Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, Дніпро:flag1:

"Одну з центральних вулиць Дніпра, яку раніше називали Шмідта, перейменували на честь лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на сесії 21 вересня. Цього дня міськрада перейменувала ще 44 вулиці, назви яких були пов'язані їз Росією чи СРСР."

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, vadimv сказав:

В рф могут мобилизовать не 300 000 человек, а в разы больше. Дело в том, что 7 пункт в указе о мобилизации скрыт под грифом "для служебного пользования". 

По словам пескова, "неопубликованный седьмой пункт указа связан с количеством мобилизуемых".

В Другій світовій для контрнаступу змогли мобілізувати 7 млн.. Поки догребли до України та Білорусі, втратили половину і вже вигрібали тут всіх підряд, щоб Жуков зміг на Красной площаді покрасуватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

мене ще одне дивує, чому депутатів всіх рівнів в першу чергу на фронт не відправляють? вони ж як представники народу повинні першими реагувати на виклики та представляти інтереси своїх виборців там де це найбільше потрібно...

Популізм. Думав це притаманно політикам а не адвокатам...

Ось вам відповідь з болот.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, semengv сказал:

Ох как вы ошибаетесь! У меня даже уборщица свалила как переселенец. Хотя у нас не Харьков и не Николаев. Уже все знакомые приехали, даже с малыми детьми - этой нет.

Мы уже на финиках обсуждали , если в Украине ни кола ни двора смысл ехать есть, тут курьер, там упаковщиком пойдёшь, а если тут  немного упакован и работенку более-менее то уже не все так однозначно. 😎

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Звичайнісінька руснява родина... Як вважаєте - цьому пощастить? Як на мій погляд, якщо виживе, то це буде якось не скрєпно, якось у відриві від родинних традиції...

 

410456770_.thumb.png.1ebcf1ba3814479c1549c45bd9527249.png

Ситуація не така апокаліптична.

З України точно не повернуться, а підірвати ешелон - вірогідність вижити відсотків 90.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, allanek сказал:

Вітаю, Дніпро:flag1:

"Одну з центральних вулиць Дніпра, яку раніше називали Шмідта, перейменували на честь лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на сесії 21 вересня. Цього дня міськрада перейменувала ще 44 вулиці, назви яких були пов'язані їз Росією чи СРСР."

У Філатова в коментах під світлиною на пейсбучіке вата підгорає...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

У Філатова в коментах під світлиною на пейсбучіке вата підгорає...

не бачили там місцевих?😉

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaxS сказал:

чим виїзд моряка корисніший для країни ніж виїзд сантехніка чи кур'єра Глово? Про мільярди, що будуть витрачені в Україні і "сплачені" до бюджету податки не треба.

Кум стармех на контейнеровозе на голландцев работает 4800 уе в месяц в независимости в плавании или дома. (С него в Одессе куча народа кормится) Сколько кормится с курьера с ЗП 300 баксов? 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, US7IGN сказав:

тому що допомога. думаю якщо захід припинить халяву, то халявщики не тільки не поїдуть, а більшість наступного дня і повернеться...

Нехай краще там сидять. Поїхали ті, хто дійсно все втратив. Навряд чи повернуться. Плюс ті, хто тут не мав де заробляти. Так і сидітимуть без роботи знову.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

не бачили там місцевих?😉

Впевнений що там само місцеві. Я ніколи не мав ні якіх сумнівів, що живу у ватному місті. Але зараз всеж такі зміни наочні. Чи незворотні - не знаю...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, ті , хто там якусь участь буде приймати у цих так званих референдумах на окупованих територіях - здогадуються, що наступним кроком буде мобілізація ?

А за її ухилення - кримінальна стаття та покарання. 

Та покарання прийдеться відбувати не десь під Полтавою або Одесою , а на Колимі - з рюськими зеками ?

Це стосується не лише покарання за ухилення від мобілізації, а за любий кримінальний злочин...

 

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Ситуація не така апокаліптична.

з України точне не повернуться, а підірвати ешелон - вірогідність вижити відсотків 90.

Припиніть. Ви бачили сьогодняшні атнівоєнні протести в різних регіонах московії? Які там потяги підривати...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Vikctor сказав:

У Філатова в коментах під світлиною на пейсбучіке вата підгорає...

Мабуть, пишуть : «Нє вам, блядям...»

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

місцеві

та я про місцевих з форуму. 

 

2 хвилини тому, Privet сказав:

хто там якусь участь буде приймати у цих так званих референдумах

ви серйозно думаєте, що там буде хоч якийсь рівень явки? результати вже намальовані. я тільки не можу збагнути для чого ці формальності? це ж не Крим.

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, outdoor24 сказав:

ще б Маргелова прибрали подалі

Ватутіна вже прибрали?

Клічко тупа гніда.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

ви серйозно думаєте, що там буде хоч якийсь рівень явки? 

Ну, хтось таки прийде, а хтось з місцевих буде приймати участь у  організації...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я до того, - що цих колаборантів треба показувати та говорити - завдяки цим пикам, які зрадили Україну, вас мобілізують , або кинуть на Колиму.

Вбивайте їх поки не пізно.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Privet сказав:

Ну, хтось таки прийде, а хтось з місцевих буде приймати участь у  організації...

Прийдуть ЗСУ, перевірять чи правильно порахували бюлетні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Privet сказал:

Вбивайте їх поки не пізно.  

Навіть ракети якісь існують - які листівки розкидають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

Впевнений що там само місцеві.

Якщо я зрозуміла натяк, то мова йшла про "Киря заплакав".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті, людське рішення! Першими мобілізують українців, що приїхали с 2014-го.

www.ukr.net/news/details/main/93316994.html

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Припиніть. Ви бачили сьогодняшні атнівоєнні протести в різних регіонах московії? Які там потяги підривати...

Принаймні, якщо коменти на ЖЖ шці суттево помінялися то думаю, що і до збільшення підпалів війскоматів недалеко. 😸

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю AWD.ru получаю удовольствие. Краткое содержание топика Выезд из России и частичная мобилизация

1. Границы пока не закрыли.
2. Повестки вручают массово. Даже в Находке, похоже все было заготовлено заранее.
3. Поле того как раскупили все билеты самым массовым запросом стал как сломать руку.
4. Поскольку перелом срастается за 2-3 недели кто то из Киева посоветовал ломать позвончник.
5. Дачи в Италии ждут счастливых покупателей, военкомов.
 

  • Лайк 5
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...