Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

То, о чем я говорил...

Ілон Маск, коментуючи ситуацію з супутниковою мережею Starlink в Україні, заявив, що всього лише слідує пораді колишнього посла України в Німеччині Андрія Мельника.

📍Минулого тижня Мельник нецензурно порадив Маску забиратися до біса після заяв першого.

photo_2022-10-14_11-10-39 (2).jpg

  • Дякую 1
  • Сумно 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А ще в Харківській області, як мінімум. Взагалі, прикордонні з мордором області. Тому, що поруч мордор і вони дивляться його телебачення.

tsn.ua/glamur/kolya-syerga-ziznavsya-scho-yogo-zdivuvalo-na-deokupovanih-teritoriyah-ne-vsi-rozumiyut-hto-vorog-2178637.html

"Коли ми їхали туди, нам сказали, що дуже високий відсоток проросійськи налаштованих людей. Ми коли приїхали туди і почали спілкуватися, ми зрозуміли, що ця статистика базується на тому, що пів року люди були під тотальною окупацією. Ми знаємо, наскільки сильно Росія працює в напрямку пропаганди. Тому дійсно, вони зараз не розуміють до кінця, хто є ворог. Не всі розуміють, хто є ворог", - розповів Сєрга.

 

Україна єдина (с), ТМ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, US7IGN сказав:

Це суто українська логіка. Якщо ти народився в Донецьку/Луганську, то ти автоматично сєпар. Ні?

Дев’ятий рік живу в Київі, дуже багато спілкуюсь з "простими" українцями -- такого майже не зустрічав.

Зустрічав таке, не багато, серед киян, які "з багнюки потрапили в князі", вони також, чомусь, є завзятими порохоботами та ненавидять Зеленського та всю його команду, причому іх зовсім не цікавить, які в тебе погляди.

В Київ з Одеси приїхав 4 вересня 2014 року та, оставивши речі у родичів, поїхав на Майдан Незалежності, там було багато людей -- йшов мітінг маріупольців, які вимагали від влади  зброю для захисту Маріуполя від загарбників.

Я кілька годин ходив серед людей та всім розповідав, що я з Донецьку -- окрім пропонування допомоги та співчуття нічого не почув -- саме тому вирішив залишитись в Київі та не вертатись до Одеси.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

То, о чем я говорил...

Ілон Маск, коментуючи ситуацію з супутниковою мережею Starlink в Україні, заявив, що всього лише слідує пораді колишнього посла України в Німеччині Андрія Мельника.

📍Минулого тижня Мельник нецензурно порадив Маску забиратися до біса після заяв першого.

photo_2022-10-14_11-10-39 (2).jpg

мабуть цей

www.dw.com/uk/eksposol-ukraini-v-frn-melnik-zalisae-nimeccinu/a-63437625

3 год. тому3 год. тому

Андрій Мельник заявив, що повертається додому з чистим сумлінням і виконаним обов'язком перед Україною. На посаді посла його замінить Олексій Макеєв.

 

Спойлер

ПОЛІТИКАУКРАЇНА

Експосол України в ФРН Мельник залишає Німеччину

Аліна Коломієць

3 год. тому3 год. тому

Андрій Мельник заявив, що повертається додому з чистим сумлінням і виконаним обов'язком перед Україною. На посаді посла його замінить Олексій Макеєв.

www.dw.com/uk/eksposol-ukraini-v-frn-melnik-zalisae-nimeccinu/a-63437625

РЕКЛАМА

Колишній посол України в ФРН Андрій Мельник попрощався з Німеччиною. "Повертаюся додому з чистим сумлінням і відчуттям, що свій обов’язок перед Україною я виконав", - написав він у своєму Twitter у ніч на п'ятницю, 14 жовтня. Дипломат подякував "дорогим німецьким друзям" за терпіння.

Президент України Володимир Зеленський на початку липня підписав указ про звільнення Мельника з посади. Послом України в Німеччині він був більше семи років - з 2015 року. На цій посаді його замінить 46-річний Олексій Макеєв.

Різкі висловлювання Мельника і закиди на адресу Берліна

Андрій Мельник став відомий тим, що неодноразово вимагав від уряду Німеччини додаткових поставок зброї після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

У травні Мельник спричинив черговий скандал критикою на адресу канцлера ФРН Олафа Шольца (Olaf Scholz) через небажання останнього їхати в Україну після того, як там відмовилися приймати президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра (Frank-Walter Steinmeier). Український посол заявив тоді, що глава німецького уряду "вдає із себе ображеного". При цьому він використав яскравий ідіоматичний вираз, який у дослівному перекладі українською звучить як "грати в ображену ліверну ковбасу" ("beleidigte Leberwurst spielen"). Коли ж цей вислів спричинив скандал, Мельник не вибачився одразу перед Шольцем. 

Читайте також: Чим запам'ятався Андрій Мельник за сім років на посаді посла України у ФРН

І лише півтора місяця потому Мельник визнав використаний ним вислів "дипломатично недоречним". "Це висловлювання, про яке я, оглядаючись назад, звісно, жалкую", - сказав Андрій Мельник в інтерв'ю Der Spiegel, запевнивши, що хоче вибачитися перед Олафом Шольцем під час особистої зустрічі й надіслав запит до канцелярії Шольца щодо можливості зустрічі перед від'їздом із країни.

Читайте також: Мельник - прем'єру Саксонії: Ви небажаний гість в Україні

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрываем тему Маска...

Ни добавить, ни убавить...

"И ещё немного про Маска. Читаю, как язвительно пишут многие украинские телеграм-каналы и комментаторы про историю со старлинками. В основном Маску припоминают, что он самый богатый человек мира и пишут "ему что сложно оплачивать?".

Во-первых, надо научиться не считать чужие деньги. Это было бы хорошим тоном, но это для многих сложно. Надо своими деньгами научиться распоряжаться. Но о чем я пишу, если в Украине из года в год большинство голосует за олигархические партии, а потом не может понять, почему в бюджете денег нет, а у олигархов есть. Похоже, что многим легче считать чужие деньги, чем контролировать свои. А бюджет - это не деньги государства, а деньги налогоплательщиков - наши с вами деньги. Но проще считать деньги Маска.

Во-вторых, нужно чуток откатиться во времени и вспомнить, как без старлинков мы были слепые и глухие, потому что РЭБ русни глушил нашу связь. А старлинки нас не просто выручали, а спасали нам жизни. Потому что без связи на войне жопа. Но это не понять всем, кто не испытал это на себе. Иначе бы были благодарными. Но это сложно для многих. Так же, как не считать чужие деньги.

В третьих, Маск спорол дичайшую чушь своими твитами. Но это не значит, что каждый Вася должен ему напихать. Нет, самооценка у Васи от этого конечно же поднимется, а вот эффективность будет нулевая. А отрицательный эффект будет когда хамит Вася из обслуги ОП. Потому что он хоть и обслуги, но элемент власти. Нахамить проще чем что-то сделать. И это хамство называется "политическая близорокусть". Хотя о чем я пишу, если такой стиль для многих - это обычная норма общения. Мне тоже хамят в соцсетях. Я блокирую этих людей. Мне пофиг, а у кого-то радость "нахамил Березе". И ещё большая радость у того же хамовитого провинциала от того, что он нахамил Маску. А Маску пофиг. На хамовитых провинциалов. Как и мне.

Я не знаю, что для Маска стало основной причиной принятия решения о том, что он не будет дальше оплачивать связь старлинков для Украины. Не знаю. Может ему стало жалко денег, а может у него не все хорошо с финансами. Может он обиделся, а может есть ещё что-то. Но я вижу цепочку событий. Он написал письмо в Пентагон. Не сейчас. Месяц назад. Начались переговоры с ним, чтобы убедить его передумать. Бюджет Пентагона тоже не резиновый. А сейчас письмо опубликовали. Это значит, что уговорить Маска не удалось. Какая причина? У меня нет точного ответа и это может быть совокупность нескольких причин.

И в конце я хочу сказать, что каждый, кто написал "да плевать на Маска" пускай сам, из своего кармана, оплатит тарифы старлинков. Не Маск, а пишущий. Уже готов? Нет? А что случилось? И ведь от наличия связи зависят жизни воинов. Это не образ речи, а факт. Поэтому не надо так относиться к помощи. К любой помощи. Потому что нам очень многие помогают. По разным причинам. И надо говорить за это спасибо. И помнить о хорошем. За факапы ругать. А про хорошее не забывать. Это модель поведения зрелого цивилизованного общества. Пора взрослеть.

А пост получился не про Маска, а про нас. Но и это не все смогут понять. Бывает... Б. Береза.

  • Лайк 11
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Речь шла об отношении нашей "илиты" к "руке дающей"

Так влаштовано кацапське суспільство. Лижи "руку дающую", топчи "руку берущую". В демократичному світі все інакше. За хєрню можуть і нахєр послать. Навіть якщо ти велике цабе. І прикладів тому, навіть всередині Західного суспільства, безліч.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

Україна єдина (с), ТМ

В мене сусід родом з Макіївки. Раніше голосував тільки за Януковича і партію регіонів, бо свої. Але, зараз - переконаний бандерівець. А от двоюрідна сестра зі Сніжного, хоч і приїжджала в Полтаву зі своїм чоловіком, який отримував тут пенсію, але з початку війни 2022-го, таки не стрималася і нагадала слова Порошенка, що діти Донбаса будуть сидіти по підвалам, далі пішла російська пропаганда. Коротше кажучи, більше не спілкуємся. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Так влаштовано кацапське суспільство. Лижи "руку дающую", топчи "руку берущую". В демократичному світі все інакше. За хєрню можуть і нахєр послать. Навіть якщо ти велике цабе. І прикладів тому, навіть всередині Західного суспільства, безліч.

"Вы, Шариков, чепуху говорите, и возмутительнее всего то, что говорите её безапелляционно и уверенно" . (С)

Обсуждать, что и как в демократическом обществе - нам не по писюну...не жили'с...

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

"Вы, Шариков, чепуху говорите, и возмутительнее всего то, что говорите её безапелляционно и уверенно" . (С)

Обсуждать, что и как в демократическом обществе - нам не по писюну...не жили'с...

З чого ти взяв, що Земля не пласка, як що ти в космосі не був (С)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, от що це? Навіщо такі заголовки?

"ЗСУ вже наступного тижня можуть визволити Херсон", - Financial Times Джерело: https://censor.net/ua/n3373668

Віримо в ЗСУ, але навіщо такі анонси "поперед батька в пекло"?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Ну, от що це? Навіщо такі заголовки?

"ЗСУ вже наступного тижня можуть визволити Херсон", - Financial Times Джерело: https://censor.net/ua/n3373668

Віримо в ЗСУ, але навіщо такі анонси "поперед батька в пекло"?

 

Причому в джерелі, на яке є посилання "ценсора" написано:"Призначений Кремлем очільник Херсона просить допомоги росії в евакуації мирного населення".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Закрываем тему Маска...

Ни добавить, ни убавить...

 

Блин, не отпускает...

Маховик раскручивается...

"...есть ранее не сообщавшийся прямой запрос, сделанный Маску в июле командующим украинскими вооруженными силами генералом Валерием Залужным, на еще почти 8000 терминалов Starlink.В отдельном сопроводительном письме в Пентагон сторонний консультант, работающий на SpaceX, написал: «Здесь SpaceX сталкивается с ужасно трудными решениями. Я не думаю, что у них есть финансовая возможность предоставить какие-либо дополнительные терминалы или услуги по просьбе генерала Залужного." (С)
 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Блин, не отпускает...

Маховик раскручивается...

"...есть ранее не сообщавшийся прямой запрос, сделанный Маску в июле командующим украинскими вооруженными силами генералом Валерием Залужным, на еще почти 8000 терминалов Starlink.В отдельном сопроводительном письме в Пентагон сторонний консультант, работающий на SpaceX, написал: «Здесь SpaceX сталкивается с ужасно трудными решениями. Я не думаю, что у них есть финансовая возможность предоставить какие-либо дополнительные терминалы или услуги по просьбе генерала Залужного." (С)
 

А чому ви дивуєтеся? Українські можновладці ведуть себе точно так же, як і ви на цьому форумі. 

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Причому в джерелі, на яке є посилання "ценсора" написано:"Призначений Кремлем очільник Херсона просить допомоги росії в евакуації мирного населення".

І там таке пояснення - "Власти Херсонщины рекомендуют жителям выехать в другие регионы РФ для обеспечения маневренности наших войск при зачистке территории от ВСУ, - замглавы области.

Он добавил, что Киев под предлогом восстановления энергоснабжения хочет добиться прорыва Каховской дамбы, есть реальная угроза подтопления региона."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

А чому ви дивуєтеся? Українські можновладці ведуть себе точно так же, як і ви на цьому форумі. 

Дайте, будь ласка, посилання, де діюча влада України показувала повну зневагу до народу України, як у персонажа, якому Ви відповідали.

Чи, "зморозили", не подумавши?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Он добавил, что Киев под предлогом восстановления энергоснабжения хочет добиться прорыва Каховской дамбы, есть реальная угроза подтопления региона."

Тобто "махрова" російська військова пропаганда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Canton сказав:

Ілон Маск, коментуючи ситуацію з супутниковою мережею Starlink в Україні, заявив, що всього лише слідує пораді колишнього посла України в Німеччині Андрія Мельника.

Цікаво, як закони США кваліфікують такі дії всупереч державній політиці США.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто "махрова" російська військова пропаганда.

Суть в тому, що ця евакуація, навряд чи, зв'язана з тим, що Херсон буде звільнений на наступному тижні. Евакуація в мордор - це постійний тренд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Цікаво, як закони США кваліфікують такі дії всупереч державній політиці США.

А надо договоры читать ихние.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Блин, не отпускает...

Маховик раскручивается...

"...есть ранее не сообщавшийся прямой запрос, сделанный Маску в июле командующим украинскими вооруженными силами генералом Валерием Залужным, на еще почти 8000 терминалов Starlink.
 

Це було аж в липні, до усіляких заяв Маска і коментарів по них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

ведуть себе точно так же, як і ви на цьому форумі. 

Тільки з тими, котрі поводять себе так, як "Українські можновладці" (С)

Це їх мова спілкування, іншої вони не розуміють...

Быдло style///

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Дайте, будь ласка, посилання, де діюча влада України показувала повну зневагу до народу України, як у персонажа, якому Ви відповідали.

Чи, "зморозили", не подумавши?

Взагалі-то, розмова була за Маска і коментарі до його постів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Коли трапився камінг-аут Маска з тиждень тому у твіттері з'явилося багато твітів з пруфами про те, що само дядько Сем сплачує всі витрати по програмі старлінк для України й що все це було в пакетах допомогі. Причому я бачив в тому числі твіти від англомовних авторів з англомовними ім'ям побатькові... Схоже Маск вже зовсім забрехався...

ні, не брехав. дійсно платив і поміг бо взагалі ніякого старлінку могло не бути. уряд шось платив але точно не все по комм тарифу. сподіваюсь пентагон заплатить і не вирублять, бо це наша тактична перевага

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

 

Быдло style///

А в чому тоді ви відрізняєтеся від бидла, якщо ви так спілкуєтеся?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...