Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, Alvalk сказал:

Вони вже зовсім @бнулись (це ще за вчора):

image.png.38bcd05c87819e1dc4fc6cc6efde0512.png

Вже ж були типу вкидання з цього акаунта. Верніше він написав що думає з приводу удару по Вінниці, але після сказав, що мовляв акаунт взломан та повідомлення не його. Принаймні цю версію тут відстоював один руський...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Агія Загребельська

Є дві меньшості:

Одні у всьому, що робить Зеленський - бачать зраду,

Інші, навпаки, бачать у всьому від Зеленського перемогу або не на часі, навіть у 7 млрд і навіщо говорити правду, якщо ви все одно не повірите

Та є решта - більшість, для яких світ не чорно-білий, президент - не цар, а те, що сказали з телевізора - не істина

Просто ця більшість не така гучна, як попередні дві групи. Але на виборах у кожного один голос, як і на війні у кожного одне життя

Тож не піддавайтеся на оманливе відчуття, що Україна розкололася на два табори. Це неправда та маніпуляція. Невеликі групи з крайніми поглядами є в кожній країні. І це ніякий не розкол, а норма для демократії.

Як і ставити під сумнів слова та дії влади, вимагати підзвітності та відповідальності - також базова норма демократії, навіть воюючої країни.

І це життєво необхідне для нас сьогодні. Бо головна мета Путіна та Сі, щоб ми припинили бути вільним народом демократичної країни. І наша свобода - це наша ключова перевага, завдяки якій ми перемагаємо. А значить, як тільки ми втратимо демократичні звички - програємо.

Отже, критичне мислення, щоб думати. Відкриті вуха, щоб чути. Пам‘ять, щоб користуватися цінним досвідом. Надійні джерела, щоб «харчуватися» лише якісною інформацію. Віра у ЗСУ, себе та українців, щоб перемогти і відбудувати країну мрії. А зі всім іншим розберемося на виборах. Не вперше, і точно не в останнє

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

А зі всім іншим розберемося на виборах. Не вперше, і точно не в останнє

і знову проголосуємо за ^%&$%^#. як завжди. до чого той текст? самозаспокоєння?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Невеликі групи з крайніми поглядами є в кожній країні. І це ніякий не розкол, а норма для демократії.

Як і ставити під сумнів слова та дії влади, вимагати підзвітності та відповідальності - також базова норма демократії, навіть воюючої країни.

І це життєво необхідне для нас сьогодні. Бо головна мета Путіна та Сі, щоб ми припинили бути вільним народом демократичної країни. І наша свобода - це наша ключова перевага, завдяки якій ми перемагаємо. А значить, як тільки ми втратимо демократичні звички - програємо.

 

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера, а не демократію – КМІС

www.pravda.com.ua/news/2022/08/18/7363758/

  • Хаха 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера, а не демократію – КМІС

www.pravda.com.ua/news/2022/08/18/7363758/

та он - Кантон про диктатуру мріє 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

як завжди. до чого той текст? 

особисто вам - щоб вирвати фразу з контекста і поржати. 

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера, а не демократію – КМІС

а це тривожний дзвіночок. Так можна  й не помітити, як стали федеральним округом 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

 

а це тривожний дзвіночок. Так можна  й не помітити, як стали федеральним округом 

На незаконному зберіганні зброї та боєприпасів викрито один із добробатів Києва, - СБУ. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/p3361513

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

і знову проголосуємо за ^%&$%^#. як завжди. до чого той текст? самозаспокоєння?

Влада це не тільки президент. а і тисячі чиновників, і вони усі українці і їх обирають українці. Поки громадська свідомість не зміниться, по з дитсадка не будуть учити що закон потрібно поважати, не шукати як його обійти і тд.

Змінено користувачем ukrainian
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

У наступні роки збройні сили НАТО стоятимуть у черзі перед дверима Генерального штабу України, щоб дізнатися про командирів, які зупинили марш російської армії на Київ та Одесу та завдали понад 60 000 втрат за шість місяців війни.

У генштабі їх надурять - розкажуть про геніальність найвеличнішого лідера і т.п.

Якщо хочуть дізнатись правду нехай шурують на нолик- але правда їм не сподобається.В перші місяці з 300- 400 чол полишалось 30-40.Оце і є ціна і причина зупинки.Більш менш норм зброя була пізніше.

Тож такий досвід їм буде не дуже корисний- там життя солдата-понад усе.

  • Лайк 2
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ukrainian сказал:

Поки громадська свідомість не зміниться, по з дитсадка не будуть учити що закон потрібно поважати, не шукати як його обійти і тд.

тут хочу тільки додати, що для цього ще закони треба прийняти нормальні. Бо в мене таке враження, що наши законотворці спеціально там лазейки залишають, для себе та таких як вони. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ukrainian сказал:

Влада це не тільки президент. а і тисячі чиновників, і вони усі українці і їх обирають українці. Поки громадська свідомість не зміниться, по з дитсадка не будуть учити що закон потрібно поважати, не шукати як його обійти і тд.

я ж саме це і мав на увазі, але автор тексту чомусь впевнена що наступного разу точно все зробить правильно :ROFL:

9 минут назад, Alvalk сказал:

тут хочу тільки додати, що для цього ще закони треба прийняти нормальні. Бо в мене таке враження, що наши законотворці спеціально там лазейки залишають, для себе та таких як вони. 

та хоч би почали виконувати ті що вже є :ROFL:

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

На незаконному зберіганні зброї та боєприпасів викрито один із добробатів Києва, - СБУ. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/p3361513

а всі інші законно зберігають :ROFL:

21 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера, а не демократію – КМІС

www.pravda.com.ua/news/2022/08/18/7363758/

сралін? :ROFL:

15 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тож такий досвід їм буде не дуже корисний- там життя солдата-понад усе.

нормальний досвід - якраз і отримають сотні тисяч досвідчених дешевих солдат.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

image.png.9faadce4bc91b29b98eacd4e402d3741.png

а оце не смішно. ну як. в 30-х роках німцям теж було дуже смішно, а жидам якось не дуже...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

а оце не смішно.

а шо не так? хіба власники паспорту з куркою самі не зробили себе людьми 2-го сорту?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vikctor сказал:

Вже ж були типу вкидання з цього акаунта. Верніше він написав що думає з приводу удару по Вінниці, але після сказав, що мовляв акаунт взломан та повідомлення не його. Принаймні цю версію тут відстоював один руський...

там кожен другий такий, що тут дивного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

а оце не смішно. ну як. в 30-х роках німцям теж було дуже смішно, а жидам якось не дуже...

Смішно чи ні, але така вже селяві. Опис інформнапалма:

Їхав до Румунії... росіянину, який має посвідку на постійне проживання в Україні поставили у паспорті штамп: "русский военный корабль иди нах@й"

Игорь Заботин виклав у себе на сторінці Facebook декілька дописів зі своїм паспортом, і розповів, що румунські прикордонники на КПП "Порубное" не пустили його в країну і поставили штамп у паспорті. 

Неоднозначна ситуація, бо з одного боку людина має російський паспорт, а з іншого боку - жила в Києві. Проте на його сторінці з 24 лютого немає засудження російської агресії. Лише дописи, як він  сидить у бомбосховищі, п'є каву чи описує куди прилетіло неподалік нього. Ніяких емоцій, засудження війни. Тому може прикордонники щось відчули чи знають, раз так маркували цього росіянина.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алексей Копытько

4 мин.  · 

Рубрика "Нам своє робить".

1. За последние полтора дня министр обороны Алексей Резников поговорил с министром обороны США Ллойдом Остином (среди прочего - о следующем Рамштайне), а также министрами обороны Дании Мортеном Бедсковым и Норвегии Бьорном Арилдом Гремом.

Несмотря на условное лето, темп очень высокий. Такие разговоры никогда не сопровождаются громкими заявлениями, их последствия становятся видны со временем. Скоро.

2. Посмотрел еженедельные цифры. Среди прочего: за период с 11 по 17 августа Минобороны передало ЗСУ 43,9 тыс. бронежилетов (это только то, что официально учтено на складах). Думаю, в сентябре можно будет снимать броники и шлемы из регулярных сводок. Ибо Вячеслав Шаповалов этот каток уже настроил, полным ходом идёт накопление. Резерв брони уже очень приличный.

Так что если кто-то сейчас собирает деньги на броню - этому должно быть какое-то очень рациональное обоснование (например, какие-то индивидуальные особенности).

3. Вопрос №1 - финансирование, чтобы все контракты катились. ВРУ 15 августа приняла изменения к бюджету. Среди основного - там предусмотрены деньги на выплаты денежного обеспечения военнослужащих.

Неделю назад Минобороны предупредило, что выплаты будут в конце августа. Пока всё по плану. МО уже все бумаги давно подготовило, там всё чётко, у Ростислава Замлинского мышь не проскочит. Как только закончатся процедуры с бюджетом (несколько дней), начнётся перечисление денег воиским частям.

Лично я думал, что к сентябрю деньги уже закончатся от слова совсем. Пока не закончились. Но ситуацию все понимают. Минобороны полностью зависимо от бюджета, а бюджет - от размеров западной помощи.

Поэтому сейчас приоритеты: 1) оружие и боеприпасы; 2) то из неоружия, без чего воевать нельзя; 3) запас прочности по критическим позициям на случай, когда деньги отключат.

Так и живём.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, ukrainian сказал:

Влада це не тільки президент. а і тисячі чиновників, і вони усі українці і їх обирають українці. Поки громадська свідомість не зміниться, по з дитсадка не будуть учити що закон потрібно поважати, не шукати як його обійти і тд.

 

То нарід тисячі чиновників обирає? А я вже пару років разробляю хитрий план як скалічити голову свого райводоканалу щоб мене не спіймали після цього, бо завдякі цієй наволочи в мене в літку трабли з водою. А тут виявляється що я його ще й обрав...

 

21 минуту назад, US7IGN сказал:

а оце не смішно. ну як. в 30-х роках німцям теж було дуже смішно, а жидам якось не дуже...

 

То ви всю русню порівняли із євреями в часи холокосту?:shock: Їх теж притісняють бідненькіх  та несправедливо нищать?

 

11 минут назад, loader сказал:

там кожен другий такий, що тут дивного.

 

Я теж так вважаю та не дивуюсь, але добре пам'ятаю що минулого разу (після теракту у Вінниці) дехто відчайдушно намагався заперечити, що це реальний допис пітерського чмоні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

Смішно чи ні, але така вже селяві. Опис інформнапалма:

Їхав до Румунії... росіянину, який має посвідку на постійне проживання в Україні поставили у паспорті штамп: "русский военный корабль иди нах@й"

Игорь Заботин виклав у себе на сторінці Facebook декілька дописів зі своїм паспортом, і розповів, що румунські прикордонники на КПП "Порубное" не пустили його в країну і поставили штамп у паспорті. 

Неоднозначна ситуація, бо з одного боку людина має російський паспорт, а з іншого боку - жила в Києві. Проте на його сторінці з 24 лютого немає засудження російської агресії. Лише дописи, як він  сидить у бомбосховищі, п'є каву чи описує куди прилетіло неподалік нього. Ніяких емоцій, засудження війни. Тому може прикордонники щось відчули чи знають, раз так маркували цього росіянина.

А деж румуни взяли таку печатку?:) Я думав що то наши поставили...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vikctor сказал:

А деж румуни взяли таку печатку?:) Я думав що то наши поставили...

Я думаю він сам собі поставив для хайпу та дискредитації.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

та он - Кантон про диктатуру мріє 

У Canton богатый жизненный опыт и уже четвертая война...

И вариантов всего ДВА - либо просвещенная диктатура, либо гражданская война, а потом опять таки диктатура...но уже не просвещенная

Никакая такая демократия в подобных ситуациях НЕ РАБОТАЕТ!

  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Я думаю він сам собі поставив для хайпу та дискредитації.

Ви переоцінюєте креативність русні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Alvalk сказав:

А если Ванька или Васька без руки или ноги расскажет, как оно тут на самом деле было? И как оно разнится с тем, что по телеку рассказывают?

Це не працює, так як розповіді требе фільтрувати і аналізувати.

А там, переважно, замість критичного мислення і мізків-телевізор.

Кацапи тим і сильні, кількістю і якістю ідіотів. І досконало налагодженою роботою з ними.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...