Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Бездомный сказал:

дивно - на кацапів Маск не ображався 

Qx5Bz6F.jpg

Тому що на кацапськой Маск не розуміється. Він як з'ясувалося лишень українською в оригіналі твіти читає...

5 часов назад, Бездомный сказал:

 

ви відстежуєте , що там написав пан Мельник ? :pozor:

і  Маск відстежує ? :lol:

 

Берить вище - Маск отстежує навіть меланію подоляк. Взагалі цієй панночкі слід терміново вирішувати як капіталізувати неочікуванну славу...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

А що, бувають українці, які з боку "порєбріка"? 

Ну, да.

Скількіи разів Ви розповідали про Ваших убогих родичів чи то з Домбасу, чи то з Криму...

Які у Вас на Полтавщині гостювали...

Та, хай би вони вже здохли,@@@@@@ !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

Ну, да.

Скількіи разів Ви розповідали про Ваших убогих родичів чи то з Домбасу, чи то з Криму...

Які у Вас на Полтавщині гостювали...

Та, хай би вони вже здохли,@@@@@@ !

Ви неуважно читали. Я писав, що з початку активної фази війни, я з ними не спілкуюся, якраз на цьому грунті. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в цей час Колян Тищенко з позивним Катлєта продовжує, ризикуючи своїм життям, боронити нашу країну 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 90BCO сказал:

Виправив, Вчителю!

всі ми вчимося 

сподіваюся , без образ

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

всі ми вчимося 

сподіваюся , без образ

"Вчителька, мікрорайону нашого, жителька..." (С)

сподіваюся , без образ🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви неуважно читали. Я писав, що з початку активної фази війни, я з ними не спілкуюся, якраз на цьому грунті. 

Та, х*й з ними.

Ви вже зрозуміли, що Вашу крайню відпустку Ви проср*ли ?

У мене сеструха, майже Вашого віку (03.1962), вспіла упізд*ти в Германію.

Наразі, отримує 450 ойро соціал + безкоштовна мед.страховка + безкоштовне вивчення мови...

 

Як там у Вас справи ?

Змінено користувачем 90BCO
опечатка
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

 

Спойлер

 

Нє, ну - якщо "Батько наш - Бандера..."(С) - то все інше вже не має значення.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

 

Спойлер

 

Листи та обереги від дітей-переселенців...

Панове, ви собі уявляєте подібне на... московії ?!

...аж мурашки по тілу......

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

 

Спойлер

 

Блянах...

Де мої ... 30 лет ?

Міцні, енергійні хлопці - патріоти...

Хтось з них міг би бути моїм сином !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, 7351 сказал:

Уряд Норвегії закупить боєприпаси 122-мм та 152-мм для України.

Кошти покриють постачання 17 тисяч боєприпасів калібру 122 мм та 152 мм.

Калібр 122 мм та 152 мм використовується в артилерійських системах радянського виробництва.

Уряд Норвегії не став розголошувати країну-постачальника цих дефіцитних боєприпасів до радянських систем.

mil.in.ua/uk/news/uryad-norvegiyi-zakupyt-bo1yeprypasy-122-mm-ta-152-mm-dlya-ukrayiny/

285219762_353702573528407_75410881678289877_n.jpg

 

Цікаво де зуміли знайти... Ще в літку британці жалілися, що в пошуках вказаних снарядів для нас постійно стикаються та конкурують із москалями й все складніше їх (снаряди) знайти. Десь в серпні-вересні наче більш-меньш налагодили потік 122мм з Пакистану. За словами Чмута відгуки по пакистанських так собі...

 

3 часа назад, mastervovik сказал:

Смотрел сюжет на Итальянском та, так Арестовича представили как консильери Зеленского!

А ты говоришь...)

 Хоч не капореджіме))) А то завсім сумно було б...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка краса...

В принципі, ясно, що там багато розкрадено, і можуть палити , щоб приховати крадіжки. Але, якщо вони самі свої склади допалять, то нас це влаштує.

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

 

 

Судячи з кількості ліжок заяви русні про лишень трьох загиблих як завжди брехня...

 

2 часа назад, US7IGN сказал:

"випадково" знімали... постанова...

 

Може він як безхатько на балконі сидить 24/7 та чекає ракети?:lol:

 

Руснява десантура -це безумовно сила!

 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Цікаво де зуміли знайти...

в Бєлгороді напевно :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, 90BCO сказал:

Та, х*й з ними.

Ви вже зрозуміли, що Вашу крайню відпустку Ви проср*ли ?

У мене сеструха, майже Вашого віку (03.1962), вспіла упізд*ти в Германію.

Наразі, отримує 450 ойро соціал + безкоштовна мед.страховка + безкоштовне вивчення мови...

 

Як там у Вас справи ?

І навіщо ви мені це пишете? В мене немає відпустки, тому, що офіційно я не працюю вже дуже давно. Але я добудовую свій будинок. Кожного дня є якась робота. Роблю все самостійно. Завтра буду піднімати вище старе вимощення. Вже все підготував. Нахіба мені та Німеччина? Ну, ви ж розумієте мене, як будівельник будівельника? 😀 Ми ж на спеціальному форумі по будівництву спілкуємся. Як казав мій сусід, родом із Макеєвки - "Будівництво - це для мене життя". Не бачу сенсу кудись їхати із спокійної Полтави (тьху-тьху-тьху), що там робити в тій Німеччині? Значно краще, щось гарно зробити своїми руками. Це приносить задоволення. Та й не цікава мені вже Німеччина. Німецьку мову я ще в школі більш-менш вивчив. В Берлін їздив на протязі 10 років, вуличним музикою. І син з невісткою вже приїхали з Німеччини в Київ. Вони там пів-року жили без всілякої допомоги, за свої гроші. Не дуже і сподобалась їм німецька бюрократія. Коли в тебе є твій будинок, сад, огород, є що їсти, пити і поки що сюди нічого не прилітає - навіщо ото кудись їхати?

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

І навіщо ви мені це пишете? В мене немає відпустки, тому, що офіційно я не працюю вже дуже давно. Але я добудовую свій будинок.

Спойлер

 

Кожного дня є якась робота. Роблю все самостійно. Завтра буду піднімати вище старе вимощення. Вже все підготував. Нахіба мені та Німеччина? Ну, ви ж розумієте мене, як будівельник будівельника? 😀 Ми ж на спеціальному форумі по будівництву спілкуємся. Як казав мій сусід, родом із Макеєвки - "Будівництво - це для мене життя". Не бачу сенсу кудись їхати із спокійної Полтави (тьху-тьху-тьху), що там робити в тій Німеччині? Значно краще, щось гарно зробити своїми руками. Це приносить задоволення. Та й не цікава мені вже Німеччина. Німецьку мову я ще в школі більш-менш вивчив. В Берлін їздив на протязі 10 років, вуличним музикою. І син з невісткою вже приїхали з Німеччини в Київ. Вони там пів-року жили без всілякої допомоги, за свої гроші. Не дуже і сподобалась їм німецька бюрократія. Коли в тебе є твій будинок, сад, огород, є що їсти, пити і поки що сюди нічого не прилітає - чого ото кудись їхати?

ВИБАЧТЕ!

Трохи хильнув лишнього з сусідом - то Вас переплутав із албанським відпускником з арбузами...😌

Проти Полтави не маю нічого - взагалі, мій батько з Нехворощі...

Якщо що - валите все на мене!

З повагою!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Я так і не зрозумів  - на чиєму Ви боці ?!

 

Я на боці Фаріон і її партії. Я за них  голосував, ще в ті часи, коли переважна більшість дніпрян голосувала за партію регіонів. В цьому відео є її давній виступ з трибуни Верховної Ради, де вона каже. що "наше завдання стерти з лиця землі партію регіонів і партію комуністів". Партію комуністів заборонили, а з партією регіонів треба було зробити це ще, як мінімум, в 2014-ому, як з колаборантською, зрадницькою партією. 

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

ВИБАЧТЕ!

Трохи хильнув лишнього з сусідом - то Вас переплутав із албанським відпускником з арбузами...😌

Проти Полтави не маю нічого - взагалі, мій батько з Нехворощі...

Якщо що - валите все на мене!

З повагою!

 

А я, до речі, це і запідозрив.😀

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я на боці Фаріон і її партії. Я за них  голосував, ще в ті часи, коли переважна більшість дніпрян голосувала за партію регіонів. В цьому відео є її давній виступ з трибуни Верховної Ради, де вона каже. що "наше завдання стерти з лиця землі партію регіонів і партію комуністів". Партію комуністів заборонили, а з партією регіонів треба було зробити це ще, як мінімум, в 2014-ому, як з колаборантською, зрадницькою партією. 

 

Спойлер

 

Ну, Ви вже переконались, що з руснею розмовляти тільки на мові HIMARS & Bayraktars ?!

Усі партії та "фаріони" - до дупи!

Змінено користувачем 90BCO
орфографія
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Т62 с ушами Брежнева?

А снаряди для них бачили? Цікаво танкистам на стрьомно заряджати снаряди 74 та 78 років випуску?

 

1637016013_.thumb.png.09f673b234d7c67cf99d669125dfb799.png

 

852434241_.thumb.png.3421dbbdaadf91a22233fd386b4551ef.png

 

1 час назад, Alvalk сказал:

Злі язики кажуть, що його таки відправили в Україну, бо мабуть  дуже багато п**дить

 

Так він наче сам рвався ще з весни, але хУйло не дозволяє - йому нові генерали лєбєдєви не потрібні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...