Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, badgy сказал:

Константин Машовець (он же Паштетофф)

...Я не Иван Яковина, искренне верить в то, что Херсон уже в ближайшее время ОБЯЗАТЕЛЬНО будет освобожден, а у российских войск на Херсонском плацдарме «практически нет шансов», у меня как-то не получается…

Це тому що Машовець на відміну від Яковини не служив срочку в гру московії...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

А Ви комусь намагались відео з Латиніною?

Не смотрєл , но осуждаю?

Латиніна там, як похибка. Можна не зважати.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не знаю для чого вам ця інформація : бавовна  латинською буде : бомбаціо👍.

Разъебинго...

Это на новоязе?

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

які дивні новини зранку.

Диверсія? Судно, яке везло українське зерно, сіло на мілину в Стамбулі, перекривши рух протокою Босфор interfax.com.ua/news/general/856001.html

Добровольців для армії рф почали шукати серед безхатьків  sprotyv.info/obshchestvo/dobrovolcziv-dlya-armiї-rf-pochali-shukati-sered-bezhatkiv-zmi/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Музей сказав:

Не смотрєл , но осуждаю?

Латиніна там, як похибка. Можна не зважати.

Саме так- нехай вони там навіть батько наш Бандера співають.Сьогодні Ви, своїми переглядами ,виводите їх в тренди а завтра вони приходять вбивати Ваших дітей- хіба це так важко зрозуміти🤦‍♂️? Чи Бучі, Ірненя та Маріуполя не достатньо?Соловьйви і Кісєльови колись також говорили дружні речі і паслись в інфополі України- що з того вийшло знають усі.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Саме так- нехай вони там навіть батько наш Бандера співають.Сьогодні Ви, своїми переглядами ,виводите їх в тренди а завтра вони приходять вбивати Ваших дітей- хіба це так важко зрозуміти🤦‍♂️? Чи Бучі, Ірненя та Маріуполя не достатньо?Соловьйви і Кісєльови колись також говорили дружні речі і паслись в інфополі України- що з того вийшло знають усі.

Верить нельзя никому. Сегодня ты русский, гражданин Украины и перешедший на украинский язык, а завтра ты сотрудничаешь с оккупантами и наводишь ракеты.

Так выходит?😉

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Музей сказав:

Латиніна там, як похибка.

Так, буває, що (дуже рідко) дивлюсь ії канал, тому що там цікавий гість. Ти влучно сказала про неї- "похибка". Колись з подивом прочла, що тут є поціновувачі Яковини. На початку війни, коли була обмежена в доступі до інформації, дивилась все, що могла дивитись. Яковина мені нагадував вівсянку на воді, без солі-цукру. Але хто я така, щоб висказувати своє "фі" на чиїсь уподобання?

Не зважай уваги. Ти ж бачиш, там у "многогранного" щось перемкнуло, як то кажуть "криза жанру".

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

один з моїх головних методів дослідження - порівняльний аналіз. наприклад ще одна війна зараз триває www.bbc.com/russian/features-62740365 але ніфіга незрозуміло хто білий хто червоний, хто за кого і чому. як взагалі можна воювати, не визначивши хто за Зло, а хто за Бобро? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна ні з якою державою не має погоджувати звільнення своїх власних територій -  секретар РНБО Олексій Данілов у відповідь на запитання Наталі Мосейчук, чи узгоджене визволення окупованого Росією Криму з Лондоном, Вашингтоном, Берліном або Варшавою

Після нагороди Президента вона від натхнення почала розповсюджувати російську пропаганду (що Захід нами керує і ми все маємо погоджувати з ним) навіть не приховуючи?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Верить нельзя никому. Сегодня ты русский, гражданин Украины и перешедший на украинский язык, а завтра ты сотрудничаешь с оккупантами и наводишь ракеты.

Так выходит?😉

Звичайно.Йде війна з русскими -жорстокіша навіть за 2 світову а у Вас є ще сумніви чи вірити русским🤦‍♂️?Вірити не можна навіть своєму сусіду.У тестя ( живе біля військового аеродрому) СБУ прийняли за ніч дві сім'ї .В армії росії що воює в Україні - третина наші громадяни. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

В армії росії що воює в Україні - третина наші громадяни. 

А можна посилання на джерело інформації? Вже не раз бачила цю цифру, а звідки вона взялась?

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

Після нагороди Президента вона від натхнення почала розповсюджувати російську пропаганду (що Захід нами керує і ми все маємо погоджувати з ним) навіть не приховуючи?

хто такий Арестович? (с) :lol:

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Звичайно.Йде війна з русскими -жорстокіша навіть за 2 світову а у Вас є ще сумніви чи вірити русским🤦‍♂️?Вірити не можна навіть своєму сусіду.У тестя ( живе біля військового аеродрому) СБУ прийняли за ніч дві сім'ї .В армії росії що воює в Україні - третина наші громадяни. 

хотів тільки пукнути (с) анекдот

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Звичайно.Йде війна з русскими -жорстокіша навіть за 2 світову а у Вас є ще сумніви чи вірити русским🤦‍♂️?Вірити не можна навіть своєму сусіду.У тестя ( живе біля військового аеродрому) СБУ прийняли за ніч дві сім'ї .В армії росії що воює в Україні - третина наші громадяни. 

Да уж... Я, конечно, всё понимаю. Но сравнить нашу войну с ВМВ...

Не дай бог вам действительно оказаться в таких же условиях, как тогда были

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

А можна посилання на джерело інформації? Вже не раз бачила цю цифру, а звідки вона взялась?

Він неправильно написав. Не в "армії росії", а взагалі в військових формуваннях, що воюють з нами.  Ніхто  не може там точно порахувати, але відомо, що на Донбасі чоловіків масово виловлюють, не дивлячись на  стан здоров'я та інше і пускають на гарматне м'ясо. Їх багато. Також багато військових з Криму (колишніх громадян України), можливо в когось з них ще теж паспорт України завалявся 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

хто такий Арестович? (с) 

А з людьми там як нам порозумітись? :pozor:

 Але Данилов в цьому інтерв'ю красень. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Він неправильно написав. Не в "армії росії", а взагалі в військових формуваннях, що воюють з нами.  Ніхто  не може там точно порахувати, але відомо, що на Донбасі чоловіків масово виловлюють, не дивлячись на  стан здоров'я та інше і пускають на гарматне м'ясо. Їх багато. Також багато військових з Криму (колишніх громадян України), можливо в когось з них ще теж паспорт України завалявся 

Все це зрозуміло. І що є. Але ось на скільки багато? Хто рахував чи якось оцінював? Я не кажу, що цифра не вірна. Бо не маю інформації зовсім. А люди називають. То мабуть десь є дані. Хочу почитати першоджерело. 🙄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Він неправильно написав. Не в "армії росії", а взагалі в військових формуваннях, що воюють з нами.  Ніхто  не може там точно порахувати, але відомо, що на Донбасі чоловіків масово виловлюють, не дивлячись на  стан здоров'я та інше і пускають на гарматне м'ясо. Їх багато. Також багато військових з Криму (колишніх громадян України), можливо в когось з них ще теж паспорт України завалявся 

і знову питання - чому стадо баранів не може забуцати вівчара, навіть зі всіма його собаками? навіть 100 озброєних примусово мобілізованих не може постріляти кацапів в межах свої дислокації?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

і знову питання - чому стадо баранів не може забуцати вівчара, навіть зі всіма його собаками? навіть 100 озброєних примусово мобілізованих не може постріляти кацапів в межах свої дислокації?

Для цього потрібно, щоб всі 100 були однієї думки. А коли мають іншу думку тільки 50 і ніхто з цих 50 не в курсі, хто з 99 ті 49 однодумців, то організація акції стає не дуже реальною. Ось коли забуцати вівчара хочуть 90, то це реально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

То мабуть десь є дані. Хочу почитати першоджерело.

та немає звісно, можуть бути тільки припущення. Але судячи з того, скільки їх били та в полон брали, їх там насправді дуже багато

7 минут назад, US7IGN сказал:

і знову питання - чому стадо баранів не може забуцати вівчара, навіть зі всіма його собаками? навіть 100 озброєних примусово мобілізованих не може постріляти кацапів в межах свої дислокації?

тому що це стадо баранів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Музей сказал:

Латиніна

Не знаю, що зі мною не так, але чомусь фізично не можу примусити себе дивитися цю тітку.  

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

та немає звісно, можуть бути тільки припущення. Але судячи з того, скільки їх били та в полон брали, їх там насправді дуже багато

А може їх так багато били та в полон брали тому, що їх використовують в якості гарматного м"яса? Там, де бути вбитим або потрапити у полон більш імовірно? І ще раз - багато, то не відсоток. 10% це теж багато. Тому цікавить, а звідки ця цифра? Може їх 50%? Хто припустив і на підставі яких даних? Чи "я художник - я так бачу"? В мене є відчуття, що це черговий вброс бидлоблогера, якому тре підвищити кількість підписантів. Але, можливо, я помиляють. Тому дуже прошу тих, хто тут постить цю цифру 30% дати посилання на джерело інформації. Або чесно сказати, що десь мельком бачив та зразу потягнув сюди :)

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Vikctor сказав:

Взагалі то він значайний совок й пишається цим. Бо саме спогади про смачний пломбір за 20 копійок радяньськє війско у німеччині, де він служив, він росповідає з наїбільшим захопленням... 

-Скажіть, діду, коли краще жилося, зараз, чи при Сталіні?

-При Сталіні звичайно.

-😮Чому?

-Баби тоді молодші були.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, OlaR сказав:

А можна посилання на джерело інформації? Вже не раз бачила цю цифру, а звідки вона взялась?

Від бійців з передку.Причому не з одного місця.Погугліть, я колись щось знаходив більш мерш офіційне - з натяжкою збігалось.В 14 р було значно більше- принаймні я так фіксував.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне подсказывает, что все эти оценки сделаны тупо с потолка и никто на самом деле не делал никакой статистический анализ

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бачу пиявкИ починають розганяти кацапський наратив "брат на брата" ....бачила цифру в 53 відсотка, але тільки в рашесмі

якщо пошукати то в гуглі можна багато чого знайти...ось данні по контрактниках криму у 2014, але чомусь мені здається що ця тенденція і зараз зберіглася...щоб 2 рази не вставати, хреститись не буду:classic_tongue:

 

ynfografyka.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...