Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Alvalk сказал:

Так ми за час бариги піднялись. Мабуть експертів на шоколадки підсадив 

Пахали как пчелки... Як "шаленi бджiлки"

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

кацапская клоака блин

+++

Регион без жесткой зачистки и фильтрации все время будет ведром с блохами.

Выборы там запретить лет на 20 нужно, только ВГА.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

+++

Регион без жесткой зачистки и фильтрации все время будет ведром с блохами.

Выборы там запретить лет на 20 нужно, только ВГА.

Все еще хуже - один из центров УПЦ/РПЦ. Там поповня правит. Еще есть такой же на ЗУ, такая же задница

Что с этим делать незнаю

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

Все еще хуже - один из центров УПЦ/РПЦ. Там поповня правит. Еще есть такой же на ЗУ, такая же задница

Что с этим делать незнаю

Да, религиозными мракобесами проблема еще та.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

На жаль, мабуть, ні. 

Стрелков Игорь Иванович

С Херсонского фронта сообщают, что ситуация на восточном фасе нашего Заднепровского плацдарма - стабилизирована, продвижение противника на Бериславском направлении остановлено. Представляется, что ВСУ осуществляют перегруппировку перед новой атакой.
Противник проводит также разведки боем на разных направлениях.

я в шоці, тільки вчора операція почалася, зробили класний ривок на 30 км, а на ранок наші люди вже ниють, що херсон ще не відбили, тоска печаль. ви зовсім уже цейво?

  • Лайк 5
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позабавило, как тут некоторые убеждают сами себя, что коррупция в Украине - то все не правда и происки подкупленных экспертов.

Не, самих себя в этом убедить конечно можно - глядишь, с такой убежденностью будет приятней болтаться в этой субстанции.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igor_d70 сказал:

кацапская клоака блин

Я давно вже кажу, що слід зробити державну програму - дітей возити по Україні.

Щоб дитина за кожний рік, наприклад разом з однокласниками  - 2-3 рази була на тиждень або два у різних куточках України.

 

За кордоном такі програми, у тому числі і для дорослих - є та досить популярні.

 

Я багато чого побачив за досить символічну плату - сідаєш на спеціальний автобус разом з екскурсоводом та вони тебе катають цілий день  по країні. Різні маршрути. 

У радянському союзі такі речі теж були - ми їздили і до Криму, і у Ленінград і ще кудись - вже не пам'ятаю.

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, DimaF сказал:

+++

Регион без жесткой зачистки и фильтрации все время будет ведром с блохами.

Выборы там запретить лет на 20 нужно, только ВГА.

і знищити усіх кацапощелепних педовагінь та попів - не обов'язково фізично - можна загрузити їх суспільно корисною працею , і не лише на даунбасі та в крису

370388_original.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igor_d70 сказал:

Все еще хуже - один из центров УПЦ/РПЦ. Там поповня правит. Еще есть такой же на ЗУ, такая же задница

Что с этим делать незнаю

А что там с вывозом настоятелем Павлом ценностей из Киево-Печерской Лавры? Паша ни в чем не увиновный и ценности уже не такие и ценности?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, DimaF сказал:

Да, религиозными мракобесами проблема еще та.

Где-то я похожее уже читал, только там рассуждали что с хохлами делать на новых территориях

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, dr.alf сказал:

Где-то я похожее уже читал, только там рассуждали что с хохлами делать на новых территориях

питанння - хто на кого напав першим ?

хто влаштував різанину  Бучу , Маріуполь , Харків , Ягідному , Ізюмі , Куп'янську , е.т.с.   ?  

кацапощелепна  наволоч має відповісти за сторічча геноциду українців  , та зникнути з мапи НАЗАВЖДИ

Щоб НІКОЛИ ЗНОВ .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dr.alf сказал:

Где-то я похожее уже читал, только там рассуждали что с хохлами делать на новых территориях

До вас правда не доходит, что РПЦ ничего общего с христианством не имеет, кроме чисто внешних обрядов? Но не волнуйтесь, ваши батюшки с вами и останутся - наивные хохлы за своих родненьких фсб-шников горой встанут.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Агидель сказал:

До вас правда не доходит, что РПЦ ничего общего с христианством не имеет, кроме чисто внешних обрядов? Но не волнуйтесь, ваши батюшки с вами и останутся - наивные хохлы за своих родненьких фсб-шников горой встанут.

 

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава.

І воля святая!

================

Це послання Тарас спрямував мусульманам , які воювали у тому числі - проти кацапощелепних попів .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

питанння - хто на кого напав першим ?

хто влаштував різанину  Бучу , Маріуполь , Харків , Ягідному , Ізюмі , Куп'янську , е.т.с.   ?  

кацапощелепна  наволоч має відповісти за сторічча геноциду українців  , та зникнути з мапи . 

В Святогорске, если верить вики на 20 год было 4 369 населения, и до 24 февраля город этот был Украиной, и я практически уверен что с Святогорска никто не устраивал геноцид в Буче, те кто помогал оккупантам пойдут под суд, остальные по вашему должны понести наказание, за то что побывали в оккупации?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Агидель сказал:

Но не волнуйтесь, ваши батюшки с вами и останутся - наивные хохлы за своих родненьких фсб-шников горой встанут.

Точно...(

Месяц назад проскакивала инфа, что одна из громад то ли Бучи, то ли где то рядом отказалась переходить в УПЦ.

Даже не знаю что думать после такого... 

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Агидель сказал:

До вас правда не доходит, что РПЦ ничего общего с христианством не имеет, кроме чисто внешних обрядов? Но не волнуйтесь, ваши батюшки с вами и останутся - наивные хохлы за своих родненьких фсб-шников горой встанут.

Может неправильный пост для цитирования выбрал, я про жителей города из видео, кто и кому там молится мне фиолетово, даже если там все последователи Летающего Макаронного Монстра

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, dr.alf сказал:

В Святогорске, если верить вики на 20 год было 4 369 населения, и до 24 февраля город этот был Украиной, и я практически уверен что с Святогорска никто не устраивал геноцид в Буче, те кто помогал оккупантам пойдут под суд, остальные по вашему должны понести наказание, за то что побывали в оккупации?

 

починай цікавитися долею судетської німоти після краху третього рейху .

крах кацпорейху = піхва всім  кацапам , яких кацапи завозили на святу українську землю на протязі сторічч винищуючи автохтонне українське населення .

Або вчи мову , або йди геть . 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 

починай цікавитися долею судетської німоти після краху третього рейху .

крах кацпорейху = піхва всім  кацапам . 

 

Это сколько жителей Харьковской области, той что была недавно освобождена, по вашему нужно понизить в правах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, dr.alf сказал:

Это сколько жителей Харьковской области, той что была недавно освобождена, по вашему нужно понизить в правах?

Скромного Прораба - 100% 

 

всіх колаборантів 

всіх без виключення кацапощелепних вчителів та попів має бути відсунуто від впливу на суспільство 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вячеслав63 сказав:

На жаль, мабуть, ні. 

 Присвячується вашому " на жаль"

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, DimaF сказал:

Месяц назад проскакивала инфа, что одна из громад то ли Бучи, то ли где то рядом отказалась переходить в УПЦ.

Ви мабуть хотіли сказати в ПЦУ?  УПЦ - це  москальська

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

Скромного Прораба - 100% 

 

всіх колаборантів 

всіх без виключення кацапощелепних вчителів та попів має бути відсунуто від впливу на суспільство 

 

 

"всіх без виключення кацапощелепних вчителів та попів має бути відсунуто від впливу на суспільство"

Я подозреваю (но это не точно), что Сальдо прекрасно может говорить на украинском языке, гораздо лучше чем Ким

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Privet сказав:

Я давно вже кажу, що слід зробити державну програму - дітей возити по Україні.

Щоб дитина за кожний рік, наприклад разом з однокласниками  - 2-3 рази була на тиждень або два у різних куточках України.

 

За кордоном такі програми, у тому числі і для дорослих - є та досить популярні.

 

Я багато чого побачив за досить символічну плату - сідаєш на спеціальний автобус разом з екскурсоводом та вони тебе катають цілий день  по країні. Різні маршрути. 

У радянському союзі такі речі теж були - ми їздили і до Криму, і у Ленінград і ще кудись - вже не пам'ятаю.

 

 

Так програми є. Але всіх возили у Львів, Закарпаття і т.д. у Горлівку чи Охтирку чомусь не возили.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, dr.alf сказал:

Я подозреваю (но это не точно), что Сальдо прекрасно может говорить на украинском языке, гораздо лучше чем Ким

Ну це йому може знадобитись хіба що тільки у в'язниці

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...