Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, karbo сказал:

Згідно офіційної позиції РФ вони прийшли звільняти російськомовних. 

Ви настільки наївні, що вірите офіційній позиції рф? Ще й назву тієї терористичної країни з повагою пишите, великими литерами. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

но откуда прилетело всеравно будет видно.

Нет, далеко не всегда...

Все, я ушел от обсуждения...что бы я не объяснял по физике процесса - всегда найдется "баба Яга против" (С)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Ви настільки наївні, що вірите офіційній позиції рф? Ще й назву тієї терористичної країни з повагою пишите, великими литерами. 

У мене телефон править прописними буквами, а спеціально виправляти забагато честі. 

Наївні ті, хто вважає, що кацапи за територіями прийшли, вони по душі російськомовні, територій їм своїх вистачає 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, irina1969 сказал:

  саме такі дописи, що публічно тицяють на помилки в спілкуванні українською, шкодять саме бажанню вивчати та спілкуватись українською...шкоди в помилках форумчан набагато менше чим в ваших постійних дописах, які починаються зі слів " кажуть" " а я десь чув" " мені брат- кум -сват -знайомий казав", " це 100% інформація бо сусідка брехати не буде" і т.і...саме так працюють в інфополі вороги і якщо ви вважаєте, що це непомітно то ви помиляєтесь, бо люди багато читають і у них все гарно зі зоровою пам"ттю‼️

і щодо допомоги, то її зазвичай пропонують, але допомогою не силують

 

Дещо бісять дуже "розумні" форумчани, які "клєймят" і ображають опонента, але самі не зуміли освоїти елементарне - правопис. А "пошук ворогів" - це більше російська традиція, але чомусь на цьому форумі вона процвітає. Мабуть, гени дають про себе знати. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

і що ж це за засоби в цій ситуації?

Наприклад заборона будування нових АЕС руснею під егідою МАГАТЕ. Чомусь мені здається німці та французи не дозволять таку будову в Угорщині при подібних роскладах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Дещо бісять дуже "розумні" форумчани, які "клєймят" і ображають опонента, але самі не зуміли освоїти елементарне - правопис. А "пошук ворогів" - це більше російська традиція, але чомусь на цьому форумі вона процвітає. Мабуть, гени дають про себе знати. 

Істер(І)кою задоволена))

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

Істерікою задоволена

А де тут істерИка? Проста констатація фактів. 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, irina1969 сказал:

Істер(І)кою задоволена))

ДЕЛ ДЕЛ ДЕЛ

 

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Росії лякають США, що вони от-от стануть стороною конфлікту і будуть "наслідки"

Рябков також повторив, що Росія здатна застосувати ядерну зброю, якщо існування країни буде поставлене під загрозу, оскільки "це прописано в російській військовій доктрині".

Джерело: https://censor.net/ua/n3364788

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Вячеслав63 сказал:

У Росії лякають США, що вони от-от стануть стороною конфлікту і будуть "наслідки"

Рябков також повторив, що Росія здатна застосувати ядерну зброю, якщо існування країни буде поставлене під загрозу, оскільки "це прописано в російській військовій доктрині".

Джерело: https://censor.net/ua/n3364788

проти кремлівської кліки ? 

бо саме  вона поставила  існування  росісі  під загрозу 

 

45% росіян за "приєднання" Херсонської та Запорізької областей України до Росії :pozor:ще 21% заявили, що Херсонська та Запорізька області мають стати "незалежними державами". :pozor:

 

і вони готові за  це  воювати з з НАТО :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Бездомный сказал:

проти кремлівської кліки ? 

бо саме  вона поставила  існування  росісі  під загрозу 

я не зрозумів, де звіт?..було аж 5 ракет по Дніпру і всі збили нах..сачкуєш Бєздомний

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Данія передає для українських захисників військову форму та зимовий одяг.

mil.in.ua/uk/news/daniya-nadaye-vijskovu-formu-ta-zymovyj-odyagu-dlya-ukrayinskyh-zahysnykiv/

85036da7f603c6ebd6c4644df7288f93_1662032712_extra_large.jpeg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Корнил сказал:

я не зрозумів, де звіт?..було аж 5 ракет по Дніпру і всі збили нах..сачкуєш Бєздомний

Доповідаю голосом через рота - мені вночі вісім іпануло...жодної не навернули...

Зольдатік Canton доповідь скінчив

DIXI

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генштаб: тренування українських військових проходить у 14 країнах.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов.

 «Це більше 2 тисяч військовослужбовців-артилеристів,

по 500 фахівців із використання реактивних систем залпового вогню та протиповітряної оборони.

Майже 200 осіб пройшли навчання з експлуатації та технічного обслуговування протитанкових засобів.

Ще близько 100 українських фахівців освоїли експлуатацію та технічне обслуговування радіолокаційних систем»

mil.in.ua/uk/news/genshtab-trenuvannya-ukrayinskyh-vijskovyh-prohodyt-u-14-krayinah/

 

 

FXNtd1sWQAAU-O_-1536x864.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, 7351 сказал:

 

Причому приблизно ті самі показникі починаючи з понеділка або вівторка. В тому числі арту добре утилізують. Висвітлюються події здебільшого на південному напрямку, бо там дійсно значно підвищілась інтенсивність бойових дії (22 вильота авіації за минулу добу проти 8 аналогічних дій від русні  - я такіх пропорцій в нашу пользу взагалі не пам'ятаю із початку вторгнення), але ГШ постійно вказує що основні втрати ОВТ та особового складу ворог несе на донецькому та курахівському напрямках...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

але ГШ постійно вказує що основні втрати ОВТ та особового складу ворог несе на донецькому та курахівському напрямках...

Атаки позицій ЗСУ "в лоб" цілодобово.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головнокомандуючий ЗСУ Валерий Залужний повідомив що за останні три дні безпілотники Bayraktar знищили та пошкодили русняву технику більш ніж на $28 млн. Окупанти втратили вісім танків, одну САУ, одну гаубицю та одну БМП.

 

Я навіть не уявляв, що палювання за танками із застосуванням байрактарів доцільно. На відео добре знятий приліт ракети у танк. Раніше такого жодного разу не бачив - напевно це нови ракети, про яки пишуть останнім часом (вдосконалені нурси.)

 

 

 

 

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Canton сказав:

Доповідаю голосом через рота - мені вночі вісім іпануло...жодної не навернули...

Зольдатік Canton доповідь скінчив

DIXI

У Вас 300 а там Калібри.Я не спец - для ппо є суттєва різниця? Чи може справа в часі підльоту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igor_d70 сказав:

Какая бы аэродинамика не была а после выключения двигателя оно произвольно лететь не может.

Да, может кувыркаться и прочее, но вектор движения уже не поменяется и поэтому "воткнуться" оно может только с той стороны с которой летит. Если будет кувыркаться то пожет упать боком, но откуда прилетело всеравно будет видно.

а потім маленьке орченятко повертає ракету в інший бік.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однієй із неочікуваних для мене особисто ознак цієй війни стало всебічне наочне освітлення завдяки расповсюдженню у побуті сучасних засобів відео фіксації. Сьогодняшня ночна праця ППО у передмісті Дніпра навіть в ночі чітко зафіксована. Судячи з локації знищення залишків ракети С-300 (в очевидь наша - підірвали 10 хвилин тому) - в місто таки долетіли...

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...