Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Корнил сказал:

скажу останній раз, шоб більше до тебе не звиртатись, дами закрийте вуха

закрий своє єбало, потвора і йди наhyй звідси навічно, щоб твоїм смрадом тут більш не смерділо, чи вбийся об стіну, згинь короче 

 

Тапком его, тапком...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Тапком его, тапком...

Це точно, лише цим скоро погонять біженців з Європи, бо кількість скарг на поведінку українців там просто зашкалює. 

 

Пост з ура-патріотичного форуму:

Чим далі -- тим таких акцій в Європі буде більше . А скоро і біженців почнуть гнати з Європи сцяними ганчірками . Нікому дармоїди не потрібні . Треба готуватись до прийому людей назад .

Змінено користувачем karbo
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, karbo сказав:

Це точно, лише цим скоро погонять біженців з Європи, бо кількість скарг на поведінку українців там просто зашкалює. 

 

Пост з ура-патріотичного форуму:

Чим далі -- тим таких акцій в Європі буде більше . А скоро і біженців почнуть гнати з Європи сцяними ганчірками . Нікому дармоїди не потрібні . Треба готуватись до прийому людей назад .

Скільки знайомих жінок з дітьми було там і ще лишаються- реально таких речей не наблюдається.Якщо десь щось і було - то одиничні випадки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.08.2022 в 13:37, Dark FeniX сказав:

вместо культурного европейского государства

Азиопской недоимперии с прявящей верхушкой в виде симбиоза тамбовской ОПГ и гэбэшного наркокартеля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Скільки знайомих жінок з дітьми було там і ще лишаються- реально таких речей не наблюдається.Якщо десь щось і було - то одиничні випадки.

Читаю форум, де наші біженці висловлюються на цю тему. Це не якісь там заангажовані видання, це люди, яких знаю по форуму більше десяти років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Скільки знайомих жінок з дітьми було там і ще лишаються- реально таких речей не наблюдається.Якщо десь щось і було - то одиничні випадки.

 

download.jpeg

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, karbo сказав:

Це точно, лише цим скоро погонять біженців з Європи, бо кількість скарг на поведінку українців там просто зашкалює. 

 

Пост з ура-патріотичного форуму:

Чим далі -- тим таких акцій в Європі буде більше . А скоро і біженців почнуть гнати з Європи сцяними ганчірками . Нікому дармоїди не потрібні . Треба готуватись до прийому людей назад .

Багато платять за русняву пропаганду?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, karbo сказал:

Це точно, лише цим скоро погонять біженців з Європи, бо кількість скарг на поведінку українців там просто зашкалює. 

Можна посилання на джерело інформації? Як я розумію, Ви у Штатах? То звідки в Вас ця інфа? Бо я якраз в Європі. І в мене багато знайомих біженців у різних країнах. Дуже цікаво про скарги, які зашкалюють. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, karbo сказал:

Читаю форум, де наші біженці висловлюються на цю тему. Це не якісь там заангажовані видання, це люди, яких знаю по форуму більше десяти років.

Дайте посилання на ці зашкалювання?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Можна посилання на джерело інформації? Як я розумію, Ви у Штатах? То звідки в Вас ця інфа? Бо я якраз в Європі. І в мене багато знайомих біженців у різних країнах. Дуже цікаво про скарги, які зашкалюють. 

Ви прокурор? Я не записую, не фіксую, але переглядаю багато ресурсів. Нещодавно польські поліцаї стикалися з українцями, жіночка з Прикарпаття скаржилася на жінок-біженців, які нажерлися, і замість допомогти на кухні, пішли курити. 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, karbo сказав:

Читаю форум, де наші біженці висловлюються на цю тему. Це не якісь там заангажовані видання, це люди, яких знаю по форуму більше десяти років.

Ну зачасту форум до реального життя має таке ж відношення як цей форум.Тут, кажуть і Порошенка коронували 98 відсотками🤣.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Ну зачасту форум до реального життя має таке ж відношення як цей форум.Тут, кажуть і Порошенка коронували 98 відсотками🤣.

Для створення певного враження мені вистачає. А ще тут жодного рядка без срачу.  Гадаєте, там вони ведуть себе якось інакше?

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, karbo сказав:

Для створення певного враження мені вистачає. А ще тут жодного рядка без срачу.  Гадаєте, там вони ведуть себе якось інакше?

Ті що тут - живуть стабільно до реальних проблем мають дуже мале відношення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ті що тут - живуть стабільно до реальних проблем мають дуже мале відношення.

Невеличкий приклад. Чувак з Сєвєродонецька Олекса Аст... проніс керамічний ніж в табір, де вони живуть, що строго заборонено німцями. Там у них рамка детектора металу на вході, а наші щоби нанаї...  і дня не проживуть. 

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

а ви звернули увагу, шо ви багато кому тут неприємні, нє?..а знаєте чому?..тому що ви відноситесь до того класу довбойобів, яких треба тільки пиzдить, а не вести будь які розмови

Таке враження, що тодішній karbo продав свій профіль, а новий користувач не поцікавився історією персонажа.

Я вже забула, якби Алла не нагадала, то я би і не звернула уваги.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Музей сказал:

Таке враження, що тодішній karbo продав свій профіль, а новий користувач не поцікавився історією персонажа.

Я вже забула, якби Алла не нагадала, то я би і не звернула уваги.

Манія, навколо вороги)))

І насправді, як може бути приємною особа, яка вказує на недоліки. Я ж не перечу. Але і приєднуватися до загального бидлізму не збираюсь.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

У столиці Чехії Празі приблизно 70 тисяч людей вийшли на антиурядові протести. З-поміж іншого вони хочуть скасування санкцій проти росії та припинення постачання зброї Україні. Влада країни каже, що протест скликали проросійські сили, які діють проти інтересів Чехії.

Про це пише чеське ЗМІ Ceske Noviny.

 

hromadske.ua/posts/u-prazi-70-tisyach-lyudej-vijshli-na-ploshu-zokrema-vistupayut-proti-postachannya-zbroyi-ukrayini-ta-sankcij-dlya-rf

Зузана Майерова Заградникова — это еще не все протестующие. 
Остальные 70000 о другом протестовали, о своем о чешском, триколоры и Z-свастоны не таскали.
Похоже, Корнил был прав, давая вашему поведению не самую высокую оценку.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

Похоже, Корнил был прав, давая вашему поведению не самую высокую оценку

Як мене хвилюють оцінки від натуральних та латентних кацапів, типу корніла, у якого на аватарі носій імперського одягу від Катерини, яка Січ знищила 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Музей сказав:

 karbo продав свій профіль, 

забула, якби Алла не нагадала, 

Я ж кажу- паралельний світ🤣🤦‍♂️.У них тут агенти що торгують акаунтами🤣,агенти кремля,всі спецслужби росії слідкують за двома пенсіонерками і трьома пристарілими сцикунами🤦‍♂️.А як копнеш то хтось русняву пропаганду тягає а в когось паспорт російський, і в 14 році більшість боролась з нациками і виправдовувала окупацію Криму- колектив☝️.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

.У них тут агенти що торгують акаунтами

А скільки платять? За мій на амазоні пару тисяч доларів можуть дати.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...