Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Хулі там думать, там ваших багато.

Харьковчан? Никого из знакомых(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Агидель сказал:

А я как-то послушала откровения ее продюсера, и стала терпимей к ней относиться, типа жалостней. Девочка-подросток, которую отдали зрелому мужику-растлителю в счет будущих гонораров. Он ее вроде в 15 лет взял в оборот, поэтому и наблюдаем распад личности и утрату моральных ориентиров.

Це така прозаїчна історія між продюсером і виконавицею, що можете копнути будь-де і попадете в ціль. Мєладзе - Брєжнева з останніх. Білик - Нікітін, Кароль - Огир. Та можна безліч перелічувати, як у нас, так і на Заході. 15 років - звичайно, кримінал, але суть таких взаємовідносин часто через ліжко. О, ще згадав - Кіркоров - Пугачова, тут навпаки. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Вам дніпровським, звичайно, видніше. Щось мало віриться, що Ярош теж хвойда.

pravyysektor.info/partiya-novyny-poglyad/andriy-tarasenko-pro-rozbizhnosti-z-yaroshem-chomu-nacionalisty-prograyut

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Скромный прораб сказал:

Странная ситуация, через час в России "праздник" присоединение новых "республик" и областей, а в Лимане для них, тем временем, жопа жопская. Не понятно, что ждать. Не знаю кто как, а я очкую((((

Я сміятись не буду, гіркін анонсує, що ядерна зброя вже готова до використання. Ситуація важка і не прогнозована, особливо коли захід не подає конкретних знаків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

росія спробує захопити Луцьк, Львів та Київ, - військовий аналітик Олег Жданов

В ближайшее время вряд ли - при поражениях на слобожанщине, они будут вгрызаться в таврии, им важен южный теведе (при разбитых переправах засыпали щебенкой каховский шлюз для переброски на днепровское правобережье).

 

14 минут назад, Скромный прораб сказал:

Слава Богу я в Эстонии, время есть

В принципе под натовским зонтиком то намного спокойнее, недаром чухонские чиновники смело высказываются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Я сміятись не буду, гіркін анонсує, що ядерна зброя вже готова до використання. Ситуація важка і не прогнозована, особливо коли захід не подає конкретних знаків.

Да не до смеха, согласен. Сегодня, завтра над Украиной @анет, 100%. Вопрос где

  • Хаха 1
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

але в даному випадку має рацію. В багатьох сенсах українці недалеко втікли від кацапів.

Багато в чому перескочити вдалося північних сусідів, але про це після війни))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, karbo сказал:

Я сміятись не буду, гіркін анонсує, що ядерна зброя вже готова до використання. Ситуація важка і не прогнозована, особливо коли захід не подає конкретних знаків.

А де це він анонсує? Бо в телеграмі він дає посилання на таке -" И по-поводу всех действия путинистов и путинского проамериканского прожидовского русофобского режима: Все это производится таким образом и в таком контексте, что никакой пользы, кроме вреда России и Русским не принесет. Сложно победить врага под руководством этого самого врага."

Там, як завжди, зрада зрадная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Скромный прораб сказал:

Да не до смеха, согласен. Сегодня, завтра над Украиной @анет, 100%. Вопрос где

Тіпун тобі на твій поганий язик. (у всіх сенсах)

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:
11 минут назад, karbo сказал:

Я сміятись не буду, гіркін анонсує, що ядерна зброя вже готова до використання. Ситуація важка і не прогнозована, особливо коли захід не подає конкретних знаків.

Показать  

А де це він анонсує? Бо в телеграмі він дає посилання на таке -"

В тому же телеграмі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, murava сказал:

Ты глянь как знатно плавит патриотов, когда их тыкаешь лицом в зеркало :)

Мобилизация у кацапов и затыкание дырок на границах - это йохохо и бутылка рому, принуждение, насилие и просто позор всем бегущим, ржем в лицо всем отказникам, угораем над призванными.

Мобилизация в Украине - аналогичное затыкание дырок на границе, почти аналогичная ловля по улицам и блокпостам - но позвольте, это же точно другое!  Это проявление патриотизма и доверия собственным гражданам. Никак не иначе!

 

Вы забываете, что есть нюанс.  раша гонит своих сограждан массово воевать в чужей стране. И рвут когти из раши те, кто еще вчера обклеивался буковками z с макушки до пят. И т.д. и т.п.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Скромный прораб сказал:

Вопрос где

Пионтковский озвучил возможный протокол натовского ответа (правда или нет очень трудно сказать, т.к. тот передаёт своё частное мнение, основываясь на тех же частных источниках) - для начала в течение получаса уничтожается весь чорный флот (основываясь на перевесе в несколько раз тех же крылатых ракет).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Донецк, 29 сен — ДАН. Украинский миллиардер, владелец футбольного клуба «Шахтёр» и ряда предприятий Ринат Ахметов лишен недвижимого имущества на территории ДНР, оно обращено в госсобственность. Об этом говорится в постановлении Государственного комитета обороны, документ имеется в распоряжении ДАН

Догудівся.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Скромный прораб сказал:

Да не до смеха, согласен. Сегодня, завтра над Украиной @анет, 100%. Вопрос где

Иди на***

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Гасла мало допомогають.

За гасла людей вбивають та катують -- мабуть тому, що "не допомагають".

Eugène_Delacroix_-_La_liberté_guidant_le_peuple.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

За гасла людей вбивають та катують -- мабуть тому, що "не допомагають".

Давай ще гаслати гаслами по гаслах 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vitalii Chepynoga

16 мин.  · 

Що цікаво, «правильні українські російськомовні люди» реагують на претензії агресивно, навіть на жартівливі. Ну, то таке. Не страшно. Якось це поборимо разом.

Головне ось в чому. В Україні досі існувало кілька глибинних пластів «російськомовності». Наприклад, весь український світ йоги був російськомовний. Всі «собачники» в Києві говорили з своїми собаками виключно російською (стаять, сідєть, рядам). Навіть, коли самі власники собак - україномовні в побуті. Російською розповідали анекдоти.

Але зараз майже всі йога-тічери перейшли на українську. Собакам в Києві (!!!) кажуть: «Поряд!».

І, найголовніше! Як помітила Таня Доній: на парканах міста все частіше пишуть: «Олю, я кохаю тебе!». А не «Оля я тебя люблю»…

І це саме та революція, що кількох Майданів варта…

Я ще сьогодні бачив на заборі слово «хyй». Зовсім свіже, і теж - українською!!!

:))

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, karbo сказал:

Гасла мало допомогають. НАТО поки мовчить, як і світові лідери.

Спеціально для Вас анонс, не забудьте включить телевизор:

 

image.thumb.png.be6b1ae7b6fb75c3b510af329dd56eae.png

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

 

Стою на асфальте я в лыжи обутый...

Нам уже надо в НАТО? А вроде еще недавно говорили, что не надо. А кто-то еще говорил, что война началась потому, что 5-й Президент Украины объявил этот курс.

  • Лайк 3
  • Дякую 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Не звезди!

Не буду більше, бо знаю, що на форумі тебе вже тричі розстріляли, вісім разів повісили та чотири рази четвертували за гасла.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...