Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Privet сказал:

 

Чому подібні стаціонарні укріпрайони не забезпечені камерами спостереження ?!

Це ж копієчне рішення ...

 

Потому, что в наставлении по организации укрепрайона нету никаких таких камер. Когда эти документы писались - то и камер наверное еще не было, акромя как у ученых...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

В Югославском конфликте погибло примерно 17000 человек на 1 млн населения

Дальше продолжать?

Вы свой поучительный тон оставьте для для своих подопытных кроликов.

Иксперды блять...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Значіть так, мадам

 :grin: "Значить так", холоп... 

В принципі, не вважаю за необхідне щось додати.

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Хаха 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Значіть так, мадам-які кому поради давати, я буду вирішувати сам.Ви тягнете русске пропагандиське гівно в публічний інфопростір України, громадянином якої я також являюсь.І для її безпеки і благополуччя зробив точно не менше ніж Ви.Тож будьте готові до реакції на притягнуту пропаганду.Є ігнор, але реагувати я буду завжди- якщо буде потреба то і в спеціальні служби.Звичайно,сподіватись на їх адекватну реакцію сильно не приходиться але бувають випадки що сигнал приходить до якогось молодого співробітника або того хто провинився і вони тоді з під себе рвуть щоб вислужитись- на такі випадки і надія.Тож наступного разу , коли захочеться притягти чергового хорошого русского - гарно подумайте.Бували випадки.Нехай щастить.

Хорошо таки, сидя на берегу, наблюдать как проплывает труп твоего врага. А если тебя записали в ватники, лучше это делать молча, "патриотам" не будет на кого отвлекаться. Не останавливайтесь...🙂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Музей сказав:

 :grin: "Значить так", холоп... 

В принципі, не вважаю за необхідне, щось додати.

 

А більш і не треба.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

один з моїх головних методів дослідження - порівняльний аналіз. наприклад ще одна війна зараз триває www.bbc.com/russian/features-62740365 але ніфіга незрозуміло хто білий хто червоний, хто за кого і чому. як взагалі можна воювати, не визначивши хто за Зло, а хто за Бобро? :lol:

Я за федералів у цьому випадку. Бо повстанці почали з призиву їти до істоків (щоб це в їх випадку не значило), а федерали прагнуть західниц цінностей та більш заможнього життя для всіх (декларують саме це принаймні.)

3 часа назад, Alvalk сказал:

...Після нагороди Президента вона від натхнення почала розповсюджувати російську пропаганду (що Захід нами керує і ми все маємо погоджувати з ним) навіть не приховуючи?

А до нагородження вона щось інше расповсюджувала? Бидломаси - її ореол споживачів.

2 часа назад, Alvalk сказал:

 ...Але Данилов в цьому інтерв'ю красень. 

Данилов дуже давно красень. Я ще пару років тому помітив, коли у офіційних висловлюваннях стосовно відносин із московією Єрмака замінило тріо Данилов, Резников та Кулеба, то майже раптово  все дуже помітно змінилось. В тому сенсі що ці добродії не шукали мир у очах хУйла, та не привітали план Штанмаєра...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

А если тебя записали в ватники, лучше это делать молча

то чого не слідуєте власним порадам?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

Хорошо таки, сидя на берегу, наблюдать как проплывает труп твоего врага. А если тебя записали в ватники, лучше это делать молча, "патриотам" не будет на кого отвлекаться. Не останавливайтесь...🙂

Менше всього мене хвилює - куди мене можуть записати перефарбовані щури🙂.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Я за федералів у цьому випадку. Бо повстанці почали з призиву їти до істоків (щоб це в їх випадку не значило), а федерали прагнуть західниц цінностей та більш заможнього життя для всіх (декларують саме це принаймні.)

на кацапстані та афганістані нарід не розділяє такі цінності... чому їх мусять розділяти нарід тої місцевості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Менше всього мене хвилює - куди мене можуть записати перефарбовані щури🙂.

щуриці мабуть правильніше :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, irina1969 сказал:

саме сюди, бо в СБ ви тягаєте виключно кацапське сміття🤣

типу бабська поведінка  десь чимось відрізняється 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

щуриці мабуть правильніше :lol:

Своє спілкування з оточуючими я будую на тому що кожен новий співрозмовник ,апріорі, порядна людина.Як тільки він переходить межу - намагаюсь перевірити чим дихає щоб знати чи це випадково чи дійсно гівно і заслуговує очолювання загону йдучих на...Так от для жінок - та межа в декілька раз далі ніж для чоловіків.Так вихований.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, DimaF сказал:

Вы свой поучительный тон оставьте для для своих подопытных кроликов.

Иксперды блять...

Извините, не думал, что Вы так воспримете...не хотел задеть...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Своє спілкування з оточуючими я будую на тому що кожен новий співрозмовник ,апріорі, порядна людина.Як тільки він переходить межу - намагаюсь перевірити чим дихає щоб знати чи це випадково чи дійсно гівно і заслуговує очолювання загону йдучих на...Так от для жінок - та межа в декілька раз далі ніж для чоловіків.Так вихований.

я мав на увазі виключно граматику :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке враження, що русняві навіть не падають на землю після вибухів снарядів поруч. Начебто навіть не прискорюються - клуби диму й буряти попереду нього в повний зріст їдуть не поспішаючи...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

я мав на увазі виключно граматику :lol:

Я також.Межа для "щуриць" ще не перейдена🙂.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

на кацапстані та афганістані нарід не розділяє такі цінності... чому їх мусять розділяти нарід тої місцевості?

Спочатку нарід Ефіопії не підтримав повстанців, бо за пару років при існуючий владі почав жити помітно краще. Федерали навіть майже придушили повстання саме із цієї причини. Я навіть не знав, що там ще продовжується заруба. Статтю доречі не читав. Хто на зараз перемогає - наши чи чорні?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

типу бабська поведінка  десь чимось выдрізняється 🤣

Баби то в вас в кацапіі(( в Україні- жінки

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два верифицированных модератором кацапа на форуме уже есть, ждем продолжение

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Canton сказал:

Потому, что в наставлении по организации укрепрайона нету никаких таких камер. Когда эти документы писались - то и камер наверное еще не было, акромя как у ученых...

 

генерали  готуються  до  минулої війни (с)

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, irina1969 сказал:

Баби то в вас в кацапіі(( в Україні- жінки

вовчиці🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

И близко не WW2/

Я уже приводил пример - в СССР с 41 по 45 в среднем погибало 14-15 ТЫСЯЧ человек в день

Просто представьте себе эти цифры...по ним приблизительно можно судить об интенсивности БД

Не зовсім пряма аналогія, бо зараз наших не женуть в тупу на укріплення ворога не рахуючись із кількістю загиблих. Немає в нас своїх жукових/ватутіних слава яйцям... Порівняльна таблиця із кількістю арти всіх воєн за останні два сторічча викладалась - ми сильно не дотягуємо до показників другой світовой, а русня теж недотягує, но не так сильно. Порівнянь у кількості снарядів на добу не зустрічав.

Звіряча жорстокість русні по відношенню до цівільних думаю значно перебільшує відповідні дії німців....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Звіряча жорстокість русні по відношенню до цівільних думаю значно перебільшує відповідні дії німців....

+++

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Canton сказал:

В Югославском конфликте погибло примерно 17000 человек на 1 млн населения

Дальше продолжать?

 

А як , що до застосованих / втрачених  танків , бронетехніки , артсистем , рсзв , ппо , авіації ? 

 

шкода , що мацкву та петербург , як Бєлград , в будь якому випадку не бомбитимуть - вони заслуговують , набагато більше , ніж Бєлград

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...