Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

цікаво, як би відбувався протест проти мобілізації в Кійові, навіть якщо би всі його учасники співали гімн України :lol:

Іван, перелогінься. :mad:

Це що за кадр серед нас?

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Іван, перелогінься. :mad:

Це що за кадр серед нас?

 

професійна деформація особистості. для мене не існує єдиної завідома правильної думки. я дивлюсь на будь-яку ситуацію з різних сторін. то тільки трамвай по рейках прямо їздить...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чатів.

Luna Anime gaming

Что будет если тебя задержат на протесте? Может ли это быть выходом, чтобы тебя не мобилизовали?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Байден виступив на Генассамблеї ООН.

З першої фрази мова про Україну . Передав вітаннячко Путіну, та тим "хто бажає бути рівноправним учасником ринку, але не поважає принципи демократії для інших".

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Чомусь гіркіна ніхто не цитує? Шо случилось🤷‍♂️?

То ви неуважно читали.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

3 ч.  · 

До питання мобілізації у рф...

Мобілізаційний запас зс рф - до 2098000 "підготовлений резерв" (умовно)

Чисельність зс рф у мирний час - 912 000 осіб

Мобілізаційне напруження - до 65-70 000 осіб (заявлено, на практиці , це ніхто не перевіряв), протягом одного циклу підготовки (для прикладу, США під час війни у Перський затоці призвало 106 000 резервістів ЗАГАЛОМ... системи мобілізацій у США та у рф за рівнем ефективності та якості... навіть не співставні, 300 000 ....ага, вже боюся...).

Останній призив на строкову військову службу у лави зс рф - 134 000 (заявлена потреба), поступило у лави зс реально - 91200 (недобор склав не меньш як третину - близько 43 000 осіб).

Наявність у структурі кожного регіонального військового командування (військовий округ) військових частин неповного штату (кадрована частина), на складах яких знаходиться на тривалому зберіганні бойова техніка, військове майно та озброєння...

- до 67% (в середньому) ОВТ ВЖЕ розконсервовано, тобто ВЖЕ використовується (мається на увазі БЗіРВТ та ЦЗМР)...

- кадровані в\частини - майже ТОТАЛЬНО ліквідовані...

- лише ПОТОЧНА потреба вже розгорнутих формувань зс рф у доукоплектованні особовим складом сягнула середньої відмітки у 44% від штатної чисельності...

А теперь... давайте всі разом МО-БІ-ЛІ-ЗА-ЦІЯ...

В русні неордінарний підхід. Які там підготовка чи бойове злагодження - до 30 років одразу на передову...

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Чомусь гіркіна ніхто не цитує? Шо случилось🤷‍♂️?

та мабуть мобілізувався одним з перших, нема коли писати...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Агидель сказал:

Тут не в уровне зарплаты дело. А в том, что есть целая хорошая отрасль, работающая вне зависимости от ситуации на войне, приносящая в страну валюту без всяких затрат и усилий со стороны этой самой страны. Все же вопили - нам нужен вывоз зерна, нам нужен вывоз зерна, нам нужны деньги. Договоры-переговоры всякие ради этого вели. А там все работало без всяких переговоров, нафига угробить было? Да, денег меньше, чем с зерна, но тоже неплохой такой ручеек был.

Ладно, все равно каждый останется при  своем мнении.

Да с какой стати все считают, что те моряки СЕЙЧАС будут возвращать деньги в Украину или хотя бы платить налоги в Украине? Я что-то не понимаю? Как их можно заставить это делать, если до конца войны они вряд ли вернутся вообще? Они выедут работать, семьи - жить. В Европе и они и семья получают ВНЖ и все.

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Чомусь гіркіна ніхто не цитує? Шо случилось🤷‍♂️?

мож повестку уже вручили и в учебке он

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

професійна деформація особистості. для мене не існує єдиної завідома правильної думки. я дивлюсь на будь-яку ситуацію з різних сторін. то тільки трамвай по рейках прямо їздить...

Ви постійно акцентуєте на тому, що Ви юрист. Не нагадаєте яким законодавчим актом регламентуються правила написання назв населених пунків України, а саме столиці України?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

скільки коштує ваше життя? а вашої дитини?

а навіщо сцяти у вуха про мільйони, які ніхто і не збирався виплачувати?

на початок червня біля 1000 сімей отримали

 

 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, OlaR сказал:

Да с какой стати все считают, что те моряки СЕЙЧАС будут возвращать деньги в Украину или хотя бы платить налоги в Украине? Я что-то не понимаю? Как их можно заставить это делать, если до конца войны они вряд ли вернуться вообще? Они выедут работать, семьи - жить. В Европе и они и семья получают ВНЖ и все.

Из всех моих знакомых уровня дед, старпом, шкипер. У всех дома на фонтане, дети, внуки. 9 месячная ротация была в СССР на тюльке и во время ковида. Обычно от 3 месяцев до полугода. Кто хотел, тот уже уехал.

PS. Крестника с коммандой во время ковида ротировали джетом шейха с золотым унитазом. Как положенно.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Ви постійно акцентуєте на тому, що Ви юрист. Не нагадаєте яким законодавчим актом регламентуються правила написання назв населених пунків України, а саме столиці України?

я ніколи на цьому не акцентував, але всім це чомусь муляє. не треба заздрити. я ще й художник :lol:

4 минуты назад, Юрий Киев сказал:

на початок червня біля 1000 сімей отримали

 

 

ну супер! я навіть не сумнівався, з огляду на те, що навіть Кирилу 6 тисяч державних перепало :lol:

  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AOZ1 сказал:

Из всех моих знакомых уровня дед, старпом, шкипер. У всех дома на фонтане, дети, внуки. 9 месячная ротация была в СССР на тюльке и во время ковида. Обычно от 3 месяцев до года. Кто хотел, тот уже уехал.

Э не. Возвращаться сюда до войны и тратить деньги здесь, то понятно. А вот сейчас все несколько поменялось, если Вы не заметили. :(Вы верите, что уедут и через 9 месяцев вернуться? Или семьи здесь оставят, чтоб они присланные деньги тратили? 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

я ніколи на цьому не акцентував, але всім це чомусь муляє. не треба заздрити. я ще й художник :lol:

Нікому не муляє, але Ви таки постійно на цьому наголошуєте. В мене особисто склалося враження, що Ви брехун. Ваш рівень спілкування не тягне навіть на людину, що добре вчилася в школі.

То що з моїм запитанням про Київ?

 

  • Лайк 8
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

 

ну супер! я навіть не сумнівався, з огляду на те, що навіть Кирилу 6 тисяч державних перепало :lol:

це не ті питання,де потрібно ржущі смайлики ставити.

виплати не можуть бути автоматичні.

є процедура,вона не швидка.є різні обставини ,які розглядаються в тому числі і через офіційне розслідування,яке повинно дати висновок.

повірте,я знаю,що військові також здатні на будь які маніпуляціі і махінаціі,нехай і з кращих мотивів.

а взагалі це така тема - майте повагу і не лізьте своїми брудними руками до клавіатури коментувати ,якщо ні бельмеса в цьому.

.

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 13
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

та мабуть мобілізувався одним з перших, нема коли писати...

Ні, в нього інша задача. Він пояснює росіянам, яке це правильне рішення на телеканалі НСН (національна служба новин). Він  - телезірка, як і Арестович у нас. На хіба йому ще й воювати?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Э не. Возвращаться сюда до войны и тратить деньги здесь, то понятно. А вот сейчас все несколько поменялось, если Вы не заметили. :(Вы верите, что уедут и через 9 месяцев вернуться? Или семьи здесь оставят, чтоб они присланные деньги тратили? 

Верю. Остаются там те, кому нечего здесь терять. А у кого дом, машина, корни пустил. Ну куда ехать. Тот же крестник как и я тоже интересовался ценниками на недвигу в Рио. И шо. Сидим здесь. Он на фонтане, я в Киеве.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, hause сказав:

👨‍🎓Студентам запретили выезд на учебу, вместо них поедут чиновники! – такое постановление подписал премьер-министр Денис Шмигаль 😡

t.me/insiderUKR/41909

Будьте добрі, викласти посилання на офіційний документ.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, OlaR сказал:

Да с какой стати все считают, что те моряки СЕЙЧАС будут возвращать деньги в Украину или хотя бы платить налоги в Украине? Я что-то не понимаю? Как их можно заставить это делать, если до конца войны они вряд ли вернутся вообще? Они выедут работать, семьи - жить. В Европе и они и семья получают ВНЖ и все.

Якщо нічого не змінеться то так і буде. 
все більше знайомих планують не повертатися бо не випустять , а хто застряв вдома - чкурнути при першій можливості. Пидтримують ЗСУ але вже скінчаються кошти. 
 

Глобально це питання довіри.
Нарід довірив деяким особам керувати державою (своє життя та добробут родини).

Зараз керівники держави недовіряють тим хто їх обрав - бояться що всі втечуть?

Знову ж приклад Хорватії - там ротацію відбув- їзжай заробляти. Не всі розбіглися.

Цитата

Э не. Возвращаться сюда до войны и тратить деньги здесь, то понятно. А вот сейчас все несколько поменялось, если Вы не заметили. Вы верите, что уедут и через 9 месяцев вернуться? Или семьи здесь оставят, чтоб они присланные деньги тратили?

 Син на блокпосту, дружина допомогає волонтерам та переселенцям. Я перевожу гроші.

І я не один такий

Змінено користувачем vbb
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

Верю. Остаются там те, кому нечего здесь терять. А у кого дом, машина, корни пустил. Ну куда ехать. Тот же крестник как и я тоже интересовался ценниками на недвигу в Рио. И шо. Сидим здесь. Он на фонтане, я в Киеве.

Я же не говорю, что они не вернутся после войны. Я про то, что вернуться ли они во время войны? И будут ли слать сюда деньги и платить налоги сейчас, а не когда-то потом? А так сидит здесь и по крайней мере тратит заначки тоже здесь. Государство точно получает больше, чем в случае отъезда. Или я что-то не понимаю? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Будьте добрі, викласти посилання на офіційний документ.

а те,що постять телеграм-канали це що ,не офіційні документи ? )))

 

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Музей сказал:

В мене особисто склалося враження

я ще жодного разу не бачив щоб у вас про щось склалося правильне враження. але все одно цікаво спостерігати :lol:

8 минут назад, Юрий Киев сказал:

військові також здатні на будь які маніпуляціі і махінаціі,нехай і з кращих мотивів.

а взагалі це така тема - майте повагу

як на мене те що я не лізу в військові маніпуляції вже повага яку мало хто може виявити перед такими можливостями :lol:

8 минут назад, AOZ1 сказал:

А у кого дом, машина, корни пустил

що таке корні я не знаю, а будинок та машина нічого не коштують для того хто обрав свободу

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...