Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

Відчиніть вуха - навіть за останні сімь місяців пісень про війну з'явилося 2-3 десяткі тіки тих, що я чув, а я не слідкую.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Черномор сказав:

Вже відповів, що не вам мене вчити, бо як  кажуть в одесі - де вы учились, там я преподавал.

Ага, палучі фашіст гранату.У нас навіть Віделкули тепер бандерівці, не те що якісь рядові манкурти😜👍

 

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

і Повалій ....

 

і куди вонои потім зкотитися ? :pozor:

ах , да - туди де годували смачніше :pozor:

 

батьківщина жінки - ліжко їїх чоловіка (с) 

Кароліна Куёк хоч і мала чоловіка турка - але так само зкотилася в блатняк.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странная ситуация, через час в России "праздник" присоединение новых "республик" и областей, а в Лимане для них, тем временем, жопа жопская. Не понятно, что ждать. Не знаю кто как, а я очкую((((

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dr.alf сказав:

и на украинском ее песни выше всяких похвал

Особливо та, що на вірш Тараса Шевченка )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Это который Гундяйхрестовоздвиженский?! 

Отец Звездоний, генерал-майор религиозной службы, первый заместитель Главкомписа по духовному окормлению, Четвертый член Юбилейного Пятиугольника.

image.png.33b043ac420ca0803220c234738b0737.png

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vadimv сказал:

Кароліна Куёк хоч і мала чоловіка турка - але так само зкотилася в блатняк.

як на мене - ця вульгарна хвойда  в найкращіх моментах своєї так би мовити "творчості" не наблизилася а ні до правильної  Білик  , ані до Повалій .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Особливо та, що на вірш Тараса Шевченка )

яка ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dr.alf сказал:

интересно это станет традицией?

То отвлечение плебса от насущных проблем - мол в багдаде все спокойно, а попросту шапкозакидательная бравада. Оно и при коронобесии было, когда на западе пустые стадионы в связи с эпидемиологической обстановкой, а в Нерезиновой трибуны под завязку во время межнародных матчей, зато потом всплеск 30-40-50%, но по сравнению с пропагандонской показухой то фигня, понты для режима дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, allanek сказал:

Ти диви, воно ще і пельку розтуляєЖ-) Бачу, вже нема того лайна "херой-севас" 🖕 Тому, хто провів серед  хера Черномора просвітницько-виховну роботу, дуже дякую. Слава Україні:flag1:

 

Ви в своєму репертуарі. Пошук ворогів - то наше все. Я Олега знаю давно по музичному форуму. Ми з ним, ще з 2014-ого року проводили просвітницьку роботу серед москалів. І його і мене (частіше) банили за те, що розповсюджували "бандерівські" погляди. На тому музичному форумі москалям було дуже "невдобно", що "освабаждьонний" Олег поділяє українську точку зору на події і критикує дії Кремля. 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Скромный прораб сказав:

Странная ситуация, через час в России "праздник" присоединение новых "республик" и областей, а в Лимане для них, тем временем, жопа жопская. Не понятно, что ждать. Не знаю кто, как а я очкую((((

Вам то чого? Ваші всі однозначно в рай👍.Ви самі на безпечній території.Скажіть як іронічно вийшло- все життя люто ненавидів піндосів - а як в сараку клюнуло на колінах до них поповз.Оце і все що потрібно знати про рускіх вошей.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За сприяння Спеціалізованої антикорупційної прокуратури було придбано військові облігації на суму понад 300 млн грн, що є підтримкою Збройних сил України. Гроші були заарештовані у справах щодо корупції на митниці, яке розслідують детективи НАБУ.

www.slovoidilo.ua/2022/09/30/novyna/bezpeka/potreby-zsu-peredaly-300-mln-hrn-zaareshtovanyx-spravax-nabu-sap

166203-1_large.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, serg179 сказал:

Це правда.Адін нарот.У половини навіть нарєчьє однакове.

смотрю, высокоIQшные отлайкали. Видимо IQ это не про сарказм :classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

як на мене - ця вульгарна хвойда  в найкращіх моментах своєї так би моавити "творчості" не наблизилася а ні до пікових Білик та Повалій .

 

Дивлячись, як оцінювати. Як вокалістка, Білик - так собі. А як співаючий композитор - супер, практично всі пісні в десятку. Що Лорак, що Повалій - класні вокалістки. Повалій співає тільки чуже, а пісні Лорак - ну, таке. До рівня Ротару, як вокалістки, не дотягує ні Лорак, ні Повалій. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, wyatt сказал:

смотрю, высокоIQшные отлайкали. Видимо IQ это не про сарказм :classic_biggrin:

а що , воші не вміють , коли саркастично відповідають на саркастичне зауваження ? 

 

за звичай у вошів у відповідь на сарказм репається пердак і летить бан 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Черномор сказал:

То отвлечение плебса от насущных проблем - мол в багдаде все спокойно, а попросту шапкозакидательная бравада. Оно и при коронобесии было, когда на западе пустые стадионы в связи с эпидемиологической обстановкой, а в Нерезиновой трибуны под завязку во время межнародных матчей, зато потом всплеск 30-40-50%, но по сравнению с пропагандонской показухой то фигня, понты для режима дороже.

Может будет как с собачкой Павлова, увидел салют, жди плохих новостей, это конечно не сравнить с воздушной тревогой, но хоть что-то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, wyatt сказав:

смотрю, высокоIQшные отлайкали. Видимо IQ это не про сарказм :classic_biggrin:

Ви в фразі "рускіє вші" змогли зробити більше помилок ніж там букв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

 

 

Я не дуже знаюся на попсі, але є якісь вибіркови уривчасті уявлення про декого з типу зірок. В кліпі я побачив полякову, яка разом з іншою піхвою єфросініной досі росовідають що не можуть вести свій подкаст (дві згадані хвойди щось для цапських хвойд росповідають - тематичний канал для безхатьки) державною, бо для їх сінергії дуже важливи нюанси язига.:pozor: Насправді як всім зрозуміло піхви не бажають втрачати свою аудиторію. Я доречи від каналу Романа Цимбалюка відписався із-за того ж самого... Далі Тіна Кароль, яка нещодавно ще з якимось місцевим дебілом співаючим ротом відмовилась від концерту в Азербайджані й голосно об'явили про це - мовляв на братську вірменію напали.:pozor: Ще потапа побачив. Я чомусь впевнений що ці співаки ротами залюбки робили б те саме для русні на тих самих києвських пагорбах...

 

Я скоріш мав на увазі щось неочікуване для мене. На кшталт:

 

 

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, dr.alf сказав:

а можно было легко заменить Пугачеву с Киркоровым на англо/испано/франко и т.д. язычные песни и исполнителей

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 До рівня Ротару, як вокалістки, не дотягує ні Лорак, ні Повалій. 

"верхи" за Ротару завжди витягували беквокалістки - ЗАВЖДИ 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, irina1969 сказал:

ще один "не  бутерброд"🤑

stolica-s.su/archives/33170

Не дивлячись на прізвище, це українофоб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

‼️В оперативному оточенні в Лимані залишилося близько 5,5 тисяч військовослужбовців рф і так званих "лднр".

 

Я розумію що частина буде стояти насмерть, як діди расказали. Але схоже частина таки опиниться у полоні. Чисто аріфметическі напевно вистачить для обміну геть усіх захісників Маріка. Тому цікаво чи змінеться ставлення до даунбасят в світлі сьогодняшніх подій, чи так само русня відноситиметься до ніх як до гнію та не відчуватиме бажання обміняти на азовців...

 Може у русні хитрий план? Як не крути, але приклад героїчной оборони Маріуполя став натхненим для ЗСУ, та й в цілому для громадян. Може русня прагне зробить щось подібне на прикладі Лиману, тим більше що обзивають його червоним? Така собі жертва пешака задля психологичной зарядки ординського війска...

Покі війско "тактично перегруповується" на лиманському напрямку.

 

 

Они лугандонцев на обмен не берут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

"верхи" за Ротару завжди витягували беквокалістки - ЗАВЖДИ 

Не меліть дурниць. В СРСР треба було вміти добре співати, часто без мікрофону. Може, після операції на зв'язках, голос "підсів"(і то не так, як у Пугачової), але по молодості - їй не було рівних. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ми з ним, ще з 2014-ого року проводили просвітницьку роботу серед москалів.

Слава, дякую за підтримку. До речі на тому ресурсі мене не тікі забанили, а повністю заблокували акаунт, хочя на політични теми там вже не постив, мабуть перестраховуються.
 

 

4 минуты назад, dr.alf сказал:

Может будет как с собачкой Павлова, увидел салют, жди плохих новостей

Так вата и есть эксперимент по "собакам павлова" - доходит до маразма, когда насмотревшись пропагандонов, поцреоты на полном серьёзе говорят, что это украина напала на росию. На счёт салютов сейчас сложнее, парады в Белокаменном отменили, зато истрижопели над городом постоянно кружат, причем на форсаже (ревут вместо салютования).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

Они лугандонцев на обмен не берут

Дивлячись на те, як воюють лугандонці і як воюють кацапи, може це і накраще...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...