Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Музей сказал:

Скажіть, Ви курите чи нюхаєте?

що Бог пошле в мою криївку :ROFL:

цей тиждень пивний завдяки гуманитарці з Німеччини

 

зображення_viber_2022-08-17_12-08-36-675.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ukrainian сказав:

В українців зрада в крові? 

Ніт. То далекоглядність, хазяйновитість та гостинність ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Музей сказал:

Я заздрю Вашому доброму гумору.

який же він добрий... здається я вже казав...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так приємно чути, як російські ліберали запитують в наших експертів: "ЧЬто будет с крЫмским мостом?"....

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Музей сказав:

Так приємно чути, як російські ліберали запитують в наших експертів: "ЧЬто будет с крЫмским мостом?"....

Російський ліберал- недообслідуваний російський фашист☝️.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, eam сказал:

Не, ну говорить об условиях финской компании, основываясь на москальском сайте, который наверняка отсебятину написал выгодную ему - это тот еще аргумент...

Там прикол не в тому, що москальський сайт. Просто ніхто не стане пояснювати пересічному обивателеві, чому є 1 доба чи 5 діб і що при цьому відбувається. Як, наприклад, немає сенсу пояснювати далеким від теми людям, що процеси сканування земної поверхні за допомогою РСА (SAR) досить подібні в плані математичноі інтерпретації з аналогічними у скануючому тунельному мікроскопі. І ще з деякими досить цікавими задачами, які широко використовуються у народному господарстві. І про які, до речі, можуть знати грамотні люди з будівельною освітою.

Але якщо хтось заявляє, що "сильно в темі" по супутниках, то має проводити паралелі, як і для чого може бути використана інформація, яка буде з супутника отримана. Притулі просто "підказали", що необхідно було купити і для чого саме.

Бо якщо дивитися ширше і трохи відслідковувати деяку інформацію не на рівні обивателя, а зацікавленого спеціаліста, то можна було помітити, чим займався такий собі літачок RC-135 Rivet Joint напередодні російського вторгнення в Україну, де саме літав і що робив. Чому саме літав над деякими районами Київської і Черкаської областей, на якій висоті, по якому маршруту і скільки разів. І що буде, якщо серединний перпендикуляр найдовшої прямої ділянки його маршруту провести до земної поверхні з кутом... (тут же ж є "специ, які в курсі всього-всього, як і значення величини кута)) ). І, гадаю, вони також "в курсі", яким чином і для чого дані RC-135 Rivet Joint узгоджуються з даними RQ-4 Global Hawk, який також літав по аналогічному маршруту, але вже ближче до кацапів і лугандонії, а також з даними і висотою польоту деяких українських БПЛА і Барьяктарів (які ніде не приводилися).

І от якщо "оті" тут, що декларують, що вони "в темі" є дійсно в темі, об'єктивні, чесні і неупереджені, то... не будуть розповідати ні про 1 добу, ні про 5 діб отримання інформації з супутника, а просто помовчать. А якщо мовчать з міркувань збереження ними державної таємниці, то не продукуватимуть висери про "зраду" і "дурного Притулу".
І щоб показати, що вони дійсно "в темі", то могли би просто тут явити ознаки своєї "обізнаності" та написати список із 4-6 ключових пунктів, які пов'язують ці ніби не пов'язані між собою факти, які я навів. І, наочно демонструючи свою обізнаність у технічних нюансах військової справи та власного "військового досвіду", зроблять однозначні висновки і прогнози не на основі маячні якихось "експертів" з інтернету, а власні, авторитетні. Які одразу тут зможуть оцінити не лише домогосподарки.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сподобався коментар

"Я всьо праєбала", азаазаа
Ну так, бо в параші народилась

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, AOZ1 сказал:

Я подобный случай в Германии знаю. Брат брату продал машину по себестоимости. Оба имели очень большой гембель. Так что не зарекайтесь.

Не по себестоимости, а ща копейки 😎 Видать наши были. У них братья не влизкие родственники. У нас вообще можешь за гривну продать, но налоги заплатишь по оценочной стоимости. Таких хитрожопых занижать стоимость дофига

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Сподобався коментар

"Я всьо праєбала", азаазаа
Ну так, бо в параші народилась

 

Це свіженьке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Абаждітє!

БМВ тут нідочого. Мразота іздить на будь чому...як і нормальні люди.

От блін, я думав про одного відомого ватника, а про вас забув.))) Тоді так - іноді на БМВ їздять й нормальні люди.:)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Музей сказав:

Це свіженьке?

Якраз зараз готується, мммм пальчики оближеш.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Тоді так - іноді на БМВ їздять й нормальні люди.

що ж ви раніше не сказали! а я принципово БМВ ніколи не купляв :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Скажіть, Ви курите чи нюхаєте?

Я заздрю Вашому доброму гумору.

Я такого результату досягла лише замовивши 10 саджанців всякої зелені на осінь...

Такі? 

image.png.8e82a6871a717b861a66362bca16bf18.png

  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Шось по ТВ не показують... то де? ))

Ви з тв інфо берете?🤦‍♂️.Весь український інфопростір любується але є люди які навіть не вкурсі👏.Бєлгород.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, TaurosRMK сказал:

Шось по ТВ не показують... то де? ))

Валуйки. Бiльше 100 км. Тонеми. Настамнет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...