Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, vbb сказал:

Якщо нічого не змінеться то так і буде. 
все більше знайомих планують не повертатися бо не випустять , а хто застряв вдома - чкурнути при першій можливості. Пидтримують ЗСУ але вже скінчаються кошти. 
Глобально це питання довіри.
Нарід довірив деяким особам керувати державою (своє життя та добробут родини).

Зараз керівники держави недовіряють тим хто їх обрав - бояться що всі втечуть?

Бояться, що постане питання, а чому кур'єрів не випускають? А програмістів? А комбайнерів? Чим ці моряки краще? Чи в них відсрочка від мобілізації? Там якраз здорові чоловіки, а не якісь з купою болячок

Цитата

Знову ж приклад Хорватії - там ротацію відбув- їзжай заробляти. Не всі розбіглися.

В них війна? Чи що?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

И будут ли слать сюда деньги и платить налоги сейчас, а не когда-то потом?

В 14 году как раз был разговор за Севастопольских моряков. Там наличие гражданства и налоговое резидентство играли роль. С теми контракты не заключали. И не из-за санкций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, AOZ1 сказал:

В 14 году как раз был разговор за Севастопольских моряков. Там наличие гражданства и налоговое резидентство играли роль. С теми контракты не заключали. И не из-за санкций.

Ну и? ВНЖ любой страны Европы сейчас получают за неделю. И на ротацию едешь не в Украину, а в Хорватию. Не подскажите, моряки какие налоги здесь платят? 18%+1,5% + 22% ЕСВ? И еще раз - здоровые и физически сильные мужчины, а не задохлики. И чем они лучше остальных?

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Музей сказав:

Будьте добрі, викласти посилання на офіційний документ.

Вже більше тижня студентів не випускають. Типу хто мав виїхати, той встиг. Сина друг так залишився в Україні зараз. З усіма документами зі словацького вузу на руках.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:

А так сидит здесь и по крайней мере тратит заначки тоже здесь. Государство точно получает больше, чем в случае отъезда. Или я что-то не понимаю?

Скінчилися заначки. Далі реєструватися і з бюджету допомогу смоктати. 

1 минуту назад, OlaR сказал:
Цитата

Знову ж приклад Хорватії - там ротацію відбув- їзжай заробляти. Не всі розбіглися.

В них війна? Чи що?

В них була війна у 90х якщо ви не проспали. я за той час і мав на увазі.

2 минуты назад, OlaR сказал:

чому кур'єрів не випускають? А програмістів? А комбайнерів? Чим ці моряки краще? Чи в них відсрочка від мобілізації? Там якраз здорові чоловіки, а не якісь з купою болячок

Є таке слово - "доцільність".
Кожем має допомогати по здібностям.
Війна скінчиться рано чи пізно, а втрачені позіції в морі не повернути.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Вже більше тижня студентів не випускають. Типу хто мав виїхати, той встиг. Сина друг так залишився в Україні зараз. З усіма документами зі словацького вузу на руках.

повірив цій державі? :lol:

2 минуты назад, vbb сказал:

Війна скінчиться рано чи пізно, а втрачені позіції в морі не повернути.

ви не розумієте. все має бути про війну. не існує нічого крім війни і нікого крім героїв.

  • Хаха 2
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaxS сказал:

Вже більше тижня студентів не випускають. Типу хто мав виїхати, той встиг. Сина друг так залишився в Україні зараз. З усіма документами зі словацького вузу на руках.

А чого він чекав? І як вступав? Бо знаю цей новий треш - за гроші невеличкі оформити зарахування у часний ВУЗ в Європі. Без знання мови, без сдачи екзаменів, зовсім без нічого. Точно знаю про польські ВУЗи, що таким промишляють. Навіть ті, кому вже за 30, негайно захотіли отримати вищу освіту за кордоном в якіхось маленьких ВУЗах, де семестр коштує всього 2 тис євро. Син Вашого друга не з цьоги числа?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, MaxS сказав:

Вже більше тижня студентів не випускають. Типу хто мав виїхати, той встиг. Сина друг так залишився в Україні зараз. З усіма документами зі словацького вузу на руках.

От я запитую, на якій підставі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vbb сказал:

Є таке слово - "доцільність".
Кожем має допомогати по здібностям.

Здоровим, фізично розвинутим чоловікам більш доцільно виїхати за кордон, ніж боронити країну? В нас не тільки моряки добре заробляють.

Цитата

Війна скінчиться рано чи пізно, а втрачені позіції в морі не повернути.

Повернуть дуже швидко. Як тільки війна закінчиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Ну и? ВНЖ любой страны Европы сейчас получают за неделю. И на ротацию едешь не в Украину, а в Хорватию. Не подскажите, моряки какие налоги здесь платят? 18%+1,5% + 22% ЕСВ? И еще раз - здоровые и физически сильные мужчины, а не задохлики. И чем они лучше остальных?

У нормальних странах якщо ти більше 186 діб (Брити 200) протягом року провів поза кордоном, то звільняєшся від податків. В Україні також будо дока баба вуля не зазіхнула.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vbb сказал:

...В них була війна у 90х якщо ви не проспали. я за той час і мав на увазі.

 

Не втручаючись у суперечку стосовно того чому морякі краще за інших, але про хорватів стало цікаво - наскількі я пам'ятаю їх визвольна війна довго готувалася й пройшла десь за тиждень-два. Коли ж вони встигали пройти ротацію та відправитись у море працювать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

От я запитую, на якій підставі.

На тій підставі, що там ну дуже підозрілі студенти. Навчальний рік вже почався. Ну крім часних вузів, де беруть всіх за гроші. Маленьки чи великі залежить від країни

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vbb сказал:

У нормальних странах якщо ти більше 186 діб (Брити 200) протягом року провів поза кордоном, то звільняєшся від податків. В Україні також будо дока баба вуля не зазіхнула.

У моряків інша справа. Вони ні в одній країні стільки ніколи не живуть. 😉 Але податки платять. Мені цікавить, а які? 5%? Чи нормальні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Здоровим, фізично розвинутим чоловікам більш доцільно виїхати за кордон, ніж боронити країну? В нас не тільки моряки добре заробляють.

якщо вони приносять живі гроші але не вмотивовані сидіти у окопі- чи просто боягузи - то так. 
Я ж не проти щоб усі добре заробляли, відпустіть усіх.

4 минуты назад, OlaR сказал:

Повернуть дуже швидко. Як тільки війна закінчиться

Ви дуже далекі від розуміння про що мова.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, OlaR сказал:

Я же не говорю, что они не вернутся после войны. Я про то, что вернуться ли они во время войны? И будут ли слать сюда деньги и платить налоги сейчас, а не когда-то потом? А так сидит здесь и по крайней мере тратит заначки тоже здесь. Государство точно получает больше, чем в случае отъезда. Или я что-то не понимаю? 

Да.)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Не втручаючись у суперечку стосовно того чому морякі краще за інших, але про хорватів стало цікаво - наскількі я пам'ятаю їх визвольна війна довго готувалася й пройшла десь за тиждень-два. Коли ж вони встигали пройти ротацію та відправитись у море працювать?

Вони 5-6 років воювали.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, OlaR сказав:

А чого він чекав? І як вступав? Бо знаю цей новий треш - за гроші невеличкі оформити зарахування у часний ВУЗ в Європі. Без знання мови, без сдачи екзаменів, зовсім без нічого. Точно знаю про польські ВУЗи, що таким промишляють. Навіть ті, кому вже за 30, негайно захотіли отримати вищу освіту за кордоном в якіхось маленьких ВУЗах, де семестр коштує всього 2 тис євро. Син Вашого друга не з цьоги числа?

Вражаюсь вашій здатності навішувати ярлики і бути в курсі всіх обставин незнайомих людей.

Поступати туди він планував ще до війни, бо вся сім`я ВНЖ робила. Влітку зарахували. чекав документи. ті листа готували кілька місяців для виїзду за кордон. Особливо не поспішав, бо такої подляни на кордоні не очікував.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Музей сказав:

От я запитую, на якій підставі.

Держприкордонслужба на свій розсуд щось вирішила і блокує всіх. В гуглі є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vbb сказал:

якщо вони приносять живі гроші але не вмотивовані сидіти у окопі- чи просто боягузи - то так. 
Я ж не проти щоб усі добре заробляли, відпустіть усіх.

Боягузи - це про моряків? Відпустити можна всіх разом з мобілізованими... 

Цитата

Ви дуже далекі від розуміння про що мова.

Ви навідь не відповіли про податки. Так скільки моряки платять? Про що мова я розумію. Багато хто в такій же халепі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vbb сказал:

якщо вони приносять живі гроші але не вмотивовані сидіти у окопі- чи просто боягузи - то так. 

ну от кацапи розраховують кількістю взяти. воно їм допоможе?

4 минуты назад, MaxS сказал:

Особливо не поспішав, бо такої подляни на кордоні не очікував.

най не засмучується. чим раніше отримуєш такий досвід, тем важче тебе надурити пізніше.

2 минуты назад, MaxS сказал:

Держприкордонслужба на свій розсуд щось вирішила і блокує всіх. В гуглі є

вона вирішує виключно на підставі нормативки, яка передбачає якусь довідку, яку або неможливо отримати, або взагалі не передбачена. я не здивуюсь коли облік для жінок буде необов'язковим, але довести це буде можливо лише через пару хабарів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, vadimv сказал:

В рф могут мобилизовать не 300 000 человек, а в разы больше. Дело в том, что 7 пункт в указе о мобилизации скрыт под грифом "для служебного пользования". 

По словам пескова, "неопубликованный седьмой пункт указа связан с количеством мобилизуемых".

це так колись робив фараон, забирав своїх підданих із собою у потойбічний світ :). Я так розумію у РФ завдання максимально утилізувати населення РФ, отже ЗСУ вже знищила треть його складу (як мінімум, тому вони х2 те, що знищили зараз із розрахунком, що стільки, ще втратять, але це наврядчи допоможе, адже зараз запрацює лендліз і буде, ще більше можливостей у ЗСУ).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

Поступати туди він планував ще до війни, бо вся сім`я ВНЖ робила.

Так він планував вступать? Чи вся сім"я планувала виїхать на ВНЖ? Це дещо різні речі.

Цитата

Влітку зарахували. чекав документи. ті листа готували кілька місяців для виїзду за кордон. Особливо не поспішав, бо такої подляни на кордоні не очікував.

Так. Якщо я правильно пам"ятаю, то випускали тільки тих, хто почав навчатись до початку війни. Але таких майже немає. Хтось приїхав на канікули в Україну? Тих, хто поступив у цьому році теж почали випускати? Коли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Боягузи - це про моряків? Відпустити можна всіх разом з мобілізованими...  - Д_О_В_І_Р_А

Ви навідь не відповіли про податки. Так скільки моряки платять? Про що мова я розумію. Багато хто в такій же халепі

не розумієте.

Не питай пані за вік а пана за гроші )))
 

Хто як домовився. Без вироку суду в Україні практично нереально законно платити податки та застосувати правило про подвійне оподаткування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...