Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, DimaF сказав:

Увы, я не такой оптимист как вы...((((

Це був сарказм на Вашу фразу про те що з тюрм беруть.Такі випадки звичайно є - але вони ніяк не впливають на загальну картину- і штатного м'яса вистачає поки що.Плюс є інфа що і на свіжоокупованих територіях починають активно мобілізовувати.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Це добре , значить перемога не за горами.

ви які гори мали на увазі? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Privet сказал:

Кремлю глибоко пофіг на якесь там населення - поки гроші капають від продажу нафти, газу та т.п.

Кремль цікавить лише захоплення територій.

 

До речі, з глобальним потепленням та таїнням вічної мерзлоти - скільки тієї території рашкостану опиниться під водою ?! Напевно , - солоною водою.

А чим вони будуть годувати це населення ?

 

   

північний  морський  маршрут  відкриється 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пам'ятаєте як вся країна "взахльоб" дивилась і очікувала нові серії🤦‍♂️.

 

IMG_20220902_151431_345.jpg

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

ви які гори мали на увазі? :lol:

На жаль, то поки що міраж.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Ну так і Росія не задіяла весь свій потенціал.

Потенциал рашки то их военнокосмические силы (авиация и пво сейчас входят в ту структуру) - кто под натовским "зонтиком", те выдыхают намного спокойнее, людские ресурсы ограничены, если не объявлять всеобщую мобилизацию, что и сделано в дыре (там всеобщая мобилизация, кто может там откосить. любыми способами "болеет", потому как гребут "косых и хромых").

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Vikctor сказав:

Авжеж - з 14-го так русняві й казали, що мовляв вони покі що  граються, а ось коли почнут авіацію, та ракетне озброєння використовувати, то тоді Ла-Манш за три дні...

Справа не в озброєннях, справа в людях. РФ поки воює без загальної мобілізації. А потенціал там великий. І якщо техніки і ракет у них замало, то стрілецької зброї там на дві війни хватить. А людей берегти у них не звикли. Не варто недооцінювати супротивника.

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мета російської пропаганди -- всіми засобами через своїх агентів деморалізувати українське суспільство та підірвати віру у перемогу України.

Попри зусилля пропаганди русні -- прапор України можна побачити майже у кожному куточку світу, як незламний символ боротьби за свободу та незалежність. 

82c4a352866f84958d54ea586451fd5c.jpeg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

РФ поки воює без загальної мобілізації.

але все треба робити вчасно. вони дали як мінімум півроку штатам перерахувати розрахунки та посилити Польщу та інші країни Балтії, скандинавів. з півдня їм вже присунули азери та напоготові турки. коли закінчаться українці, всі інші тільки почнуться. і кацапи це чудово розуміють. і повірте мені, ніяка мобілізація не компенсує ефекту томагавків, які почнуть залітати на парашу зі всіх сторін...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

ефекту томагавків, які почнуть залітати на парашу зі всіх сторін...

Не можна було б власникам тих томагавків передати що вже давно пора.Чого вони чекають? Чи може вони ще не знають про свою місію?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Не можна було б власникам тих томагавків передати що вже давно пора.Чого вони чекають? Чи може вони ще не знають про свою місію?

з мого досвіду спілкування з амерами, у них все чітко. але вони нікому нічого не винні.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Справа не в озброєннях, справа в людях. РФ поки воює без загальної мобілізації. А потенціал там великий. І якщо техніки і ракет у них замало, то стрілецької зброї там на дві війни хватить. А людей берегти у них не звикли. Не варто недооцінювати супротивника.

Это все верно.

Но, Но, Но, вы сравниваете с ситуацией ВМВ, когда как минимум половина советских людей была мотивирована на войну с немцами как захватчиками.

Как вы сейчас представляете всеобщую мобилизацию под нынешним соусом??

Иди ванька из Волчех*йска воюй за хер пойми что??

То что эрефия наделает беды у нас, сомнений нет.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А пам'ятаєте як вся країна "взахльоб" дивилась і очікувала нові серії🤦‍♂️.

 

IMG_20220902_151431_345.jpg

не пам'ятаю , не дивилися

хіба що ви десь там у себе на Засратові 

 

То  Корчєвніков там у  верхньому  кадрі? Той пропагандон теж там відмітився?

600x400_0_51a96ce07c5d0a0e96824946abfd3bae@600x400_0xac120003_12111821041563293936.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

не пам'ятаю , не дивилися

хіба що ви десь там у себе на Засратові 

Брешете.Як і те що я у Вас в ігнорі.Це така маланська порода?🤣🤣🤣

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

 

 

То  Корчєвніков там у  верхньому  кадрі? 

Не знаю.То Ви у нас по них🙂.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Справа не в озброєннях, справа в людях. РФ поки воює без загальної мобілізації. А потенціал там великий. І якщо техніки і ракет у них замало, то стрілецької зброї там на дві війни хватить. А людей берегти у них не звикли. Не варто недооцінювати супротивника.

 

я  хочу  побачити , як  кацапи гонять на  убой  москвичів та пітерців - з самою лишень стрілецькою  зброєю 🤣

Бажано  - студентів та викладачів МГІМО та Бауманки

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

я  хочу  поба  чити ,як  кацапи гонять на  убой  москвичів та пітерців - з самою лишень стрілецькою  зброєю 🤣

Ідіть на фронт захищати свою землю - та й побачите.Там і таких не мало.Було б бажання🤣🤣🤣.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Так Яковина подобався ... пані Музей.😁 Ну як подобався - писала щось на кшталт, що мовляв такий солоденький, що напевно підлюка.))) Так воно і є.

   Яка різниця, кому він подобається чи ні. Я писала про те, що якщо не совпадають мої погляди з кимось, то це не підстава кривити носа і казати " фі, як ви можете , воно ж мені не подобається". Краще запитати,чим цікаві Латиніна чи Яковина і зрозуміти в чому різняться погляди. 

2 години тому, Vikctor сказав:

Вона у кожному стрімі перебиває співбесідника задля висловлювання своєї дуже важливой

А ви дивитесь всі ії стріми? В вас міцні нерви. Вона не всіх перебиває. На початку війни в неї був Арістович. Вона таяла від нього, як савецкій пломбір. Що було в бесіді я не пам'ятаю, а от те, що вона , глибоко доросла жінка поводила себе, як підліток в першу закоханість, то було смішно. Якщо сюди добавити те, що вона, після вбивства дочки Дугіна, телефонувала іншим блогерам з істерикою " нас всіх вб'ють", то це не добавило покращення мого сприйняття Латиніної. Але ж, це моє сприйняття цієї особи, засновано на ,  скоріше, емоційних моментах, ніж на сухому аналізу ії особистості. Тому і кажу, що, хто я така, щоб зверхньо ставитись до того, що комусь подобається той, хто не подобається мені. 

3 години тому, Vikctor сказав:

П.С.: Світан - брат близнюк Жданова)))

Спокійно ставлюсь до Жданова. Взагалі ставлюся до тих, кого дивлюсь , спокійно.  Мені потрібні різні точки зору, щоб зробити якійсь висновок. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dr.alf сказал:

На карте есть deepstatemap.live/#12.5/47.4565/33.3815

Тільки там тре  збільшити  на максималку, щоб  було видно .Інакше, наші здобутки навіть не помітиш...😼

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, allanek сказал:

На початку війни в неї був Арістович. Вона таяла від нього, як савецкій пломбір.

 

може  то така   бабська маніпуляція?

на ареставичі спрацювало - співав, як  соловейко 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, allanek сказал:

Мені потрібні різні точки зору, щоб зробити якійсь висновок. 

якщо ми зможемо зробити висновки - ворог тим більше -  зробить  висновки . 

То ж  всі ці балакаючі голови по обидва боки  - під час війни - ІПСО , не більше . І  це  - правильно .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, sergio сказал:

Тільки там тре  збільшити  на максималку, щоб  було видно .Інакше, наші здобутки навіть не помітиш...😼

Влада збрехала народу України про контрнаступ!

Всі на майдан!!!

  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, sergio сказав:

Тільки там тре  збільшити  на максималку, щоб  було видно .Інакше, наші здобутки навіть не помітиш...😼

Треба дивитись на це ширше або ширєє: здобуток як мінімум той що туди ( як на найлегшу ділянку ) перетягнули війська з Донбасу.І навіть частину свіжаку туди кинули.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...