Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, vadimv сказал:

То вона мені спободалася )

Я купляв касети Білички ще з середини 90-х, як тільки вози з'явилися в продажу.

Але коли вона почала стівати пісні собачою мовою на мотів муркі разом з кіркоровим - трохи охолов. ))

Такої ганьби я не очікував.

Не треба гнати на народну артистку України.

stars.segodnya.ua/stars/ukrainian/irina-bilyk-rasskazala-o-perepiske-s-kirkorovym-1619085.html

 

image.png.a11725d9ba681cd7d76e1aba07b82592.png

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

А тут краще? - 

 

ніт .

не сподобалося .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет никакого ускоренного вступления в альянс.

Рылом не вышли

"Объясню некоторые моменты.

НАТО - это системная структура с прописанной процедурой. Так сделано намеренно, чтобы минимизировать возможность действий, которые бы могли навредить Альянсу. НАТО НЕ МОЖЕТ нас принять по какому-то особому решению, потому что есть процедура. А согласно ей нам нужны согласие и ратификации соглашений всех членов Альянса, включая Венгрию и Турцию. А ещё НАТО НЕ ХОЧЕТ нас принимать из-за множества причин. От высокого уровня коррупции, с которым у нас не борются на государственном уровне, до не желания некоторых членов Альянса участвовать в войне своими силами.

Ну, боятся в НАТО, что передадут нам протоколы доступа и секретные разработки, а какой-то предатель, как бывший "слуга народа" Ковалев или правая рука Баканова сбежавший из Украины генерал СБУ Наумов, это все сольют России или Китаю. Сколько ещё этих ковалевых и наумовых сидит в ВР, в СБУ и в других кабинетах власти? И главный мотиватор для таких - это деньги, а значит они повержены коррупции. В НАТО так же бывают предатели, но их там меньше, чем у нас. И коррупция меньше. Замкнутый круг. И его придется разрывать нам. Самим. И действовать мы будем по протоколу - получаем западное вооружение, выигрываем войну, вычищаем наши Авгиевы конюшни, выполняем ПДЧ и становимся членами Альянса. Нам это надо. И Альянсу это будет выгодно. Кстати, без их оружия мы не продержалась бы и не одержим Победу над Россией. Так что им спасибо за то, что делают.

А все остальное для нас не поменялось. Мы все так же верим в ЗСУ и в Залужного, которые палят оккупантов и движемся к Победе, помогая нашим воинам. И помним, что процедура - основа демократии. Так британцы говорят. А они в этом разбираются."(с)

  • Лайк 8
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 90BCO сказав:

Не треба гнати на народну артистку України.

З кіркоровим співала? Російською мовою? В москві на шабаші відьом МузТВ?

Вслід за кораблем лорак, лободою і повалій.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Не будет никакого ускоренного вступления в альянс.

Рылом не вышли

Єдина причина не прийняти це їхня вроджена сикливість. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

То вона мені сподобалася )

Я купляв касети Білички ще з початку 90-х, як тільки вони з'явилися в продажу.

Але коли вона почала стівати пісні собачою мовою на мотів муркі разом з кіркоровим - трохи охолов. ))

Такої ганьби я не очікував.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

як і казав:

Страны Балтии поддерживают скорейшее вступление Украины в НАТО, – МИД Литвы, Латвии и Эстонии.

Ну пачемуу, нас опять опппередили?))) Мы не медленные, мы делллали совместное заявленнние))))

Велика шана і подяка нашим справжнім Браттям!!! Я так думаю, що і без офіційного опитування, вже почався процес голосування за Україну в НАТО.

IMG_20220930_204915.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

З кіркоровим співала? Російською мовою? В москві на шабаші відьом МузТВ?

Вслід за кораблем лорак, лободою і повалій.

анажидєвачка - їй можна приймати з усіх боків без втрати репутації :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Canton сказав:

Ну, боятся в НАТО, что передадут нам протоколы доступа и секретные разработки, а какой-то предатель, как бывший "слуга народа" Ковалев или правая рука Баканова сбежавший из Украины генерал СБУ Наумов, это все сольют России или Китаю. Сколько ещё этих ковалевых и наумовых сидит в ВР, в СБУ и в других кабинетах власти? 

чесно кажучи, просто смішно про протоколи. Орбану, Шрьодеру/Меркельші, Берлусконі і іншим п..сам не страшно було передавати?

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 12
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Агидель сказал:

Та невже?

А Арахамия поначалу, весной, что оговаривал на предварительных ласках? пардон, переговорах?

А кто в сми и соцсетях разгонял идею, что НАТО нам не надо , а можно создать из выборочных стран союз Меча и Орала?

Склероз - генетическая наследственная болезнь украинцев?

Та й не кажить - склероз страшна річ.

 

 

2108547665_.png.9dd8186611fd3271c8835f0331d51d6b.png

 

 

Але обставини змінюються - відповідно змінюються й наративи. Наврядчи всі  в лютому були впевнені що на зараз ЗСУ будут впевнено давати пИзди русні, при цьому повністю зупинивши їх просування.

 

2 часа назад, Скромный прораб сказал:

Сегодня, завтра...........

 

А я ще дивувався - чому ця тваринка звідси не здрисне. Кому може буть приємно, коли тобі при кожной появі кучу писюнів у рота пхають? Зараз зрозумів - він тут для разгону руснявих вкидів. Аудиторія невеличка, але вони намагаються охопити якамога більше. Та й коштує напевно не дорого. Спочатку просував про Лисичанськ, котрий після його пророцтв протримався ще більше місяца. Потім спробував разогнати стосовно Бахмута - мовляв він наступний. Зараз тему ядеркі просуває. Помісь цапа та вірмена - хіба щось може буди гірше...

  • Лайк 4
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AOZ1 сказав:

Обижаются, за кинжал хватаются.

Колись також вважав.Декілька раз навіть довелось помахати з кавказятами руками і ногами.Так я Вам скажу -після сільських дискотек- дитячий садок.Міф про воїнів Кавказу спростовують і наші солдати - нічим не ТАКИМ не виділяються.Ото що тільки гонору.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ukrainian сказал:

 

 

Сподіваюсь, що ці ракети вже в нас, бо читав про них ще коли лишень обговорювалась можливість постачання західних РСЗВ. Після старту могілізації одразу подумав, що вказані ракети просто ідеальна зброя для великіх скупчень ворога. Снаряд вибухає у повітрі, тому навіть  окоп не завжди захістит.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ukrainian сказал:

Ukraine received

Я то думаю що "маршрутчики" важкими машинами перевозили останні два тижні :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ukrainian сказал:

Ukraine received

Ну це ж якийсь твіт... Що за ним стоїть невідомо. Стосовно атакамсів твітів було чимало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Прибалти і Польща, впевнений, теж швиденько відмітяться.

Але якщо б першою була Угорщина - ото б я здивувався )))

Мене цілком влаштує варіант, якщо Угорщіну погонять з НАТО копняками, а потім візьмут нас. Бо якщо раптом якась дивна країна нападе на Угорщину, то вступатись за це гівно якось не дуже... А на практиці якщо дядько Сем зажадає прийняти нас в НАТО, то він точно зуміє наступити каблуком на їх машонку.

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, Корбан зараз, думаю, в контрах більше з Зеленським, ніж з Порошенком. Тому така версія малоймовірна.

Та не звертайте. Сьогодні стільки подій, що я ваш допис напевно неуважно прочитав - здалося що Ярош на теперішню владу наїхав.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, karbo сказал:

І це стадо бунтувати буде? 

Яке ж то стадо? Стадо з прапорцями на площах уря-уря в підтримку, як то кажуть, "скованные одной цепью", а на фото то клан - годуються з однієї кормушки разом з ліліпутеном. "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Черномор сказал:

Яке ж то стадо? Стадо з прапорцями на площах уря-уря в підтримку, як то кажуть, "скованные одной цепью", а на фото то клан - годуються з однієї кормушки разом з ліліпутеном. "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

Це не клан, а кастровані придворні. Челядь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Черномор сказал:

Яке ж то стадо? Стадо з прапорцями на площах уря-уря в підтримку, як то кажуть, "скованные одной цепью", а на фото то клан - годуються з однієї кормушки разом з ліліпутеном. "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

"воля" слово вам не знакомое (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

"воля" слово вам не знакомое

Вот как раз "вольный художник", с рук власти не кормлюсь.

 

3 минуты назад, karbo сказал:

кастровані придворні

"Короля делает свита" (Макиавелли).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Vikctor сказал:

Мене цілком влаштує варіант, якщо Угорщіну погонять з НАТО...

Немного оффтопа.

НАТО,НАТО,НАТО...

Вспомнил 80-е и страшилки про НАТО из "Крокодила" :

https://www.google.com/search?q=журнал+крокодил+80+годов+про+нато&tbm=isch&ved=2ahUKEwjjkrzamr36AhUQpIsKHX-dCGEQ2-cCegQIABAA&oq=журнал+крокодил+80+годов+про+нато&gs_lcp=CgNpbWcQDDoECCMQJ1DKCli8ImD_M2gAcAB4AIABrQKIAb0OkgEHMC42LjMuMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=1j03Y-PPEZDIrgT_uqKIBg&bih=609&biw=1280&rlz=1C1GCEU_enUA876UA876

image.png.38d8e248cbf46a51d12093f8410f7321.png

 

Похоже, путин так и не выбросил эти журналы.

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Vikctor сказал:

Ну це ж якийсь твіт... Що за ним стоїть невідомо. Стосовно атакамсів твітів було чимало...

уже фотки були, начебто навіть не фейк. і арестович казав що дають

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...