eam сказал:

я так и думал...

 

ЗЫ. А может там было что-то типа что доступ к информации от 2х часов до 5ти дней в зависимости от купленного пакета а вы всилу владения языка приравняли это к 5ти дням... Или еще какие артефакты перевода

Справедливо.

Там точно не было от 2 часов

Но было ДО 5 ДНЕЙ

Мой косяк

Кстати вот перевод этого же текста

innoter.com/sputniki/iceye-sar/

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

Кстати вот перевод этого же текста

innoter.com/sputniki/iceye-sar/

Не, ну говорить об условиях финской компании, основываясь на москальском сайте, который наверняка отсебятину написал выгодную ему - это тот еще аргумент...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Vikctor сказав:

Завжди підозрював що на БМВ їзде мразота)))

Абаждітє!

БМВ тут нідочого. Мразота іздить на будь чому...як і нормальні люди.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vikctor сказав:

Наче ви йому дозволили це робить:) й навіть вирішили що дурниці, то його природній стан (або якось так - точно не пам'ятаю.)

Він нас вже давно у всьому переконав. Не розумію, чому ми знову повинні страждати від тих дАмаганій...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, eam сказал:

Не, ну говорить об условиях финской компании, основываясь на москальском сайте, который наверняка отсебятину написал выгодную ему - это тот еще аргумент...

А это и не аргумент...гугель вывалил, когда я вбил свой текст по памяти...

Значит мне не приснилось...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Абаждітє!

БМВ тут нідочого. Мразота іздить на будь чому...як і нормальні люди.

але статистика вперта річ :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Він нас вже давно у всьому переконав. Не розумію, чому ми знову повинні страждати від тих дАмаганій...

а ви не страждайте, а розслабтеся і отримуйте задоволення. тим паче це поки що безкоштовно :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

звичайно з таких слів починається спам на електронку з пропозицією щось збільшити :ROFL:

Скажіть, Ви курите чи нюхаєте?

Я заздрю Вашому доброму гумору.

Я такого результату досягла лише замовивши 10 саджанців всякої зелені на осінь...

  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...