Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Музей сказав:

Клічко тупа гніда.

Сьогодні якийсь заголовок бачила- 56% киян готові проголосувати за Вітальку. Зрозуміло, що соцопитування замовили, але ж з киян станеться і проголосувати:pozor:

  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, outdoor24 сказал:

ну шо за штампи? фронт це не в'язниця і не місце покарання, куди потрібно примусово відправляти лиганів, зрадників, невмотивованих депутатів для досягнення військових успіхів.

це питання до влади, яка так робить. я її не обирав.

46 минут назад, outdoor24 сказал:

найбільший відсоток неповернень буде якраз серед тих, кого тут ніщо не тримає.

як і найбільший відсоток тих хто буде завжди сидіти на голій дупі за будь-якої влади, мови та валюти

44 минуты назад, loader сказал:

а по кількості дітей норм? )

особливо від різних жінок :lol:

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Vikctor сказав:

Припиніть. Ви бачили сьогодняшні атнівоєнні протести в різних регіонах московії? Які там потяги підривати...

Не вийшли ті, хто впевнений, що саме його не мобілізують. Оце воєнкоми заживуть...

АллабАрісавна теж думала, що заспіває пісеньку на переможеному Хрешатику, а як зрозуміла, що даремно на какашнік з зірками витратилася, то заспівала» про «напрасно погібших наших ребят». Пів року війна, і примадонна раптом прозріла. Не ешелон, але думаю Темнєйшему не сподобалося. Цікаво, що їй так припекло. Невже в Ізраїлі закінчилися совєтскіє пєнсіонєркі, щоб зкупили квитки на концерти.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Сьогодні якийсь заголовок бачила- 56% киян готові проголосувати за Вітальку. Зрозуміло, що соцопитування замовили, але ж з киян станеться і проголосувати:pozor:

Нагадаю, що у Вітальку другий термін. Отже, кияни вже проголосували за Клічка. Думаю, це подяка за Щорса та Ватутіна.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vikctor сказал:

Думав це притаманно політикам а не адвокатам...

думаю адвокати бувають різні. у мене замість популізму - репутація

20 минут назад, sergio сказал:

Сколько кормится с курьера с ЗП 300 баксов? 

а з депутата, якщо вирахувати все вкрадене та розпилене?

19 минут назад, Музей сказал:

Поїхали ті, хто дійсно все втратив.

за всіх не кажіть. якщо брати моїх знайомих, то якраз поїхали ті хто мав можливість поїхати та жити там з комфортом. оце справжній безвіз, а не 90 днів :lol:

19 минут назад, Privet сказал:

Цікаво, ті , хто там якусь участь буде приймати у цих так званих референдумах на окупованих територіях - здогадуються, що наступним кроком буде мобілізація ?

ви дійсно вірите що той "референдум" це референдум? дослівно що кажуть місцеві в Донецьку:

Тут сказали что с 1 октября тут после референдума рашка и сразу идёт наступление и всех забирают в мобики

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, outdoor24 сказал:

та я про місцевих з форуму...

 

18 минут назад, allanek сказал:

Якщо я зрозуміла натяк, то мова йшла про "Киря заплакав".

 

Так, вже здогадався)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

ви дійсно вірите що той "референдум" це референдум? дослівно що кажуть місцеві в Донецьку:

 

Я бачу що там чимало місцевих якісь рішення приймають, десь там виступають та за когось там агітують.

От же, - не особливо  бояться бути вбитими.

Аби щось подібне відбувалося у моєму селі, то я би знайшов можливість щоб декількох покидьків підірвали, зарізали та т.п. - навіть аби знаходився десь далеко. І не дивився би на вік, стать та т.п. Просто, як варіант, тупо заплатив би місцевим кримінальникам яких я знаю.

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Privet сказал:

Аби щось подібне відбувалося у моєму селі

якби ваше село 8 років прожило під кацапами, розмовляло кацапською та купляло хліб за фублі, то в ньому зараз відбувалося б те саме...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, sergio сказав:

Кум стармех на контейнеровозе на голландцев работает 4800 уе в месяц в независимости в плавании или дома. (С него в Одессе куча народа кормится) Сколько кормится с курьера с ЗП 300 баксов? 

можливо інший стармех 4800 витрачає на повій і кабаки, а кур'єр за 300 дол. батьків, жінку і двоє дітей утримує... Ще раз, хто придумає механізм для випуску тільки високооплачуваємих відповідальних моряків  і  в кого з них декларація є, де 4800 у.є. на місяць записано?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Ще раз, хто придумає механізм для випуску тільки

а що воно дасть? черги мобілізації вже вигадали і що?

механізмів для виїзду і так багато, але чи дійсно всім треба кудись їхати? хто хоче завжди найде можливість. судячи з кількості людей тільки в Кійові - нікому нікуди не треба...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaxS сказал:

можливо інший стармех 4800 витрачає на повій і кабаки, а кур'єр за 300 дол. батьків, жінку і двоє дітей утримує... Ще раз, хто придумає механізм для випуску тільки високооплачуваємих відповідальних моряків  і  в кого з них декларація є, де 4800 у.є. на місяць записано?

.... а повії та кабачники утримують батьків, жінку і дітей - а все за гроші привезені моряком, а не отримані в борг...
так, механізм недосконалий, але з чогось потрібно починати.

 

зараз також виїзджають, хто нелегалом за хабар на кордоні, хто через орків. На вашу думку це гідне рішення проблеми?

Змінено користувачем vbb
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, sergio сказал:

Принаймні, якщо коменти на ЖЖ шці суттево помінялися то думаю, що і до збільшення підпалів війскоматів недалеко. 😸

Авжеж - за півроку ледве десяток по всій педерації спалили, а тут як накинуться ... й ще стількі спалять.

 

25 минут назад, allanek сказал:

Сьогодні якийсь заголовок бачила- 56% киян готові проголосувати за Вітальку. Зрозуміло, що соцопитування замовили, але ж з киян станеться і проголосувати:pozor:

А що тут дивного - за льоню космоса проголосували свого часу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Скромный прораб сказал:

Раскройте, пожалуйста, почему Красная площадь моя любимая? 

Потому что вы вата, понятно!?

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Vikctor сказав:

А що тут дивного - за льоню космоса проголосували свого часу...

Я не пам'ятаю хоч одного гідного мера Києва. І пам'ятаю, завдяки чому космонавт став мером. Тоді кожного дня в поштові скриньки кидали печатні листки від Кличка проти Омельченка і навпаки. Поки вони не могли домовитись, кому сісти в крісло мера, Льоня опустив свій тухес в це хлібне крісло.

 

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

за всіх не кажіть. якщо брати моїх знайомих, то якраз поїхали ті хто мав можливість поїхати та жити там з комфортом. оце справжній безвіз, а не 90 днів :lol:

:pozor: Цікаво, Ви хоч іноді розумієте зміст текстів, які коментуєте?

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

:pozor: Цікаво, Ви хоч іноді розумієте зміст текстів, які коментуєте?

ну я сподіваюсь що ви особисто знаєте тих, хто все втратив, виїхав і не повернеться? ви ж за них казали? чи за якихось абстрактних, побачених по ютюбовізору?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AOZ1 сказав:

У меня Zabbix перманентно по работе висит. Аж стыдно экран кому-то показать. А шо делать.

Така ж хрєнь.Samsung z fold - носив по вулиці пропонував віддати в добрі руки- ніхто брати не захотів.Патріоти👍.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Патріоти

о, фахівець, що він мав на увазі?

 

Без імені.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SermenK сказал:

Запихни собі у сраку і підпали, може порозумнішаєш. 
 

 

Зависть - это плохо...(С)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Музей сказал:

Не вийшли ті, хто впевнений, що саме його не мобілізують. Оце воєнкоми заживуть...

АллабАрісавна теж думала, що заспіває пісеньку на переможеному Хрешатику, а як зрозуміла, що даремно на какашнік з зірками витратилася, то заспівала» про «напрасно погібших наших ребят». Пів року війна, і примадонна раптом прозріла. Не ешелон, але думаю Темнєйшему не сподобалося. Цікаво, що їй так припекло. Невже в Ізраїлі закінчилися совєтскіє пєнсіонєркі, щоб зкупили квитки на концерти.

Ніт, то вона образилась на призначення чоловіка іноагентом. Но ви не в тренді, бо всі русняві ліберали в один голос заспівали арлекіно діферамби бабусі. Мовляв режим не витримає такого могутнього удару від народной улюблениці. Наш любитель ціх ліберальних потвор Арестович взагалі заявив, що цей залп потужніше за будь-якій хаймарс.:pozor:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Eugene Nayshtetik

30 мин.  · 

Послухав інтерв'ю із Столтенбергом.

Цікаво.

Дуже сподобалось питання, чи вистачить Україні можливостей дати раду такій кількості полонених росіян.

Одразу видно, що українських воїнів вони бачать по крутості трішки вище героїв Марвел.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

о, фахівець, що він мав на увазі?

 

Без імені.jpg

ХЗ.Запор думки- потік слів.На цьому форумі ( як і на любому іншому ) такого контенту відсотків 70.Я на аналіз такого свій час не витрачаю.Як і на відвідування рос помийок🤷‍♂️.

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цинизм зашкаливает...

У 2023 році уряд виділяє на ремонт доріг 38 мільярдів гривень. При цьому, на компенсацію сім‘ям загиблих військових лише 325 мільйонів.

З огляду на те, що 168 постанова Кабінету міністрів передбачає 15 мільйонів гривень компенсації родині загиблого військовослужбовця, лише 21 родина зможе отримати обіцяну владою компенсацію! Зате мільярди підуть знову на асфальт.(С)

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...